star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Тестове за бременност
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тестове за бременност  (Прочетена 33593 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« -: Февруари 22, 2010, 11:12:55 »

Не знам дали темата е за тук, или за другия раздел, ама почвам тук.

Знаете ли дали има тестове, които отчитата по-малко от 7 дена след половия контакт, или преди закъснението още?
Една приятелка от Франция каза, че имало тестове, които отчитата бременността "веднага". Примерно вчера правиш секс, забременяваш, днес вече ще отчете. Има ли такова нещо в България, как изобщо е възможно без кръвен тест?

Ако има, кажете марка, моля.
И второ- знаете ли нещо за тестовете за овулация, т.е. как отчитат- само дали в момента си в овулация ли? Мога ли да разбера дали преди 2 дена съм била? По идея беше 20-ти ден от 30-днведн цикъл, би трябвало да не съм, но нали има всякакви случаи...

Дано не звучи много като тийн=тема Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #1 -: Февруари 22, 2010, 11:18:06 »

Корни, тестовете дори на 7мия ден не са много точни, те отчитат доста високо ЧХГ. А на следващия ден след "забременяването", абсурд.
Доколкото знам овулационните тестове отчитат само ако днес си в овулация, има там някакви междинни стойности, но не разчитай на тях.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #2 -: Февруари 22, 2010, 11:19:52 »

Шуър Чек има два модела тестове. Едните са за по-ранно отчитане, НО пак ме съмнява, че на другия ден ще дадат резултат.
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #3 -: Февруари 22, 2010, 11:37:07 »

Уф и аз знам, че няма и че не са точни, ама това момиче е много убедено, че имало такива.

А аз съм се психирала здраво и ако скоро не направя нещо, ще експлодирам. Даже сега ми се струва, че от стрес вдигам температура.

Не знам как ще изкарам още 5 дена (докато ми дойде или мине седмица) в това състояние, ужас...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #4 -: Февруари 22, 2010, 11:41:01 »

Е като си в такъв шок, що не пиеш Ескапел. Я си кажи каква е ситуацията като в тийн сайт. Не увъртай Smile))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #5 -: Февруари 22, 2010, 11:42:54 »

Пфф, дори кръвните тестове не отчитат толкова рано. За справка ще кажа, че след ин витрото ми пуснаха кръвен след около седмица (ако не и повече) и чхг-то ми беше 9 (което абсурд да го отчете нормален уринен тест). Ако си бременна, то се повишава двойно на ден. Когато ми беше над 300 (според кръвния), уринният ми показа сууупер бледа втора черта. Прави си сметка дали може да покаже нещо преди закъснението. Поне две седмици след акта се прави - обикновено след ин витро назначават кръвен тест за две седмици след трансфера.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #6 -: Февруари 22, 2010, 12:03:22 »

Е като си в такъв шок, що не пиеш Ескапел. Я си кажи каква е ситуацията като в тийн сайт. Не увъртай Smile))

Добре, обяснявам в стил "тийн".  Lol
Беше преди 48 часа, така че е късно за хапче. Принципно след няколко пъти тровене за глупости и проблеми след това, си обещах, че повече няма да пия. И без това рано или късно ще трябва да се обебим.
Обачеее точно сега хич не му е времето, защото ще заминавам за чужбина. Освен това не се чувствам готова и абее не искам да го мисля изобщо.
Вчера обаче бях спокойна и твърда, че няма да пия, понеже не е голям шансът и не си струва тровенето.
Днес обаче не съм толкова спокойна  Lol И по други причини съм под стрес и много ми идва.
А какво се случи...ами изневерихме на марка дюрекс и резултатът- скъсан кондом. Първият тласък съм почти сигурна, че беше в мен, след това го извади и продължи навън, но 90% е имало нещо и в мен (егати, толкова време го "уча" да е спокоен като сме с кондом и да свършва вътре, че в началото го вадеше, и сега...).
Това стана както казах в събота сутрин, 23ти ден от цикъла и седмица преди да ми дойде (на 30 дни ми е, +- 2 понякога). Та, шансът надявам се не е голям, но ще се радвам на успокоение (знам за жените с две овулации и че винаги има риск и че по-добре било да пия хапче, дааааа, пропуснете тая част  Lol )

Иначе ще мрънкам още поне седмица на целия форум  Lol

Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #7 -: Февруари 22, 2010, 12:06:21 »

А презервативът как се беше скъсал, отпред ли, отстрани ли, много ли беше разпран, колко да е изтекло?
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #8 -: Февруари 22, 2010, 13:10:39 »

А презервативът как се беше скъсал, отпред ли, отстрани ли, много ли беше разпран, колко да е изтекло?

О, целият  Lol в смисъл поне тази половина, която ни интересува...
Абе ще видим, сега съм по-спокойна, в крайна сметка всяко зло за добро и обратно, така че каквото сабя покаже Smile
Пък и честно казано не мисля, че има голям шанс.

Най-много се психирам сутрин и вечер, така че сега е нормално да говоря така философски  Lol
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #9 -: Февруари 22, 2010, 14:06:38 »

При редовен цикъл на 23-тия ден почти нямаш шанс за овулация. Няма сега какво да направиш, чакай да ти дойде. Тест,който да покаже веднага че си бременан няма, най-рано 10-12 дни след секса и то кръвен. Тия дето ги пишат 7 дни след актна и на баба им хвърчилото , няма такова нещо.
Активен

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #10 -: Февруари 22, 2010, 14:08:41 »

Аз съм ползвала тест, за който в аптеката ми казаха, че е за ранно откриване на бременност. Казва се Престо. В кутийката са два теста. Не знам дали наистина откриват рано бременността, но така ми казаха.  Rolling Eyes
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #11 -: Февруари 22, 2010, 14:26:30 »

Аз съм ползвала тест, за който в аптеката ми казаха, че е за ранно откриване на бременност. Казва се Престо. В кутийката са два теста. Не знам дали наистина откриват рано бременността, но така ми казаха.  Rolling Eyes

Това не е в България, нали?
Почвам да си мисля, че има такива, но не и у  нас...

Д Димитрова, мерси, и аз така мисля за 23-тия ден, дано си права.

Иначе на 7ми ден сигурно така или иначе за успокоение ще направя обикновен тест, че ако не ми е дошло, няма да се говори с мен тогава  Lol
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #12 -: Февруари 22, 2010, 14:32:49 »

В България си беше. Smile Пак казвам, че не знам доколко са верни, но това е единствения, за който имам подобна информация.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #13 -: Февруари 22, 2010, 14:42:10 »

Корни, това с ранното откриване си е жив търговски трик. Виж, че Лора ти казва, че дори с кръвен не може рано да се определи, просто не зависи от теста. Ако организма ти не отделя достатъчно хормони, какъв тест да ги улови?
Активен

antistar
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #14 -: Февруари 22, 2010, 14:43:15 »

съгласен съм с поста на биззаре Smile
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #15 -: Февруари 22, 2010, 14:44:17 »

Корни, това с ранното откриване си е жив търговски трик. Виж, че Лора ти казва, че дори с кръвен не може рано да се определи, просто не зависи от теста. Ако организма ти не отделя достатъчно хормони, какъв тест да ги улови?

Ами де да знам, струва ми се брутално така да лъжат  Rolling Eyes
А тези със 7-мия ден като Sure check?
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Февруари 22, 2010, 14:46:45 »

7-ми, 8-ми...има момичета които и след закъснението не им отчита теста, а са бременни. Това не да те плаша, просто да ти кажа, че голямата файда като си вземеш тест и го направиш преди да ти закъснее и ти покаже отрицателен - по-спокойна ли ще си? Не случайно се чака, за да е по-реален резултата. Като ще подскачаш толкова - просто вземи и си направи.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #17 -: Февруари 22, 2010, 15:10:36 »

Аз ти казвам с конкретни цифри и нива на чхг дали може или не. Ако искаш си направи кръвен (който е доста скъп обаче) - той ще отчете по-рано дали чхг-то е по-различно от 0 доста преди уринните тестове. Не помня съвсем точно, но някъде след 10-тия ден може да се отчете чхг чрез кръвен и след 14-тия чрез уринен.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #18 -: Февруари 22, 2010, 15:12:13 »

Аха, значи по-скоро ще чакам да ми дойде цикълът, иначе явно няма голям смисъл. мерси все пак.
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #19 -: Февруари 22, 2010, 15:29:50 »

Аз ходих с една приятелка скоро да си взима тест и за новия Шуър Чек казаха в аптеката ,че бил за 3 дни след акта  Rolling Eyes
Активен
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #20 -: Февруари 22, 2010, 15:33:51 »

На мен теста ми отчете два дни преди закъснението отрицателен.....
А за ову тестовете показват не кога си в овулация, а че предстои такава,взависимост от насителността на лентичката
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #21 -: Февруари 22, 2010, 15:36:51 »

Аз ходих с една приятелка скоро да си взима тест и за новия Шуър Чек казаха в аптеката ,че бил за 3 дни след акта  Rolling Eyes

Е това пък фармацевт да го каже, направо нямам думи...
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #22 -: Февруари 22, 2010, 15:50:54 »

Абе недейте тъй. На мен ми показа положителен тест 6 дни след акт , така че... Гаранция-Франция... Rolling Eyes
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #23 -: Февруари 22, 2010, 16:37:45 »

Единия модел на Шуърчека е за по-ранно отчитане и както и Мина каза при всеки си е индивидуално.
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #24 -: Февруари 22, 2010, 17:47:04 »

Абе то е индивидуално, но Мин е изключение в случая. Най-малкото оплодената яйцеклетка се прикрепя към матката около 5-6 дни след оплождането и чак тогава започва да се отделя чхг, на което му трябват още няколко дни, за да достигне някакви нива, които могат да бъдат засечени с кръвен тест. Няма модели, няма иновации с тестовете, това е.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #25 -: Февруари 22, 2010, 18:15:54 »

Шшшт Корни...не се излагай . Какви бременности , какво тестове , какво чудо . Абсурд . Няма да си бременна на 24 , спокойно .
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #26 -: Февруари 24, 2010, 13:08:50 »

Шшшт Корни...не се излагай . Какви бременности , какво тестове , какво чудо . Абсурд . Няма да си бременна на 24 , спокойно .

ирония ли усещам тук, или параносвам   Lol
Какво й е на възрастта 24- майка ми тогава е родила сестра ми.
Така че това уви не е аргумент :(
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #27 -: Февруари 24, 2010, 17:36:37 »

Спокойно бе,жена! Аз не виждам толкова силни предпоставки за бременност. Пък и да си,ти от паника ще пометнеш ;>
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #28 -: Февруари 24, 2010, 18:24:48 »

Ти пък да беше около овулация, разбирам да се шашкаш Blink , ама 23-ти ден.. не бих се и замислила. Това е седмица след овулация и седмица преди да ти дойде, при положение, че имаш 29-30 дневен цикъл и е редовен.
А за тестове е рано.
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #29 -: Март 03, 2010, 09:06:48 »

Момичета, моля пак за мнение и се надявам да не ви занимавам повече с моя проблем...
Значи, вчера вечерта ми дойде. Обаче беше кафяво и много оскъдно- само няколко капки. През нощта усещах, че става "нормално", но в крайна сметка днес сутринта беше пак по-малко от обичайното, макар и не кафяво, а по-червеникаво. Обикновено първите 2 дена е като река  Lol а сега ми е като за 4-5ти ден. Въпросът  ми е...възможно ли е от стреса да ми намалее или на някой случвало ли му се е първите дни да е кафяво и по-оскъдно?

За тези, които са били бременни- имахте ли зацапващо кървене и колко продължи?

В нета четох такива страхотии, че било признак на извънматочна и не знам какво, и сега не смея да се зарадвам, че ми е дошло...
А, правих оше един тест на друга марка- Home test или нещо такова, вътре с два вида теста,пак отрицателни.
Хайде моля за мнение още един път, дано не ви писне от мен.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #30 -: Март 03, 2010, 09:17:11 »

Ох, знаете ли какво...писна ми да се притеснявам за всяко нещо. Кафеникаво, оскъдно- приемам, че не съм бременна, камо ли другите диагнози за кисти и т.н., и че всичко е наред, и туй то  Razz
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #31 -: Март 03, 2010, 09:18:27 »

Корни, не си бременна, успокой се Smile С толкова много отрицателни тестове... Все пак ако имаше извънматочна, те щяха да я засекат. Напълно нормално е понякога по някакви причини цикълът ти да е по-различен, особено пък сега с тоя стрес, който изживя. Изчакай няколко часа и ще видиш, че всичко ще се нормализира.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #32 -: Март 03, 2010, 09:20:03 »

Стига чете, в интернет може да намериш какво ли не, така че не се затормозявай. Баш си ти е дошло, не си бременна. При мен винаги започва със зацапване, след няколко часа се усилва и си е така първите 1-2 дни. Дишай спокойно и не се вкарвай във филми  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #33 -: Март 03, 2010, 09:36:55 »

Мерси момичета, обичам ви всички  Kiss Kiss Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #34 -: Март 03, 2010, 09:44:26 »

На мен, въпреки, че ми тече много силно първите дни, винаги ми почва с леко и кафенкаво преди това.
И леко съм разочарована, че не си бременна Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #35 -: Март 03, 2010, 09:49:09 »

На мен, въпреки, че ми тече много силно първите дни, винаги ми почва с леко и кафенкаво преди това.
И леко съм разочарована, че не си бременна Cheesygrin

Абе ей, а бой !  Razz Междудругото вчера като видях първите капки и аз изпитах нещо подобно, защото тъкмо си бяхме говорили с приятеля ми и отбелязвахме хубавите страни...Обаче после като цяла вечер остана слабо и кафяво и се сетих, че е признак на бременност и пак яко ме хвана шубето и си казах "само да ми дойде истински, няма повече да изпитвам разочарование!!" и сега не изпитвам  Cheesygrin

Просто си мислех вече всякакви ужасии как летя бременна със самолет, за да стигна до бг лекар, ама нещо се случва, вече даже усещах стягане в корема и съвсем реално си го представих и си викам Неее, рано ми е...нямам нито една бременна приятелка, дори във форума няма с кого да бременея. не може!  Cheesygrin
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #36 -: Март 03, 2010, 09:53:35 »

хаха, Корни, и мен ме разочарова... Имате ли нужда от продължение на тая тема Lol.
Вчера се вкарах в много, много сериозни филми за хапчето(Унофем), което изпих. Сума ти жени споделят, че не е действало при тях, било действало само до 12 часа след акта и какво ли още не. Нивата на хормона уж са същите като при Ескапел, да кажем. Не знам, мен ми е криво, трябваше да взема още едно хапче и след повторния гаф, че да ми е мирна главата. Ух, хора, сега разбирам колко хубаво нещо са ОК. Sad
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #37 -: Март 03, 2010, 09:56:04 »

Ето виждаш ли, Корни, щяхте с Мишел да си бременеете Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #38 -: Март 03, 2010, 09:58:51 »

нямам нито една бременна приятелка, дори във форума няма с кого да бременея. не може!  Cheesygrin

Сериозно?! Само във Варна ли е епидемията  Cheesygrin Аз вчера разбрах, че кумовете ни са бременни и не мога да опиша просто колко се вълнувам. С такова нетърпение чаках да съобщят нещо подобно, на тях най-много им се радвам на всяка стъпка, която правят в отношенията си още от началото. И сега официално всичките ни приятелски двойки ( те не са малко въобще) са бременни или с бебета, малко като в зоната на здрача е  Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #39 -: Март 03, 2010, 09:59:18 »

Корни, всичко развали!!! Cry
Активен

C’est tout!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #40 -: Март 03, 2010, 10:10:38 »

Корни, всичко развали!!! Cry

Еее ми айде другия път де... Какво ще кажеш догодина, лятото? Ааа не ще ми трябват осигуровки...значи към края на 2011  Lol

Лори, и аз чувам за много бременни, ама все не ги познавам лично  Cheesygrin Всъщност за момента само на бившия ми брат му чакат. Моите приятели са в 2 групи- на моите години- 24 и на 20, може би заради това им е рано още...Даже и на сватби сме ходили с мъж само на 2, едната от които на сестра ми. Което ме подсеща, че ще е яко с нея да бременеем заедно  Cheesygrin Ама не знам дали ще ме чака...ох, разлигавихте ме, ама имах нужда  Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #41 -: Март 03, 2010, 10:16:06 »

Мен не сте ме разлигавили, имам нужда! Ама аз знам, че ще ми дойде.. Много ми е нереално да забременея на 22 и то от мъж, когото не познавам, съответно няма да го бъде. Казах! хаха...

Аз пък изобщо не искам да имам някой ден бременни приятелки около себе си, като чакам детето си... То ще е ужасно, ще говорим само за бебета, за евентуални проблеми.. Излишно ми идва някак.
Активен

C’est tout!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #42 -: Март 03, 2010, 10:21:45 »

Мен не сте ме разлигавили, имам нужда! Ама аз знам, че ще ми дойде.. Много ми е нереално да забременея на 22 и то от мъж, когото не познавам, съответно няма да го бъде. Казах! хаха...

Аз пък изобщо не искам да имам някой ден бременни приятелки около себе си, като чакам детето си... То ще е ужасно, ще говорим само за бебета, за евентуални проблеми.. Излишно ми идва някак.

Да, ама иначе си представи да се срещаш с компанията си- буйни младежи,които пият и говорят глупости, а ти идваш с един огромен корем и всички те гледат като изкопаемо и няма на кого да се оплачеш за нищо...Аз за всичко съм помислила вече  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #43 -: Март 03, 2010, 10:24:47 »

Корни, аз бях така, а компанията ми е все момчета, а толкова обгрижвана се чувствах, беше им и още им е интересно и много неща научиха покрай мен. Беше много приятно и забавно, много повече, отколкото д се мъкна с бременни приятелки, билийв ми.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #44 -: Март 03, 2010, 10:25:23 »

Да, ама иначе си представи да се срещаш с компанията си- буйни младежи,които пият и говорят глупости, а ти идваш с един огромен корем и всички те гледат като изкопаемо и няма на кого да се оплачеш за нищо...Аз за всичко съм помислила вече  Lol

Не, туй не си го представям.. ама виж нещо като Миранда в бременния си период.. имам нужда от по една Кари, Саманта и Шарлът наоколо...
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #45 -: Март 03, 2010, 10:27:48 »

Абе за тия работи има интернет и курсове за бременни, моето лично мнение е, че по-специална се чувствам, ако няма друга специална покрай мен Cheesygrin Всички бременни около мен съм използвала най-нагло за информация, не и за споделяне на радостите.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #46 -: Март 03, 2010, 10:38:58 »

Абе за тия работи има интернет и курсове за бременни, моето лично мнение е, че по-специална се чувствам, ако няма друга специална покрай мен Cheesygrin Всички бременни около мен съм използвала най-нагло за информация, не и за споделяне на радостите.

Колко си безсрамна  Lol

Иначе звучи яко за приятелите и обгрижването, може и така да стане  Cheesygrin Принципно си знам, че сигурно ще съм първата в компанията, защото приятелите ми на по 24 като мен имат гаджета на 20, а моето е на 28- доста по-стари сме средноаритметично  Lol
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #47 -: Март 03, 2010, 12:11:45 »

Скоро с братовчедка ми си споделихме най-големия страх от много претенции да не останем сами кукувици без мъже и деца Lol Замислихме се, че би било доста забавно да бременнем двете заедно някой ден Cheesygrin 100% ще падне доста смях.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #48 -: Март 04, 2010, 14:48:40 »

Корни, дойде ми! Това е заради теб... Cry Cry Cry Провали мечтите ни с мъжа на живота ми! Razz
Активен

C’est tout!
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #49 -: Март 04, 2010, 14:58:21 »

О, не, малките колумбийчета! Lol
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #50 -: Март 04, 2010, 17:04:36 »

Не успя да се омесиш с арийската раса, язък Cheesygrin
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #51 -: Март 04, 2010, 17:09:58 »

Корни, дойде ми! Това е заради теб... Cry Cry Cry Провали мечтите ни с мъжа на живота ми! Razz

Не ти ли е рано да ти идва- нали преди седмица беше в овулация?
Споко, може да е е зацапване от имплантиране на оплодената яйцеклетка  Razz или от хапчето  Razz Не губи надежда!

Бтв- той ли замина за някъде, че нещо се обърках?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #52 -: Март 04, 2010, 17:13:41 »

Кате, ако някой иска арийска раса, да се обръща към мен Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #53 -: Март 04, 2010, 17:16:20 »

Амм да, супер рано е, но кървя стабилно. Явно е от Унофем-а, няма от кво друго да бъде. Е добре, тва че имам кървене в момента не изключва ли изцяло възможността да съм бременна???

Да, той замина преди няколко дни надалеко за 6 месеца.. едва ли ще се видим повече.
Активен

C’est tout!
katerina
Newbie
*

« Отговор #54 -: Март 04, 2010, 17:18:13 »

Кате, ако някой иска арийска раса, да се обръща към мен Lol

Ти си фейк, особено такава школувана кат Миш едва ли ще преметнеш Cheesygrin
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #55 -: Март 04, 2010, 17:23:54 »

Не съм фейк, естествено руса съм бе. Алооо, просто се правя на малко по-тъпа, че поумнявам с годините Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #56 -: Март 04, 2010, 17:28:29 »

Е добре, тва че имам кървене в момента не изключва ли изцяло възможността да съм бременна???

Не знам, виж какво пише на листовката и по нета, че аз каквато съм паника само ще те стресна...
По идея да, вероятно показва, че хапчето е действало, но все пак си провери, за да си сигурна.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #57 -: Март 04, 2010, 18:23:28 »

Не съм фейк, естествено руса съм бе. Алооо, просто се правя на малко по-тъпа, че поумнявам с годините Lol

ти мой си руса, ама не си арийка Cheesygrin
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #58 -: Март 04, 2010, 18:26:35 »

ти мой си руса, ама не си арийка Cheesygrin

за което благодари на онзи там горе!
Активен

C’est tout!
michelle
Newbie
*

« Отговор #59 -: Март 21, 2010, 11:38:20 »

Оф, от седмица сутрин ми се гади и ми се вие свят, прилошава ми по пътя за работа, а дори веднъж повърнах ииии яко се вкарах във филма Lol. Та вчера закупих тест, който направих тази сутрин и естествено се оказа отрицателен. Голяма съм квачка, значи.. още от кога си бях казала, че на 22 последното нещо, което ще ми се случи е да забременея...
Активен

C’est tout!
moonlight
Newbie
*
Публикации: 121

Колкото повече,толкова повече!

« Отговор #60 -: Април 11, 2010, 23:30:11 »

Когато ми се наложи ползвам Клиър тест,отчитат след 7-мия ден на зачеването,но не във всички аптеки ги има,Шуъра са масови
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #61 -: Април 12, 2010, 11:16:05 »

7 дни след зачеването много рядко може да бъде отчетено с пиклив тест.
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #62 -: Декември 04, 2011, 13:41:50 »

Пиша тук, че не намерих тема за тестовете за овулация. Правя тестове OView. И вчера и днес имам две еднакви черти. Как да тълкувам този резултат?
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #63 -: Декември 04, 2011, 14:30:20 »

Никога не съм правила такива тестове Confused Нямат ли описание? Ама май втора черта значи, че има овулация, на принципа на тези за бременност са, доколкото съм чувала поне...
Ако целта е бременност -  w00t Thumbup Clap Clover
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #64 -: Декември 04, 2011, 19:27:43 »

Мишленце, мисля, че имаше нещо от сорта, че като видиш двете черти овулацията настъпва до 24 ли, до 48 часа, не съм сигурна. Прочети в нета Smile И успех.
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #65 -: Декември 04, 2011, 19:41:17 »

То има указание, ама там пише, че следващите дни са най-възможни за зачеване. Ама понеже в два дни имам две еднакво ясни черти, та затова питам. А целта все още не е бебеправене, може би догодина след сватбата.  Cheesygrin Но след исках да видя дали всичко е наред след операцията на ендометриозна киста и проведеното лечение. Та затова го правя. Smile
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #66 -: Декември 07, 2011, 11:05:19 »

Щом имаш две черти,значи имаш и овулация,спокойно  Kiss
Активен

macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #67 -: Март 30, 2012, 15:07:46 »

Рефрешвам темата малко, че ми е объркано и имам нужда от мнение. След закъснение от  16 дена ( което никога до сега не се е случвало) и 2 отрицателни теста ми дойде. Уж. Но е толкова слабо, че нямам нужда дори от тампони ( и това никога до сега не се е случвало). Правила съм секс и без презерватив, с прекъснат и не знам трябва ли да имам повод за притеснение или не трябва. Въпреки тестовете, толкова ненормално е това за мен, че почвам да си вкарвам филми. И не знам редно ли е след като ми свърши да отида на един преглед, да видим защо се получава така? Преди 2 месеца бях на профилактичен, всичко беше ток.Вече 3ти ден съм така.  Rolling Eyes и се чудя как е най-правилно да постъпя и изобщо имам ли повод за притеснение.....
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #68 -: Април 01, 2012, 21:09:22 »

На мен миналия месец ми закъсня с около седмица и също беше по-оскъдно. Което нищо не значи, де, просто си мисля, че може да е от времето, сега се сменя зима-пролет-зима и тялото се обърква...Но ако тестовете са отрицателни и имаш цикъл (макар и различен), не виждам голпм повод за притеснение. За лекаря сама си знаеш, едва ли някой ще ти каже "не ходи"- нищо не вреди, ако отидеш и зададеш всичките си въпроси там. Досадно е, като скоро си минала годишния, но ти си преценпваш колко ти е важно...
Активен

Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: