star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Нуждая се от помощ, жена ми не иска...
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нуждая се от помощ, жена ми не иска...  (Прочетена 19015 пъти)
kukli4kata
Newbie
*
Публикации: 18

« Отговор #50 -: Март 26, 2012, 18:49:39 »

Здравейте.
Пиша тука в този форум, защото след като прочетих няколко статии и реших че тука мога да срещна разбиране и може би помощ от вас момичета.
Въпроса е че съм женен от няколко години и имам малко проблемче в интимният ми живот с жена ми.
Когато се оженихме, всичко си беше ОК, но напоследък ми липсва една, за вас може би незначителлна практика, но за мене, нещо много ми лиспва, та, говоря за оралнен секс.
В началото го практикувахме, но това бяха само първите няколко месеца след като се оженихме и малко преди да се оженим.
След това, вече 2,3 години аз вече не получавам нищо от жена си, докато аз продължавам да им го практикувам.
Много пъти сме говорили за това и тя ме уверява че не е проблем на хигиена, миризма или че я е гнус, а че просто вече не им се правело както преди. На мене това много ми тежи, защото някак си ми липсва..., а тя непрекъснато ми говори, че любовта не са свирките, че постоянно им говоря за това и че ако я обичам ще мога да живея и без свирки.
Просто се питам, аз ли нещо не съм добре че ми липсва толкова много тази част от сексуалният ни живот и ме измъчва и дори се депресирам че жена ми не ме желае както аз нея, или проблема е в нея, незнам...
Ще съм радостен да споделите мнения и да кажете как е при вас.
Според мен жена Ви е искала да Ви спечели и затова е правила и свирките. Може би, е лошо това но според мен промяната се дължи на това. А и е доста унизително да правиш свирки на мъж, надали бихте разбрали но...
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #51 -: Март 26, 2012, 19:14:59 »

Ох, много си досадна вече с възраждане на забравени теми, по които авторите са безследно изчезнали. Баста!
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #52 -: Март 27, 2012, 08:49:56 »

Ох, много си досадна вече с възраждане на забравени теми, по които авторите са безследно изчезнали. Баста!

Thumbup Thumbup Thumbup
Активен

Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: