star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Най-добрият епилатор ?
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-добрият епилатор ?  (Прочетена 34121 пъти)
angel@
Newbie
*
Публикации: 3

« -: Март 17, 2010, 18:30:06 »

Може ли някой да ми препоръча някой по-безболезен и ефективен епилатор? Unsure
Старият ми Филипс за нищо не става - наистина беше и по-евтин, но и доста болезнен!...  Mad
« Последна редакция: Март 18, 2010, 00:30:50 от Bambina, Причина: Кирилица. » Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1 -: Март 18, 2010, 00:34:41 »

Болката не зависи особено от вида епилатор, ако това ти е главния ориентир. Зависи от това колко ти е чувствителна кожата и докато не свикнеш с болката, никой епилатор няма да ти харесва.. Всички тези глупости като охлаждащи глави и масажори са незначителни. Просто си купи нов Филипс или Браун и нещата ще стават по-бързо, така ще намалиш времетраенето на гадното усещане. Smile
Активен
des_inkata
Newbie
*
Публикации: 644

« Отговор #2 -: Март 18, 2010, 10:56:45 »

Бамбина е права.Няма как да не те боли .В космения фоликул има нервни окончания и когато се отскубне е нормално те да реагират.
 Kiss
Активен

В гърдите ми има сърце,
което не може да се контролира.
В сънят си,виждам твоето лице,
което в мен се взира.
и  ме кара да не забравя,
че това не е края,
а началото на един нов живот във рая,
за който аз отдавна мечтая.
angel@
Newbie
*

« Отговор #3 -: Март 18, 2010, 17:11:17 »

ммерси, да точно тия охлаждащи главички имам впредвид - чудех се дали действат.
Някакви охлаждащи, масажиращи има... Rolling Eyes
Активен
f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #4 -: Март 18, 2010, 17:57:31 »

ммерси, да точно тия охлаждащи главички имам впредвид - чудех се дали действат.
Някакви охлаждащи, масажиращи има... Rolling Eyes

Не, не си харчи парите, пълни глупости са това и рекламни трикове. Няма да те боли по-малко, даже е по-неприятно, защото и ти е студено.

Купи си Филипс с керамични дискове, най-простия модел, или Браун с 40 пинсети, пак най-обикновения, без приставки, няма смисъл от тях. Smile

Пък ако не можеш да издържиш, се откажи от епилаторите, всички болят..просто с новите става по-бързо.
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #5 -: Март 18, 2010, 18:36:40 »

Е, някои от приставките са полезни..например по-малка глава за под мишниците или пък тези масажиращи бодлички, донякъде смекчават болката, но със сигурност тя не изчезва Smile Иначе охлаждащите работи са пълна глупост и според мен.. Аз откакто ползвам епилатор (8-9 години) все Браун е бил и ме устройва варианта с пинсетите..Много е удобно да има лампичка самият епилатор и да ти осветява косъмчетата, както и ако може да работи на батерия (без да е включен постоянно в тока), но това са екстри вече Smile
Активен

f(x)
Newbie
*

« Отговор #6 -: Март 18, 2010, 19:12:13 »

Аз имам малка глава на моя Филипс и никога не съм я използвала..Мога така да си наглася епилатора, че да не скубе с всички дискове, така че не ми върши никаква работа..Имам и едно допълнително като 'бодлички' и него никога не съм го използвала, само пречи и дисковете не се допират плътно до кожата. За без батерия знам само, че най-скъпият на Браун е такъв, но 20 минути ми звучи крайно недостатъчно..
Единствено за лампичката ме е яд, че Филипс нямат, но предишният ми епилатор беше Браун и исках да пробвам нещо друго. Smile
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #7 -: Март 18, 2010, 19:29:07 »

Ами на моя Браун батерията му издържа поне 2 часа непрекъснато ползване, а ако просто мина мишниците и не го ползвам през другото време си изкарва с дни.. а за приставките, предполагам си е индивидуално, просто на мен ми вършат работа..сега наистина вече не ползвам бодличките, но като бях по-малка и не търпях много на болка ги слагах в началото докато свикна с усещането Smile
Активен

f(x)
Newbie
*

« Отговор #8 -: Март 18, 2010, 19:33:51 »

Ее, това е супер! Аз за модела преди този, който се използва и във вода, бях чела, че батерията държи само 20 минути и ми се стори безумно..
Активен
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #9 -: Март 18, 2010, 19:57:30 »

Това е моя,модела е преди този за под вода,може би преди малко повече от година го взех,беше между 180-200 лв,не помня с точност.Всички приставки ползвам,не ме боли с него,но може би защото и преди съм ползвала епилатор и после като си взех този все едно се гъделичкам и съм свикнала някак си.Работи си без кабел около час може би.Много съм доволна,има си бяла лампичка и бръснеща глава,удобна джаджа.
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #10 -: Март 18, 2010, 23:14:20 »

И моят е точно този!!  Thumbup Thumbup Thumbup
Активен

angel@
Newbie
*

« Отговор #11 -: Март 19, 2010, 17:02:58 »

ммм а някой да има мнение за Филипс Satinell ice care Confused
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #12 -: Март 19, 2010, 19:31:20 »

И аз отново съм на фаза търсене на епилатор Smile Този дето ми го подари Лейдимира го съсипах MrGreen Унищожител първи номер. И пак съм изкушена от този подводния Cheesygrin
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #13 -: Март 19, 2010, 20:59:55 »

Вие какво точно им правите на тез епилатори, че така ги унищожавате Cheesygrin Confused
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #14 -: Март 20, 2010, 22:30:32 »

Как бе го съсипа Rolling Eyes ?
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #15 -: Март 20, 2010, 22:53:44 »

Как бе го съсипа Rolling Eyes ?

Ролката, в която са хванати пинсетите, някак си се пренави ли, какво ли, и като го допреш до кожата спира да върти и издава страхотен стържещ шум. Тя е една пласмасовка такава, не ме изненадва особено, че даде фира...
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Март 20, 2010, 23:15:49 »

Така се развали и последният ми Филипс, в интерес на истината, от едно зъбно колело се получава цялата работа, аз го разгледах и за съжаление, няма оправия, защото то се изтърква пак, дори да се замени с ново, както направих аз. Но пък си беше на години вече. Мисля, че около 2-3.
Активен
f(x)
Newbie
*

« Отговор #17 -: Март 21, 2010, 10:31:26 »

Как ще е бил на години, аз моя първи Браун го използвах 8. Cheesygrin Новият ми Филипс, ако не издържи толкова, ще съм много разочарована. xD
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #18 -: Март 21, 2010, 10:34:06 »

Истината е, че и аз съм имала 2 Брауна и нито един от тях не се е развалил технически все още, просто пинсетите се поизхабиха и съм ги заменяла за по-нови, по-бързи модели, от тази гледна точка. И са по-тихи от Филипс, всъщност, но си оставам техен фен, защото са ми по-ефективни някак и дисковете ме устройват повече. Но пък. От друга страна, трябва скоро да си купувам нов и серозно ще разгледам и Браун. Този подводния не ме кефи, щото си нямам вана вкъщи, но има други готини модели.
« Последна редакция: Март 21, 2010, 10:36:20 от Bambina » Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #19 -: Март 21, 2010, 11:26:37 »

Бамби, аз честно се учудвам как така ти допадат повече дисковете. Аз нямам търпение да стане моят Филипс Сатинел Айс на още някоя годинка и да го сменям, на всичкото отгоре и дисковете вече се захабяват и се проточва доста дълго епилирането. (ох, дано се строши, че да го сменя по-скоро, хаха...) Явно е въпрос на вкус, но аз съм фен на Браун по отношение на епилаторите (при сешоарите Филипс равни нямат..). А и тая лампичка на показания от Теди модел е страхотна, защото моите косми на краката са прозрачни и много трудно се забелязват..
Активен

C’est tout!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #20 -: Март 21, 2010, 12:38:21 »

Значи ще прегледам Браун-ите и аз Smile
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #21 -: Март 22, 2010, 10:01:37 »

За мен дисковете са много по-нефункционални. Аз предпочитам пинсетите. И като си сменям епилатора е на 4-5 години, защото се захабяват и не скубят.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #22 -: Март 22, 2010, 13:52:05 »

Ами аз имам различно мнение за дисковете - че става по-бързо и че се захабяват много по-бавно, защото използвах този модел с керамичните дискове.
Активен
shroomy
Newbie
*
Публикации: 184

« Отговор #23 -: Март 22, 2010, 17:19:23 »

Тъй като грам не разбирам от епилатори, смятам да се обърна към вас за съвет.
Проблемът ми е следният - косъмчетата ми са рехави, светли и много тънки, следователно епилаторът само ги къса, което не ме устройва, защото се налага процедурата по обезкосмяване да се провежда прекалено често. Имате ли идея за марка и модел, подходящи за моя случая, че ми писна да се мъча ?
Ползвам един стар Браун, от преди 4-5 години, с масажиращ накрайник, но той определено не се справя добре със задачата.
Благодаря предварително на всички компетентни, които ще споделят мнение с невежия Шруми. Chinese
« Последна редакция: Март 22, 2010, 17:22:48 от shroomy » Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #24 -: Март 22, 2010, 22:56:58 »

Заради 'стария' браун е. Което и ново нещо, с повече пинсети или дискове да си вземеш, няма да ги къса. Smile
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #25 -: Март 22, 2010, 23:24:37 »

Бамбиел, моят филипс е с керамични дискове и къса повече от браун. Бе въпрос на.. косъм, хаха...
Активен

C’est tout!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #26 -: Март 22, 2010, 23:31:35 »

Пък аз имам Филипс, чисто нов, с керамични дискове и 4 дни след скубане, 50% от космите са пораснали. Пък скубя огромни количества косми. Егати каква съм космата Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

michelle
Newbie
*

« Отговор #27 -: Март 23, 2010, 00:09:23 »

Еми.. за това точно говоря. С Филипса всичко прораства за 3 дни при мен, с Браун ме държи по седмица и половина. Затова си позволявам да правя сравнение.
Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*

« Отговор #28 -: Март 23, 2010, 12:34:42 »

Еми.. за това точно говоря. С Филипса всичко прораства за 3 дни при мен, с Браун ме държи по седмица и половина. Затова си позволявам да правя сравнение.
И при мен така се е получавало от двата модела.
А ще ми обясните ли защо след кола маска космите растат много по-бавно отколкото след епилиране поне при мен е така?
Активен
shroomy
Newbie
*

« Отговор #29 -: Март 23, 2010, 15:33:56 »

Защото колата, за разлика от епилатора, ги изтръгва с корен (ако правилно се изпълнява процедурата).

В крайна сметка аз не разбрах към какво да се насоча. Съгласна съм, че епилаторът ми е стар и плаче за подмяна, но моето окосмяване наистина е смешно - хилави, тънки, русоляви косъмчета. Незнам какво чудо трябва да е, за да ги улови и изкорени, без да ги къса...  Blink
Активен
f(x)
Newbie
*

« Отговор #30 -: Март 23, 2010, 15:42:50 »

На теория всеки качествен епилатор трябва да ти върши работа..но на практика при тънки косъмчета, всеки епилатор ще накъсва поне част от тях, по мои впечатления. По-добре карай на кола, тя със сигурност хваща всичко.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #31 -: Март 24, 2010, 09:44:47 »

Но нали идеята на епилатора е да ги маха със все корените, а не да ги къса. Тъпи епилатори тогава.
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #32 -: Март 24, 2010, 10:52:58 »

А епилаторът не ги ли изтръгва от корен?
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #33 -: Март 24, 2010, 13:43:09 »

Шруми, и аз съм като теб, даже и аз съм със стар Браун.  Cheesygrin Само дето аз се чувствам облагодетелствана от русите си, тънички и рехави косъмчета и точно поради това си позволявам да не ги скубя чак толкова стриктно като честота (с риск да прозвуча като неподдържана жена  Lol). Но щом на теб ти е некомфортно, разбирам те. На мен си ми харесва, понеже дори и да са леко покарали, никой няма как да забележи, освен ако не забие поглед от 5 см в краката ми, а ако някой се опита, ще получи ритник в челото.  Lol
Относно епилаторите - би трябвало да ги скубят от корен, но много повече късат, отколкото кола маската. Пак зависи от самия косъм.
Активен

shroomy
Newbie
*

« Отговор #34 -: Март 24, 2010, 15:02:39 »

С риск и аз да прозвуча като неподдържана жена -  и аз си позволявам от време на време.. (злоупотребявам с облагодетелстваността си Big grin)
Кофтито на цялата работа е само, че се налага по-честичко да се минавам с бръмчалката. Освен това, незнам дали си забелязала как косъмчетата на определена светлина се виждат, а на друга не - русото ту се крие, ту лъсва. Даже докато си епилирам краката (примерно) въобще не гледам, само жуля напред-назад, защото знам, че и да не видя някой косъм, той пак рано или късно ще се покаже.
Ама не се оплаквам де, просто е леко досадно. Chinese (много му се радвам на този китаец, навсякъде го слагам..за настроение Cheesygrin)
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Март 25, 2010, 19:27:52 »

Няма смисъл да сравняваме кола маската с епилатора. Много различни минуси имат. Последният също трябва да изскубва корена от косъм и по-новите го правят.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #36 -: Март 26, 2010, 14:24:11 »

Аз вече няколко модела епилатори пробвах, но все си късат.
Активен
~MissFashion~
Newbie
*
Публикации: 15

« Отговор #37 -: Май 24, 2010, 07:13:14 »

Това е моя,модела е преди този за под вода,може би преди малко повече от година го взех,беше между 180-200 лв,не помня с точност.Всички приставки ползвам,не ме боли с него,но може би защото и преди съм ползвала епилатор и после като си взех този все едно се гъделичкам и съм свикнала някак си.Работи си без кабел около час може би.Много съм доволна,има си бяла лампичка и бръснеща глава,удобна джаджа.

Аз използвам същият! Много съм доволна и наистина не боли толкова много. Rolling Eyes
Активен
moonlight
Newbie
*
Публикации: 121

Колкото повече,толкова повече!

« Отговор #38 -: Май 24, 2010, 20:08:46 »

Ползвам някакъв съвсем обикновен на Филипс с две приставки,скубеща и бръснеща,върши ми страхотна работа и си го ползвам вече от около 3 години
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #39 -: Август 21, 2014, 14:47:46 »

Темата е много стара но...

Искам да се оплача... Миналата година се бях изнервила на стария си епилатор. Наистина стар, на почти 10 години, филипс с метални пластини и една скорост само, без никакви приставки. Работи си, но изпуска да хване косъмчетата, съответно се налагаше да минавам по много пъти, отнемаше много време, а свободното време ми беше ограничено. Попрочетох малко в интернет и си взех Браун силк епил 5. Не мога да опиша колко бях доволна и за каква разлика между новия и стария епилатор. За нула време си минавах краката и хващаше дори най-малките косъмчета. Е да, обче година по-късно положението е съвсем друго - новият (вече не толкова нов) епилатор изпуска косъмчетата и по същия начин се налага да минавам по много пъти на едно място  Razz Само на мен ли ми се случва? Вижда ми се глупаво да инвестивам всяка година в нов епилатор, при положение, че имам 2 работещи...  Някой с мение за тези на филипс с керамичните пластини, дали се износват по-бавно или са същата работа?

По нататък може да помисля за друг тип обезкосмяване, нещо с по-дълготраен ефект, но в момента ми се вижда невъзможно заради бебето. Нняма как да го зарежа и да тргна на процедури, пък и май не е препоръчително докато кърмя. Така че оставам на варианта епилация в домашни условия...
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #40 -: Август 21, 2014, 14:57:18 »

Точно онзи ден си мислех същото  Rolling Eyes Моят епилатор вече е на 3 години (Браун, не помня кой модел, но беше 80 лева преди 3 години) и честно казано по същия начин в началото беше супер, но вече ми трябват 100 часа, ако искам да се епилирам добре. И то като изляза, на светлината си забелязвам много пропуснати косъмчета. Добре, че са руси и редки, та не е толкова зле. Искам и аз да си купя някой, който трае повече, но май се изхабяват относително бързо.  Unsure Ако някой има препоръки, и аз ще следя темата.  Razz
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #41 -: Август 21, 2014, 15:06:09 »

Категорично не препоръчвам керамични дискове аз. Имам един скъпарски на Филипс - още в началото късаше страшно много (след епилиране направо боцках, все едно съм се бръснала) и много бързо се износиха дисковете и въобще не хващат къси или тънки косъмчета. Само за триъгълника можех да го ползам, всичко друго минавах с един стар на Браун с пинсети, на който вече му издъхваше моторчето, но си скубеше безупречно. Сега пак си взех такъв на Браун - най-простия, без никакви приставки, 59 лв или нещо подобно, и много си го харесвам. Даже и на тях са им сложили лампички вече - супер удобство.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #42 -: Август 21, 2014, 16:27:02 »

Аз на всеки две години уморявам по един епилатор. В началото много хубаво обират и с времето имам чувството, че се затъпяват пинсетите и започва едно късане, дърпане, не хващат добре. На майка ми Брауна (на 12 години поне) обаче няма нищо общо - хем е с малко пинсети, с малка мощност, обаче като се елипирам с него и резултатът е супер. Едни заострени и изпъкнали са пинсетите и не пропускат. Тука колежката ме агитира за дискове, но не ми вдъхват доверие от край време.  Rolling Eyes
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #43 -: Август 21, 2014, 17:24:08 »

Мда, моя Браун е от как бях ученичка, татко го купи на мама и тя ми го подари като се загаджих с Преслав, значи на 12+ е. Не го давам за нищо на света, не ви щъ иновациите, само ако изгори и пак ще рева за него сигурно Rolling Eyes И аз чувам лоши отзиви за керамичните. Катето да каже за лазерната епилация, че май само на нея бих се навила в скоро време, но ако слушам много  Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #44 -: Август 21, 2014, 17:29:01 »

То има значение и как се ползва. Защото и моят най-дълго издържал е един Филипс с метални дискове (първият ми след едно допотопно съоръжение с пружина), но всъщност с него махах само на краката до коленете. После със следващите нападнах и триъгълник и ръце и ги озорих доста повече.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #45 -: Август 21, 2014, 21:46:48 »

Sry, no nqmam kirilica. Specialno na braun moje da se smenia samo glavata za okolo 20 lv. Moje da se porucha online, a kmat sklad vuv Varna!
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #46 -: Август 22, 2014, 08:38:34 »

Ох и моят си работи чудесно, Филипс, на 3-4 години (честно казано не знам, мисля, че е керамична главата, пък и беше бая пари като го купувах) и точно тия дни се нервих, че ми изпуска/къса доста косъмчета. Вярно, че са руси, ама адски се дразня и се чудя нов ли да купувам или какво.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #47 -: Август 22, 2014, 09:20:38 »

Аз да ви кажа специално за краката - редувам 2-3 пъти с епилатора, 1 път с бръснача. Така не ми изтъняват прекалено, че да ги къса епилатора. И общо взето ми харесва така. Само с епилатора като минавам, след даден момент и на мен започва да ми ги къса. Но като цяло съм много доволна. Имам един стар Браун и не е мръднал от години. А може би скоро ще станат 10 години откак го имам...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #48 -: Август 22, 2014, 10:24:21 »

Абе и аз уж чат-пат го правя това с бръснача, ма аз съм руса и голяма част от косъмчетата дори след бръснене са мн фини и тънки и пак не става :(
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #49 -: Август 22, 2014, 14:14:53 »

Мерси за мненията, значи изводът е, че е често срещано явление, поредната комерсиална стока, която да си купуваме от време на време  Razz И това, че моделите от преди 10 години може би са били по-качествени  Razz Най-разумно ми се струва това с подмяната на главата (ако открия къде) или нов, без да е нещо скъпарако.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #50 -: Август 25, 2014, 19:23:36 »

От тук може да се купи резервна глава за браун Smile

http://www.service.braun.com/home.asp?rg=EU&c=BG&l=BG&typ=pf&s=&seite=&sString=
Активен

Моето име е Любов.
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #51 -: Август 25, 2014, 20:10:37 »

Ох, разгледах ги, ама за моя модел май няма глава с пинсети, само приставки разни  Unsure
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #52 -: Август 26, 2014, 14:00:04 »

Само да ви кажа, че от опит знам, че епилаторите колкото и да се чистят с четчицата към комплекта, има място, което трябва да се почиства поне веднъж на 6м. в сервиз на съответната марка. Крайният потребител не може да отвори главата на епилатора, за да изкара всичко, което има вътре. Когато се задръсти, дори е възможно дисковете да се разместят и затова да къса и да не скубе добре.  Wink Wink Така че и на 10 години да е, пак може да си работи добре.
Моят е Браун, на 6 години и го нося веднъж годишно поне и е нереално какви неща излизат като се отвори главата.
« Последна редакция: Август 26, 2014, 14:02:18 от lady_dy » Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #53 -: Август 26, 2014, 16:02:45 »

Хм, ти ме заинтригува, ще пробвам да видя дали може да се отвори главата Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #54 -: Август 26, 2014, 23:53:13 »

Отчитам се, разглобих го и изчистих наистина феноменално количество косми отвътре, впечатлена съм. Но съдейки по механизма вътре, не виждам как това ще оправи работата на пинсетите. Ще докладвам пак ама съм 100% сигурна, че няма да има ефект.
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #55 -: Август 27, 2014, 07:51:45 »

И да си мислиш, че си го раз/сглобила правилно, няма да е така. Има някакви пластинки, малки, които се разместват, когато се отвори. Затова за по-сигурно се носи на човек, който си разбира от работата. А ако има износени частички, тъкмо може да ги види и да ги смени за 2-3лв. Заради такива проблеми, епилаторът ми не скубеше добре и си личеше видимо хлабината и как върти на различни посоки. И дори ми спестиха 20лв. за нова глава.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #56 -: Август 27, 2014, 08:29:17 »

И да си мислиш, че си го раз/сглобила правилно, няма да е така.

Мда, 100% Lol Сигурно неправилно съм го разглобила.  Lol
При всички положения нищо хлабаво нямаше вътре, явно при теб в това е бил проблемът просто и е супер, че се е решил.
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #57 -: Август 27, 2014, 09:52:18 »

Оф, виж, като си мислиш, че си разглобила главата, която и без отверка може да се отвори, мисли си, че си го изчистила изцяло. Вътре има още 13745 елементчета, зъбци и миниатюрни частички, до които силно се съмнявам да си стигнала.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #58 -: Август 27, 2014, 10:14:50 »

Така е, само сертифицирани майстори с магически елементи и вълшебни ръце могат да стигнат до зъбчатите колелца, магистър инженер ни мож. Извинявам се, че лъжа така безочливо.
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #59 -: Август 27, 2014, 10:43:44 »

Lol Ама бива ли да си толкова нагла? Човек се опитва да ти обясни, ти обаче си някакъв инженер на хартия и разглабя безупречно. Твоя воля, аз споделих от опит, нападай колкото си искаш.  Wink
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #60 -: Август 27, 2014, 13:48:50 »

Без коментар Wink Аз казвам от опит, че се разглобява лесно и да не си губят времето хората да ги носят на сервиз.
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #61 -: Август 27, 2014, 15:28:12 »

Lol Добре, че си голям разбирач. Давай си парите тогава за нов, троши си главата, за твоя сметка ще си е. Ей, че упорит козирог, бе....аман.
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: