star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Сватбеният танц...
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеният танц...  (Прочетена 5513 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« -: Март 14, 2010, 10:04:29 »

Дами,

Струва ми се няма такава тема, но ако има - Del.

На коя песен беше първият ви сватбен танц?
На коя се появихте в ресторанта?
С коя поздравихте родителите си?
С коя поздравихте кумувете?

Разбира се към бъдещите булки въпросът е какво са избрали и мислили ли са изобщо до сега по темата Cheesygrin Аз някак много се вълнувам от музика и ми са ми любопитни тези въпроси.

Снощи открих един доста полезен сайт с предложения за песнички, но ще го дам по-късно, че ми е на стационарния компютър, а сега съм отворила малкото лаптопче докато си пия кафето...
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #1 -: Март 14, 2010, 10:27:30 »

Фей, намери този линк после  Cheesygrin
Ние нямаме още готова концепция. Ди Джеят ни предложи невероятни български варианти, а е срамота, че дори не ги бяхме чували. Като отидем на среща за уточнения ще ни ги пусне по-подробно, и предполагам, че сватбеният танц ще е на българска песен.
Иначе на мен фаворит ми е http://vbox7.com/play:c76edb7a, но не сме решили в кой момент ще я чуем. Ако си изберем нещо хубаво за наша песен, тази ще е за кръстниците.
За родителите не сме решили, но ще поздравим вуйчо ми и вуйна ми с тази - http://vbox7.com/play:d17c9742&al=1&vid=3310934 , защото на същата дата 6 години по-рано те се ожениха на нея  Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Март 14, 2010, 10:30:32 »

Ах че хубава тема. Пак ще го кажа, добре, че сте вие бъдещите младоженци, за да ни припомняте периодично за невероятните емоции покрай сватбата.
Първият ни сватбен танц беше на ето тази песен. Любима ни е, не сме се колебали и миг като я избрахме, не съм и искала друга сякаш. Мъжо е голям фен на Селин и беше гледал някакъв неин концерт. КАто я чухме, толкова се запалихме по песента, че непрекъснато си я пускахме. После дойде годежа и без да му мислим се спряхме на песента  Wub Текстът е един път просто
Родителите поздравихме с Whitney - One moment in time, отново вдъхновяващ текст и страхотен глас  Cheesygrin Също лесно я избрахме.
Кумовете не сме се сещали да ги поздравяваме...не ни е идвало на ум. Но те ни спретнаха невероятно изненада с едно сиртаки. После разбрахме, че са учили танца 2 дни преди сватбата и в последния момент са решили да го изпълнят  Smile
Иначе в ресторанта си влязохме на Сватбения марш.
Вече толкова месеца след сватбата всички тия песни създават невероятен трепет, когато ги чуя. Даже и Сватбения марш, настръхвам направо като си ги пуснем  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #3 -: Март 14, 2010, 15:14:53 »

Ето сайтчето: http://www.djstoian.com/furst%20song.htm
« Последна редакция: Март 15, 2010, 17:18:26 от bizzare » Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: