star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Препоръчайте филми- комедии и трилъри
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте филми- комедии и трилъри  (Прочетена 6847 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« -: Март 09, 2010, 14:29:02 »

Здравейте,
налага ми се да се запася с филми за 4 месеца напред. Което значи поне 50-100 филма  Lol Искам да помоля да ми препоръчате добри филми, защото знам, че има доста ценители сред вас. Ще ви дам пример какво харесвам. 3 групи:

1. Комедии- ама някакви тип семейни- примерно "Запознай се с нашите", "9 месеца". Не просташки тип "Страшен филм".
2. Трилъри/ужаси- ама тях ще ги гледам само с мъж ми, сама ме е страх. Обичам или за убийци тип "Мълчанието на агнетата", или ужаси тип "The Orphan" (пак реалистични да са).
3. Хубави драми/романтични- ама не сладникави, а такива, пълнещи душата. Ха ха, добре де- като "Пърл Харбър" или "Жената на пътешественика във времето".

Абе като цяло каквито искате, само да не са фантасмагории или екшъни.

Може да са нови или стари, все едно. А може и сериали- много се кефехме на 'Всички обичат Реймънд", но изгледахме всички сезони и после беше голям траур :( Друг семеен такъв ни казаха "Женени с деца", ама някак не може да ме запали. Гледах реклама по BTV за "Тайният живот на една тийнейджърка"- струва ми се, че и той ще ми хареса.

Знам, че мога да сглобя от другите теми, ама не се получава- събрах няколко заглавия от вашите любими филми, няколко от "последния филм, който.." и това е.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Март 09, 2010, 15:44:37 »

Ама ти говориш за негледани, така ли? Щото това са ужасно много филми  Lol
Пробвай с Greek, Cougar Town, аз бих почнала отново да гледам Приятели  Lol, стига да ти се хареса един сериал, имаш доста да гледаш.
Разгледай тук, аз от този сайт си избирам, когато ми се гледа нещо романтично  Big grin
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #2 -: Март 09, 2010, 16:36:32 »

Пупс! Обичам те! Kiss
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #3 -: Март 09, 2010, 17:02:23 »

пупи, списъкът в сайта е страхотен, половината не саъм ги гледала, а ми се виждат добри- записах си ги и почвам  Lol
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #4 -: Март 09, 2010, 20:38:06 »

Ууу, ногу се радвам, че ви хареса Smile
Анн и аз те обичам  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #5 -: Март 09, 2010, 20:46:38 »

Ха, това е моят сайт. Аз преди доста време още го бях препоръчала в темата с последния гледан филм Smile

Ние на катеричката ще ходим май с колегите, ама като се поуспокоят нещата... Rolling Eyes

А инак ето едно яко сайтче за който иска романтика: http://www.jenite.net/2008/12/125.html

Аз съм гледала 98% от листа Unsure

ГотЯн е, да Smile
« Последна редакция: Март 09, 2010, 21:03:17 от Fei4ka » Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #6 -: Март 10, 2010, 10:49:04 »

Има ли значение кой пръв го е открил и препоръчал  Lol Сакън да не идат овациите в друг  Lol

Не ми се цупи, просто ми стана смешно. Освен ако сайтът наистина не е писан от теб примерно, тогава разбираемо.
Активен

f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #7 -: Март 10, 2010, 17:49:51 »

Много готин сайт, от първите 40 повечето съм ги гледала, но с кеф ще си изгледам пак Съдба на куртизанка. Smile

То и от следващите повечето съм гледала май . Big grin Голям пропуск - 'Сърце и души', един от любимите ми такива филми. Както и 6-серийната версия на 'Гордост и предрасъдъци' с Колин Фърт, новата с Кийра Найтли не струва. Smile
« Последна редакция: Март 10, 2010, 18:18:32 от f(x) » Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #8 -: Март 11, 2010, 20:40:40 »

Хаха, Корнелия, много ме веселиш! Не се цупи, но понякога е добре да се чете малко между редовете, да се гледа не само в бяло и черно. Просто приятно се изненадах от нещо любимо (ето защо го нарекох „моят”, в смисъл на любим, а не на собственост), но позабравено. Защото, макар че аз първа съм препоръчала сайта преди време, не съм сваляла нищо от списъка в него много отдавна. Затова казах, че е готин и не знам за какви „овации” изобщо говориш, но ми е забавна логиката ти. Ако бях толкова ревнива към това безценно познание щях да го запазя за себе си, а не да го споделям във форум Smile
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #9 -: Март 11, 2010, 20:46:09 »

Корни, според мен прегледай темата за "Последния филм, който сме гледали". Там все пак постоянно се коментират някакви филми, има много мнения и ще можеш да си избереш какво искаш и каквото ти стане интересно. Smile
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: