star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar "Диети"- хайде напишете по една диетка
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Диети"- хайде напишете по една диетка  (Прочетена 80255 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7675

Heart follower

« Отговор #725 -: Август 10, 2012, 10:36:57 »

Сантиметрите минус 10  Smile В моя случай на 1,62 "нормалното" е да тежа 52. Но вместо това тежа 61  Lol
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #726 -: Август 10, 2012, 10:44:31 »

мале мале....аз съм 176, значи трябва да тежа 66.....голям срам, толкова много съм отгоре че чак ме хваща голям срам Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #727 -: Август 10, 2012, 10:51:04 »

Преди години не беше ли -20 за жените и -10 за мъжете? Защо така съм запомнила аз? Била съм 48 кила (при 168), тогава много се кефех, сега се плаша като си гледам снимки от  периода. Но помня, че адски добре се чувствах и много секси, а на практика съм изглеждала като сомалийче.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #728 -: Август 10, 2012, 10:55:00 »

Ами аз така го знам по принцип  Smile Не мога да повярвам, че съм с 20 кила над нормата, сакън  Lol Аз съм била най-малко 47 и не се чувствах никак. Изпитвах някаква тъповата гордост, че съм слаба без да полагам грижи. Но бях наистина с крачета като солетки, за бюстове и такива работи дума да не става. Ако трябва да избирам, на 61 се чувствам в пъти по-добре. Най-добре е по средата, разбира се, но толкова щастлива и секси, и добре изглеждаща не съм се чувствала никога. Което ме връща отново на идеята, че всичко е в главата. Най-слабият ми период ми е бил най-нещастният и не се чувствах красива, бях просто едно слабо момиченце. Сега съм щастлива и се чувствам като Джей Ло в действие  Lol
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #729 -: Август 10, 2012, 11:05:08 »

Ми в България важи -20, според мен, мнозинството жени са клечковидни. Аз на 53 кг при ръст 173 изглеждам като мравка - глвата ми става несъразмерно голяма и оцъклена. 56 е моето идеално тегло, доказало се през годините, в момента варирам между 58 и 60, но съм доволна и преди всичко здрава. Спортувам, ям и хейтвам всички мъже, подтикващи жените към анорексични състояния и чувство за малоценност. А да, и онази част от жените, които ме гледат със съжаление и ме определят като пухкава.

Джъст, можеш и БМИ да си изчислиш - http://dieti.cmc.bg/ind_mass.php. Аз по него съм 20. Преди ми се струваше ужасно много, сега ми се струва нормално.
Активен

C’est tout!
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #730 -: Август 10, 2012, 11:14:02 »

Всички такива с анорексични идеи могат да си гледат работата. Razz Само може да ми е жал за всички онези клечки, които треперят на всяка хапка и всяка калория и не се чувстват пълноценни, защото били "дебели". Ако човек се чувства добре и е в мир със себе си, ако е здрав, какво значение имат тези неща в крайна сметка? Аз лично такова самочувствие за външния си вид никога преди не съм имала. Обличам се според телосложението си, слагам високите токчета и няма кой да ме бие.  Lol Мишел, радвам се, че се чувстваш добре, това е най-важното.  Smile БМИ 20 си е чудно просто, не е нужно да сме на границата с анорексията все пак. Моето е 23.  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13256

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #731 -: Август 10, 2012, 11:24:56 »

Джъст, можеш и БМИ да си изчислиш - http://dieti.cmc.bg/ind_mass.php.
Йей, един път да съм над 18, и то в период, в който съм с шкемби  Lol
Аз нямам анорексични наклонности, дори сега си се харесвам в тия кила. Обаче се понатрупаха неравномерно, а докато не избия мързела, не виждам как бих стегнала отпуснатото коремче и твърде целулитното си дупе  Razz
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #732 -: Август 10, 2012, 11:25:00 »

моето БМИ е в графа наднормено :(
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #733 -: Август 10, 2012, 11:39:33 »

... ме определят като пухкава.

Честно да си кажа, предпочитам да ми кажат дебела, отколкото пухкава/. :х Тази дума съдържа в себе си смазващото чувство за превъзходство на говорещия , и в допълнение някакво такова... все едно "бедната тя". :х
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #734 -: Август 10, 2012, 11:45:04 »

А да, искам да уточня, че има жени, на които структурата, метаболизма или ендокринната им система са такива, че са си слаби. Тях изобщо не хейтвам, обикновено те също разсъждават адекватно и нормално. Здравето е на първа линия, нищо друго не е по-важно.

Абе някаква лудост е тоя стремеж към отслабване... Доста по-сериозно от колкото го описваха по книжките за подрастващи тийнове, които четях на времето. Гледах скоро един репортаж за момичета на по 12-14 години, които са в клиники и специални интернати за анорексички. На повечето комплексът се е зародил от училище и грозни подвиквания, а лечението трае минимум 3 години, ако изобщо се излекуват някога. Проблемът е, че организмът се пристрастява към усещането за глад. Настръхнах, защото аз самата знам какво извратено удоволствие доставя глада.. Винаги съм била "едричка", чувала съм думата по свой адрес хиляди пъти - на детските колички, на които не ми даваха да се кача, въпреки че бях на 5, в училище, вкъщи... Някой ден бих направила всичко възможно децата ми да спортуват от малки, за да не се сблъскват с подобни определения.. Но и никога не бих им говорила за дефектите им, както моя баща съвсем добронамерено редовно ми подмяташе как прасците ми са по-големи от неговите или какво едро момиче съм била станала. Просто внимавайте - със себе си, с децата ви, с близките ви. Според мен анорексията много се подценява. Аз бях на крачка от нея и в момента ме е страх да започна каквато и да било диета, за да не ми хареса отново да гладувам. Ужасно е.

... ме определят като пухкава.

Честно да си кажа, предпочитам да ми кажат дебела, отколкото пухкава/. :х Тази дума съдържа в себе си смазващото чувство за превъзходство на говорещия , и в допълнение някакво такова... все едно "бедната тя". :х

хахаха, абсолютно!!!
Активен

C’est tout!
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #735 -: Август 10, 2012, 11:53:00 »

Мин, и аз съм на същото мнение...пухкава ми е толкова грозно...
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #736 -: Август 10, 2012, 11:53:54 »

22.67, ядва се, мисля. Абе, щом си извадих роклите педя над коляно, значи всичко е наред.
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #737 -: Август 10, 2012, 11:56:52 »

Мишел, ти едра?! 2 снимки си качвала тук и на двете си супер, откъде идва това определение? Аз под едра жена разбирам жена с наднормено тегло и то не просто 5 кг. Разбирам жена, висока 1,65 и 75 кила примерно, но с твоите мерки просто няма какво да говорим.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #738 -: Август 10, 2012, 11:58:33 »

Гал индекса ти е супер и тялото също, да не си мръднала само от тези колиграми Smile
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #739 -: Август 10, 2012, 12:07:33 »

Виви, и аз не бих определила човек с моите мерки като едър, че дори и с 5 килограма отгоре. Просто това е думата, която съпътства целия ми живот, не се шегувам. Семейството ми я е употребявало по-скоро в положителен смисъл, защото по принцип хората в рода ни са по-ниски, аз от момичетата съм най-висока, а структурата ми е някак.. действително едра, особено съпоставена до сестра ми, която е сладко, нежно миньонче. Абе все тая, аз вече пораснах и работя доста успешно по самочувствието си, не бих се подхлъзнала, надявам се, втори път така сериозно и саморазрушително. Въпросът е, че наистина трябва да се спре с масовото гладуване и промиване на мозъци.

Активен

C’est tout!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8795

« Отговор #740 -: Август 10, 2012, 12:10:59 »

Леле, ако и минус 120 съм загинала- от 16 годишна не съм била 54 кила!
Всъщност аз не съм сигурна за ръста, може и да съм 175-6, ходя доста изгърбена,

По този индекс съм супер- 20. Аз и като цяло се чувствам добре, честно казано и аз като Кат като съвсем слаба не ми е чак толкова добре, изчезват ми гърдите и колената ми стърчат на клечките-крака  Lol И аз все така се успокявам,ч е важното е да съм здрава, а и хората не забелязват като кача тези 2-3 кила.
Но аз ги усещам по корема- с някои дрехи седи като шкембе, и по снимките- там виждам неща, които иначе не. Та. може би съвсем мъничко ако сваля няма да е лошо, килограм-два...моята теория и да се поддържам слаба, за да ям с чиста съвест боклуци  Lol Защото не мога без шоколади, сладкиши, тук таме пица или КФС...

Кат, мерси за комплимента, би било чудесно, ако наистина създавам такова впечатление Smile

П.П“ Ето този уикенд щпх да плувам поне 4 пъти, но нали плановете за море отпаднаха :(
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11959

« Отговор #741 -: Август 10, 2012, 12:59:40 »

Аз не искам да съм супер слаба, искам като вървя да не ми се подрусва нищо, да не ми се налага все да купувам дрехи, които крият това или онова и най-вече да се чувствам лека и енергична, което не ми се получава с 5 кила отгоре. Сега много странно се получава - от половин година, откакто правих диетата, съм заседнала на 54 кг, през последните 2 месеца определено се чувствам по-слаба, всички ми възклицават колко съм отслабнала, а всъщност цифрите не са мръднали изобщо. Пълна мистерия.
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #742 -: Август 10, 2012, 13:05:43 »

Гледай я пък тази, купувала си дрехи, които криели нещо си. Ти и Бизар сте пример за прекрасни родили жени в страхотна форма. С твоите 54 кила трябва да се чувстваш не лека, ами не знам.

Аз пак започнах с късните вечери, което много ме дразни. Почти всеки ден вечеряме след 22 ч. и то не само салата. Както е тръгнало, ще взема да кача точно преди морската почивка и ще се подрусвам на плажа!
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #743 -: Август 10, 2012, 13:07:08 »

Просто това е думата, която съпътства целия ми живот, не се шегувам. Семейството ми я е употребявало по-скоро в положителен смисъл,

Разсмях се с глас- стори ъф май лайф , ебаси! Lol

Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #744 -: Август 10, 2012, 13:17:57 »

Смешно ти е на теб, ама си е точно така! И пак добре, на една приятелка живота, на която в 4ти клас й пораснаха гърди, със съвсем друга дума бе белязан! Lol
Активен

C’est tout!
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #745 -: Август 10, 2012, 21:35:37 »

Мен пък все са ме идентифицирали с някакви малки животни  Lol Затова и си се чувствам като малко сладко нещо... но пък на мен проблем ми е младежкото изражение  Razz Понеже все са ми казвали, че съм малка сигурно  Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7009

« Отговор #746 -: Август 11, 2012, 22:59:50 »

имам 10 дни, за да не изглеждам като тюлен на сватба .. Дори не знам защо пиша тук, след като няма да правя диета, просто ми е криво .. Иначе индекса ми е 23 в момента и имам доста да се потрудя за тия 4 кила горница  Razz
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #747 -: Август 12, 2012, 11:35:50 »

Не знам какво стана с мен, но за последните 2 години тялото ми много се промени. Ако преди изглеждах чудесно без спорт, то сега съм слаба и отпусната. Дупето и бедрата ми са се желирали и ме е нападнал целулит, ръцете ми са същите нежни клончета, а коремчето ми отдавна няма плочки, сдобило се е с 3 пръста сланина и не е плоско. Ама месцата на бедрата ми се клатят толкова, колкото и на майка ми и ми е страшно неприятно да го видя.

Онзи ден седях и се чудех какво стана, защото преди изглеждах чудно без спорт. Видях и бръчки около очите и май при мен дойде моментът, в който трябва да се грижа за външния си вид и не мога да разчитам на природните си дадености.

Та в този ред на мисли реших, че трябва да започна да ходя на фитнес, защото имам и проблеми с гърба. Намерих си нов фитнес наблизо, чудесни женски уреди, мисля че инструктора не е мега коча и няма да ме дразни, но нямам воля да си надигна гъза и да започна...
Активен

Моето име е Любов.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15152

« Отговор #748 -: Август 12, 2012, 12:13:21 »

Един път се накани само и ще ти дойде музата Smile. Аз съм по същия начин като теб, винаги от много малко съм се нуждаела да вляза във форма и чак докато генерално не се отпусна си стои ефектът. А сега забелязвам, че си трябва постянно поддържане. Иначе успях да отида веднъж на йога, от упражненията тялото ми се тонизира, два дена ходих стегната и изпъната, а от стойката коремът ми се прибра. Но не можах да продължа, тялото пак се отпусна и така...чакам подходящо време да имам възможност до ходя редовно, или пък да се наканя да правя упажнения вкъщи, което кой знае защо, пак ми е трудно Smile
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #749 -: Август 12, 2012, 12:20:15 »

Мен първо, че ме мързи и водя супер застоял начин на живот. Принципно не обръщам внимание на храната си, откакто започнах работа умирам от глад и ям чак като се прибера към 4. Но не се храня обмислено здравословно. Ям плодове и зеленчуци дето вика дядо ми "само като ти ги нарежа в чинийка". Поне сега с работата ходя много пеша. Единствено като бях в австрия много гледах да ям хубави неща и здравословно. И изведнъж се изпъпчих там. Цял месец пъпки по раменете и деколтето, прибрах се, завехнаха и почти нямам.

Проблема с фитнеса(освен ужасния мързел) е, че първо, че ще ме е срам като застана до някви релефни мацки, второ много се притеснявам от инструкторите. В предния беше един абсолютен селянин и ми беше страшно неприятно да се сваля като някъв долен ебльо безподобен. Сега обаче съм станала ужасно свенлива и ако някой ми се натрапи така ще се свия и ще се почувствам много, много зле. И въобще не знам какво стана, ама само да усетя, че мъж ми се сваля и умирам от ужас. Въобще не знам как да реагирам. Confused

Преди като походих месец два имах видими резлтати и се чувствах много добре. Просто имах тонус и енергия. Ама явно и сега трябва да се стегна.
Активен

Моето име е Любов.
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: