star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Великденски майсторлъци
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великденски майсторлъци  (Прочетена 25410 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #25 -: Април 12, 2010, 18:31:48 »

Ул. Иван Вазов май беше.

да, почти до пресечката с Левски е ... ужасно място, само харча пари там  Lol Lol Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #26 -: Април 12, 2010, 19:24:22 »

Да, верно е много ужасно Lol
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #27 -: Април 13, 2010, 10:19:10 »

http://www.slanchogled.com/sunflower/contacts.aspx
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #28 -: Април 13, 2010, 12:11:14 »

Благодаря. А като си купувате от Слънчоглед разни нещица дават ли на бройка от един вид или са в комплект по няколко? Вчера гледах сайта и останах с впечатление, че за повечето неща не са само по едно, но може и да греша.
Активен
deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #29 -: Април 14, 2010, 21:38:46 »

И двете, зависи какво Smile Повечето са по 1.
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
DiddyYy
Newbie
*
Публикации: 7

« Отговор #30 -: Април 07, 2011, 01:53:03 »

Не мога да се преборя с Imageshack, eто ги моите с този линк:
http://www.facebook.com/album.php?aid=121457&id=1313807846&l=1e2894d018

Козунак мислех да правя, но покрай пътуването нямаше кога, а вчера свекърва ми без мен меси и тя за пръв път  и не се получиха, ще видим дали сега с общи сили ще правим наново. Нищо друго не мога да добавя по темата май Smile

Калинката е адски сладка .. с каква боя е правиш ?  Rolling Eyes
Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #31 -: Април 14, 2012, 18:01:41 »

Cheesygrin Днес боядисвах яйца с майката на приятеля ми! И се накефих на макс  Lol За първи път ми е. Ето един от резултатите
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #32 -: Април 17, 2012, 22:50:50 »

Ей, че гот! Супер емоция е, нали? Даже и да не ядеш яйца кой знае колко (като мен).
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #33 -: Април 18, 2012, 12:29:38 »

Нека и аз поне да се изфукам..  Smile Smile Smile https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3314451933754.2136821.1041857639&type=3

Голяма гордост са ми яйцата вече втора година  Tongue Направих си заешки кът Cheesygrin зайците бяха превзели къщата....  Wub козунак тая година направо си купих, изпекох само бисквитки  Clap
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #34 -: Април 18, 2012, 13:24:04 »

Аз само искам да споделя впечатление, че съм зашеметена за поредна година от яйцата на Лора и мъжа и.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #35 -: Април 18, 2012, 14:22:21 »

Тази година беше голямо изсмукване от пръстите, щом и до кактус стигнахме  Lol Нещо сме се поизчерпали, аз затова все търся нови техники за украсяване, но още не съм попаднало на нещо, което да ме впечатли особено.

foreveryours, unavailable си Smile
Активен

foreveryours
Newbie
*

« Отговор #36 -: Април 18, 2012, 16:05:24 »

Ах, не бях забелязала... поправено е вече ! Tongue
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #37 -: Април 18, 2012, 16:50:54 »

Нещо сме се поизчерпали, аз затова все търся нови техники за украсяване, но още не съм попаднало на нещо, което да ме впечатли особено.

Сестра ми една година ги беше украсила с гъста белтъчна глазура, много ми беше харесало, както курабийки - на точки, линийки, цветенца. И другото, което на вас по-добре ще ви се получи, от колкото на мен - от години се каня на "дантелени" цветя - със зъболекарска машинка се изрязват дупчици, цветенца. Краси дори има такава машинка, ама аз нямам ръката за такива неща. Някога, много отдавна, била съм на 7-8, покрай Бурдите на майка ми имаше много страхотни идеи за Великден и това страшно ми е е набило. Но то все пак е за продухани яйца.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #38 -: Април 18, 2012, 18:41:18 »

Нека и аз поне да се изфукам..  Smile Smile Smile https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3314451933754.2136821.1041857639&type=3

Голяма гордост са ми яйцата вече втора година  Tongue Направих си заешки кът Cheesygrin зайците бяха превзели къщата....  Wub козунак тая година направо си купих, изпекох само бисквитки  Clap

Много ярки бои,не знам дали е от фотката ти,обработвала ли си,харесаха ми много. Китайския заек (снимка 10) или поне на такъв ми прилича е много сладък.
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #39 -: Април 18, 2012, 19:43:05 »

И другото, което на вас по-добре ще ви се получи, от колкото на мен - от години се каня на "дантелени" цветя - със зъболекарска машинка се изрязват дупчици, цветенца. 

Мъж ми си мечтае и той да прави такива, но не са ми много удачни на мен - аз ги правя за подаръци, не просто да има ей така нещо украсено, а тези като ги гледам, мога да ги разпадна само с поглед. Но са супер красиви наистина и страшно търпение и точна ръка се иска.
Активен

foreveryours
Newbie
*

« Отговор #40 -: Април 18, 2012, 20:23:38 »

Много ярки бои,не знам дали е от фотката ти,обработвала ли си,харесаха ми много. Китайския заек (снимка 10) или поне на такъв ми прилича е много сладък.

Мерсаж.....  Tongue еми ярки са, понеже яйцата бяха бели и хваща много хубаво боята Tongue  Хахахаха иначе не се бях замисляла за китайския заек..........  Cheesygrin не съм му обръщала внимание, но сега като се загледах май наистина има нещо  Cheesygrin особено в погледа хахаха
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #41 -: Април 18, 2012, 20:26:35 »

Аз пък да кажа, че съм впечатлена от усмивката ти - много чаровна  Smile  Stuart
Активен

foreveryours
Newbie
*

« Отговор #42 -: Април 18, 2012, 20:29:42 »

Sad eyes колко мило, благодаря !  Red face 
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #43 -: Април 18, 2012, 21:40:38 »

Попаднала си на хубави бои и яйца, аз последните 2-3 години взимам бели и изобщо не ми хващат хубаво боята. А като сложа от тъмните, стават перфектно ярки.
Между другото, заради тия бели яйца от свободни и щастливи кокошки, ме изхвърли охраната от Била миналата седмица  Lol Във всички кутийки имаше по някое счупено, помолих една служителка да ми събере само здрави и тя каза да си избера от другите кутийки и да си ги подменя. И аз като почнах едно отваряне и ровене  Lol И като ми скочиха тия охранители на мечка  Lol Ама в крайна сметка ги наредих, че за 40 ст. на яйце очаквам да не ми продават повредена стока и им поисках имената и имената за управителя като информация пред комисията за потребителите. Да видиш как набързо ми дадоха подбраните яйца и ме изпратиха по живо по здраво  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #44 -: Април 19, 2012, 07:51:23 »

Аз с белите яйца всяка година тръгвам с идеята, че ето сега ще станат хубави и ярки, но напротив - все едни млечни цветове. Макар, че този път едно синьо ми се получи жестоко. Всъщност май всички без червеното, естествено, бяха супер. Даже едно боядисах със сок от цвекло, но странно как всичко друго като оклепам, става кърваво, само на яйцето пак беше бледо Cheesygrin
Активен

foreveryours
Newbie
*

« Отговор #45 -: Април 20, 2012, 02:18:57 »

Попаднала си на хубави бои и яйца, аз последните 2-3 години взимам бели и изобщо не ми хващат хубаво боята. А като сложа от тъмните, стават перфектно ярки.
Между другото, заради тия бели яйца от свободни и щастливи кокошки, ме изхвърли охраната от Била миналата седмица  Lol Във всички кутийки имаше по някое счупено, помолих една служителка да ми събере само здрави и тя каза да си избера от другите кутийки и да си ги подменя. И аз като почнах едно отваряне и ровене  Lol И като ми скочиха тия охранители на мечка  Lol Ама в крайна сметка ги наредих, че за 40 ст. на яйце очаквам да не ми продават повредена стока и им поисках имената и имената за управителя като информация пред комисията за потребителите. Да видиш как набързо ми дадоха подбраните яйца и ме изпратиха по живо по здраво  Cheesygrin

Ауууууууу хахахахаха егати късмета, ние като тръгнахме да си купуваме яйца и аз съм си наумила, че искам бели и няма и няма никъде и за малко да ревна направо ... и последната надежда беше в Билла и отиваме там и виждаме в тея кутийките дето викаш ти от по 10, че имаше по едно- две бели  Cheesygrin и с мъжа като олигофрени отваряй сума ти кутийки и си преместихме само бели яйца в една...... абе мазало хахахуахаххаха и чак после видяхме, че то.... си имало кори с бели яйца ма кой да види хахахахаха ма ние явно сме нинджи !  Ninja Ninja many smileys
Активен

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #46 -: Април 21, 2012, 16:37:35 »

Моля, за снимка на яйцето - кактус, много ми е интересно как изглежда.
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #47 -: Април 21, 2012, 19:22:14 »

ЦЪК
Активен

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #48 -: Април 21, 2012, 19:47:03 »

Ееее вие не сте хора  Lol уникални са !
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #49 -: Април 22, 2013, 21:37:08 »

Нещо тази година...ви няма никакви Cheesygrin

Я наякой спешно да ме светне как се рисува с айсинг? Харесах тези сладки, ама как ще нарисувам тия неща Rolling Eyes
И какво ми е нужно освен самия айсинг? Помня, че имаше някакъв сайт, от който поръчвате такива неща?
Активен

Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: