star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Лидокаин Актавис СПЕШНО !
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лидокаин Актавис СПЕШНО !  (Прочетена 5038 пъти)
envy_me
Newbie
*
Публикации: 4

« -: Септември 06, 2010, 20:26:12 »

Какво ще кажете за Лидокаин при девственици как да се ползва,да се ползва ли изобщо,странични ефекти и така нататък. Моля , който има каквато и да е информация , но вярна и истинска да отговаря бързо , че е спешно .. .  Confused

Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1 -: Септември 07, 2010, 01:28:50 »

На първо място тази работа не се върши Спешно, да знаеш. Труд, търпение и лубрикант се изисква.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7306

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #2 -: Септември 08, 2010, 07:32:47 »

Ненормално е да ползваш Лидокаин, за да правиш секс. Напълно е ненормално.
Активен

doctors
Newbie
*
Публикации: 34

« Отговор #3 -: Септември 08, 2010, 10:47:28 »

И аз смятам,че не е нормално да ползваш лидокаин ,за да правиш секс.Болката не е чак толкова голяма предполага,че да ползваш медикамент който се използва за обезболяване на оперативни и други интервенции.И друго с подходящ лубрикант и човек който знае какво да прави не би трябвало да имаш проблеми.Освен това тази работа не се върши спешно,а е нужно и търпение.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #4 -: Септември 08, 2010, 15:06:12 »

Болката може да Е чак толкова голяма, ако си с такава 'структура' и Лидокаина реално не е чак толкова силно обезболяващо и едва ли ще 'помогне' особено, но самото изтръпване ще загуби цялото усещане от секса.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 14862

bizzetka

« Отговор #5 -: Септември 09, 2010, 10:59:02 »

E, айде, чак пък толкова непрежалима болка не е, а и си има логика да я има, а не да се обезболиш и да си причиниш някое ненужно натъртване.
Активен

envy_me
Newbie
*

« Отговор #6 -: Септември 09, 2010, 19:36:46 »

ами незнам как е било при вас ама при мене болката е нетърпима , заклевам се .. това е второто момче , с което се опитвам и не се получава ... не си чувствам краката след това даже ..
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7306

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #7 -: Септември 10, 2010, 09:18:12 »

Посещавала ли си гинеколог?
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #8 -: Септември 10, 2010, 16:31:44 »

E, айде, чак пък толкова непрежалима болка не е,

Говори за себе си. При мен също беше синоним на 'нетърпима'. И то не само първият път. Да не говорим за цялата кръв. А аз съм с много! висок праг на болка. И ако аз бях отишна на гинеколог преди секс, може би щяха да ми го кажат и да бъда по-подготвена.

Че има логика болката да е там - има. Обаче в някои случаи е добре да ти се помогне. Лидокаина и аз го отричам, обаче. Въобще не мисля, че ще свърши добра работа.
« Последна редакция: Септември 10, 2010, 16:33:39 от Bambina » Активен
envy_me
Newbie
*

« Отговор #9 -: Септември 10, 2010, 17:03:19 »

E, айде, чак пък толкова непрежалима болка не е,

Говори за себе си. При мен също беше синоним на 'нетърпима'. И то не само първият път. Да не говорим за цялата кръв. А аз съм с много! висок праг на болка. И ако аз бях отишна на гинеколог преди секс, може би щяха да ми го кажат и да бъда по-подготвена.

Че има логика болката да е там - има. Обаче в някои случаи е добре да ти се помогне. Лидокаина и аз го отричам, обаче. Въобще не мисля, че ще свърши добра работа.

Добре ти как премина през всичкото това и гинеколога ли е единственото решение .. Съжалявам , че не спирам да задавам въпроси , но съм много уплашена ..
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6209

« Отговор #10 -: Септември 10, 2010, 18:50:28 »

Щом си изплашена си дай почивка. Тези неща стават бавно и с много внимание от партньора. Това не е просто ръгане.

Иначе и аз ти препоръчвам да идеш на гинеколог, за да погледне какво е положението отдолу. Девствената ципа при някои жени е с малък отвор и не се подава на проникването. Просто има различни химени и това би ти било от полза. Ако ти например имаш химен, който просто няма как да се преодолее могат да ти предложат да го махнат в лекарския кабинет и да забравиш.

От друга страна ако ти си просто шашната и хименът ти си е ОК поне ще го знаеш от доктора и ще се отпуснеш Smile
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #11 -: Септември 11, 2010, 20:17:04 »

Защо те шашка гинеколога, Хепи ти е казала защо съм ти го казала този вариант, за да си по-спокойна. Само ще те погледнат, ще те посъветват, ти си девствена, никой нищо няма да ти прави, без тове желание. Smile

Ми аз как преминах - повярвай ми, не съм за пример. Трудно и с много пот. И определено незнание.
Майката му е внимателен партньор, който знае какво прави, лубрикант и много възбуда. И много форплей.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: