star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Днес е Денят!
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес е Денят!  (Прочетена 24122 пъти)
Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« -: Август 07, 2010, 13:00:06 »

Фани и Ники,
Пожелавам Ви незабравими емоции в този ден, споделен с любимите хора!
Пожелавам Ви цялото щастие и топлина да продължават да ви следват!
Много усмивки и целувки от мен!
Обичам Ви, мили хора, които сте моят пример за човешката добрина и любов! Изключително много се радвам, че Ви познавам!  Kiss Kiss Kiss
« Последна редакция: Август 07, 2010, 13:07:45 от Nina » Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #1 -: Август 07, 2010, 13:12:10 »

Оооу, дойде и вашият ден  Big grin Пожелавам ви мноооого добре да си изкарате този вълшебен ден! Много любов, здраве и разбирателство! Наздраве и горчиво за младоженците!  Kiss
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13256

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Август 07, 2010, 13:49:36 »

Чаках някой да пусне темичката Smile
Честит Сватбен Ден!
Приемете най-искрените ми пожелания за дълъг и щастлив семеен живот! Обичайте се, радвайте се на живота, винаги заедно!
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2533

« Отговор #3 -: Август 07, 2010, 13:58:51 »

Благодарим на Наталия Симеонова за включването, а сега честито и от мен
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #4 -: Август 07, 2010, 18:51:31 »

Честита сватба! Мноооого щастие и любов и малки цветенца хихи Cheesygrin
Активен
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #5 -: Август 07, 2010, 22:42:19 »

А днес ти писах по съвсем друг повод  Razz Честито, да се обичате все така  Smile
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #6 -: Август 07, 2010, 22:52:37 »

Честит празник, Ангелче! Обичайте се и бъдете щастливи заедно, борете се с трудностите пак заедно и дори в тежките моменти не забравяйте колко безценно е всичко, което имате - ти Него и той Теб!
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #7 -: Август 08, 2010, 09:40:43 »

Честит празник и от мен, мило семейство! Дано този ден е най-незабравимото отбелазване на вашето щастие и хармония!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16591

A believer

« Отговор #8 -: Август 08, 2010, 10:28:54 »

Честито! Бъдете все така щастливи и се обичайте все така! Kiss
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #9 -: Август 08, 2010, 12:30:05 »

Честито!  Clap Само най- най- най- прекрасни споделени мигове занапред ви желая, много семейно щасти е и любов.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7009

« Отговор #10 -: Август 08, 2010, 16:43:40 »

еха ... известно време не знам дали ще мога да пиша по темата .. но накратко времето беше разкошно (и доста горещо), случи се нещо приказно по време на ритуала, получи ни се сантименталният момент с танца, купона завърши с костюмите в басейна .. след малко пускам снимки, по-натам може и да разкажа подробно Smile

Активен

Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #11 -: Август 08, 2010, 16:51:26 »

Kiss Kiss
Sad eyes
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #12 -: Август 08, 2010, 17:18:00 »

та така де ... имаше много рок, рок&рол, китари, вокали .... страхотно  Cheesygrin снимки от купона още нямаме, тук са само от официалната част ...

http://fanichka.snimka.bg/wedding/nashiyat-den.524223.20006746.big

Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #13 -: Август 08, 2010, 17:25:31 »

Честито , мили младоженци!!! Пожелавам ви , щастието никога да не напуска вашия дом! Да сте живи и здрави и все така влюбени Smile

Фани, много , много ,много си красива! Много ще ми е интересно да разкажеш по-подробно за събитието Smile
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4128

« Отговор #14 -: Август 08, 2010, 17:38:53 »

Още веднъж Честито и от мен Smile Снимките от ритуала са прекрани, а вие двамата така сияете ...
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #15 -: Август 08, 2010, 17:43:27 »

Невероятна красота! Толкова непринуден стил и естетика аз не съм виждала съчетани в сватба! Фани, най-искрени поздравления за това истинско постижение!
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #16 -: Август 08, 2010, 18:42:30 »

Честито! Всичко най-хубаво и да знаете, че наистина сте прелестни Smile
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #17 -: Август 08, 2010, 21:06:51 »

Аз току що се прибирам от най красивата сватба.........толкова съм развълнувана още, че не мога да асимилирам какво се случи точно  Rolling Eyes. Толкова красота, естественост и любов изпълваха този чуден ден, че съм без думи, глътнала съм си речника.
Беше си точно както си го представях, че ще е, една уникална приказка, изпълнена със страхотни емоции и любов  Wub.
Много съм изморена ама и щастлива............Фаничке Обичам ви, просто сте страхотни  Kiss.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13256

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #18 -: Август 08, 2010, 22:08:37 »

Приказни са снимките. А вие изглеждате супер естествени и спокойни  Cheesygrin И сте си направо един за друг, хубавци  Kiss Чакам с нетърпение поредната доза снимчици, тези въобще не ми стигнаха.  Cheesygrin
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #19 -: Август 09, 2010, 01:03:08 »

Много хубави снимки! Страхотни сте! Радвам се, че сте си изкарали прекрасно този Ваш ден!  Kiss
Вдъхновена от една снимка искам да ви пожелая- когато някой залитне винаги другия да е насреща и да го хване!
А колко ви отива детенцеее  Rolling Eyes  Big grin
« Последна редакция: Август 09, 2010, 01:10:14 от PPP » Активен
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #20 -: Август 09, 2010, 01:16:28 »

Честитооо,младо семейство Kiss Пожелавам ви все така да се обичате  Kiss
Страхотни сте!Толкова различно уникални!Поздравления  Stuart
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #21 -: Август 09, 2010, 04:15:07 »

Фанииииии, честито миличка!!!!! Да сте живи и здрави, още много, много, много дълги години все така да се обичате, да си народите куп деца, да сте много щастливи и да радвате всички с щастието си Kiss Kiss Kiss снимките са страхотни, роклята е феноменална, изглеждаш много красива и щастлива Kiss Kiss Kiss ех, как се радвам за вас Kiss страхотно семейство Smile Smile Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #22 -: Август 09, 2010, 07:16:26 »

най-накрая се наспах и мога вече да попиша малко ...
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #23 -: Август 09, 2010, 07:52:06 »

Не знам какво точно да ви разказвам всъщност ... В Габрово се прибрахме в сряда и 3 дни тичахме по задачи. И понеже съм много организирана, в събота сутринта станах в 7, за да си направя цветята  Lol почнах от букета и 3 пъти го развалях, тъй като не ми хареса .. .а нямах никаква представа как искам да изглежда. Като цяло с цветята направих голям компромис, защото просто нямаше такива, каквито търсех. Та, стана 10 часа и аз все още до никъде с цветята трябваше да ида за разписването. Кумовете и ние, по къси гащи и дънки (някой с тиранти  Cheesygrin) отидохме до общината и се разписахме ... имаме много сладки снимки от там, но са на друго фото и ми трябва време да подредя всичко. Подписването беше за 3 минути, после ми връчиха свидетелството и отидохме да пием кафе и да направим план за деня .... След това младоженеца отиде да си купува обувки (добре, че поне ги беше харесал вече), а аз се прибрах да си правя цветята ... До 14 часа с това се занимавах, накрая вече ми се повръщаше от аранжировки, но поне букета ми се получи малко по-добре....Яд ме е, че не се хванах с това предишният ден, а доста претупах нещата .... но то като човек го прави за себе си някак си не успява да се старае така, както го прави за други хора ;)
Към 14:30 почнаха да пристигат някои гости, аз даже отидох да си посрещна двечки на автогарата ;) някои пък се бяха позагубили в разни селца и черни пътчета  Lol Lol Lol ама нека те разкажат за това  Lol В 15 часа ми беше час за фризьор .. исках да е възможно най-късно, за да не крепя прическа цял ден ... и да не стоя с грим много в тази жега, особено както не съм свикнала да ми е намазано с нещо лицето. Направихме прическата и гримчето и с мъж потеглихме към Баланите ... вече почти всички бяха там, аз отидох да си подредя цветната украса ... Поразхвърляхме се в стаята и тръгнах да си търся хората ... хотелчето е много малко и почти всички стаи бяха за нас ;) Беше адска жега и облякох роклята в последният момент. Ритуала естествено закъсня, май започна към 19 часа ... и въпреки това не беше по-хладно или по-сенчесто  Lol Всички бяха долу (на една тераса с басейн с невероятна гледка), започна музиката (една симфония на Muse, невероятно се получи) и с татко слязохме надолу .... Опасявам се, че гледах в краката си през цялото време, но това ще се види на записа ...  Lol много се бях притеснила, едва си вдигах краката ... като застанах до Николай малко се поуспокоих и май спрях да треперя  Lol кумовете не ни помогнаха особено, бяха изтръпнали и те  Lol Започна ритуала и тук единственото интересно е, че съвсем в началото, когато девойката започнала да говори .... ято лястовици се спуснали над стряхата на хотела и почнали да летят в различни фигури. ... Big grin ние бяхме с гръб и не ги видяхме, но всички след това ми разказваха, има ги и на професионалните снимки, които ще си вземем след ден-два ... нямам търпение да ги видя. Казаха, че били страшно много лястовички, потанцували малко и изчезнали ... нямало ги преди това, не се появиха повече и до обяд на другия ден ... не знам какво трябва да значи това, но страшно много ми хареса, че се е случило  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
След ритуала се поздравихме с гостите, имаше малка почерпка и си правихме снимки ... толкова много снимки, че накрая просто исках да се скрия някъде  Lol Lol Lol Масите бяха подредени на терасата на ресторанта, хората се изнесоха натам и поседнахме най-накрая ... тук нямам много спомен, но май много скоро след това кума си каза речта (нещо, което нямам търпение да видя, защото беше непринудена и естествена). Той милия до последно си мислеше, че няма да има реч ... и вечерта преди сватбата му казахме, че ще има ... а той каза, че си легнал и сутринта като се събудил, вече имал реч  Lol Та така де, страхотен беше, много сладки неща каза за нас Smile после наздраве с гостите и купон Smile Сватбеният ни танц беше почти провал  Lol отново на песен на Muse (Blackouts е песента) ... предишната вечер трябваше да решим коя ще е песента ... тази е подходяща за английски валс като ритъм и Николай до 1 часа през нощта ме учи на стъпките ... Добре, обаче на сватбата се оказа, че яко си настъпвам роклята и се притесних, за това се разбрахме да не правим валса, а просто да се поклащаме .... да, ама както си танцувахме решихме да опитаме и така ... получи се нещо много странно, но хората се радваха  Lol От там нататък почнаха танците, песните и купона .. Нямахме dj, а двама музиканти, които свирят на китара, пеят и са страхотни ;) С китарите се включиха братовчед на Николай и един от гостите, свириха Oasis, AC/DC и много много други такива, много гот беше. С пеенето се включиха бащата и чичото на мъж ми, други братовчеди и гости ... Абе, голяма лудница беше и мисля, че всички се забавляваха страхотно ;) като изключим няколкото хора (едно от които водих аз  Lol), музиката беше само рок и малко ретро денс  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Към 2 часа 3-ма се метнаха с костюмите в басейна, някои си сложихме банските  Cheesygrin ето как приключи сватбата, не знам какво повече да кажа  Lol

и така ... поспахме малко, аз от нерви отново почти не спах. На сутринта постепенно всички се разбудиха и се събрахме на голямо кафе на терасата ...
ето част от хората

Много хубаво беше, надявам се и на гостите да им е било толкова добре ... Мисля, че всички се чувстваха добре и се забавляваха .... Аз лично не очаквах да се отпусна толкова, да танцувам толкова и да не искам да си съблека роклята (бях си приготвила други дрехи, но така и не ги сложих .. направо банския)  Lol и така ... много се олях с писането, за това приключвам вече ;)
« Последна редакция: Август 09, 2010, 07:57:25 от angel_sin » Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #24 -: Август 09, 2010, 12:28:16 »

Ангелче, звучи страхотно преживяното! Smile Нека и съфорумките, които са били на сватбата, да не пестят подробности.  Cheesygrin
Аз да кажа, че страшно много ми харесват роклята ти и костюма на мъж ти! Много нетрадиционни и оригинални. И въобще изглеждате страшно щастливи и хубави! Да продължавате в този дух!
А и като цяло сватбата е била доста нестандартна, интересно се е получило.  Smile

Сега се сещам как в началото направо се ужасяваше от мисълта за сватба  Lol, а тя как бързо дойде, мина, че и ти е харесала! Щом, не си свалила роклята, значи всичко е било страхотно.  Cheesygrin Kiss
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: