star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Дали той ме харесва???
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дали той ме харесва???  (Прочетена 5681 пъти)
lady__
Newbie
*
Публикации: 2

« -: Август 12, 2010, 23:11:13 »

Здравейте аз съм на 16, а той е на 24 и ми харесва ужасно много.Когато ме види се усмихва обича да стои и да ме гледа казва ми че съм ужасно красива и дори най-хубавата.Докосва ме понякога казва ми че ще ме вземе за жена и какво ли още не.Проблемът, е че не съм сигурна дали просто се базика с мен защото е наистина прекрасен и много момичета го харесват. Мисли си, че сменям супер бързо мъжете, а дори не ме е виждал да съм близка с някой и от както се познаваме съм нямала гадже.ПОнякога ми казва е ти искаш еди-кои-си казвам само не.Как да му покажа че искам него и дали той ме харесва  Confused???
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #1 -: Август 13, 2010, 03:00:22 »

Намери два-три дена свободни да те заведе на море преди да е свършил сезона, и после кой от където е.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #2 -: Август 13, 2010, 13:53:59 »

Миличка, не ви ли е много голяма разликата, точно за тази възраст, в която си в момента ?
Активен
maria
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #3 -: Септември 23, 2010, 15:00:14 »

Кирилица!
« Последна редакция: Септември 23, 2010, 15:40:25 от bizzare » Активен
blue_girl
Newbie
*
Публикации: 7

« Отговор #4 -: Октомври 26, 2010, 15:54:03 »

Мда, Bambina, напълно съм съгласна с теб! Мисля, че ви е прекалено голяма разликата.. Пък и ти не си сиг.,че той те харесва.. така,че мисля, че трябва по някакъв начин да разбереш... Ако трябва и го попитай..но с такава разлика не знам.. Може и да давам лош съвет..но казвам мнението си просто, как аз бих постъпила..Знам любовта е трудна за обяснение..но в този случай така ще  енай-добре. Ще откриеш друг, не е само той на този свят!  Smile
Активен
mimeto_93
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #5 -: Октомври 30, 2010, 23:35:00 »

Здравейте аз съм на 17 и харесвам едно момче той е на 21. Искам да разбера дали ме харесва но нямам идея как живеем в един вход често се виждаме когато се засечем сякаш изражението му се променя сякаш се радва да ме види.Но незнам може да се бъркам.Искам да изляза с него да се опознаем но незнам какво да направя .Онзи ден го видях с едно момиче с което сам го виждала и преди да и дава някакви листовки  но това няма значение, как да разбера дали ме харесва и дали това момиче му е гадже или са просто приятели. Помогнете ми ...  Cry Smile Smile Smile
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #6 -: Октомври 31, 2010, 15:23:43 »

Другия път като се засечете го спри,питай го как е и дали иска да излезете някой път. Директно е по-лесно,според мен. Доколкото за другото момиче - ако бяха гаджета щяха да интимничат поне малко,така че - едва ли.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #7 -: Ноември 01, 2010, 10:53:07 »

Другия път като се засечете го спри,питай го как е и дали иска да излезете някой път.

Ужас. Никога не бих го направила. Smile Ние сме жени, нека оставим поканите на мъжете, най-малкото много от тях се дразнят на такава прямост.
Едно е да му се усмихваш, все пак това е тотално непознат човек и да завръзваш небрежни разговори в асансьора, докато му дадеш знак, че може да се видите някой път и би могъл да те попита, но това... Smile За мен е too much.
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #8 -: Ноември 01, 2010, 19:40:13 »

Всеки го приема различно за себе си - за теб е too much,за мен е в рамките на нормалното. Пък ако типчето,по което си падам,се издразни на такава прямост,то в такъв случай възможността за общо бъдеще с този човек на момента отпада.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #9 -: Декември 08, 2010, 12:04:34 »

Точно така
Активен
Leila
Newbie
*
Публикации: 36

« Отговор #10 -: Декември 14, 2010, 11:00:56 »

на 16 хормоните яко бушуват и ти се иска всички да те харесват. Мозъка ти е с развинтена фантазия.... Той може просто да е любезен и да си се усмихва.....
Ако те харесва, повярвай ще намери начин да ти го каже и покаже.
Ако е шубе да си се усмихва на себе си във входа Smile
Активен
silviasiska
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #11 -: Януари 09, 2011, 11:52:55 »

абе ти луда ли си мъж на 24 години да те харесва може да сам само на 13 но все пак имам кака 17 и нейното най голумо гозге беше на 20 такаче е невазможно поне според мен  Cheesygrin
Активен
petinkaa_be
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #12 -: Май 08, 2011, 11:36:57 »

според мен, разликата в годините няма значение ако даден човек те обича ! а може би той иска само секс от теб!?  Cheesygrin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: