star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Днес е Денят!
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес е Денят!  (Прочетена 23140 пъти)
bella
Newbie
*
Публикации: 664

« Отговор #50 -: Август 13, 2010, 17:04:28 »

Ангелче, страхотни сте, толкова нежни и различни. Запазете щастието си, бъдете все така усмихнати и нестандартни  Clover
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #51 -: Август 13, 2010, 20:18:14 »

в София сме си вече, утре стягаме багажите и потегляме .... Много ми е нервно за пътуването  Lol Вчера си взехме и професионалните снимки, не че има някаква разлика ;) но ето от тях:

http://fanichka.snimka.bg/wedding/svatbata.525583.0.big ... хубаво е, че имахме 3-ма фотографи и всички са заснемали различни моменти ... Отзивите от сватбата са много добри, семейството на мъж ми е възхитено и казаха, че вече разбират защо сме държали толкова да има определени неща, а други да няма  Cheesygrin моето семейство не са учудени, те са ми свикнали на капризите и вечната контра  Lol общо взето аз имах много претенции за визията на събитието и се притеснявах, че много ги товаря с изисквания, но сега всички мислят, че си е струвало .... и са много доволни  Cheesygrin
Активен

Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #52 -: Август 14, 2010, 12:06:41 »

Е, как няма да са доволни?!  Cool Thumbup Сватбата е била уникална!! А за младоженците - думи нямам  Kiss
Приятно пътуване, вълшебно изкарване и после ще разказвате  Wink
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #53 -: Август 14, 2010, 12:50:09 »

Фаничке, прекрасно и незабравимо, сватбено пътешествие.
Да си изкарате щуро, весело и щастливо  Kiss.
Да направите много снимки и на есен ще се видиме  Cheesygrin.
Лек път и целувки  Kiss.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #54 -: Август 14, 2010, 21:05:39 »

Честито,Фан! ЧЕС-ТИ-ТООООООО!

Прекрасната новина ми я съобщи Феята на вълните и аз да се разпиша да честитя от все сърце! Пожелавам ви един прекрасен съвместен живот,много радост,здраве,късмет и да създадете едно голямо и сплотено семейство!

На добър час!
Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #55 -: Октомври 29, 2010, 21:38:18 »

сега погледнах, че нито веднъж не съм ви благодарила за пожеланията ... извинете ме, бях в еуфория  Lol

сватба, сватба, но всъщност истинското събитие беше подписването в общината ... другото беше панаира след това  Lol Lol Lol

тук още не сме се разписали и вече ме държи изкъсо  Cheesygrin

тук казваме "да" ;)

това е без коментар:

и любимата ми снимка ;)

Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #56 -: Октомври 29, 2010, 22:19:36 »

Нещо много изненадан съпругът  Lol
Ама какви сте готини и неглиже  Cheesygrin
А меденият месец как мина?
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #57 -: Октомври 29, 2010, 23:13:14 »

ах, ех, страхотно беше ... 5 дни в Рим, 5 дни в Краков (+ концерт), 8 дни в Испания. Рим е страхотен, наистина трябва да се види. Карахме го като типичните туристи с туристическите автобуси, но иначе много трудно щяхме да се ориентираме. Хубавото беше, че квартирата ни беше много близо до гарата и много ходехме пеша. Времето беше разкошно .. Във Ватикана не сме влизали, но се качихме на купула - глетката е страхотна..

хаха, закуските, които ни носеше хазяйката ни бяха много любим момент ;)
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #58 -: Октомври 29, 2010, 23:15:10 »

Рим си е Рим, но Краков ми легна на сърцето ... има нещо в този град, което е много близо до същността ми явно  Rolling Eyes

Бяхме в апартамент доста далеч от центъра, като вкъщи  Lol просто не мога да се въздържа да не покажа гледката от терасата ни .. такива градинки имаше между всички блокови пространства ..

един от пъбовете, в които ни водиха наши приятели .. най-старият пъб в града, всички маси са с такива машини (баба има такава на село)  Cheesygrin

такива рояли имаше навсякъде ...

приказно
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #59 -: Октомври 29, 2010, 23:27:18 »

и накрая Испания ни беше почивката Smile в Барса ходихме само веднъж, за да гледаме пеещите фонтани, които не работеха миналата година (и още веднъж до Икея, ама не знам това дали се брои) ... Бяхме пак при кумата ми, те живеят на 50 км от Барса. Иначе ни водиха по други места, на които не бяхме ходили, като Монсерат и Жирона. Общо взето лежерно го давахме, защото са с бебе и се съобразявахме с нейния режим ;) ходихме и на плаж няколко пъти, те живеят на 200 метра от плажа ...

Монсерат:

това е някакъв плаж близо до тяхното село, забравих му името ...

Жирона:

и естествено доста си полетяхме ;) даже ни се случи да изкараме един ден на летището в Катовице, защото ни закъсня полета. Имаме страхотен клип от кацането в Краков, но не мога да го кача, защото е много голям ... След това забелязахме, че мъж ми е зумнал точно блока, в който ни беше апартамента (което е невероятно съвпадение, защото можеше да зумне който и да е друг блок)  Cheesygrin

Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #60 -: Октомври 30, 2010, 17:18:27 »

Фаниии, стрхотни са !!
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #61 -: Октомври 31, 2010, 10:23:08 »

Страхотни сте, а снимките са като картички Smile
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #62 -: Август 07, 2011, 17:24:34 »

да ни е честита първата годинка от сватбата  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin може би по нататък ще почнем да празнуваме по някакъв начин, но днес просто се сетихме каква дата е (и то към обяд) и ни стана забавно, че дори родителите не се сетиха  Lol обаждахме им се да си просим поздравления  Lol Lol Lol
Иначе единственото, което се е променило за тази една година семеен живот е, че сме с едно бебе и едно коте повече  Lol Lol Lol
Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #63 -: Август 07, 2011, 17:38:05 »

Wub Sad eyes
Да ви е честита първата годишнина! И да продължавате все в същия дух!  Kiss Cheesygrin
Активен
kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #64 -: Август 07, 2011, 17:42:16 »

честита първа годишнина ;)
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #65 -: Август 07, 2011, 19:23:42 »

Честита годишнина! Smile
Отбелязвате я с най-прекрасното - бебко Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #66 -: Август 07, 2011, 19:48:11 »

честита ви годишнина...спомням си аз че на моя рожден ден се оженихте  Kiss бъдете все така влюбени!!!
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #67 -: Август 07, 2011, 20:46:51 »

Честита една годинак!. Да се обичате все така, а сега след като дойде и бебчо ще станете едно голямо, пълноценно семейство. Много здраве ви желая.  Smile
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #68 -: Август 07, 2011, 20:51:14 »

Честита годишнина,ангелско семейство!  Kiss
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #69 -: Август 08, 2011, 15:21:43 »

Най-ми харуса равносметката + бебе и + коте. Още плюсове занапред, сем. Костурски!
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #70 -: Август 09, 2011, 09:57:55 »

С ден закъснение, нооооо честито! Все така с +овете:kiss: и много да се обичате и разбирате.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: