star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Най-добрият епилатор ?
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-добрият епилатор ?  (Прочетена 34088 пъти)
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #50 -: Август 25, 2014, 19:23:36 »

От тук може да се купи резервна глава за браун Smile

http://www.service.braun.com/home.asp?rg=EU&c=BG&l=BG&typ=pf&s=&seite=&sString=
Активен

Моето име е Любов.
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #51 -: Август 25, 2014, 20:10:37 »

Ох, разгледах ги, ама за моя модел май няма глава с пинсети, само приставки разни  Unsure
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #52 -: Август 26, 2014, 14:00:04 »

Само да ви кажа, че от опит знам, че епилаторите колкото и да се чистят с четчицата към комплекта, има място, което трябва да се почиства поне веднъж на 6м. в сервиз на съответната марка. Крайният потребител не може да отвори главата на епилатора, за да изкара всичко, което има вътре. Когато се задръсти, дори е възможно дисковете да се разместят и затова да къса и да не скубе добре.  Wink Wink Така че и на 10 години да е, пак може да си работи добре.
Моят е Браун, на 6 години и го нося веднъж годишно поне и е нереално какви неща излизат като се отвори главата.
« Последна редакция: Август 26, 2014, 14:02:18 от lady_dy » Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #53 -: Август 26, 2014, 16:02:45 »

Хм, ти ме заинтригува, ще пробвам да видя дали може да се отвори главата Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #54 -: Август 26, 2014, 23:53:13 »

Отчитам се, разглобих го и изчистих наистина феноменално количество косми отвътре, впечатлена съм. Но съдейки по механизма вътре, не виждам как това ще оправи работата на пинсетите. Ще докладвам пак ама съм 100% сигурна, че няма да има ефект.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #55 -: Август 27, 2014, 07:51:45 »

И да си мислиш, че си го раз/сглобила правилно, няма да е така. Има някакви пластинки, малки, които се разместват, когато се отвори. Затова за по-сигурно се носи на човек, който си разбира от работата. А ако има износени частички, тъкмо може да ги види и да ги смени за 2-3лв. Заради такива проблеми, епилаторът ми не скубеше добре и си личеше видимо хлабината и как върти на различни посоки. И дори ми спестиха 20лв. за нова глава.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #56 -: Август 27, 2014, 08:29:17 »

И да си мислиш, че си го раз/сглобила правилно, няма да е така.

Мда, 100% Lol Сигурно неправилно съм го разглобила.  Lol
При всички положения нищо хлабаво нямаше вътре, явно при теб в това е бил проблемът просто и е супер, че се е решил.
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #57 -: Август 27, 2014, 09:52:18 »

Оф, виж, като си мислиш, че си разглобила главата, която и без отверка може да се отвори, мисли си, че си го изчистила изцяло. Вътре има още 13745 елементчета, зъбци и миниатюрни частички, до които силно се съмнявам да си стигнала.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #58 -: Август 27, 2014, 10:14:50 »

Така е, само сертифицирани майстори с магически елементи и вълшебни ръце могат да стигнат до зъбчатите колелца, магистър инженер ни мож. Извинявам се, че лъжа така безочливо.
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #59 -: Август 27, 2014, 10:43:44 »

Lol Ама бива ли да си толкова нагла? Човек се опитва да ти обясни, ти обаче си някакъв инженер на хартия и разглабя безупречно. Твоя воля, аз споделих от опит, нападай колкото си искаш.  Wink
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #60 -: Август 27, 2014, 13:48:50 »

Без коментар Wink Аз казвам от опит, че се разглобява лесно и да не си губят времето хората да ги носят на сервиз.
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #61 -: Август 27, 2014, 15:28:12 »

Lol Добре, че си голям разбирач. Давай си парите тогава за нов, троши си главата, за твоя сметка ще си е. Ей, че упорит козирог, бе....аман.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: