star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star haresva li me
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: haresva li me  (Прочетена 6338 пъти)
siseto_007
Newbie
*
Публикации: 3

« -: Май 23, 2010, 20:36:24 »

Искам да ми дадете съвет!Аз съм Сияна на 12 години съм 5 клас. Знам, че още съм малка за такива неща, но все пак ми кажете:
Харесва ли момчето за което ви говоря?,Какво да направя?,Как ще райгират другите ако се осмеля да им кажа?
Ето и моята история:
 На 21.05 имахме ехкурзия аз, моят клас,5б и 6а клас. Понеже щяхме да пътуваме до Благоев град където не познавам никого исках да направя добро впечатление ,за това се издокарах.Когато госпожата ни събра, за да ни каже как да се държим там видях, че едно момче ме гледа много странно, но не обърнах внимание на това.
  Когато пристигнахме той като чели нарочно зестана зад мен и приятелките ми, незнайно защо.Почти всеки път когато се обръщах на зад той ме гледаше и така до като стигнахме до една класна стая където беше позволено снимането.Аз не обичах да се снимам за това остамнах от страни с моята приятелка.Изведнъж видях,  че той ме снима с телефона си на което обаче внимание трабва де се обърне.
  Кагато се връщахме от екскурзията в автобуса си четях някакво списание където намерих нещо интересно и дадох да го прочетат тези зад мен.Когато дадох им дадох спеисанието си видях, че той пак ме гледа обаче този път не спираше и така до като слязохме от афтобуса.Тогава се прибрах вкъщи.
Когато започнем училище в сряда незнам какво да меу кажа.Немога де не направя нищо, защото ме е жал за него.
Ако му кажа да ме остави намира ме е страх да не нарня чуствата му.
Ако го попитам дали иска да станем гаджета незнам как ще райгират приятелите и радителите ми.
                                                                 Какво да правя??? Sad Sad Sad
Очаквам вашите съвети до края на Вторник!!
Благодаря!!! Rolling Eyes
« Последна редакция: Май 23, 2010, 21:05:25 от siseto_007 » Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #1 -: Май 23, 2010, 21:10:32 »

Ами според мен няма нищо лошо в това да поговориш с момчето пък било то и леко на бъзик..може би нещо свързано с това защо те е снимал или и аз не знам Smile Ако му имаш скайп-а му пиши там, защото на тази възраст момчетата не са много освободени особено когато има други приятели около него и може да се притеснява на живо да ти каже какво изпитва..Колкото до твоите приятели, защо се притесняваш от тяхната реакция? За родителите ти е много относително и зависи доста какъв тип хора са, но ти отсега нататък тепърва ще излизаш с момчета и те рано или късно трябва да го приемат. Според мен, ако не правиш глупости, заради това момче и той самият е свестен, мисля, че биха те разбрали, ако им обясниш, че го харесваш и искаш да си имаш приятел и т.н...

Честно казано ми е много трудно да се върна в 5ти клас  и да разсъждавам от неговата гледна точка, защото като се сетя ние какви бяхме..винаги чрез приятелки се научаваше, че някой те харесва..после се започваха едни истории тип "ама ти можеш ли да се целуваш с език" и изобщо бяха доста нагласени нещата с гаджетата  Cheesygrin

Успех все пак Smile
Активен

siseto_007
Newbie
*

« Отговор #2 -: Май 23, 2010, 22:00:37 »

ами ако не искам да поговоря с него, защото се срамувам Exclamation
Активен
Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #3 -: Май 23, 2010, 22:12:55 »

Покажи му, че и ти го харесваш и изчакай да видиш какво ще стане  Smile все някой от двамата ще се престраши
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #4 -: Май 23, 2010, 22:45:10 »

ами ако не искам да поговоря с него, защото се срамувам Exclamation

а де?? и аз тва се чудя...

Направи му снимки с телефона и го гледай непрекъснато, сто процента ще се усети. Ама аз в крайна сметка не разбрах - ти изобщо харесваш ли го???
Активен

C’est tout!
siseto_007
Newbie
*

« Отговор #5 -: Май 24, 2010, 06:48:40 »

Не го харесвам!!! Rolling Eyes
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #6 -: Май 24, 2010, 08:04:58 »

Не е нужно да правиш нищо, ако не ти харесва. Както виждам, дори не ти досажда, а ако започне, просто не му обръщай внимание. И все пак съм сигурна, че ти харесва това, че те е забелязал. Ако искаш, може поне да започнете да си говорите, може просто да станете добри приятели и да се мотаете заедно и да ви е забавно, не е нужно да ставате гаджета, нито пък нещо ще стане, ако и ти му обръщаш внимание.
Активен

justme
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #7 -: Август 17, 2010, 00:38:32 »

« Последна редакция: Август 17, 2010, 21:02:02 от Xpucu » Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #8 -: Август 17, 2010, 11:15:19 »

Няма ли кой да я изтрие тая простотия с писмото???

Тия теми стават все по-съсипващи, просто... Rolling Eyes
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16505

A believer

« Отговор #9 -: Август 17, 2010, 13:21:05 »

Смей се ти. Писмото е Урисано... Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #10 -: Август 17, 2010, 18:32:59 »

Да... Урисано е с мор по админите...
Активен

maria
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #11 -: Септември 23, 2010, 14:58:35 »

кайи мъ да те остави на мира това е направо мания според мен.Не се претесняваи че ще мъ нараниш чъствата.
« Последна редакция: Септември 23, 2010, 15:41:53 от kpacu » Активен
silviasiska
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #12 -: Януари 09, 2011, 11:57:38 »

мила щом не го харесваш по добре не се занимай а и сладур адашки сме аз се казвам силвия Big grin
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #13 -: Януари 10, 2011, 14:31:25 »

И ти си Силвия, хем си и по-голяма и не, че тя е върха на грамотността, ама ти си направо потресаващо зле. 2 реда не можеш да драснеш, без да направиш 500 грешки, не те ли е срам, че звучиш малоумно?
Активен
anity_95
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #14 -: Февруари 18, 2011, 22:42:51 »

Искам съвет!Значи аз се преместих нали в ново училище и нов клас и след две седмици започнах да изпитвам нещо към едно момче от класа ми...в час си засичаме погледите и той винаги първи си го отмества...и понеже е казал на една моя приятелка,че ме харесва...вече не знам какво правя...искам да му покажа,че не ми е безразличен но и не искам да съм твърде явна...не знам дали той изпитва нещо към мен...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: