star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Нуждая се от помощ, жена ми не иска...
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нуждая се от помощ, жена ми не иска...  (Прочетена 19037 пъти)
derty
Newbie
*
Публикации: 4

« -: Август 16, 2010, 18:25:42 »

Здравейте.
Пиша тука в този форум, защото след като прочетих няколко статии и реших че тука мога да срещна разбиране и може би помощ от вас момичета.
Въпроса е че съм женен от няколко години и имам малко проблемче в интимният ми живот с жена ми.
Когато се оженихме, всичко си беше ОК, но напоследък ми липсва една, за вас може би незначителлна практика, но за мене, нещо много ми лиспва, та, говоря за оралнен секс.
В началото го практикувахме, но това бяха само първите няколко месеца след като се оженихме и малко преди да се оженим.
След това, вече 2,3 години аз вече не получавам нищо от жена си, докато аз продължавам да им го практикувам.
Много пъти сме говорили за това и тя ме уверява че не е проблем на хигиена, миризма или че я е гнус, а че просто вече не им се правело както преди. На мене това много ми тежи, защото някак си ми липсва..., а тя непрекъснато ми говори, че любовта не са свирките, че постоянно им говоря за това и че ако я обичам ще мога да живея и без свирки.
Просто се питам, аз ли нещо не съм добре че ми липсва толкова много тази част от сексуалният ни живот и ме измъчва и дори се депресирам че жена ми не ме желае както аз нея, или проблема е в нея, незнам...
Ще съм радостен да споделите мнения и да кажете как е при вас.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #1 -: Август 16, 2010, 18:44:14 »

Като за начало не й говори за това. Явно сте го обсъдили, знаеш, че проблемът е в главата й, не го превръщай в повод за неприятни емоции. Иначе всичко друго наред ли е? Разбирате ли се? Сигурен ли си, че на нея просто не й харесват този вид ласки и преди го е правила само заради теб?

Аз с приятеля ми съм на моменти. Понякога искам,понякога не. Зависи от настроението ми за секс. Когато той иска,показва ми го и аз го правя заради неговото удоволствие,но тогава и моето идва заради неговата емоция,а не заради моята нужда от физически контакт.

Пробвай съвсем внимателно да й подскажеш какво искаш и то в момент,в който чувстваш,че тя е възбудена и би й станало още по-хубаво. След това й покажи колко ти е приятно и на теб и й върни жеста без да я оставяш да се мъчи прекалено дълго време долу. Smile Така постепенно може би ще й създадеш интерес или и аз не знам как да го нарека. А току виж сте открили нови начини да си доставяте удоволствие взаимно и свирките няма да ти липсват толкова много. Просто го давай по-леко и внимателно и можеш да си получиш всичко,което пожелаеш.

Успех!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #2 -: Август 16, 2010, 19:36:24 »

В момента на мен не ми идват идеи какво да направиш, но съм сигурна какво трябва да НЕ правиш-и то е да врънкаш и да се молиш за това...сигурна съм, че така работата ще се закучи съвсем...Сигурен ли си, че наистина не й намилаш непрекъснато затова? Просто спри, защото и малко да й се прави, тва мрънкотене е в състояние да откаже всеки, да не говорим как натоварва атмосферата и как при всеки път, като започнете да правите секс, тя ще си мисли-"О, не, дано да не започне пак", което си е яко страстоубийствено. А страстта е в твоя отбор. След като преустановиш атаките за известно време, може да се пробваш в някакъв по-силен момент на акта, когато ще й е трудно да ти откаже нещо, да я помолиш да го..нали...за малко, ама наистина за малко, след което, дори да не е било кой знае какво, те съветам да демонстрираш изобилно задоволство и благодарност. И така лека-полека може и да я подхлъзнеш да се зариби по идеята...
А на мен продължава да не ми е ясно защо не й се прави...и тея, дето ти ги дрънка, че ако си я обичал, си щял да минеш и без свирки, са си направо подли шантажи, защото и ти би могъл да излезеш с аргумента-ако ме обичаш, ще го правиш. Тва естествено да не си посмял да й го кажеш, ако искаш да постигнеш успех.
Активен
derty
Newbie
*

« Отговор #3 -: Август 16, 2010, 23:41:38 »

Благодаря досега за идеите които ми дадохте.
Ще се опитам да не и говоря известно време, макар да знам че имаше един период, за около 3,4 месеца, в който не им бях казвал нищо по този въпрос и тя никога не пое инициативата.
Бих направил всичко ако знам че ще има успех, защото до сега съм нямал.
А ако можеш по някакъв начин да избия това мое желание главата ми ще е най-добре, но съм се мъчел и не мога.
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #4 -: Август 16, 2010, 23:45:43 »

Хм, лошо...  Unsure С бившия ми приятел имах проблем с това, че той беше толкова обсебен от идеята за анален секс и ми я натрисаше по какви ли не начини, с настояване, молене, заплахи, подмятания тип "Ми освен да си го потърся другаде". Накрая успя до такава степен да ме отврати от цялата работа, че не мисля, че някога отново бих предприела такова нещо. Остави ми травма с това. Така че наистина бъди много внимателен.  Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #5 -: Август 17, 2010, 07:44:54 »

Е добре де, как може нещо такова да е толкова важно за теб, при положение, че очевидно жена ти не иска? Наистина ли искаш да я накараш да прави нещо, което й е неприятно? Та чак да правиш завъртяни схеми заради едната свирка. Отвратително. Сексът е за двама. Съобрази се с нея. Не знам някой да е умрял от липса на свирки.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #6 -: Август 17, 2010, 08:26:54 »

Абе така говориш , ама ако мъжа ти спре да те целува... там долу или да ти размачква гърдите и ти ще изврякаш във форума ...

И на мен би ми станало неприятно и бих намислила хватки.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #7 -: Август 17, 2010, 08:58:33 »

Ми според мен е гнусно да измисляш хватки, за да подлъжеш някого да направи нещо, което не желае. Още повече, че много пъти са говорили по въпроса и тя явно е категорична. Не мисля, че ще постигне нещо така, освен тя най-накрая да склони, за да му затвори устата и какво удоволствие ще е това? Както и да е. Успех на пича, добри съвети сте му дали.

П.С: Але, не си представям да търся решение у форОма за такъв проблем Razz
« Последна редакция: Август 17, 2010, 09:03:53 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #8 -: Август 17, 2010, 14:11:31 »

Не е въпроса да я накара да направи нещо, което не й е приятно, което именно ще е резултатът от мрънкането, а да я накара да й хареса...което е малко по-трудно да се постигне.
Активен
derty
Newbie
*

« Отговор #9 -: Август 17, 2010, 14:27:14 »

Не е въпроса да я накара да направи нещо, което не й е приятно, което именно ще е резултатът от мрънкането, а да я накара да й хареса...което е малко по-трудно да се постигне.

Точно това целя и за сега има някакви наченки си мисля.
Все пак аз давам всичко от себе си и тя се наслаждава на френски ласки.
А що се отнася за анален секс, никога не бих си го и помислил. Там и двамата сме на едно мнение. Но за френският, си мислех че е нормално, повечето семейни двойки да го практикуват, поне тези с които съм говорил аз.
А най много ми тежи това, че като се запознахме и се оженихме, тя нямаше нищо напротив. Сякаш тогава е искала да ми покаже колко е добра в леглото а сега вече нали сме женени, може да се опъва...
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #10 -: Август 18, 2010, 15:13:01 »

Ути, не си права. Не виждам нищо гнусно в това, все пак щом тя го е правела някога, значи не е като да го отрича и да не й харесва. И аз бих негодувала, това е абсолютно нечестно. Представи си да се ожените с твоя човек и той да спре да ти показва, че те харесва и желае ? Дай направо към секса и да свършваме ?

Дерти, а сигурен ли си, че няма някакъв друг проблем между вас, който да рефлектира върху нейното желание за секс, като цяло? Както знаеш, психическите неразположения на жените, определено се отразяват и в сексуалната сфера.
« Последна редакция: Август 18, 2010, 15:14:57 от Bambina » Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #11 -: Август 18, 2010, 16:00:45 »

Бамб, мисля, че примерът ти е неуместен. Едното се отнася до емоционалното, другото до чисто физическото удоволствие. Но това си е мое мнение Smile
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #12 -: Август 18, 2010, 16:08:04 »

Защо да е неуместен, защото става дума за теб? Smile Виж колко различни стават нещата, когато ги видиш от собствен ъгъл, за това ти дадох пример. Няма емоционално и физическо удоволствие, разделени, ако става дума за любов, нещата вървят ръка за ръка. И всичко, което ти е приятно и неприятно, върви заедно. Особено, ако нямаш изрични проблеми, с дадено физическо занимание, по принцип.

И казах 'да ти показва', че те харесва и желае, което означава ласки, докосвания, орален секс, страст, и е абсолютно осезаемо и физическо..

Аз също го съврзах със себе си - представих си как аз се старая, а другата страна изведнъж преустанови дадени усилия - ? Възниква проблем, естествено.
« Последна редакция: Август 18, 2010, 16:11:53 от Bambina » Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #13 -: Август 18, 2010, 16:19:34 »

Ами не защото става дума за мен. Погледни го от друг ъгъл - на момичето му е било неприятно и в началото и примерно й е било кофти да си признае, но сега го чувства по-близък и не се притеснява да го каже. Защо не? Още повече, че не става дума за цялостно преустановяване на вниманието/промяна в поведението, което би било наистина странно, а само за едно единствено нещо. Толкова ли е трудно да се допусне, че просто не я кефи?
И моят мъж не е и на половина толкова романтичен, колкото в началото, но той просто си е такъв - неромантичен, просто едно време ме е подмамил, свалял, ала-бала Cheesygrin Не мисля, че е кой знае какъв проблем.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #14 -: Август 18, 2010, 17:10:59 »

Гле'й са, не може просто да престане да те кефи и тотално да отказваш нещо, което преди си правила, както каза derby, с удоволствие. И не е честно, ако не те кефи, да си го фейкнала, а сега да си признаваш. Ами ако това е проблем за отсрещния човек и ти го казваш, след като вече сте обвързани истински ? Измама си е.

И романтиката може да намалява, но ако си отиде напълно, ще си ида и аз. Честно казано. I didn't singed up for this. Или си сексуален и романтичен, или не си. С времето нещата улягат, но не могат да се променят напълно или поне не е правилно. Тая искра нали трябва да се поддържа ? Нещата се променят, но не престават изведнъж и завинаги.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #15 -: Август 18, 2010, 17:29:12 »

Бам, технически е измама, да, ама какво да прави пича, да се разведе ли? Не мисля, че е толкова фатално.
А за другото, не мисля, че ме разбра. Не става дума за улягане и промяна на романтичността с времето и изчезването на чувствата, става дума за първите две седмици примерно - опитваш се да се направиш на нещо, което не си, за да впечатлиш другия и после вече, като мине малко време, се показваш такъв, какъвто си. Това исках да кажа.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #16 -: Август 18, 2010, 18:50:45 »

Ути, за две различни неща става дума, това не е като да ти мине шеметното влюбване. Ако за него свирките са толкова важни, си е сериозен проблем. И аз в такова положение бих се чувствала прецакана.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #17 -: Август 18, 2010, 19:02:39 »

Мани ги ти първите две седмици. Тук говорим за месеци, а после брак. Не можеш просто да кажеш, че Вече не ти харесва. И за*би, ама на кой не са му важни сврките, по дяволите? Lol
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #18 -: Август 18, 2010, 19:19:56 »

Абе къв е тоя безумен спор нужни ли са свирките?
Другият път вече ще разсъждаваме дали да дишаме, баси... Lol Мен ли ме е напекло или вие изтрещяхте??

Към автора: говори направо с жена си. Бъди откровен. Кажи й, че не искаш да я притискаш, но на теб това ти липсва, тази страст, която в миналото сте имали. Попитай има ли какво да направиш, за да не се лишавате от неща, които са приятни и за двама ви?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #19 -: Август 18, 2010, 20:06:28 »

Ами да се развежда тогава. Момичета, честно, не знам, явно съм луда, нормално е да се чувства прецакан, то е ясно, ама чак такъв проблем да се прави, не го разбирам. Свирките ли са по-важни или жената? Не било честно да отказва? Ми дай да го напишем в пребрачния договор, явно е определящо за брака. Ако вие откажете да правите 69, пък преди сте я харесвали, как ще се почувствате ако мъжът ви направи грандиозен проблем от това?
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #20 -: Август 18, 2010, 21:56:13 »

Според мен грандиозния проблем го направи ти, Ути, момчето просто търсеше съвет. И си е напълно нормално да се обърне към женски форум, тъй като явно е направил вече сам нещо по въпроса. Напълно в реда на нещата си е да се допита до други мнения и гледни точки.

Аз честно казано не мога да ти дам съвет, derty. Не знам как може да се накара човек, който не иска да прави нещо, да го направи. Трябва да проявиш доста фантазия, търпение и "хитринки", че да я накараш сама да го поиска и да й хареса.

Аз лично в началото на връзката си също не исках да правя орален секс и с тогавашния ми приятел пробвах, защото знаех, че на него страшно много му се иска (без да ми е натяквал за това, а само намеквал). Та, когато се почувствах готова, го направих първо заради него.
Но при вас е различно, защото на нея очевидно не й е за пръв път, не се е притеснявала да го прави преди... Сега явно просто не иска.

А иначе като цяло сексът как е? Нещо друго променило ли се е или всичко си е страхотно, просто липсва този момент?
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #21 -: Август 19, 2010, 01:03:21 »

Междудругото, такива неща наистина ги пишат в предбрачните договори. Само не ми е ясно как би доказал човек, че жена му не му духа три пъти в седмицата.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #22 -: Август 19, 2010, 01:39:10 »

Абе много си интересна Ути , за различни неща говориш . Ако не я е кефело , да си е затваряла устата в началото и не е въпроса дали свирките са важни или жената , а общото впечатление . Ебаси пък и на кой не са му важни свирките , хаха . И на мен да ми откажат перманетно определен тип любовни ласки или отношение , на които съм се наслаждавала при това под никакъв предлог , и аз ще изквича на умряло . И съм абсолютно сигурна , че ако мъжа ти спре да..."скланя глава" ще направиш грандиозен проблем и скандал .И как става тоя номер аз да съм харесвала нещо , да съм го вършела с удоволствие , а пък изведнъж да се врътна на 180 градуса и да го изхвърля напълно от торбата с хитринките . Не ми го побира главата , ама както съм казвала и преди жените като цяло са много прости семки .

И между другото има подобни клаузи в предбрачни договори , ти пък много невинна го прокара .
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #23 -: Август 19, 2010, 07:33:22 »

Знам, че има, ама са безумни. Еми явно само аз съм луда, както обикновено. Нищо ново.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #24 -: Август 19, 2010, 19:24:52 »

А, безумни, my ass. Точно ей такива неща предотвратяват. И секс има в клаузите, и честота, и ласки, и отношения. Което е супер умно като се замислиш, защото така си даваш зор да поддържаш искарата, а не просто да се пуснеш по течението, в един хубав момент. Хубаво е хората да си имат определени правила. Всяка двойка си решава какви да бъдат те, но всъщност това си е спасителен пояс на отношения и е доста напредничаво, ако имаш смелостта да заявиш какво искаш и за как ще сте заедно, дълго време, без да се отпускате до степен безразличие. Никой няма да тръгне да ти брои секса и духането на месец, но въпросът е принципен. Да се заявиш като човек, който знае какво иска и си гарантира някак нещата, евала на такива хора, американците са много отворени копелета. Пък и доста други по-напреднали нации.

И именно хората с някакви правила в съвместния си живот, ако ще, те да се отнасят за събирането на чорапите от пода и миенето на чиниите, в крайна сметка, остават най-дълго време заедно и излизат по-умните, колкото и да е странно не всичко да е спонтанно. Не е романтично, но е практично.
« Последна редакция: Август 19, 2010, 19:32:52 от Bambina » Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: