star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Днес е Денят!
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес е Денят!  (Прочетена 23138 пъти)
Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« -: Август 07, 2010, 13:00:06 »

Фани и Ники,
Пожелавам Ви незабравими емоции в този ден, споделен с любимите хора!
Пожелавам Ви цялото щастие и топлина да продължават да ви следват!
Много усмивки и целувки от мен!
Обичам Ви, мили хора, които сте моят пример за човешката добрина и любов! Изключително много се радвам, че Ви познавам!  Kiss Kiss Kiss
« Последна редакция: Август 07, 2010, 13:07:45 от Nina » Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #1 -: Август 07, 2010, 13:12:10 »

Оооу, дойде и вашият ден  Big grin Пожелавам ви мноооого добре да си изкарате този вълшебен ден! Много любов, здраве и разбирателство! Наздраве и горчиво за младоженците!  Kiss
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Август 07, 2010, 13:49:36 »

Чаках някой да пусне темичката Smile
Честит Сватбен Ден!
Приемете най-искрените ми пожелания за дълъг и щастлив семеен живот! Обичайте се, радвайте се на живота, винаги заедно!
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #3 -: Август 07, 2010, 13:58:51 »

Благодарим на Наталия Симеонова за включването, а сега честито и от мен
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #4 -: Август 07, 2010, 18:51:31 »

Честита сватба! Мноооого щастие и любов и малки цветенца хихи Cheesygrin
Активен
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #5 -: Август 07, 2010, 22:42:19 »

А днес ти писах по съвсем друг повод  Razz Честито, да се обичате все така  Smile
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #6 -: Август 07, 2010, 22:52:37 »

Честит празник, Ангелче! Обичайте се и бъдете щастливи заедно, борете се с трудностите пак заедно и дори в тежките моменти не забравяйте колко безценно е всичко, което имате - ти Него и той Теб!
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #7 -: Август 08, 2010, 09:40:43 »

Честит празник и от мен, мило семейство! Дано този ден е най-незабравимото отбелазване на вашето щастие и хармония!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #8 -: Август 08, 2010, 10:28:54 »

Честито! Бъдете все така щастливи и се обичайте все така! Kiss
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #9 -: Август 08, 2010, 12:30:05 »

Честито!  Clap Само най- най- най- прекрасни споделени мигове занапред ви желая, много семейно щасти е и любов.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #10 -: Август 08, 2010, 16:43:40 »

еха ... известно време не знам дали ще мога да пиша по темата .. но накратко времето беше разкошно (и доста горещо), случи се нещо приказно по време на ритуала, получи ни се сантименталният момент с танца, купона завърши с костюмите в басейна .. след малко пускам снимки, по-натам може и да разкажа подробно Smile

Активен

Nina
Newbie
*

« Отговор #11 -: Август 08, 2010, 16:51:26 »

Kiss Kiss
Sad eyes
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #12 -: Август 08, 2010, 17:18:00 »

та така де ... имаше много рок, рок&рол, китари, вокали .... страхотно  Cheesygrin снимки от купона още нямаме, тук са само от официалната част ...

http://fanichka.snimka.bg/wedding/nashiyat-den.524223.20006746.big

Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #13 -: Август 08, 2010, 17:25:31 »

Честито , мили младоженци!!! Пожелавам ви , щастието никога да не напуска вашия дом! Да сте живи и здрави и все така влюбени Smile

Фани, много , много ,много си красива! Много ще ми е интересно да разкажеш по-подробно за събитието Smile
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #14 -: Август 08, 2010, 17:38:53 »

Още веднъж Честито и от мен Smile Снимките от ритуала са прекрани, а вие двамата така сияете ...
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #15 -: Август 08, 2010, 17:43:27 »

Невероятна красота! Толкова непринуден стил и естетика аз не съм виждала съчетани в сватба! Фани, най-искрени поздравления за това истинско постижение!
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #16 -: Август 08, 2010, 18:42:30 »

Честито! Всичко най-хубаво и да знаете, че наистина сте прелестни Smile
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #17 -: Август 08, 2010, 21:06:51 »

Аз току що се прибирам от най красивата сватба.........толкова съм развълнувана още, че не мога да асимилирам какво се случи точно  Rolling Eyes. Толкова красота, естественост и любов изпълваха този чуден ден, че съм без думи, глътнала съм си речника.
Беше си точно както си го представях, че ще е, една уникална приказка, изпълнена със страхотни емоции и любов  Wub.
Много съм изморена ама и щастлива............Фаничке Обичам ви, просто сте страхотни  Kiss.
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #18 -: Август 08, 2010, 22:08:37 »

Приказни са снимките. А вие изглеждате супер естествени и спокойни  Cheesygrin И сте си направо един за друг, хубавци  Kiss Чакам с нетърпение поредната доза снимчици, тези въобще не ми стигнаха.  Cheesygrin
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #19 -: Август 09, 2010, 01:03:08 »

Много хубави снимки! Страхотни сте! Радвам се, че сте си изкарали прекрасно този Ваш ден!  Kiss
Вдъхновена от една снимка искам да ви пожелая- когато някой залитне винаги другия да е насреща и да го хване!
А колко ви отива детенцеее  Rolling Eyes  Big grin
« Последна редакция: Август 09, 2010, 01:10:14 от PPP » Активен
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #20 -: Август 09, 2010, 01:16:28 »

Честитооо,младо семейство Kiss Пожелавам ви все така да се обичате  Kiss
Страхотни сте!Толкова различно уникални!Поздравления  Stuart
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #21 -: Август 09, 2010, 04:15:07 »

Фанииииии, честито миличка!!!!! Да сте живи и здрави, още много, много, много дълги години все така да се обичате, да си народите куп деца, да сте много щастливи и да радвате всички с щастието си Kiss Kiss Kiss снимките са страхотни, роклята е феноменална, изглеждаш много красива и щастлива Kiss Kiss Kiss ех, как се радвам за вас Kiss страхотно семейство Smile Smile Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #22 -: Август 09, 2010, 07:16:26 »

най-накрая се наспах и мога вече да попиша малко ...
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #23 -: Август 09, 2010, 07:52:06 »

Не знам какво точно да ви разказвам всъщност ... В Габрово се прибрахме в сряда и 3 дни тичахме по задачи. И понеже съм много организирана, в събота сутринта станах в 7, за да си направя цветята  Lol почнах от букета и 3 пъти го развалях, тъй като не ми хареса .. .а нямах никаква представа как искам да изглежда. Като цяло с цветята направих голям компромис, защото просто нямаше такива, каквито търсех. Та, стана 10 часа и аз все още до никъде с цветята трябваше да ида за разписването. Кумовете и ние, по къси гащи и дънки (някой с тиранти  Cheesygrin) отидохме до общината и се разписахме ... имаме много сладки снимки от там, но са на друго фото и ми трябва време да подредя всичко. Подписването беше за 3 минути, после ми връчиха свидетелството и отидохме да пием кафе и да направим план за деня .... След това младоженеца отиде да си купува обувки (добре, че поне ги беше харесал вече), а аз се прибрах да си правя цветята ... До 14 часа с това се занимавах, накрая вече ми се повръщаше от аранжировки, но поне букета ми се получи малко по-добре....Яд ме е, че не се хванах с това предишният ден, а доста претупах нещата .... но то като човек го прави за себе си някак си не успява да се старае така, както го прави за други хора ;)
Към 14:30 почнаха да пристигат някои гости, аз даже отидох да си посрещна двечки на автогарата ;) някои пък се бяха позагубили в разни селца и черни пътчета  Lol Lol Lol ама нека те разкажат за това  Lol В 15 часа ми беше час за фризьор .. исках да е възможно най-късно, за да не крепя прическа цял ден ... и да не стоя с грим много в тази жега, особено както не съм свикнала да ми е намазано с нещо лицето. Направихме прическата и гримчето и с мъж потеглихме към Баланите ... вече почти всички бяха там, аз отидох да си подредя цветната украса ... Поразхвърляхме се в стаята и тръгнах да си търся хората ... хотелчето е много малко и почти всички стаи бяха за нас ;) Беше адска жега и облякох роклята в последният момент. Ритуала естествено закъсня, май започна към 19 часа ... и въпреки това не беше по-хладно или по-сенчесто  Lol Всички бяха долу (на една тераса с басейн с невероятна гледка), започна музиката (една симфония на Muse, невероятно се получи) и с татко слязохме надолу .... Опасявам се, че гледах в краката си през цялото време, но това ще се види на записа ...  Lol много се бях притеснила, едва си вдигах краката ... като застанах до Николай малко се поуспокоих и май спрях да треперя  Lol кумовете не ни помогнаха особено, бяха изтръпнали и те  Lol Започна ритуала и тук единственото интересно е, че съвсем в началото, когато девойката започнала да говори .... ято лястовици се спуснали над стряхата на хотела и почнали да летят в различни фигури. ... Big grin ние бяхме с гръб и не ги видяхме, но всички след това ми разказваха, има ги и на професионалните снимки, които ще си вземем след ден-два ... нямам търпение да ги видя. Казаха, че били страшно много лястовички, потанцували малко и изчезнали ... нямало ги преди това, не се появиха повече и до обяд на другия ден ... не знам какво трябва да значи това, но страшно много ми хареса, че се е случило  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
След ритуала се поздравихме с гостите, имаше малка почерпка и си правихме снимки ... толкова много снимки, че накрая просто исках да се скрия някъде  Lol Lol Lol Масите бяха подредени на терасата на ресторанта, хората се изнесоха натам и поседнахме най-накрая ... тук нямам много спомен, но май много скоро след това кума си каза речта (нещо, което нямам търпение да видя, защото беше непринудена и естествена). Той милия до последно си мислеше, че няма да има реч ... и вечерта преди сватбата му казахме, че ще има ... а той каза, че си легнал и сутринта като се събудил, вече имал реч  Lol Та така де, страхотен беше, много сладки неща каза за нас Smile после наздраве с гостите и купон Smile Сватбеният ни танц беше почти провал  Lol отново на песен на Muse (Blackouts е песента) ... предишната вечер трябваше да решим коя ще е песента ... тази е подходяща за английски валс като ритъм и Николай до 1 часа през нощта ме учи на стъпките ... Добре, обаче на сватбата се оказа, че яко си настъпвам роклята и се притесних, за това се разбрахме да не правим валса, а просто да се поклащаме .... да, ама както си танцувахме решихме да опитаме и така ... получи се нещо много странно, но хората се радваха  Lol От там нататък почнаха танците, песните и купона .. Нямахме dj, а двама музиканти, които свирят на китара, пеят и са страхотни ;) С китарите се включиха братовчед на Николай и един от гостите, свириха Oasis, AC/DC и много много други такива, много гот беше. С пеенето се включиха бащата и чичото на мъж ми, други братовчеди и гости ... Абе, голяма лудница беше и мисля, че всички се забавляваха страхотно ;) като изключим няколкото хора (едно от които водих аз  Lol), музиката беше само рок и малко ретро денс  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Към 2 часа 3-ма се метнаха с костюмите в басейна, някои си сложихме банските  Cheesygrin ето как приключи сватбата, не знам какво повече да кажа  Lol

и така ... поспахме малко, аз от нерви отново почти не спах. На сутринта постепенно всички се разбудиха и се събрахме на голямо кафе на терасата ...
ето част от хората

Много хубаво беше, надявам се и на гостите да им е било толкова добре ... Мисля, че всички се чувстваха добре и се забавляваха .... Аз лично не очаквах да се отпусна толкова, да танцувам толкова и да не искам да си съблека роклята (бях си приготвила други дрехи, но така и не ги сложих .. направо банския)  Lol и така ... много се олях с писането, за това приключвам вече ;)
« Последна редакция: Август 09, 2010, 07:57:25 от angel_sin » Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #24 -: Август 09, 2010, 12:28:16 »

Ангелче, звучи страхотно преживяното! Smile Нека и съфорумките, които са били на сватбата, да не пестят подробности.  Cheesygrin
Аз да кажа, че страшно много ми харесват роклята ти и костюма на мъж ти! Много нетрадиционни и оригинални. И въобще изглеждате страшно щастливи и хубави! Да продължавате в този дух!
А и като цяло сватбата е била доста нестандартна, интересно се е получило.  Smile

Сега се сещам как в началото направо се ужасяваше от мисълта за сватба  Lol, а тя как бързо дойде, мина, че и ти е харесала! Щом, не си свалила роклята, значи всичко е било страхотно.  Cheesygrin Kiss
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #25 -: Август 09, 2010, 14:37:40 »

Уау колко сте... изящни! Без думи съм, Ангелче! Честито!
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #26 -: Август 09, 2010, 14:40:39 »

много добре звучи разказа ти, много весело, браво  Cheesygrin Kiss
Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #27 -: Август 09, 2010, 17:30:49 »

Честито, Ангелче!
Желая Ви много, много щастлив семеен живот! Smile
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #28 -: Август 09, 2010, 18:00:42 »

Страхотна непринудена сватба! Фен съм! Голям! А снимка номер 45 е главозамайваща Wub Лъха ми на Италия и на Шекспир Big grin
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #29 -: Август 09, 2010, 18:12:58 »

абе да ви кажа този средиземноморски стил не е търсен, но адски добре се получи  Lol така като гледам снимките, ако нямаше чадъри на кока кола и маркучи от басейна тук-там, направо са разкошни ... Smile Котанка е качила малко клипчета, не знам дали се виждат от всички:

тук тати ме води:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=419864789863

церемонията (много сме нервни и тук си личи):
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=419877384863
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #30 -: Август 09, 2010, 19:36:53 »

Вълшебно! Честита сватба, бъдете много щастливи и влюбени винаги!

Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #31 -: Август 09, 2010, 20:23:51 »

на мен не ми зарежда клипчетата  Cry
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #32 -: Август 09, 2010, 23:53:44 »

нашият прекрасен кум  Wub

http://www.facebook.com/fani4ka?v=app_2392950137#!/video/video.php?v=1496427844687
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #33 -: Август 10, 2010, 10:02:05 »

церемонията (много сме нервни и тук си личи):
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=419877384863

Sad eyes Sad eyes Sad eyes Sad eyes Sad eyes Sad eyes
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #34 -: Август 10, 2010, 11:04:10 »

Ангелче, прекрасни сте и двамата!  Kiss
Активен
kotanka
Newbie
*

« Отговор #35 -: Август 10, 2010, 11:24:50 »

Освен и аз да се опитам да преразкажа този уникален ден, друго не ми остава  Smile.
Ествествено, всичко се върши и при мен в последния момент и от много задачки същия ден, вместо да тръгнеме към 11, успяхме чаккк в 13.30 ч. да тръгнеме от София. Всичко беше на тъгъдък, малко нервно, че ще стигнеме в последния момент и няма да имаме време да се оправиме. Дори вече виждах как стигаме точно към 6 часа за церемонията и направо от колата отиваме на басейна  Big grin. Приницпно имахме и малко съмнения за колата, дали ще ни закара и общо взето нервите бяха отпегнати  Cheesygrin.
Живот и здраве всичко беше наред и благополучно пристигханме точно в 16 часа в Габрово. Веднага звъннахме на Фани, но тя още не беше готова за потегляне, беше на фризьор  Cheesygrin и ни обясни как да стигнеме до комплекса. Тъй като въобще по никакъв начин не исках да й звъня и да я притенсявам( достатъчно си и беше притеснено), за нас късмет се набихме в някакво село, ама село, та село. Карахме по някакъв черен път и макар и ума да казваше няма начин тук да е комплекса, ние си карахме с колата, като идиоти, докато не стигнахме последната къща и съответно път на там нямаше  Cheesygrin. И ща не ща пак трябваше да звъня на Фани  Rolling Eyes. Проблема при излизането беше че пътчето беше черно, камънисто и много малко и трябваше да караме почти само назаден, защото нямаше как да се обърне колата. Както и да е де, излезнахме от това село и тръгнахме по правилния път, към 16.30 вече бяхме в комплекса  Cheesygrin.

Започнахме къпането, обличането, оправянето на косите и т.н. Ествествено при мен нещата не се получиха както трябваше, но както и да е Smile. Часа вече беше почти 6 и трябваше да слизаме към басейна. Фани преди това мина през стаята ни да види какви ги вършиме и каза че ще позакъснее малко, още не се беше облякла. Жегата беше ненормална, направо капки ни се стичаха от всякъде.

Слезнахме долу и чакахме булката и младоженеца да излезнат. Не съм гледала часовници, но по едно време майката на Фани каза на всички да слизат към мястото за церемонията. Слезнахме долу, и очаквахме с трепет идването на Фани. Николай от време на време идваше и пак отиваше на някъде  Cheesygrin, имаше си движение  Cheesygrin. По едно време пуснаха музиката и най красивата булка, слизаше по стълбите, придружавана от най щасливия татко. Баща й беше толкова усмихнат и така сияеше, че още ми е пред очите  Sad eyes.
Фаничка беше бая притеснена, имах чувството че едвам си отлепяше краката от земята Cheesygrin. Таткото я доведе до олтара, където я чакаше Николай. От там церемонията започна.
Всичко беше много красиво. Мен ми се дорева по едно време с глас, направо ми се викаше, ама ествествено се въздаржах, че щях да смата за смях там  Cheesygrin. Церемонията мина много добре, имаше един уникален момент. В който служителката на общината говореше, а от лявата страна на комплекса, премина яко лястовички. Изникнаха някакси от нищото, бяха много и летяха в някакви неадекватни траектории, завъртяха се няколко пъти и пак изчезнаха така, както и бяха дошли, незабелязано.
Другия як момент беше когато питаха Фани, дали взима Николай за мъж, тя с едно треперещо, нечуващо се гласче, каза " да", после питаха Николай, дали взима Фани за жена и той с един сигурен и мощен глас извика "даааа", настана жлъчка в гостите, много силен момент беше това  Wub.
Фани наистина беше ужасно притеснена, за Николай не знам, защото не го познавам чак толкова добре. Да не говориме пък кумовете как бяха блокирали  Cheesygrin. Те си седяха и служителката нещо им каза, май за халките беше и те седят и не помръдват и добре че Фани се обърна към кумата и й каза " пръстените", та да я събуди малко от блокажа Smile.
Цялата церемония мина перфектно, беше много разчувстваща и силна. Както ще видите и самите вие на клипчето Smile.

След церемонията имаше нещо като коктейлна част, през което време гостите поздравяваха семейството и след това беше ред на снимките. Времето вече беше по хладничко, имаше още слънчице и както се вижда, снимките станах уникални. Толкова приказни и красиви бяха младоженците, че дори при самото поздравяване, не знаех какво да им пожелая. Сега не си и спомням, какво съм казала, сигурно някаква тъпотия  Cheesygrin.
След коктейлната част се качихме в ресторанта, който беше една тераса, от която се виждаше целия Балкан, супер красива гледка.
От там се започна с увеселителната част  Cheesygrin.
Към час някъде беше по спокойничко, за да може всички да пийнат, да хапнат и да починат малко от всичко хубави емоции.
Кумовата реч беше много хубава, супер естествена. Много ни хареса на всички. След това започнаха едни наздравици и след половин час имах чувството, че ако мине още някой да каже на здраве, ще се напия вече  Lol. Искам да обърна и подобаващо внимание на ракията  Lol, беше уникалнаааааааааааааааа, отдавна не бях пила, толкова яка ракия  Cheesygrin.

По-отпочинахме и дойде време за първия танц на младоженците. Момента беше супер силен, те слезнаха по стълбичките, долу на басейна, където беше и дансинга Smile. Започна да свири една красива мелодия, и те да танцуват. Всички се бяхме събрали горе на терасата и ги гледахме със затаех дъх. Вече беше почти мрак, но долу всичко беше осветено, много романтично. Както си танцуваха, изведъж започнаха да танцуват английски валс, а самата пасен беше също толкова въздействаща и уникална. Наистина беше страхотен танц, аз през цялото време бях настръхнала и пак ми се дорева от щастие  Sad eyes. По хубав танц, не бях виждала никога през живота си! Танца свърши и всички започнахме да пляскаме, не знам как са се чувствали те долу, но ние бяхме направо потънали в този красив танц и в тази романтика  Wub.
След това се започнаха едни песни, стари, класики, и започнаха танците Smile. Музиката беше много добре избрана, мен лично много ми допадна.
Певците, мъж и жена, бяха наистина супер, така добре пееха, че не можеше да се разбере те ли пеят или си е оригинала, бяха много добри, евала им правя.
По едно време, слезна братовчеда на Николай и започна да свири на китара, пеейки рок песни и поздравявайки младоженците. Много яко беше, момчето наистина е много талантливо и незнам, защо не се занимава с това Smile. След това започнаха да прииждат още от роднините на Николай и да пеят, явно всички са музиканти, стана страхотен купон. Всички танцуваха, кефеха се и пееха с цяло гърло  Big grin. Тук таме се пускаха и хорца, на който също разцепвахме  Cheesygrin.
Младоженката не спря да танцува, при все че казваше, че не танцува, да бе да  Cheesygrin. Правеше се че и хора не знае, ама пак не беше вярно  Cheesygrin.
Купона беше много на ниво, всички се забавлявахме много.

Имаше няколко момента в които ми ставаше много мило, колко много се обичат наште младоженци. Примерно единият беше докато си танцувахме, Фани беше на някъде зачезнала от дансинга, и Николай, просто с очи я търсеше, много мило ми стана, незнам някой дали е забелязал, но мен ми направи голямо впечатление   Wub. Друг такъв момент беше, когато от една маса, изведнъж се чу " Горчиво, Горчиво", Николай, който беше в момента на нашта маса, погледна едно изплашено към другата маса и видя че казват горчиво на неговите родители или на Фани на родителите и каза с успокоение, не е мойта булка това  Cheesygrin. Сещам се още и други такива малки, но силни моменти, показващи колко много се обичат, много им се радвам  Sad eyes.

По едно време по сред нощите се чу яко цапурване в басейна, когато поглеждаме няколко от гостите, костюмари, се бяха цопнали в басейна със все дрехите, бяше много яко  Cheesygrin. От там последва една вълна, от хора, къпещи се в басейна. По едно време и Фани и Николай се преоблякоха по бански и отидоха да се къпят. Долу предполагам е било също много романтично, защото певците пееха, нашите хора, кога плуваха, кога танцуваха, много яко и непринудено беше.
И така в смях, приказки и забави, към 3 и нещо купона приключи. Всички бяха много щастливи и доволни от празненството.
Качихме се по стайте си и с удоволствие и удовлетворение заспахме  Cheesygrin.

На сутринта се събудихме и слезнахме на по кафенце. Повечето гости бяха вече там и бяха по масите, всички си говореха и разправяха за вечерта Smile. Ние си седнахме на Фанивата маса, имаше и баничка домашна и някаква много интересна сладка питка със шоколад. Пихме кафенца, закусихме и се любувхме на красивата гледка.
И така по обяд, гостите започнаха да се разотиват, Фани и Николай и те заминаха, а ние и още едно момиче остахаме още към час там, валеше един страхотен порой, но беше уникално красиво.

След това и ние тръгнахме, отидохме до Габрово и посетихме Етъра  Cheesygrin. И така чак към 18 часа тръгнахме за София.
Към 21 си бяхме в къщи, аз лично бях смазана, дори нямах сила да говоря, но ми беше много емоционално и хубаво.
Имах сила само да покажа на майка ми малко снимки, които беше сложила Фани във фейса и нейните думи бяха " малееее колко са красиви, какви страхотни тоалети имат, и колко много си отиват. Направо са като актьори, толкова естветвени и щастливи".
И тя много им се зарадва, макар и никога да не ги е виждала, явно и от снимите се усеща колко беше красиво всичко и колко много се обичат тези хора.

Еми на първо четене се сещам за това, дано поне малко съм успяла да ви отведа на това вълшебно място и да съм успяла да пресъздам емоциите си.
Май и малко прекалих с писането( никога не съм писала толкова много  Cheesygrin), но това е нищо в сравнение с това което изживяхме там.

Край на разказа  Cheesygrin.
« Последна редакция: Август 10, 2010, 11:38:17 от kotanka » Активен
veselushka
Newbie
*

« Отговор #36 -: Август 10, 2010, 14:00:54 »

Ето това вече се казва истински разказ!  Cheesygrin

Аз само дето не мога да видя клипчетата на котанка, но разказът е достатъчно подробен, че да добия някаква представа.  Smile
Активен

kotanka
Newbie
*

« Отговор #37 -: Август 10, 2010, 14:05:05 »

Би трябвало вече да може всички да ги виждат ;).
Активен
kateto
Newbie
*

« Отговор #38 -: Август 10, 2010, 14:32:29 »

много красиво  Sad eyes Wub
Активен

Nina
Newbie
*

« Отговор #39 -: Август 10, 2010, 19:01:15 »

Sad eyes Sad eyes Sad eyes Sad eyes
Активен
veselushka
Newbie
*

« Отговор #40 -: Август 10, 2010, 22:15:05 »

Да, виждат се  вече!  Wub
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #41 -: Август 10, 2010, 23:28:34 »

Аз бях няколко дена далеч от цивилизацията и чак сега като реших да хвана компютъра и се сетих какво съм изпуснала, та бързам да честитя и после ще разглеждам снимки и клипчета, макар, че малкото, които видях в темата, ми харесаха страшно. Не знам какво да ви пожелая, то няма какво, освен да сте все така различни от всички и толкова еднакви за себе си, просто се радвам, че сте изкарали незабравим празник, а всичко останало нека да тече поне така добре, като досега Smile
Целувки, госпожо Костурска Smile
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #42 -: Август 11, 2010, 18:24:00 »

Оф, разчувствах се, имате невероятно излъчване заедно.. Smile Снимките, клипчетата, толкова романтични Smile
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #43 -: Август 11, 2010, 18:37:16 »

Не знам какво да ви пожелая, то няма какво, освен да сте все така различни от всички и толкова еднакви за себе си, просто се радвам, че сте изкарали незабравим празник, а всичко останало нека да тече поне така добре, като досега Smile
Целувки, госпожо Костурска Smile

много ми хареса пожеланието, мерси  Smile

вчера гледахме видеото - 3 часа смях  Lol особено има едни моменти, където двама с китари свирят и пеят АЦ/ДЦ и тълпата пред тях скача като на концерт  Lol Lol Lol  поръчахме на човека да направи някакво 20-минутно клипче за показване, само трябва да си изберем моментите ... Утре ще си получим и професионалните снимки и ще е голям смях, ако не са толкова добри, колкото тези (които направиха двама от гостите ни) ...
и както каза таткото на мъж ми - "ние се обичаме, обичайте се и вие"  Lol Lol Lol
Активен

kotanka
Newbie
*

« Отговор #44 -: Август 11, 2010, 20:50:17 »

Ееее искам и аз да гледам филмчето и да се смея  Cheesygrin.
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #45 -: Август 11, 2010, 21:28:35 »

Ееее искам и аз да гледам филмчето и да се смея  Cheesygrin.

септември, живот и здраве като се върнем .... имаме специално питие (дето го похвали) и идвате да гледаме  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Nina
Newbie
*

« Отговор #46 -: Август 11, 2010, 21:40:26 »

А аз? А аз? Мога ли да се самопоканя?  Razz Cheesygrin
Ох, септември, живот и здраве, като се върнете, да се надявам, че и аз ще съм завършила това, което съм започнала  Lol (ама искам снимкиии от сватбата!!), че до 10-ина дни едва ли ще успея като гледам с какво темпо го правя  Unsure, та от вас специалното питие и видео, а от мен - другото  Cheesygrin
Активен
kotanka
Newbie
*

« Отговор #47 -: Август 12, 2010, 11:50:50 »

Просто веднага ме нави  Cheesygrin.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #48 -: Август 12, 2010, 18:36:13 »

Ангелче, толкова хубава двойка сте, че чак сте нереални. Приказна сватба, а ти си невероятно нежна и деликатна. Още много такива вълшебни моменти да имате!
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #49 -: Август 13, 2010, 10:46:58 »

Много красота и щастие ви желая, младоженци!
Искам и да отбележа, че сватбените ви одежди са Уникални. Много ми харесаха.
Здраве и късмет напред, в съвместния ви живот.  Clover
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 664

« Отговор #50 -: Август 13, 2010, 17:04:28 »

Ангелче, страхотни сте, толкова нежни и различни. Запазете щастието си, бъдете все така усмихнати и нестандартни  Clover
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #51 -: Август 13, 2010, 20:18:14 »

в София сме си вече, утре стягаме багажите и потегляме .... Много ми е нервно за пътуването  Lol Вчера си взехме и професионалните снимки, не че има някаква разлика ;) но ето от тях:

http://fanichka.snimka.bg/wedding/svatbata.525583.0.big ... хубаво е, че имахме 3-ма фотографи и всички са заснемали различни моменти ... Отзивите от сватбата са много добри, семейството на мъж ми е възхитено и казаха, че вече разбират защо сме държали толкова да има определени неща, а други да няма  Cheesygrin моето семейство не са учудени, те са ми свикнали на капризите и вечната контра  Lol общо взето аз имах много претенции за визията на събитието и се притеснявах, че много ги товаря с изисквания, но сега всички мислят, че си е струвало .... и са много доволни  Cheesygrin
Активен

Nina
Newbie
*

« Отговор #52 -: Август 14, 2010, 12:06:41 »

Е, как няма да са доволни?!  Cool Thumbup Сватбата е била уникална!! А за младоженците - думи нямам  Kiss
Приятно пътуване, вълшебно изкарване и после ще разказвате  Wink
Активен
kotanka
Newbie
*

« Отговор #53 -: Август 14, 2010, 12:50:09 »

Фаничке, прекрасно и незабравимо, сватбено пътешествие.
Да си изкарате щуро, весело и щастливо  Kiss.
Да направите много снимки и на есен ще се видиме  Cheesygrin.
Лек път и целувки  Kiss.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #54 -: Август 14, 2010, 21:05:39 »

Честито,Фан! ЧЕС-ТИ-ТООООООО!

Прекрасната новина ми я съобщи Феята на вълните и аз да се разпиша да честитя от все сърце! Пожелавам ви един прекрасен съвместен живот,много радост,здраве,късмет и да създадете едно голямо и сплотено семейство!

На добър час!
Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover Clover
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #55 -: Октомври 29, 2010, 21:38:18 »

сега погледнах, че нито веднъж не съм ви благодарила за пожеланията ... извинете ме, бях в еуфория  Lol

сватба, сватба, но всъщност истинското събитие беше подписването в общината ... другото беше панаира след това  Lol Lol Lol

тук още не сме се разписали и вече ме държи изкъсо  Cheesygrin

тук казваме "да" ;)

това е без коментар:

и любимата ми снимка ;)

Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #56 -: Октомври 29, 2010, 22:19:36 »

Нещо много изненадан съпругът  Lol
Ама какви сте готини и неглиже  Cheesygrin
А меденият месец как мина?
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #57 -: Октомври 29, 2010, 23:13:14 »

ах, ех, страхотно беше ... 5 дни в Рим, 5 дни в Краков (+ концерт), 8 дни в Испания. Рим е страхотен, наистина трябва да се види. Карахме го като типичните туристи с туристическите автобуси, но иначе много трудно щяхме да се ориентираме. Хубавото беше, че квартирата ни беше много близо до гарата и много ходехме пеша. Времето беше разкошно .. Във Ватикана не сме влизали, но се качихме на купула - глетката е страхотна..

хаха, закуските, които ни носеше хазяйката ни бяха много любим момент ;)
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #58 -: Октомври 29, 2010, 23:15:10 »

Рим си е Рим, но Краков ми легна на сърцето ... има нещо в този град, което е много близо до същността ми явно  Rolling Eyes

Бяхме в апартамент доста далеч от центъра, като вкъщи  Lol просто не мога да се въздържа да не покажа гледката от терасата ни .. такива градинки имаше между всички блокови пространства ..

един от пъбовете, в които ни водиха наши приятели .. най-старият пъб в града, всички маси са с такива машини (баба има такава на село)  Cheesygrin

такива рояли имаше навсякъде ...

приказно
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #59 -: Октомври 29, 2010, 23:27:18 »

и накрая Испания ни беше почивката Smile в Барса ходихме само веднъж, за да гледаме пеещите фонтани, които не работеха миналата година (и още веднъж до Икея, ама не знам това дали се брои) ... Бяхме пак при кумата ми, те живеят на 50 км от Барса. Иначе ни водиха по други места, на които не бяхме ходили, като Монсерат и Жирона. Общо взето лежерно го давахме, защото са с бебе и се съобразявахме с нейния режим ;) ходихме и на плаж няколко пъти, те живеят на 200 метра от плажа ...

Монсерат:

това е някакъв плаж близо до тяхното село, забравих му името ...

Жирона:

и естествено доста си полетяхме ;) даже ни се случи да изкараме един ден на летището в Катовице, защото ни закъсня полета. Имаме страхотен клип от кацането в Краков, но не мога да го кача, защото е много голям ... След това забелязахме, че мъж ми е зумнал точно блока, в който ни беше апартамента (което е невероятно съвпадение, защото можеше да зумне който и да е друг блок)  Cheesygrin

Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #60 -: Октомври 30, 2010, 17:18:27 »

Фаниии, стрхотни са !!
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #61 -: Октомври 31, 2010, 10:23:08 »

Страхотни сте, а снимките са като картички Smile
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #62 -: Август 07, 2011, 17:24:34 »

да ни е честита първата годинка от сватбата  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin може би по нататък ще почнем да празнуваме по някакъв начин, но днес просто се сетихме каква дата е (и то към обяд) и ни стана забавно, че дори родителите не се сетиха  Lol обаждахме им се да си просим поздравления  Lol Lol Lol
Иначе единственото, което се е променило за тази една година семеен живот е, че сме с едно бебе и едно коте повече  Lol Lol Lol
Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #63 -: Август 07, 2011, 17:38:05 »

Wub Sad eyes
Да ви е честита първата годишнина! И да продължавате все в същия дух!  Kiss Cheesygrin
Активен
kateto
Newbie
*

« Отговор #64 -: Август 07, 2011, 17:42:16 »

честита първа годишнина ;)
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #65 -: Август 07, 2011, 19:23:42 »

Честита годишнина! Smile
Отбелязвате я с най-прекрасното - бебко Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #66 -: Август 07, 2011, 19:48:11 »

честита ви годишнина...спомням си аз че на моя рожден ден се оженихте  Kiss бъдете все така влюбени!!!
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #67 -: Август 07, 2011, 20:46:51 »

Честита една годинак!. Да се обичате все така, а сега след като дойде и бебчо ще станете едно голямо, пълноценно семейство. Много здраве ви желая.  Smile
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #68 -: Август 07, 2011, 20:51:14 »

Честита годишнина,ангелско семейство!  Kiss
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #69 -: Август 08, 2011, 15:21:43 »

Най-ми харуса равносметката + бебе и + коте. Още плюсове занапред, сем. Костурски!
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #70 -: Август 09, 2011, 09:57:55 »

С ден закъснение, нооооо честито! Все така с +овете:kiss: и много да се обичате и разбирате.
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: