star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Тестове за бременност
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тестове за бременност  (Прочетена 33609 пъти)
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #50 -: Март 04, 2010, 17:04:36 »

Не успя да се омесиш с арийската раса, язък Cheesygrin
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #51 -: Март 04, 2010, 17:09:58 »

Корни, дойде ми! Това е заради теб... Cry Cry Cry Провали мечтите ни с мъжа на живота ми! Razz

Не ти ли е рано да ти идва- нали преди седмица беше в овулация?
Споко, може да е е зацапване от имплантиране на оплодената яйцеклетка  Razz или от хапчето  Razz Не губи надежда!

Бтв- той ли замина за някъде, че нещо се обърках?
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #52 -: Март 04, 2010, 17:13:41 »

Кате, ако някой иска арийска раса, да се обръща към мен Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #53 -: Март 04, 2010, 17:16:20 »

Амм да, супер рано е, но кървя стабилно. Явно е от Унофем-а, няма от кво друго да бъде. Е добре, тва че имам кървене в момента не изключва ли изцяло възможността да съм бременна???

Да, той замина преди няколко дни надалеко за 6 месеца.. едва ли ще се видим повече.
Активен

C’est tout!
katerina
Newbie
*

« Отговор #54 -: Март 04, 2010, 17:18:13 »

Кате, ако някой иска арийска раса, да се обръща към мен Lol

Ти си фейк, особено такава школувана кат Миш едва ли ще преметнеш Cheesygrin
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #55 -: Март 04, 2010, 17:23:54 »

Не съм фейк, естествено руса съм бе. Алооо, просто се правя на малко по-тъпа, че поумнявам с годините Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #56 -: Март 04, 2010, 17:28:29 »

Е добре, тва че имам кървене в момента не изключва ли изцяло възможността да съм бременна???

Не знам, виж какво пише на листовката и по нета, че аз каквато съм паника само ще те стресна...
По идея да, вероятно показва, че хапчето е действало, но все пак си провери, за да си сигурна.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #57 -: Март 04, 2010, 18:23:28 »

Не съм фейк, естествено руса съм бе. Алооо, просто се правя на малко по-тъпа, че поумнявам с годините Lol

ти мой си руса, ама не си арийка Cheesygrin
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #58 -: Март 04, 2010, 18:26:35 »

ти мой си руса, ама не си арийка Cheesygrin

за което благодари на онзи там горе!
Активен

C’est tout!
michelle
Newbie
*

« Отговор #59 -: Март 21, 2010, 11:38:20 »

Оф, от седмица сутрин ми се гади и ми се вие свят, прилошава ми по пътя за работа, а дори веднъж повърнах ииии яко се вкарах във филма Lol. Та вчера закупих тест, който направих тази сутрин и естествено се оказа отрицателен. Голяма съм квачка, значи.. още от кога си бях казала, че на 22 последното нещо, което ще ми се случи е да забременея...
Активен

C’est tout!
moonlight
Newbie
*
Публикации: 121

Колкото повече,толкова повече!

« Отговор #60 -: Април 11, 2010, 23:30:11 »

Когато ми се наложи ползвам Клиър тест,отчитат след 7-мия ден на зачеването,но не във всички аптеки ги има,Шуъра са масови
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #61 -: Април 12, 2010, 11:16:05 »

7 дни след зачеването много рядко може да бъде отчетено с пиклив тест.
Активен

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #62 -: Декември 04, 2011, 13:41:50 »

Пиша тук, че не намерих тема за тестовете за овулация. Правя тестове OView. И вчера и днес имам две еднакви черти. Как да тълкувам този резултат?
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #63 -: Декември 04, 2011, 14:30:20 »

Никога не съм правила такива тестове Confused Нямат ли описание? Ама май втора черта значи, че има овулация, на принципа на тези за бременност са, доколкото съм чувала поне...
Ако целта е бременност -  w00t Thumbup Clap Clover
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #64 -: Декември 04, 2011, 19:27:43 »

Мишленце, мисля, че имаше нещо от сорта, че като видиш двете черти овулацията настъпва до 24 ли, до 48 часа, не съм сигурна. Прочети в нета Smile И успех.
Активен

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #65 -: Декември 04, 2011, 19:41:17 »

То има указание, ама там пише, че следващите дни са най-възможни за зачеване. Ама понеже в два дни имам две еднакво ясни черти, та затова питам. А целта все още не е бебеправене, може би догодина след сватбата.  Cheesygrin Но след исках да видя дали всичко е наред след операцията на ендометриозна киста и проведеното лечение. Та затова го правя. Smile
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #66 -: Декември 07, 2011, 11:05:19 »

Щом имаш две черти,значи имаш и овулация,спокойно  Kiss
Активен

macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #67 -: Март 30, 2012, 15:07:46 »

Рефрешвам темата малко, че ми е объркано и имам нужда от мнение. След закъснение от  16 дена ( което никога до сега не се е случвало) и 2 отрицателни теста ми дойде. Уж. Но е толкова слабо, че нямам нужда дори от тампони ( и това никога до сега не се е случвало). Правила съм секс и без презерватив, с прекъснат и не знам трябва ли да имам повод за притеснение или не трябва. Въпреки тестовете, толкова ненормално е това за мен, че почвам да си вкарвам филми. И не знам редно ли е след като ми свърши да отида на един преглед, да видим защо се получава така? Преди 2 месеца бях на профилактичен, всичко беше ток.Вече 3ти ден съм така.  Rolling Eyes и се чудя как е най-правилно да постъпя и изобщо имам ли повод за притеснение.....
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #68 -: Април 01, 2012, 21:09:22 »

На мен миналия месец ми закъсня с около седмица и също беше по-оскъдно. Което нищо не значи, де, просто си мисля, че може да е от времето, сега се сменя зима-пролет-зима и тялото се обърква...Но ако тестовете са отрицателни и имаш цикъл (макар и различен), не виждам голпм повод за притеснение. За лекаря сама си знаеш, едва ли някой ще ти каже "не ходи"- нищо не вреди, ако отидеш и зададеш всичките си въпроси там. Досадно е, като скоро си минала годишния, но ти си преценпваш колко ти е важно...
Активен

Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: