star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar искам да го целуна
Анкета
Въпрос: Как да го целуна след ката ме е срам ?  (Гласуването приключено: Август 29, 2010, 15:52:09)
да - 1 (33.3%)
не - 2 (66.7%)
Общ брой гласове: 3

Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: искам да го целуна  (Прочетена 15956 пъти)
danka7a
Newbie
*
Публикации: 8

« -: Юли 20, 2010, 15:52:09 »

Здравейте аз съм Дани и съм на 12 г.
Проблемът който ме мъчи е че искам да го целуна и да го прегърна но ме е срам. Кажете какво да направя   Smile
Активен
danka7a
Newbie
*

« Отговор #1 -: Юли 20, 2010, 16:04:24 »

Моля ви пишете
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #2 -: Юли 20, 2010, 16:16:56 »

Миличка, знам че се вълнуваш сигурно много, но трудно някой от нас би ти казал какво точно да направиш..Разкажи малко повече..приятели ли сте с него? Говорили ли сте си, че се харесвате?
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17513

A believer

« Отговор #3 -: Юли 20, 2010, 16:22:02 »

Леле. сестра ми е на 12 години бе, какви целувки, я марш да играеш на ластик Exclamation Razz
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

danka7a
Newbie
*

« Отговор #4 -: Юли 20, 2010, 16:22:50 »

ами да гаджета сме ... но започва да ми става срам защото той ме прегръща и само 3 пъте смме се целунали я сме гаджета от 2 месеца
Активен
danka7a
Newbie
*

« Отговор #5 -: Юли 20, 2010, 16:32:54 »

Миличка, знам че се вълнуваш сигурно много, но трудно някой от нас би ти казал какво точно да направиш..Разкажи малко повече..приятели ли сте с него? Говорили ли сте си, че се харесвате?
Активен
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1443

« Отговор #6 -: Юли 20, 2010, 16:34:44 »

От какво точно те е срам?
Активен

danka7a
Newbie
*

« Отговор #7 -: Юли 20, 2010, 16:44:26 »

ами да го целуна  Smile да го прегърна .. като излезнем и цялата ставам червена   Confused
Активен
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1443

« Отговор #8 -: Юли 20, 2010, 16:47:57 »

Ами явно не си готова за тези неща... Карайте я по-бавно, дръжте се за ръка и се забавлявайте...
Активен

danka7a
Newbie
*

« Отговор #9 -: Юли 20, 2010, 16:50:22 »

мсс  Kiss
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #10 -: Юли 20, 2010, 17:14:31 »

И все пак, ако той тръгва да те целува не се дърпай веднага, за да не ти се разсърди, а просто спокойно му обясни, че искаш да го давате по-полека и че не е нужно да се мляскате и натискате насред улицата..някъде където сте само двамата ги пробвайте тези неща  Smile

П.П. Утопия, ти не си ли имала гадже в 5-6 клас и не сте ли се целували ??  Rolling Eyes
« Последна редакция: Юли 20, 2010, 17:17:18 от Tatty Teddy » Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #11 -: Юли 20, 2010, 17:53:18 »

Aми аз се целувах в 7-ми, примерно. Innocent ( ама в 8-ми вече правих секс, така че не съм пример Lol )
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #12 -: Юли 20, 2010, 17:53:37 »

Ей, инджилерката, ти пълнолетие ли чака, за да целунеш някого, а?
В наши дни живеем, пак че са само на фаза целувки все още на 12...
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #13 -: Юли 20, 2010, 17:54:01 »

... си е добре. Smile
Активен
Silvetyyyyyyy
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #14 -: Юли 20, 2010, 18:17:07 »

Не мисля че има от какво да те е срам според мен го направи пък квот стане важното е че си пробвала
Активен
Silvetyyyyyyy
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #15 -: Юли 20, 2010, 18:19:34 »

Razz
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #16 -: Юли 20, 2010, 19:22:31 »

Идиотското е, че не искаш да се целуваш, ама напираш, щото предполагам "така е модерно". А иначе на 12 какви целувки са, по дяволите?! Нали ги гледам какви са дечковци...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #17 -: Юли 20, 2010, 20:11:00 »

Ми не напираш задължително, защото е "модерно" .. все пак си вече в пубертета и има промени в тялото и психиката и всичко..а и няма нищо лошо да опиташ какво е целувка..да се изчервиш, защото някой те е прегърнал .. Не знам..не може пък към всичко с такова пренебрежение тип "о бягай да играеш с кукли" .........  Rolling Eyes
Активен

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #18 -: Юли 20, 2010, 20:34:18 »

Аз също не мисля, че го прави защото е модерно, а защото й е дошло времето вече, но просто се срамува - нормално е. Повечето ми приятелки, включително и аз, много обсъждахме точно първата целувка, ама как, ама къде и още куп подробности, точно заради притеснения и неувереност.
А точно за това - съвет няма или поне аз мисля, че няма. Всичко е много индивидуално и според самата ситуация.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #19 -: Юли 20, 2010, 22:34:21 »

Абе все си мисля, че ако толкова се срамува и притеснява, значи е малка. Аз, разбира се, се пошегувах с това за ластика, обаче наистина ми се струва, че в днешно време децата адски много бързат. Знам, че звуча като лелка, ама като ги гледам около мен съученичките на сестра ми, всичките на 12-13 какви са дечица...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13791

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #20 -: Юли 20, 2010, 22:51:34 »

Ами точно защото растат пред теб и имаш сестричка на тази възраст ти се вижда абсурдно. Аз ако чуя след десетина години, че щерката иска да целуне някой си там, сигурно ифаркт ще получа на мига! Та аз до последно наистина играех на ластик със съседчетата, това за мен си е детско щастие. А не как да го целуна, защото ме е срам.
Разбирам, че се променят нравите и мераците на поколенията, но пак ми се струва рано. Аз пък бих посъветвала да не бърза - какво пък, държат се за ръка, излизат си заедно вече 2 месеца, значи си им е ОК така. Представям си сега ще се целунат, след 3-4 месеца ще пита как да си легне с него, защото се срамува да се съблече пред него...примерно. Уф, болна ми е тая тема, не ми се мисли как ще ми дойде на главата след някоя друга година с мойта госпойца  Weird
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #21 -: Юли 20, 2010, 23:16:09 »

Добре де, аз пък не разбирам защо свързвате целувката веднага със секса..точно за да не стане всичко едно след друго буквално първата целувка заедно с първия път аз си мисля, че е много по-нормално нещата да стават постепенно..нека 6ти клас се целуват (аз също съм го правила, както и приятелките ми и да питахме се кой може да се целува с език и този някой ни се издигаше в очите, но това не ни е направило к*рви) - нормално е да се вълнуват на тази възраст от това..Никой не е казал, че някой трябва да прави нещо насила, но не може и да се изприщваме от това, че момиче, навлязло в пубертета се чуди как да целуне момчето, с което от 2 месеца имат някаква, макар и детска, тръпка ;)
Аз лично поисках да опитам какво е това секс поне 4 години след като се бях целувала с момче за първи път..  Wink
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #22 -: Юли 21, 2010, 00:04:42 »

Теди, ти я кажи с кого се целуна за първи път с език! Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin

Според мен и предишните поколения на същата ранна възраст са осъзнавали, че искат да се целуват и да се прегръщат. Просто сега свободния достъп до интернет позволява подобни въпроси по форуми и какво ли още не. Или пък аз съм била наистина ненормална, че на 13 вече вибрирах от сексуално напрежение, де да знам... Но просто бях такъв келеш на външен вид, че трябваше да почакам още няколко години, в които осъзнавах и задълбочавах желанията си.

Пупс, като ти е болна тема прави като нашата майка (която не спирахме да шокираме от време на време с прекалената си искреност) - тя определено има проблем да разисква с мен и сестра ми теми със сексуална насоченост. Мен този факт ме побърква, защото по принцип е много близка с нас и е готина, но нещо явно я смущава. Винаги с баща ми сме обсъждали тия въпроси (най-ужасното беше като искаше нагледно да ни покаже какво е пенис, и то във възраст, в която аз нагледно бях виждала, ама как да му обясниш сега... Razz, спряхме го де, хаха).
Възпитай си момичето така както смяташ за добре, научи го да мисли и да умее да взима само решения и не се притеснявай за другото. В крайна сметка всеки си има своя път към съзряването и с грешки или без грешки, той трябва да бъде извървян.
Аз не съжалявам, че толкова незряла правих секс, макар да установих, че наистина беше грешка. Някои неща просто трябва да се случат.

А, между другото от една година си говоря с майка ми за секс. Мислех, че ще откачи когато разбере, че за мен е напълно ок да спя с момчета само заради секса и заради нищо друго, но тя го прие много нормално. Май не бива да забравям, че и тя е била на 22..
« Последна редакция: Юли 21, 2010, 00:06:43 от michelle » Активен

C’est tout!
Лора
Newbie
*
Публикации: 12030

« Отговор #23 -: Юли 21, 2010, 09:13:09 »

Божеее, аз се целувам с момчета от първи клас, а направо ме е срам да кажа от колко късно започнах да мисля за секс. На 12-13 всеки ден се влюбвах в различно момче и преживявах големи вътрешни драми, нищо, че съм изглеждала малка. Абсолютно нормална си е тази възраст за тези неща. Сериозно ли сте играли на ластик в 7-ми клас? Та тогава вече дори бяхме преминали предиода на игрите на подаръци, шише и всякакви такива, които се ползват като оправдание да се натискаш с половината си компания. А и щом девойката се притеснява толкова от една целувка, някак не виждам как ще тръгне скоро да прави секс.
Пупи, не се стресирай толкова за след 10 години, надявай се дъщеря ти да се развива нормално и на тази възраст вече да показва здравословни интереси към другия пол.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #24 -: Юли 21, 2010, 09:40:35 »

Ех...първата целувка. Мисля, че и аз била някъде на около 12. Както казва баща ми - просто хващаш го за ушите и действаш (това си е някакъв негов израз, не ми е давал съвет как да хвана момчето и да действам, хаха). Помня, че станахме гаджета (предложи ми, както се казваше тогава), и така и ние чакахме момента, в който ще се целунем, стояхме на един диван заедно един до друг и просто си помислих Е, какво толкова, и просто се обърнах и го целунах. И после като ни тръгна една ръка..... Cheesygrin толкова ни хареса, че сме стояли с часове да се целуваме. Мисля, че през цялата седмица, когато бяхме заедно не сме си казали и една дума, само се мляскахме Smile
Активен

Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: