star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Потайната годеница да се разкрие бързо!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Потайната годеница да се разкрие бързо!  (Прочетена 40802 пъти)
lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #25 -: Юли 27, 2010, 20:45:37 »

Кате, ние на 6.08 летим за Барселона, и ще я намеря тая чешмичка  Lol Ако се наложи - ще донеса в шише за нуждаещите се  Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #26 -: Юли 27, 2010, 20:47:10 »

хахаха, за малко да си направим форумна среща в барселона  Lol
сори за спама, спирам ...
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #27 -: Юли 27, 2010, 20:55:08 »

искам:)! ако трябва и шишенце ще ти пратя;) хе, какво лошо за една форумна среща там Smile а и ще се две нови семейства ;) какво по-хубаво то това, ама ще искаме после снимки, да знаете: )
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #28 -: Юли 27, 2010, 22:52:00 »

Хаха, супер, добре, че е майтапа, за да си кажем истината Smile Много сладко ви се е получило, ти си смелчага отвсякъде Cheesygrin
Активен
kateto
Newbie
*

« Отговор #29 -: Юли 28, 2010, 11:18:30 »

Shame  Big grin благодаря Smile
ама аз не му предложих на майтап;) нито пък той прие на майтап Smile
Активен

TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #30 -: Юли 28, 2010, 11:29:13 »

Браво,Кате  Cheesygrin Много готинко предположение си спретнала  Kiss
Трябва да ни пуснеш записа от камерата,че да видим и ние как става,като му дойде времето да ни вържат мъжете  Cheesygrin
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
kateto
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юли 28, 2010, 12:29:34 »

записа от камерата отива дълбоко в архивите:)
срам ме е  Shame
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 664

« Отговор #32 -: Юли 28, 2010, 17:50:39 »

Много смело!  Cool Thumbup Честито!
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #33 -: Юли 29, 2010, 10:09:38 »

Ей, браво Кате! Много ти се радвам, че си била толкова смела! Излишно е да питам, кой ще е шефа в новото семейство, нали  Lol
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юли 29, 2010, 11:28:54 »

ахахаах Smile
проблема е , че бъдещата булка  Lol поиска скромна сватба, ама аз казах, че трябва пак да премисли Smile  Stuart
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #35 -: Юли 29, 2010, 11:40:16 »

Кажи му просто, че "скромна" е твърде относително понятие и въпрос на размах  Lol И ние искахме да е такава, ама пак ни стъпа на доста. просто колкото и да планираш и смяташ, няма как да се разминеш със скромна сватба. Освен ако не поканиш примерно само родителите и кумовете  Rolling Eyes
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юли 29, 2010, 11:44:35 »

да де то това му беше идеята под скромна Smile ние, родители, кумове.. и евентуално още 4-5 човека.. Smile
аз на майка ми например й заявих, че роднини дето не съм ги виждала откакто съм ходила с памперс не искам на сватбата си Smile нищо , че примерно родителите ми са били канени на сватбите на децата им ...
ноо това е един въпрос, който ще се дискутира напред във времето Smile
Активен

Shushi
Newbie
*
Публикации: 339

« Отговор #37 -: Юли 29, 2010, 18:45:47 »

Аз понеже също гледах и купих билети за барселона .....не знам с коя авио компания искате но wizzair има свободни места за тази дата  пък и за други ....не отлагайте Smile Не каза дали Той е  бил изненадан от смелостта и от предложението ти.
Активен
kateto
Newbie
*

« Отговор #38 -: Юли 29, 2010, 20:03:44 »

за коя дата има свободни? защото аз намерих само за 31.10 и връщане на 3.11, иначе от полетите за 04.08 нямаше свободни Smile
а, той лично беше мноого наперен, като му предлагах..после вика - майка ти как ни подрени едни хубаво пред роднините, ама вече и той се хвали ;)
Активен

Shushi
Newbie
*

« Отговор #39 -: Юли 29, 2010, 20:42:53 »

Чак за 31.10 да бее..... аз взех за началото на октомври и  то защото цената беше оферта. Има и за 4.08 свободни места иначе ако полета е запълене избщо няма да ти показва и ще пише "няма места в самолета" 
копмвам от сайта на wizzair...надявам се, че става дума за полет от БГ, а не др. държава
София - Терминал 1 » Барселона - Терминал 2

Ср. 04 Авг. 10 W6 631 16:15 18:15
Ср. 04 Авг. 10 Web W6 631 16:15 18:15 1 Възрастен: 97.98 BGN
0.00 BGN 97.98 97.98          97.98 BGN 

мисля, че май не летят от др.летища в Бг до Барселона....
иначе и по-късно да отидете времето пак ще топличко Smile ама не го отлагайте Smile))
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #40 -: Юли 29, 2010, 21:05:01 »

с уиз си е супер .. само имайте предвид, че тази цена не включва такса багаж (30 лв на чанта), чек-ин (10-20 лв/човек/полет), пребординг, транспорт и разни други екстри, ако искате ...
Ние ходихме в края на ноември и времето беше разкошно ..  като излязах там на паркинга на летището и като видях палмите и ме лъхна един морски бриз ... невероятно се почувствах  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #41 -: Юли 29, 2010, 21:13:14 »

даа сега видях и аз, че има свободни Smile обаче нещо връщане ще ни е проблем..ясно, че ще гледаме още ;)
хаха сериозно ли ? щото аз гледам от един сайт полетите и там пише цената на билета с включени летищни такси и 0 за багаж + такса за обслужване на пътниците..
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #42 -: Юли 29, 2010, 21:21:13 »

ми за 31-ви окт полета е 40 лв/човек, за 03.11 връщане - 157 лв/ човек ... ама те се менят през ден, така че като решите просто трябва да дебнете най-изгодната цена. Иначе ето спъка на таксите им - http://book.wizzair.com/useful_information/service_fees/?language=BG .. не ти препоръчвам да си купуваш билет от друго място, освен тяхната страница (ако летиш с тях де)
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #43 -: Юли 29, 2010, 21:26:50 »

аз ги гледам в esky.bg - там отиване на 31.10 и връщане на 03.11 са 251.35 евро..а през техния сайт 452лв..което си е по-малко де Smile
то ако се решим (понеже с времето сме много зле) ще отидем при една позната в тяхната агенция, да ни обесни поне всичко като хората..ама то сега едно гледане, чудене...чак ме заболя главата.
« Последна редакция: Юли 29, 2010, 21:37:53 от kateto » Активен

Shushi
Newbie
*

« Отговор #44 -: Юли 29, 2010, 22:00:46 »

Е кой е казал, че билетите за отиване и връщане се купуват на веднъж???????? Аз сега купих един двупосочен защото така го хванах(те са измисли една голяма простотия и ако вземеш няколко билет отиване/връщене за повече от 1 човек цената се променя) и купих още еднопосочни само. ще гледам за нещо по разумно за връщане понеже връщането беше скъпо. При всичко положение, цените ще паднат и ще се разменат с тези на отиване въпроса е да ги проверяваш всеки ден. Сега ще измислите нещо да ме опровергаете, но това го казвам от собствен опит и не веднъж съм го правила. Относно чекинга нека бъде уеб, дори и да имаш багаж мяташ него на чекинга и заминаваш- не се изисква нормален чекинг ако имаш багаж, И ако ще си само за седмица не ти трябва 30 кила багаж нали- аз лично се научих да пътувам с ръчен. Но пък 30 лв(ако е тоолкова нямам спомен ) не са много при положение, че можеш да тежи 30 кила куфара.
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #45 -: Юли 29, 2010, 22:13:46 »

В еsky билетите са доста скъпи. По -добре вижте сайтовете на различните авиолинии и през техните сайтове буквайте.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #46 -: Юли 29, 2010, 22:19:13 »

е разликата в случая е 50лв, то ясно, че направо от уиз бихме поръчали.. проблема е, че ние ще може да отделим 1-2-3 дена максимум и наистина връщането ни спъва малко повече, защото и ще сме малко време.. разлика в случая не намерих - дали ще са два еднопосочни или два двупосочни ..
аз на моя му бях замислила да летим до софия и обратно септември месец, че той нали не се е качвал на самолет Smile а и имаме познати да видим там.. та да свършим 2 неща наведнъж Smile
Шуши..няма как да взема за отиване, при положение, че не знам дали за връщане ще има билети, а и какви ще са цените им ... :/ иначе ако знам, че ще паднат още на секундата купувам за отиване Smile
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #47 -: Юли 29, 2010, 22:41:07 »

Оф, ние уж следяхме билетите, и в един момент трябваше за 2 дни да решим да не изтървем круиза и всичко платихме накуп. И билетите ни излязоха доста повече, от колкото преди това бяхме гледали.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #48 -: Юли 29, 2010, 23:03:22 »

Е кой е казал, че билетите за отиване и връщане се купуват на веднъж???????? Аз сега купих един двупосочен защото така го хванах(те са измисли една голяма простотия и ако вземеш няколко билет отиване/връщене за повече от 1 човек цената се променя) и купих още еднопосочни само. ще гледам за нещо по разумно за връщане понеже връщането беше скъпо. При всичко положение, цените ще паднат и ще се разменат с тези на отиване въпроса е да ги проверяваш всеки ден. Сега ще измислите нещо да ме опровергаете, но това го казвам от собствен опит и не веднъж съм го правила. Относно чекинга нека бъде уеб, дори и да имаш багаж мяташ него на чекинга и заминаваш- не се изисква нормален чекинг ако имаш багаж, И ако ще си само за седмица не ти трябва 30 кила багаж нали- аз лично се научих да пътувам с ръчен. Но пък 30 лв(ако е тоолкова нямам спомен ) не са много при положение, че можеш да тежи 30 кила куфара.

15 кила е куфара ... и направо ти завиждам, че можеш да изкараш една седмица с багаж, който се побира в определеният размер чанта и е 10 кг ... аз си пълня куфара и с килата съм почти на ръба винаги. А уеб чекин също се плаща, макар и по-малко .. не знам защо го направиха така, преди си беше включен в цената на билета.
Иначе цените се променят с абсолютно никаква логика ... ние нали много време се чудехме къде да ходим и докато следях цените от 900 за една седмица пътуванията ни станаха 1700 ... и при следващото падане просто взехме билетите, за да не стане гаф, та 1300 в крайна сметка ... но са 4 полета за 2-ма души.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7112

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #49 -: Юли 30, 2010, 00:06:26 »

Ох , за една седмица вика , като купувахме билет на Джош,цените се дигаха с около 20 долара за половин час...

Аз използвам юзит или cheapoair.com , но проверявам всичко останало винаги .
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: