star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar "Диети"- хайде напишете по една диетка
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Диети"- хайде напишете по една диетка  (Прочетена 80121 пъти)
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #700 -: Юли 24, 2012, 16:25:59 »

Чакайте като истински психопат да се запиша у всички теми. Аз мисля като дойде време да отслабвам да пробвам това http://www.herbamedicabg.com/likuid-of-liquid-off.html, освобождавало вода и гледам, че дори ендокринолози го изписват. То сигурно им цакат парички де,ама нищо, трябва да вярваме в нещо. При опитите за бебе е много добре да се отслабне преди това, както за яйцеклетките, така и като стартираш от по-малко кила шансът да се търкаляш е значително по-малък.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #701 -: Юли 24, 2012, 16:30:43 »

При опитите за бебе е много добре да се отслабне преди това, както за яйцеклетките, така и като стартираш от по-малко кила шансът да се търкаляш е значително по-малък.

И аз съм на същото мнение Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #702 -: Юли 25, 2012, 23:23:45 »

Според мен не сте прави, че се качва по-малко, ама не мога да съм сигурна, аз забременях на 70 кила при нормални за мен 60 маааксимум.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #703 -: Юли 25, 2012, 23:54:40 »

Не че се качва по-малко, просто едно е да трупнеш 15 кила върху 40 (както Пупи, дето твърди, че е качила 20, а аз и видях кльощавото дупе в 8-мия месец и изглеждаше перфектно) - и да не ги свалиш бързо, пак ще си в добра форма, друго си е да ги качиш върху вече качени.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #704 -: Юли 26, 2012, 08:51:21 »

Гал, аз бях 47 кила преди да напълнея драстично...после качих 35кила много рязко които варират....сега ме е срам да кажа колко килограма съм...Ям здравословно, но нямам никакви движения за съжаление, голяма съм марда и нямам време за спорт сега. Идеята беше че едно е да качваш 15кг върху 47 примерно, дето дори и да не ги сваля всичките после няма да ми дреме...друго е да качвам 15 кила върху сегашните ми килограми (които така или иначе са нетърпими)  Rolling Eyes
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #705 -: Юли 26, 2012, 09:33:03 »

Аз ти разбрах идеята, Джъст, друго исках да кажа. Не знам доколко е обосновано, аз само по наблюдения съдя и по разкази, обаче мисълта ми беше, че ако примерно си 50 кила, няма да качиш 15, а 25. Някак си организмът си има едни килограми на бременност и качваш, докато ги стигнеш, ако тръгнеш от по-малко килограми, ще качиш повече. Още повече след диета, което си е малко или много опит да кажеш на организма си, че ти искаш той да тежи 50 кила, докато той иска да тежи 70. Хубаво, ще ги свалиш, но в момента, в който забременееш, ще се изумиш как скорострелно организмът ти ще си възстанови комфортните килограми и ще трупне още няколко за бебето.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #706 -: Юли 26, 2012, 09:39:46 »

ако тръгнеш от по-малко килограми, ще качиш повече.

Дали наистина е така, идея си нямам, никога ен съм знаела...каквото и да направя и да сваля и да не сваля преди бременност значи ще си стана плондир като забременея  Lol голям кеф
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #707 -: Юли 26, 2012, 09:57:11 »

Да си кажа и моето компетентно мнение или поне какво съм виждала.
Жена 45 кг, забременя и стана 90, ай честито.
Жена около 95, забременя и качи 5-6 отгоре и то съвсем накрая, просто сланините по корема станаха на бебе.
Жена около 60, роди малко над 70 кила.
Братчедката, забременя над 80, роди над 110.

Никакви гаранции за нищо, но при все има едно сигурно, че ако си по-малко кила, тръгнеш от по-малко кила, дали ще качваш много или малко, пак е по-оферта, отколкото аз сега да забременея и към деветия месец да получа инфаркт от сланини по сърцето.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13246

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #708 -: Юли 26, 2012, 10:04:23 »

Моите 20 кила бяха от стремглавото ядене в края на 8-мия и 9-я месец. Не знам колко са ми личали и колко слаба съм изглеждала в очите на другите, но е факт, че оставаха едни 5 кила, които дразнеха и не искаха да помръдват месеци след като спрях да кърмя. Друг е въпроса как реално тежат тия 20 кила, докато ги разхождаш по улицата. И има и друго, моето тяло се съсипа от това качване, имам стрии на възможно най-интимните места (явно и там съм пораснала), а корема едва ли някога отново ще бъде изложен на показ  Unsure
За мен е много важно храненето, движението и в никакъв случай да не слушаш бабите с тяхното "храни се за двама". Не говоря за ограничения, а за режим  Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #709 -: Юли 26, 2012, 11:03:09 »

просто всичко трябва да е с мярка изглежда, а не сега я бременна съм дай да си хапна от всичко...

Фата, това и аз имах предвид, че така не се търпя, а после като кача още много повече трябва да се търкалям Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #710 -: Юли 26, 2012, 11:12:49 »

Ами аз съм то тези, дето са тръгнали от много кила и съм +4 в средата на седмия месец.
Съгласна съм с мнението, че просто организмът си има някакви кила за бременност. Пренебрежимо по-малко тежах в същия месец с предното хлапе, а тръгнах с несравнимо по-малко. Относително е и е до организъм. Но все пак говорим, когато си разумна и не се тъпчеш. Аз ям по над килограм плодове в деня, не ограничавам някакви хранителни групи, но определено се опитвам да не преяждам. Оставете килата, но и усещането е отвратително.
Баба се смя, когато се изсипахме на гости на село и набрахме огроомна кошница със зеленчуци (патладжан, пипер, домати и краставици за салата) и зарязахме кюфтетата.
Не знам... нито се вманиачавам да ям малко, нито пък се увличам да ям всичко, което видя. Не ми е първата и последна мисъл за деня. И не смятам, че трябва това да е съсредоточие.
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2686

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #711 -: Юли 26, 2012, 11:32:45 »

Изтръпвам като ми каже някой - оо, яж яж, ти ядеш за двама. И ако можеха да ми сипват те с лъжицата, сигурно щях да се търкалям стремглаво насам-натам...
И аз започнах от малко (50кг, които според мама като ме гледа отстрани са ми малко и съм кльощава, +5 и съм екстра в нейните очи), в  момента съм 69.. Честно, идея нямам къде са. Със сигурност имам уголемено дупе и крачета, обаче все пак съм в шах. Хапвам си нормално. Ям много плодове и общо взето гледам да имам 3 основни хранения, а ако междувременно ми се дояде нещо захапвам я някоя нектарина, я сливи, я диня.
И според мен организмът си има комфортни килограми на бременност и ако бях повече когато забременях сега пак щях да съм на тия, но с качени по-малко реално. Честно казано с тия темпове очаквам да кача поне още 7-8 до края.. ако не и 10. И имам чувството, че пак няма да ми личи нагоре. Защото в горната част на тялото имам единствено бузи. Хах, жестока гледка, огромен корем, пухкави крачета и дупе и горе едни клечки за ръце Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Лора
Newbie
*

« Отговор #712 -: Юли 26, 2012, 12:48:22 »

просто всичко трябва да е с мярка изглежда, а не сега я бременна съм дай да си хапна от всичко...

То май не е толкова прищявка и отпускане, аз бях потресена колко често огладнявам и не просто ей така да ти пристърже стомаха и да ти се прииска да хапнеш нещо - директно зверски глад, чак с болки в корема и повдигане и тежко ти ако не хапнеш нещо. Не знам дали по принцип е така или само при мен, но беше ужасно и насила се ограничавах, направо си се мъчех, за да не напълнявам. Поне ми се ядяха само полезни неща.

Иначе бях около 70 кг като родих, и аз се виждах по-слаба и не усещах къде са тия килограми, обаче тоя корем създава много лъжовни пропорции, като се махна и си видях реално бедрата, дупето и всичко, ми се приплака.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #713 -: Юли 26, 2012, 12:53:21 »

То май не е толкова прищявка и отпускане, аз бях потресена колко често огладнявам и не просто ей така да ти пристърже стомаха и да ти се прииска да хапнеш нещо - директно зверски глад, чак с болки в корема и повдигане и тежко ти ако не хапнеш нещо. Не знам дали по принцип е така или само при мен, но беше ужасно и насила се ограничавах, направо си се мъчех, за да не напълнявам. Поне ми се ядяха само полезни неща.

Аз съм по същия начин но без да съм бременна, с проблемите ми със стомаха не мога да го оставя празен за дълго, ако ще една хапка да е, пак ми минава болката, защото при мен са неистови болки и парене когато стомашния сок ми се качва нагоре и не съм яла...направо имам чувството в такива моменти че съм пред умиране и ако някой ми предложи ще се съглася да ме гръмне, наистина много зле се чувствам в такива моменти.....

Гледам като цяло да ям здравословно, но все пак обичам да си угаждам, и като се знам  каква съм лигла като забременея ще искам да си пробвам малко от това, малко от онова и положението ще стане зле....дано нямам зверски апетит тогава....
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #714 -: Юли 26, 2012, 12:56:18 »

Не е сигурно. Аз шоколад не можех да близна с месеци, просто не ме привличше сладкото изобщо, основно на ябълки ме избиваше. Така че не се знае как ще те треснат бременните хормони Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #715 -: Юли 26, 2012, 12:57:41 »

Не е сигурно. Аз шоколад не можех да близна с месеци, просто не ме привличше сладкото изобщо, основно на ябълки ме избиваше. Така че не се знае как ще те треснат бременните хормони Smile
да права си...дано не ме подведат по лоша пътека  Devil
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #716 -: Юли 26, 2012, 13:18:24 »

Абсурд някога да изпитам зверски глад към нещо полезно. Никога не ми се е случвало да ме избива към плодове и зеленчуци, да му се невиди. Все ще е или нещо шоколадово, или нещо сладоледено, да не говорим за всичките боклуци тип чипсове, снаксове и т.н. Добре, че не ми се случва особено често.

Джъст, ти някакви здравословни/хормонални проблеми ли си имала с това рязко качване на 35 кила?
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #717 -: Юли 26, 2012, 13:24:35 »

2 язвички + 1 рефлукс + проблеми със щитовидната Smile красота за месец и половина-два ги ударих около 25кг и после и другите веднага след това но в забавен период...
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #718 -: Юли 26, 2012, 14:45:55 »

Важното е ти да си добре, килограми се свалят. Kiss
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #719 -: Юли 26, 2012, 14:58:27 »

права си, само дето килограмите тежат яко и изтощават, изморяват и т.н. Дано да не кача чак толкова много през бременността, че не знам после какви ще ги мъдря  Cheesygrin
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2686

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #720 -: Юли 26, 2012, 15:57:18 »

Мда, замислих се над думите на Лора (и загледах в огледалото) за ролята на корема в цялата работа и истината е, че тазът се е поразширил, както и бедрата и като изчезне ще стане мазало Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8788

« Отговор #721 -: Август 09, 2012, 17:06:56 »

ох, аз май съм напълняла през последните месеци. Принципно варирам между 57 и 61 кг, 61 ми е бил максимумът, а при 57-58 се чувствам най-добре (гърдите ми стават по-малки, ама няма как  Lol ). Диети обаче не мога да пазя, по-скоро като видя, че качвам, няколко дена ям по-здравословно и се свалят 1-2 кила. Преди сватбата от тичане  нагоре надолу и липса на половинка бях свалила доста и бях много слабичка. Обаче от семейния живот съм качила и сега не мога да си понасям ръцете и корема, особено си личи на снимки- на живо не го бях забелязала.

По принцип съм в здравословната норма, защото съм висока 1.74 някъде, но май трябва да започна да спортувам и ям другояче.

По принцип трудно отказвам сладкиши и вкусотии, досега рядко съм напълнявала и се глезя, ама май с годините мога да стана по-склонна и трябва да внимавам..

А едно време имах теория да не качвам над 60 кила преди да забременея, за да не изглеждам гротескно с още 10-20 отгоре..не се бях замисляла, че тялото само си знае колко да качи спрямо сегашното ми състояние...

само да споделя де Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #722 -: Август 10, 2012, 09:59:41 »

Аз винаги много съм се възхищавала на Мариета и на мамите, които така бременеят - много ми е красиво да видя фина жена с корем, направо е вълшебно. На мен, разбира се, не ми се получи, но пък съм доволна, защото си е до голяма степен генетика, а моята майка с мен е приличала на гардероб с 35 кила отгоре, шоково е. Така че прекрасните 15 кила просто ми иде да ги разцелувам, но категорично приличах на огромно морско животно, не мога да си кривя душата.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7675

Heart follower

« Отговор #723 -: Август 10, 2012, 10:19:24 »

Ех, Корни, ама ти си толкова нежна и стройна  Wub Като гледам някакви страхотни мадами да казват, че искат да отслабват, не се втурвам да им обяснявам как не им трябва, ама тотално ми се разклащат представите за тегло. Понеже  аз пък съм с 10 кила над приетата норма (bmi-ти си ми е екстра де  Razz) и се чувствам много секси, сигурно малкият бюст ме спасява да не приличам на крава. И се получават едни такива странни разговори как слабата мацка ме убеждава, че тя, дето е по-висока и по-слаба от мен, трябва да отслабне, ама аз съм си била много добре  Lol Смее ли някой да ме засегне на килограми  Lol
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #724 -: Август 10, 2012, 10:29:38 »

Кат, я кажи какви да общоприетите норми дето ги обсъждате да видя аз на къде отивам.... (не че не ми е ясно на къде отивам де Smile )
Активен

Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: