star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star от JustAGirl^ - БАН ?!
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: от JustAGirl^ - БАН ?!  (Прочетена 5915 пъти)
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« -: Февруари 08, 2010, 13:36:37 »

Девойката ми писа сега и ме пита дали знам защо е банната.
Аз нямам идея , тъй като не съм влизала отдавна.
Помоли ме да пиша и да питам за какво става въпрос .

Направи и шот какво и показва :

http://prikachi.com/files/1349414z.jpg
Активен

Don’t feed the forum trolls
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #1 -: Февруари 28, 2010, 17:51:01 »

Абе от кога ми се оплака тя за тоя проблем, още нищо ли не е направено?
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #2 -: Февруари 28, 2010, 19:02:46 »

Наистина, какво става с нея?  Unsure
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #3 -: Февруари 28, 2010, 19:55:05 »

Ами очевидно все още е банната, днес поне така ми каза. Няма нищо против, както сама се изрази, стига някой да й даде обяснение защо.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #4 -: Март 10, 2010, 02:04:37 »

Явно чакате отговор от мод. екипа, което няма как да стане, защото лично аз, нямам идея за какво става въпрос. Предполагам и другите.
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #5 -: Март 10, 2010, 06:04:16 »

Е не , сериозно толкова дълго време и нищо ?

Днес тя спомена пак , че няма достъп , а аз мислех , че всичко е минало и оправено. Ами обидно е честно казано , след като толкова се бутахме кой бил администратор,какви бутончета и кой е нов/стар мод и никой да не си мръдне задника  . Да не говорим , че смотаното съобщение , което и се изписва ,е неграмотно написано .
« Последна редакция: Март 10, 2010, 06:06:02 от aleto » Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #6 -: Март 10, 2010, 14:20:40 »

Аз съм незначителен мод и нямам никаква идея за какво иде реч.  Unsure
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #7 -: Март 10, 2010, 16:26:11 »

А какво я спира да си регне нов ник просто?
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #8 -: Март 10, 2010, 16:38:16 »

Предполагам нищо, но има ли смисъл, при положение, че явно е грешка и просто трябва някой с 1 клик да я оправи?
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #9 -: Март 10, 2010, 18:11:20 »

От нова година и никой нищо. Как да го разбирам това? На никой не му се занимава или просто няма никой с достатъчно права?
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #10 -: Март 10, 2010, 18:42:49 »

Усещам, че някой и от мен чака отговор, та и аз да си каж, че двамата с Краси нито имаме права относно банването, нито знаем нещо по случая. Не съм засичала, нито пък съм се чувала с Хриси, месеци наред. Честно казано и не знам какъв акъл да дам, предполагам не е блокиран просто юзъра, а ip-то, та и да иска да се регистрира пак, не знам дали ще може. Не може ли да се свърже с Хриси и да се разберат, абсурдна е тази тема "На мен ми каза", "На мен ми спомена". Явно никой освен този, който я е баннал, не знае за какво става въпрос, просто и да се пише тук явно няма смисъл, а и не знам и какво да отговоря, или който да е от другите модератори.
Активен

Lolitta
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #11 -: Март 10, 2010, 21:44:47 »

Така....благодаря на тези които все пак са се сетили да попитат за мен....

Толкова време чакам от Нова Година нямам достъп оплаках се на сума ти народ....в крайна сметка и идея си нямам след като Хриси нали уж остави форума, после вече не знам кой е админ и нямам никакъв контакт с него....така че нямаше как да се свържа....все си мислех че някой от модовете ще го знаят кой е и ще му кажат една-две думи...."абе виж тая...няма достъп....ала бала..." ама НЕ! Наистина страхотно уважение......

Когато реша да вляза не ми пуска ника...значи ника е блокиран, не е от IP-то, защото от всеки комп е така.....регнах се сега без да въвеждам ника защото иначе ми дава грешка и не мога и нов ник да регистрирам.....не знам дали ще мога да влизам с този ник от другите компове където дава грешка със стария ми ник......та едно голямо нищо!

В случай че това е последният път в който си пиша с вас (за мое огорчение и голямо съжаление) искам да пожелая на всички много много щастие и много успехи! Наистина ми беше много приятно да ви опозная! На добър час!  Kiss
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #12 -: Март 11, 2010, 09:51:04 »

Извинявай, ама кое по-точно от "не сме се чували с Хриси няколко месеца" не разбра. Разбирам те, но виждаш, че всички са неведение, никой не е държал връзка с нея, служебно не ни е отговаряла.

Абе не знам за вас, ама от цялата тая тема аз се притесних повече за това къде изчезна Хриси.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #13 -: Март 11, 2010, 22:09:28 »

Направи си труда да си оправиш компютъра и да си почистиш вирусите и аз ще си направя труда да ти се реши проблема.

Имам си достатъчно лични драми за да си слагам на сърцето чуждите и форумните, особено когато не съм била потърсена лично, особено пък от човек, който и телефона ми има.

П.П. Бизар, ок съм.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #14 -: Март 11, 2010, 22:54:00 »

Е , как къде изчезна , даваше снимки на снежни котета оня ден.
Активен
Lolitta
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #15 -: Март 12, 2010, 21:20:51 »

Бизар, както вече споменах имам някакъв спомен че Хриси остави поста на някакво момче....и админа се смени, поне така съм разбрала....

Хриси, телефона ти го нямам за съжаление защото имах малко инцидент с моя....и се изгуби и да искам няма как да се свържа с теб освен от тук  Wink А и още нещо да ти кажа....компютъра си ми е наред, нямам вируси да знаеш.....не знам защо такова заяждане?!

Направи си труда да си оправиш компютъра и да си почистиш вирусите и аз ще си направя труда да ти се реши проблема.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Март 13, 2010, 12:31:11 »

Оф, извинявай, ама като някоя ученичка се оправдаваш - телефона ти се бил загубил, не знам си какво. Толкова е елементарно да се свържеш с нея лично и да намериш или телефон, или мейл, че нямам думи. За няколко месеца...доста по-лесно, отколкото през трети лица, пускане на теми..
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #17 -: Март 23, 2010, 01:54:50 »

не не се оправдавам....както вече споменах и да се потретя сега...мислех че Хриси вече не се занимава с тия работи и до колкото си спомням имаше нов админ който и идея си нямам кой е....

мисля че темата вече е приключена след като имам достъп от ника си....благодаря на този който го е оправил...предполагам Хриси, понеже тя се разписа тука в темата....
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: