star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Лъвска сватба има днес!!!
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лъвска сватба има днес!!!  (Прочетена 20669 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« -: Юни 05, 2010, 11:26:42 »

Честит Сватбен Ден на Теди и Иво!
Сякаш вчера споделихте радостта си с нас, че ще вдигате сватба! И ето, че прекрасния момент дойде! Пожелавам ви цялото щастие на света, бъдете верни спътници, уважавайте се, ОБИЧАЙТЕ СЕ, нека погледите ви винаги да са устремени в една посока.
Честито и ГОРЧИВОООО!

Знам, че тривиално, но много ми хареса посланието!  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #1 -: Юни 05, 2010, 11:49:32 »

Честита сватба! Желая ви много щастие във всяко отношение! Хич ме няма в оригиналните пожелания, особено сватбените   Red face Но се надявам поне малко да се усеща цялата положителна енергия, която ви изпращам!  Kiss

Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #2 -: Юни 05, 2010, 14:37:34 »

Честито на семейството лъв и лъвица! Желая ви прекрасен семеен живет с много успехи и щастливи мигове.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #3 -: Юни 05, 2010, 15:45:39 »

Честито на една от най-прекрасните двойки, които познавам!

Бъдете хармонично и влюбено семейство, създайте и възпитайте малките лъвчета, предайте им духа на доброта и щастие, който винаги е бил край вас.

Весел сватбен ден! Kiss
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #4 -: Юни 05, 2010, 17:31:42 »

Горчиво!!

Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #5 -: Юни 05, 2010, 19:12:13 »

Брех, че хубава булка беше.  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #6 -: Юни 05, 2010, 20:15:08 »

Ох, със сигурност е била разкошна!!!

Пожелавам ви винаги да се обичате и разбирате, Лъвче! Честито!

Активен

C’est tout!
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #7 -: Юни 05, 2010, 20:31:28 »

Честито , мило (вече) семейство! Бъдете щастливи!  Kiss
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #8 -: Юни 05, 2010, 21:07:11 »

Желая ти много щастие, Лиони!
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #9 -: Юни 05, 2010, 23:16:23 »

Честито, Теди и Иво! Бъдете много щастливи! Обичайте се все така! Clover
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #10 -: Юни 06, 2010, 01:08:58 »

Сума ти време се опитвахме да предадем емоции и снимки от мястото на събитието, но не се получи, та затова сега набързо, преди да съм припаднала Smile
Сватбата беше страхотна, булката - Н-Е-В-Е-Р-О-Я-Т-Н-А - красива, лъчезарна, безспирна. Перфектна просто! За благоверния й също нямам думи - на всички хора беше цар, скри ми шапката, за първи път виждам младоженец като него. Кумовете и те бяха на ниво, всички бяха прекрасни сватбари. Аз малко съм пийнала и уморена и утре ще продължа, но си изкарахме прекрасно, благодаря ти, Теди, че ни направи част от твоя празник  Kiss
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #11 -: Юни 06, 2010, 01:19:29 »

Ох и аз се включвам полуумряла, но с доволна усмивка на лице - резултат от много вино и страхотна сватба  Cheesygrin Направо не знам какво да кажа - големи сладури са тия двамата! Теди беше прекрасна булка, толкова естествена и хубава, а за Иво нямам думи - разби ни всичките на дансинга. Всички младоженци трябва да взимат пример от него! Голям купон стана, те и приятелите им са образи, така че няма как да е иначе.

Госпожо Стоянова, добре дошла в клуба на семейните - нека винаги да те носят на ръце както днес!  Kiss
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #12 -: Юни 06, 2010, 09:15:37 »

Честито на новото семейство! Бъдете щастливи Kiss
Не познавам Иво, ама госпожата съм сигурна, че е била неотразима Cheesygrin
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #13 -: Юни 06, 2010, 09:47:02 »

Още едно честито! Много щастие и пърхави моменти на новото официално семейство Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #14 -: Юни 06, 2010, 13:32:19 »

Оооо, ама дойде ли времето вече...Страхотно, много се радвам! Горчиво и да сте много, много, много щастливи заедно !! На добър час...
Днес е хубава дата, тъй че да ви върви ;) Аз най-искам юнска сватба като че ли...

Чакаме разказче колко си щастлива и как прекрасно е минало всичко Smile
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #15 -: Юни 06, 2010, 14:36:35 »

Честито. Всичко на красиво и щастливо  Smile
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #16 -: Юни 06, 2010, 17:40:19 »

Много ви благодаря за милите думи  Kiss
Вчера денят ми мина като един миг, толкова бъзро и неусетно! От къде да започна.. Фризьорката ми доста се забави, 2 часа и 40 м. ми прави косата, и мисля, че пробната прическа все пак беше по-хубава. На пук на на притесненията ми за лошото време беше толкова горещо, че гримът ми изтече още в Ритуална зала и след това периодично някой ми мажеше фдт по лицето. Първо сватбарите ми закъсняха - само 1 приятелка имаше от сутринта с мене, другите трябваше да дойдат в 1, те в 1:30 едва се изсипаха. И 10 минути след тях дойде младоженецът. По мой сценарии трябваше само на вътрешната врата на етажа в къщата да ме продават, но дядо ми опънал верига с катинар още на външната врата. И понеже всичките ми приятелии се втурнаха да ме пазят, се оказа, че източили средствата на мъжа на три врати! Изведоха ме от къщата, от която са извели мама, със същата бяла кърпичка, с която са извели нея преди 23 години. На баща ми трепери доста ченето, майка и тя поплакала разбрах.
В Ритуална зала бях най-развълнувана, дано на двд-то не се вижда как ми трепери устата Smile Водещата беше познатата на нашите, тя самата много се разчувства като ни видя и и се насълзиха очите Smile
Друго какво - очарована съм от народния ритуал, обожавам го!
След брака едната ми най-добра приятелка ни беше уредила пропуски за луксозна яхта, която точно в този ден, точно от 15 до 17 ч. беше във Варна Smile
Дойде ред и на църковния ритуал - беше точно за каквото си мечтаехме - изнесен, в двора на манастира, на шарена сянка, отчето води чудесен ритуал, много мили думи ни каза. В градината на манастира обикновено звучи църковна музика, сега не я чух, но гостите казаха, че имало.
Една бърза фотосесия в градината на близък хотел, освежихме се и пристигнахме в ресторанта.
Там вече паднаха всякакви задръжки  Lol Приятелките ми разцепиха атмосферата, настроението беше на 6! Ох, нямам думи, много неща ми минаха за един ден... След ресторанта се преместихме в дискотеката на хотела, там откахаме 3 и нещо. Понеже нищо не можахме да ядем на вечеря, сутринта ометохме на кръстника питката с няколко пържоли  Lol
Като стана дума за кръстника, те с кръстницата бяха абсолютно в най-нормалното си поведение, да не мислите, че се правиха на чукнати  Lol
Какво друга да кажа... Благодарна съм на сватбената агентка, която направи всичко точно каквото съм искала! Направо не повярвах - бях поръчала панделите по столовете да са светло-златисти, ама не с кафяв оттенък, ами с прасковен  Lol Еми, не знам по какъв начин, но беше намерила точно такива. Тематиката беше калии, цветът на сватбата - златно.
Виното е изцяло производство на дядо ми, но като съдя по петте останали бутилки, май се е харесало. Половината ракия беше мой набор - баща ми я е направил в годината, когато съм се родила и я е пазил до вчера, а другата половина беше специално направена от дядото на Иво.
Дядо ми и баба ми разцепиха дансинга, мисля, че в един момент засрамиха всички - само че някой да ми припомни какво точно танцуваха  Smile
Забравих да спомена, че по едно време си поглеждам годежния пръстен и половината го нямаше! Последва писък, при което десетина момичета плъзнаха из ресторанта и кръстницата намери счупената част.
Какво още... Всичко вчера беше чудесно, благодаря на всичките си близки и приятели, че направиха този ден такъв!
Но днес се случи нещо,. което много ме натъжи. Ходихме да видим възрастните ми баба и дядо, които не можаха да присъстват на сватбата, и баба от вълнение изглежда е получила нещо. Говореше несвързано, да не кажа глупости. Движи се както преди, но погледът и е малко .. празен. Нашите останаха да я успокоят, но хич я нямало Sad Утре ще я водят по болници, и само се моля да не е някой инсулт. Sad
« Последна редакция: Юни 06, 2010, 17:46:19 от lioness » Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*

« Отговор #17 -: Юни 06, 2010, 17:47:29 »

Приказно звучи  Cheesygrin Сега ако ни огрее и някоя снимчица, че тия във ФБ са ми малко  Lol
Как беше първата брачна нощ, останаха ли сили за нея?  Devil

Дано всичко с баба ти е наред и да е по-скоро от вълнение.  Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #18 -: Юни 06, 2010, 17:52:45 »

Теди, съжалявам, дано всичко е наред :*

Иначе чудесно си пресъздала празника, аз забравих за баба ти и дядо ти - уникални са! Танцуваха на Дилайла на Том Джоунс, просто наистина ни скриха шапката, през цялото време съм мислела "Дано и ние изглеждаме така на тези години" и си мислех и колко ли е прекрасно да доживееш сватбата на внучката си, простено му е на човека кючека, да ти кажа Smile

Виното беше страхотно, Краси каза и на Иво, че от 10 години търси такова вино точно, а той дори не обича, каза, че ще се абонираме за вашата изба Smile За калиите и панделките нищо не мога да кажа - сигурно за теб значат много, защото си ги избирала и е хубаво, че са те зарадвали с добрия си избор, но ако си спомняш още зимата ти казахме, че никой не вижда и не помни тези неща, освен теб Smile Това, което направи сватбата така прекрасна беше постоянното ви присъствие с младоженеца, и това на кумовете Smile Много сватби са незапомнящи се, защото тези лица са с вяло участие, а вие се справихте чудесно.

Да кажа още, че майка ти е много красива, племеницата ти, която виждам за първи път - много сладка, а ти много сладко разпореждаше кой е наред да танцува Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #19 -: Юни 06, 2010, 18:35:53 »

Аз само не съм доволен, че не се намери кой да ме запозне с Милена.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #20 -: Юни 06, 2010, 19:16:22 »

Много разкошно звучи всичко, а Тединката каква е красавица по снимките, представям си на живо, н-е-в-е-р-о-я-т-н-а! Kiss
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #21 -: Юни 06, 2010, 19:46:07 »

Ауу да, църковният ритуал! Много хубав! Аз по принцип обожавам църкви (не съм религиозна, просто обичам да влизам в тях) и си мислех, че цялото вълшебство на църковния ритуал се дължи на атмосферата на самия храм. За първи път бях на изнесен ритуал и наистина се изненадах приятно - беше толкова слънчево и зелено, непретенциозно и различно, малко по-светско Smile
А бабата и дядото бяха култови! Жалко, че не можах да ги снимам хубаво - просто толкова бързо се движеха, че нямаше как  Cheesygrin
И майката на Теди каква беше мацка безподобна...
Абе, много е хубаво да се женят хората!  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #22 -: Юни 06, 2010, 20:57:50 »

Моят благоверен съпруг тази сутрин ми предложи развод, за да можем пак да се женим  Cheesygrin
Професионалните снимки трябва да са готови другата неделя. Сега приятелките ми качват това-онова.

п.с. Бабчето не е получила инсулт според нашите, просто нещо на нервна почва се е отключило и продължава да говори несвързано, и само за сватбата! Утре са ангажирали невролог за домашно посещение. Милата ми, толкова се е вълнувала, че  Unsure
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #23 -: Юни 07, 2010, 00:44:10 »

Честито сватбено тържество на Тиединцето и Иво! Много здраве и семейно щастие ви желаем и скоро да се разпишеш в другата тема  Cheesygrin
Страхотно звучи разказа ти! Радвам се, че сте си прекарали чудесно. И още нещо- дано оздравее бабчето ти  Unsure
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #24 -: Юни 07, 2010, 01:04:51 »

Честито на новото семейство. Пожелавам ви живота да е като песен (дуетна Cheesygrin ) И от тук нататък чакаме втора фаза Wink
Активен

las cuentas
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #25 -: Юни 07, 2010, 09:51:13 »

Честито и от мен  Kiss Бъдете много щастливи Smile
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #26 -: Юни 07, 2010, 13:41:57 »

честито ! Само щастие и любов ви пожелавам !
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #27 -: Юни 07, 2010, 16:17:51 »

Честито на младото семесйтво и от мен : )
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #28 -: Юни 07, 2010, 21:24:50 »

Лиони, булка, чак сега успях да ги разгледам кадрите - хубавааа! Излъчваш толкова хармония, лекота, спокойствие.. Ох, айде.. все така влюбени, усмихнати и прекрасни заедно!
И чакам още снимки, тея са ми недостатъчни!!!
Активен

C’est tout!
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #29 -: Юни 07, 2010, 22:16:18 »

Честито,Лиони !
Желая ти хармония,безкрайно щастие и любов  Smile Все така влюбени и емоционални,все така страхотни ! Супер сватба е било,аз се развълнувах само от разказите  на всички ви Smile Звучи невероятно  Sad eyes Sad eyes
Стискам палци за баба ти,дано се оправи !
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #30 -: Юни 08, 2010, 15:32:15 »

Мишел, какво спокойствие, аз бях навита на пружина  Cheesygrin В този ред на мисли, сватбата беше един ден, а вече трети краката ме болят  Lol
Искам да благодаря на Лора и Бизар и техните семейства за милите послания и подаръци  Kiss
Баба ми вече е по-добре. Невроложката я надруса с лекарства и влезе в час. Просто от емоции е получила шок, но вече има подобрение.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юни 08, 2010, 16:12:08 »

а може ли и за тези, които ти нямат фб снимки Smile
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #32 -: Юни 08, 2010, 19:34:30 »

Имаш много емоционална и страхотна баба.  Smile

Много семейно щастие ти желая.  Clover
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7112

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #33 -: Юни 08, 2010, 21:39:45 »

Честито ти душицо златна!Радвам се на всичкото ти щастие , че си открила човека и само красиви неща ти пожелавам в тоя живот , защото заслужаваш не,ами и повече. Kiss

Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юни 10, 2010, 12:58:37 »

Альо беееееееее Lol Lol Lol Lol
Активен
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #35 -: Юни 10, 2010, 13:13:52 »

Лиони, честито и от мен! Безоблачно щастие, безкрайна любов и всеотдайност, усмивки и красота в дома ви!
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юни 10, 2010, 13:35:18 »

Благодаря ви  Kiss
Алиш, това някаква картинка ли е? Kiss От вчера не ми зарежда... Sad
Кате, за снимките - за сега гледам само любителски кадри, качени от приятелите ми във фб. Като получа профи снимките (надявам се още в неделя, като се приберем да са готови), ще имам по-качествен материал.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юни 10, 2010, 14:27:04 »

Ми това са двама представители на семейство котки и по-специално лъвове, които се плющят Lol
Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #38 -: Юни 10, 2010, 16:15:48 »

Лъвче, със закъснение, но от сърце едно голяяямо ЧЕСТИТО! Пожелавам ви все така да се обичате и уважавате, да бъдете много щастливи заедно, да сподеите много специални и вълнуващи моменти, да правите компромиси, когато се налага и през останалото време да се подкрепяте и да сте си опора Kiss пожелавам ви и много малки, сладки лъвчета Kiss Kiss Kiss сега отивам да търся снимки из ФБ!

П.С. Разказчето е вълшебно!

Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #39 -: Юни 15, 2010, 03:22:30 »

Лъвче, пак се включвам да кажа, че снимките от сватбата са феноменални!!! Никога досега не бях виждала толкова красиви и интересни снимки Smile Особено тези с яхтата и на кея Smile супер са, а ти си много красива булка, младоженецът също е много хубав, кумовете също и  изглеждате много, много щастливи! А аз се заредих с много положителна енергия, докато гледах снимките. Щастието ви е заразно Kiss Kiss Kiss
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #40 -: Юни 15, 2010, 12:16:56 »

Ей сега разгледах снимките и още от тях си личеше, че е било страшно хубаво, от разказите също се потвърждава това ми впечатление. Smile Изглежда, че е било много весело, голям купон с прекрасно настроение. Най-"зареждащите" снимки, които напоследък съм гледала.

Лиони, нека винаги с твоята половинка изглеждате все така щастливи!!!  Kiss
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Pupi
Newbie
*

« Отговор #41 -: Юни 15, 2010, 13:03:18 »

Прекрасни!! Радвам се, че сте си сбъднали мечтата за една незабравима приказка  Kiss
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #42 -: Юни 15, 2010, 14:31:06 »

Радвам се, че ви харесват  Kiss
Активен

TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #43 -: Юни 29, 2010, 11:24:04 »

С голямо закъснение...Честито!Пожелавам ви щастлив семеен живот изпълнен с много любов,доверие и разбирателство  Kiss
П.С...Искам и аз снимки  Unsure
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
lioness
Newbie
*

« Отговор #44 -: Юли 03, 2010, 16:52:49 »

http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?pid=4937056&id=544656687&comments&alert

Който желае.. Ще съм ви много благодарна Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #45 -: Юли 03, 2010, 16:58:33 »

Тъкмо ги разглеждах! Нашто гардже - най-хубавото!  Cheesygrin

Мъж ми беше тръгнал преди малко да слага и мои снимки - добре, че го хванах навреме  Lol
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #46 -: Юли 03, 2010, 17:17:29 »

Гласувахме и двамата с мъжо.  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #47 -: Юли 03, 2010, 18:23:35 »

Мъж ми беше тръгнал преди малко да слага и мои снимки - добре, че го хванах навреме  Lol

Той срокът за изпращане на снимки мина. Не съм слагала тук линк, че да не каже някой, че правя реклама или пробутвам някакви каузи на М-Тел.
Само на Тедито, като най-прясна булка, споделих да изпрати Big grin
Ама голям интерес към тази идея Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #48 -: Юли 03, 2010, 18:31:01 »

Че то има ли срок? Гледам, че от преди няколко часа са последните снимки.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #49 -: Юли 03, 2010, 18:36:36 »

Да, има Smile Тук са всички подробности:

http://www.mtel.bg/mobiltel/press.php?id=700

http://www.mtel.bg/mobiltel/press.php?id=716

Нали все пак трябва да има някакъв регламент цялата история Wink
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #50 -: Юли 03, 2010, 19:34:52 »

Мда, аз като гледам другите снимки съжалявам, че не пратих някой по-близък план - напр. като аватарчето.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #51 -: Юли 03, 2010, 20:38:51 »

аз да си призная друга булка не харесах Smile))
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #52 -: Юли 05, 2010, 13:11:08 »

Съжалявам за късното включване, никаква ме нямаше напоследък.
Честитооо, Тедии  Kiss Kiss Kiss Kiss Много щастие ви желая! Много си красива!
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: