star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Тестове за бременност
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тестове за бременност  (Прочетена 33608 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #25 -: Февруари 22, 2010, 18:15:54 »

Шшшт Корни...не се излагай . Какви бременности , какво тестове , какво чудо . Абсурд . Няма да си бременна на 24 , спокойно .
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #26 -: Февруари 24, 2010, 13:08:50 »

Шшшт Корни...не се излагай . Какви бременности , какво тестове , какво чудо . Абсурд . Няма да си бременна на 24 , спокойно .

ирония ли усещам тук, или параносвам   Lol
Какво й е на възрастта 24- майка ми тогава е родила сестра ми.
Така че това уви не е аргумент :(
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #27 -: Февруари 24, 2010, 17:36:37 »

Спокойно бе,жена! Аз не виждам толкова силни предпоставки за бременност. Пък и да си,ти от паника ще пометнеш ;>
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #28 -: Февруари 24, 2010, 18:24:48 »

Ти пък да беше около овулация, разбирам да се шашкаш Blink , ама 23-ти ден.. не бих се и замислила. Това е седмица след овулация и седмица преди да ти дойде, при положение, че имаш 29-30 дневен цикъл и е редовен.
А за тестове е рано.
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #29 -: Март 03, 2010, 09:06:48 »

Момичета, моля пак за мнение и се надявам да не ви занимавам повече с моя проблем...
Значи, вчера вечерта ми дойде. Обаче беше кафяво и много оскъдно- само няколко капки. През нощта усещах, че става "нормално", но в крайна сметка днес сутринта беше пак по-малко от обичайното, макар и не кафяво, а по-червеникаво. Обикновено първите 2 дена е като река  Lol а сега ми е като за 4-5ти ден. Въпросът  ми е...възможно ли е от стреса да ми намалее или на някой случвало ли му се е първите дни да е кафяво и по-оскъдно?

За тези, които са били бременни- имахте ли зацапващо кървене и колко продължи?

В нета четох такива страхотии, че било признак на извънматочна и не знам какво, и сега не смея да се зарадвам, че ми е дошло...
А, правих оше един тест на друга марка- Home test или нещо такова, вътре с два вида теста,пак отрицателни.
Хайде моля за мнение още един път, дано не ви писне от мен.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #30 -: Март 03, 2010, 09:17:11 »

Ох, знаете ли какво...писна ми да се притеснявам за всяко нещо. Кафеникаво, оскъдно- приемам, че не съм бременна, камо ли другите диагнози за кисти и т.н., и че всичко е наред, и туй то  Razz
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #31 -: Март 03, 2010, 09:18:27 »

Корни, не си бременна, успокой се Smile С толкова много отрицателни тестове... Все пак ако имаше извънматочна, те щяха да я засекат. Напълно нормално е понякога по някакви причини цикълът ти да е по-различен, особено пък сега с тоя стрес, който изживя. Изчакай няколко часа и ще видиш, че всичко ще се нормализира.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #32 -: Март 03, 2010, 09:20:03 »

Стига чете, в интернет може да намериш какво ли не, така че не се затормозявай. Баш си ти е дошло, не си бременна. При мен винаги започва със зацапване, след няколко часа се усилва и си е така първите 1-2 дни. Дишай спокойно и не се вкарвай във филми  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #33 -: Март 03, 2010, 09:36:55 »

Мерси момичета, обичам ви всички  Kiss Kiss Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #34 -: Март 03, 2010, 09:44:26 »

На мен, въпреки, че ми тече много силно първите дни, винаги ми почва с леко и кафенкаво преди това.
И леко съм разочарована, че не си бременна Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #35 -: Март 03, 2010, 09:49:09 »

На мен, въпреки, че ми тече много силно първите дни, винаги ми почва с леко и кафенкаво преди това.
И леко съм разочарована, че не си бременна Cheesygrin

Абе ей, а бой !  Razz Междудругото вчера като видях първите капки и аз изпитах нещо подобно, защото тъкмо си бяхме говорили с приятеля ми и отбелязвахме хубавите страни...Обаче после като цяла вечер остана слабо и кафяво и се сетих, че е признак на бременност и пак яко ме хвана шубето и си казах "само да ми дойде истински, няма повече да изпитвам разочарование!!" и сега не изпитвам  Cheesygrin

Просто си мислех вече всякакви ужасии как летя бременна със самолет, за да стигна до бг лекар, ама нещо се случва, вече даже усещах стягане в корема и съвсем реално си го представих и си викам Неее, рано ми е...нямам нито една бременна приятелка, дори във форума няма с кого да бременея. не може!  Cheesygrin
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #36 -: Март 03, 2010, 09:53:35 »

хаха, Корни, и мен ме разочарова... Имате ли нужда от продължение на тая тема Lol.
Вчера се вкарах в много, много сериозни филми за хапчето(Унофем), което изпих. Сума ти жени споделят, че не е действало при тях, било действало само до 12 часа след акта и какво ли още не. Нивата на хормона уж са същите като при Ескапел, да кажем. Не знам, мен ми е криво, трябваше да взема още едно хапче и след повторния гаф, че да ми е мирна главата. Ух, хора, сега разбирам колко хубаво нещо са ОК. Sad
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #37 -: Март 03, 2010, 09:56:04 »

Ето виждаш ли, Корни, щяхте с Мишел да си бременеете Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #38 -: Март 03, 2010, 09:58:51 »

нямам нито една бременна приятелка, дори във форума няма с кого да бременея. не може!  Cheesygrin

Сериозно?! Само във Варна ли е епидемията  Cheesygrin Аз вчера разбрах, че кумовете ни са бременни и не мога да опиша просто колко се вълнувам. С такова нетърпение чаках да съобщят нещо подобно, на тях най-много им се радвам на всяка стъпка, която правят в отношенията си още от началото. И сега официално всичките ни приятелски двойки ( те не са малко въобще) са бременни или с бебета, малко като в зоната на здрача е  Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #39 -: Март 03, 2010, 09:59:18 »

Корни, всичко развали!!! Cry
Активен

C’est tout!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #40 -: Март 03, 2010, 10:10:38 »

Корни, всичко развали!!! Cry

Еее ми айде другия път де... Какво ще кажеш догодина, лятото? Ааа не ще ми трябват осигуровки...значи към края на 2011  Lol

Лори, и аз чувам за много бременни, ама все не ги познавам лично  Cheesygrin Всъщност за момента само на бившия ми брат му чакат. Моите приятели са в 2 групи- на моите години- 24 и на 20, може би заради това им е рано още...Даже и на сватби сме ходили с мъж само на 2, едната от които на сестра ми. Което ме подсеща, че ще е яко с нея да бременеем заедно  Cheesygrin Ама не знам дали ще ме чака...ох, разлигавихте ме, ама имах нужда  Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #41 -: Март 03, 2010, 10:16:06 »

Мен не сте ме разлигавили, имам нужда! Ама аз знам, че ще ми дойде.. Много ми е нереално да забременея на 22 и то от мъж, когото не познавам, съответно няма да го бъде. Казах! хаха...

Аз пък изобщо не искам да имам някой ден бременни приятелки около себе си, като чакам детето си... То ще е ужасно, ще говорим само за бебета, за евентуални проблеми.. Излишно ми идва някак.
Активен

C’est tout!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #42 -: Март 03, 2010, 10:21:45 »

Мен не сте ме разлигавили, имам нужда! Ама аз знам, че ще ми дойде.. Много ми е нереално да забременея на 22 и то от мъж, когото не познавам, съответно няма да го бъде. Казах! хаха...

Аз пък изобщо не искам да имам някой ден бременни приятелки около себе си, като чакам детето си... То ще е ужасно, ще говорим само за бебета, за евентуални проблеми.. Излишно ми идва някак.

Да, ама иначе си представи да се срещаш с компанията си- буйни младежи,които пият и говорят глупости, а ти идваш с един огромен корем и всички те гледат като изкопаемо и няма на кого да се оплачеш за нищо...Аз за всичко съм помислила вече  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #43 -: Март 03, 2010, 10:24:47 »

Корни, аз бях така, а компанията ми е все момчета, а толкова обгрижвана се чувствах, беше им и още им е интересно и много неща научиха покрай мен. Беше много приятно и забавно, много повече, отколкото д се мъкна с бременни приятелки, билийв ми.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #44 -: Март 03, 2010, 10:25:23 »

Да, ама иначе си представи да се срещаш с компанията си- буйни младежи,които пият и говорят глупости, а ти идваш с един огромен корем и всички те гледат като изкопаемо и няма на кого да се оплачеш за нищо...Аз за всичко съм помислила вече  Lol

Не, туй не си го представям.. ама виж нещо като Миранда в бременния си период.. имам нужда от по една Кари, Саманта и Шарлът наоколо...
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #45 -: Март 03, 2010, 10:27:48 »

Абе за тия работи има интернет и курсове за бременни, моето лично мнение е, че по-специална се чувствам, ако няма друга специална покрай мен Cheesygrin Всички бременни около мен съм използвала най-нагло за информация, не и за споделяне на радостите.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #46 -: Март 03, 2010, 10:38:58 »

Абе за тия работи има интернет и курсове за бременни, моето лично мнение е, че по-специална се чувствам, ако няма друга специална покрай мен Cheesygrin Всички бременни около мен съм използвала най-нагло за информация, не и за споделяне на радостите.

Колко си безсрамна  Lol

Иначе звучи яко за приятелите и обгрижването, може и така да стане  Cheesygrin Принципно си знам, че сигурно ще съм първата в компанията, защото приятелите ми на по 24 като мен имат гаджета на 20, а моето е на 28- доста по-стари сме средноаритметично  Lol
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #47 -: Март 03, 2010, 12:11:45 »

Скоро с братовчедка ми си споделихме най-големия страх от много претенции да не останем сами кукувици без мъже и деца Lol Замислихме се, че би било доста забавно да бременнем двете заедно някой ден Cheesygrin 100% ще падне доста смях.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #48 -: Март 04, 2010, 14:48:40 »

Корни, дойде ми! Това е заради теб... Cry Cry Cry Провали мечтите ни с мъжа на живота ми! Razz
Активен

C’est tout!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #49 -: Март 04, 2010, 14:58:21 »

О, не, малките колумбийчета! Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: