star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Проблем с ескапел
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с ескапел  (Прочетена 10878 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #25 -: Май 19, 2014, 14:45:14 »

Паяк, на 100 години стана и не се научи да се пазиш начи Razz
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #26 -: Май 19, 2014, 14:57:50 »

Единственият път когато съм пила /все още Постинор/, имах хиляда чудесии от типа на прокървявания, главоболия и какво ли още не. Хепи, дано нямаш никакви оплаквания. Правилно си постъпила, според мен, след като преценяваш, че не е сега моментът.

Ути, аз сигурно съм изпуснала нещо, ама ти нали искаш дете, защо се пазите изобщо?
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2671

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #27 -: Май 19, 2014, 15:05:42 »

Ути, направо.. Stuart
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #28 -: Май 19, 2014, 15:06:07 »

Виви, ако пак си прочетеш въпроса, сама ще си отговориш. Това, че аз искам дете, прави ли мъжа ми автоматично доброволен донор или е хубаво и неговото мнение да се вземе предвид Wink

Пък и си чакам предложението още Razz
« Последна редакция: Май 19, 2014, 15:14:59 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Vivi
Newbie
*

« Отговор #29 -: Май 19, 2014, 15:15:37 »

Ми нали по тази причина предположих, че нещо изпускам. С впечатление бях, че ти искаш, а той не е толкова сигурен, но не знаех, че не е несигурен, а нежелаещ. За доброволно донорство чак не се бях замисляла, камо ли да квалифицирам мъжа ти като такъв. Успех Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #30 -: Май 19, 2014, 15:17:59 »

Тюх, язък, след репликата на Ути очаквах малка война, ама Паякът го даде твърде спокойно  Razz  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #31 -: Май 19, 2014, 15:21:44 »

Еми напълно достатъчно е дори да не е сигурен, тези решения се взимат като и двамата са сигурни, това е дете, не е играчка.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #32 -: Май 19, 2014, 15:31:12 »

Ок, прощавай, че ти зададох въпроса.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #33 -: Май 19, 2014, 15:34:04 »

И аз искам дете,само че няма да е много хитро,докато с половинът живеем на 600км разстояние един от друг Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #34 -: Май 19, 2014, 15:34:43 »

Не бе, нищо, просто се издразних на тва "щом ти искаш, що се пазите", щото то ако само моето желание се гледаше, досега и 5 пъти да съм го оженила, ама...хахаха
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #35 -: Май 19, 2014, 16:07:16 »

Аз никога не съм пила спешно хапче, макар че съм паника и половина.  Rolling Eyes Дано не ми се налага... Просто досега гафовете са ми били достатъчно малки, че да приема със здравия си разум, че горе-долу няма как да е станало нищо и не съм позволявала на параноята да ме победи. Но пак казвам, бих пила, ако сметна, че има дори минимален риск. Хвърлянето на боб и философията "ще поживеем, ще видим" не са за мене.  Razz
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2671

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #36 -: Юни 02, 2014, 16:24:30 »

Иии, дойде миии Cheesygrin Cheesygrin Clover Clover Бях сигурна, че не е станало де, и с Ади и втория път с кухото яйце имах симптоми веднага, сърбяха ме гърдите, гаденето се появи рано. Сега имах ПМС  Lol Бях ужасен ужасон тия дни.

Колкото и да искам второ дете, не е сега моментът.

Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: