star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Подарявам/Заменям/Продавам
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарявам/Заменям/Продавам  (Прочетена 12068 пъти)
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« -: Март 31, 2010, 14:14:09 »

Реших да пусна тази тема след като днес до кофата за боклук видях съвсем запазени приказни играчки за момиченце и как един мангал брутално ги изпочупи.

Предлагам ви, който има нещо ненужно и иска да го подари, замени или просто да вземе някаква сума ако някой го иска. Аз в момента нямам конкретна оферта, но смятам, че идеята ми не е лоша. Предлагайте каквото си искате от бебешко боди, през козметика, та до мебели, ако щете  Smile

Хубав ден желая на всички ви!
Активен

Моето име е Любов.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #1 -: Май 27, 2013, 21:36:02 »

Панталон H&M, размер 40 (в size guid-а им го дават за кръст 76, ханш 100), чисто нов.
Не помня колко струваше...Бизар, ако нещо може да хелпне, че не знам какви пари да му искам. Ама примерно 20 лв Cheesygrin, защото мисля, че беше 40...
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #2 -: Май 27, 2013, 22:34:52 »

Еййй, супер якия панталон... много ми 'ареса!
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #3 -: Май 27, 2013, 22:40:23 »

И на мен. Само да си бях стояла слон със сто санта задник, ама нейсе, заслабнах Cheesygrin
Ходи у фацата да ми видиш Гетсби роклата, съвсем ще ти ареса Tongue
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #4 -: Май 28, 2013, 09:45:44 »

Браво бе, Фей, голяма реклама направи, сега да видим кой ще се осмели да признае, че е слон със сто санта задник и да го вземе  Cheesygrin

Много ми харесва идеята за темата, особено за детски артикули ще е много полезна, макар че сме си доста тесен кръг тук.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #5 -: Май 28, 2013, 09:50:22 »

Оф и аз все се каня да пиша, имам някои детски неща за раздаване/подаряване. Засега мога да обявя едни сандалки 19 номер - едните са много мадамски Бенетон, другите са си детски, но много удобни. И двата чифта й бяха подарени, никога носени, защото явно 19 номер е била точно зимата и миналата година й бяха огромни, сега са й малки. Ще ги снимам като мога, просто, ако някой мисли да купува, да почака Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #6 -: Май 28, 2013, 09:52:23 »

Btw, ako nikoi ne go vzeme i mnogo ti haresva mojesh da si go stesnish Smile Az ne namiram vreme edin pantalon da skysq, no davam akuli, tui kato imam poznata, koqto non stop si korigira neshto....
Активен

Моето име е Любов.
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #7 -: Май 28, 2013, 11:35:01 »

Моят гъз е точно 100 сантиметра , прясно измерен. Но слон на цветя......мани,мани. Продавам бънджи "Чиполино", ново, много розово и женско и сини обущета тип буйка на Колев и Колев, никога не носени, малко дъвкани..новички с една дума. Бънджито-30 лв, чепиците по договаряне.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #8 -: Май 28, 2013, 11:58:08 »

Абе хора, като идеалното/слабо/за манекенки е 90, 100 не е ли ок за ханш?

Комплексирате ме, не знам колко съм и ще се меря, ама сигурно поне 95, не знаех, че това значи "слон"  Shocked
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #9 -: Май 28, 2013, 12:04:13 »

Да, бе, и аз чак се замислих Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*

« Отговор #10 -: Май 28, 2013, 12:09:20 »

Е, хайде сега, нали всеки път повтаряме, че мерките и килограмите са индивидуални и са важни цялостно пропорциите. На Феята с това мижаво кръстче, сигурно й изглеждат много 100 см. А и Корни, една манекенка 185 висока, с 90 см ханш, не е като мен - 165 висока и 90 ханш, ама съм си трътлеста.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #11 -: Май 28, 2013, 12:12:32 »

Стига де, аз съм 168 с 91см ханш и посмъртно не съм трътлеста, въобразявате си. Лори Razz
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #12 -: Май 28, 2013, 12:25:05 »

Лор, виждала съм те на живо и вече на всякакви подобни "тлъсти" класификации само ще ти се смея и подигравам  Lol Супер фина си, изобщо не се прави  Razz

Аз мерки си мерих един път преди 2 месеца, след като 3-4 години не бях. Учудих се,че не са се качили колкото очаквах (качила съм 5-6 кг, а мерките бяха мръднали май с 2-3 см макс). Не ги помня вече, но ханшът ми според мен е около 95-6, винаги се утешавам в такива случаи, че е от широки кости и по-лесно ще раждам  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #13 -: Май 28, 2013, 12:26:53 »

Такава ти е структурата, ти с тези мерки изглеждаш перфектно, те не показват в никакъв случай количеството мазнини, а аз си имам доста, то това няма как да си го въобразиш. По принцип съм с доста събрани крака (дори като съм слаба, нямам луфт) и тесен ханш, а сега просто си имам тлъстинки там (и навсякъде другаде).
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #14 -: Май 28, 2013, 12:31:17 »

Слонове, поместете се, защото идва мамут  Lol Аз моите 106 см. ханш какво да кажа  Razz Всичко е въпрос на пропорции.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #15 -: Май 28, 2013, 12:37:00 »

Слонове, поместете се, защото идва мамут  Lol Аз моите 106 см. ханш какво да кажа  Razz Всичко е въпрос на пропорции.

хаха, това с мамута беше яко  Lol

Споко, и ти ще раждаш лесно значи, просто имаш широк таз   Razz
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #16 -: Май 28, 2013, 12:39:26 »

Cheesygrin Между другото това е интересен калкулатор за пропорциите. Моите са идеални, пък нищо, че ханшът ми е мощен, с подходящата талия всичко е относитело  Lol
http://www.wave-studio.net/bg/polezno/calculator-za-indeks-na-teloslojenieto.html
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #17 -: Май 28, 2013, 13:03:41 »

а така, нема да се стискаме и кискаме по ъглите като ни питат за мерките LolНе се подлъгвайте по тази външна широчина за раждането, мерят се някакви вътрешни кости, така и не разбрах какви, но големият ми гъз се оказа с тесни вътрешни кости. По друга причина раждах със секцио, но докато ме оперираше доки ми каза, че в този таз нямало да изкарам нормално раждане. Тъй, че голям гъз не е равно на безпроблемно раждане.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #18 -: Май 28, 2013, 13:16:03 »

Lol Чета ви и се радвам, че нямам и понятие колко ми е ханшът, честно  Lol В интерес на истината с този десен на цветя, трябва да си слабоват към кльощав, за да ти стои ОК на задника панталонът, което за Фю може и да важи, но аз не бих си го причинила, даже и да вляза в 100-те см, което ме съмнява. Отделно на тапишон с подчертани паласки, каквато съм аз, 3/4 дължина е супер неудачен избор.
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2668

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #19 -: Май 28, 2013, 13:25:02 »

Биз, какво искаш за мадамските сандали 19ти номер Smile
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #20 -: Май 28, 2013, 13:39:46 »

Корни, не се мери широчината на таза за раждане, а размера на малкия таз, разстоянието между пубисната кост и опашката, поправете ме ако греша. Аз също се пулих как една откровено дебела позната се оказа с тесен таз, ама после прочетох, че не било баш така Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #21 -: Май 28, 2013, 13:48:05 »

Аз се бъзиках бре, много ясно, че може да имаш малък таз и да си дебеличък, сигурно и обратното.

Иначе мислех, че се мери между двете кости отстрани на корема/началото на бедрата, ама тва на Ут звучи по-логично, не че мога да си го представя де.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #22 -: Май 29, 2013, 09:06:25 »

мале мале какви слонове сте се наредили тука.....а какво да кажем ние дето сме с номер 46 от H&M?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #23 -: Май 29, 2013, 10:45:52 »

Стига хора, говорех за себе си, при мен определено 95 е по-добре от 100, не знам. Никой друг не съм определяла, всеки си знае как се чувства добре и какво иска от себе си.

А панталона го спазарих с една колежка.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #24 -: Май 30, 2013, 14:14:21 »

отдавна се каня да пускам обява в продавалника, но давам и тук - продавам проходилка бебе комфорт, ето този модел:

ползвана е, но е в добро състояние.
цена - 70 лв
Активен

Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: