star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar "Диети"- хайде напишете по една диетка
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Диети"- хайде напишете по една диетка  (Прочетена 79315 пъти)
Esito
Newbie
*
Публикации: 12

http://vbox7.info/user/prosis21

« -: Януари 28, 2010, 14:32:45 »

Много се извинявам ако има такава тема, но сега мисля, че сезона е такъв че ужасно много се пълнее...Всяка една жена би искала да се чувства добре в своите дрехи, а и сред приятели...на работното си място ...а дори в къщи...Нека всеки които се интересува от тази тема да напише по една диетка за по лесно отслабване...  Smile Благодаря Ви , мацки !!!
Активен

Даваш много ... и пак е малко ! ТОВА Е ЛЮБОВТА
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #1 -: Януари 28, 2010, 15:30:47 »

Глад по пълнолуние-фрешове и варен ориз без сол, много вода поне за 24 часа.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #2 -: Януари 28, 2010, 16:45:33 »

Та,ако може да ти се подуе ориза в корема.
Дъ.Димитрова,защо варен ориз?Всичките ми приятели,псевдо-културисти все това ядат за бързо качване на маса.
Активен
D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #3 -: Януари 28, 2010, 17:55:50 »

Незнам, вярно е въглехидрат, но това го взех от препоръките на един хомеопат Атанас Михайлов, дето сее идеи и леения из един друг форум. На мен ми помага да се чувствам добре. Ако може без ориз и с английска  сол най-добре (това не е шега). Но това не е диета а прочистване на организма.
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #4 -: Февруари 01, 2010, 13:46:05 »

С тази английска сол да се внимава, защото няма излизане от тоалетната.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #5 -: Февруари 06, 2010, 08:49:31 »

Прекалено му вярвате на тоя Михайлов, има готини съвети, много обаче ме изумяват.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #6 -: Февруари 06, 2010, 12:47:26 »

Е да, например клеевата тинктура дето я дава за всичко на мен три капки и стават адски киселини. как се дава на деца незнам.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #7 -: Февруари 06, 2010, 18:17:18 »

Не го знам този Михайлов, ама аз от есента съм на клеева тинктура и съм във възторг. Досега толкова спокойна откъм болести зима не съм имала, а по принцип съм болнава и настивам от нищото. Явно си е до стомах, на мен не ми създава проблеми, пия я малко преди хранене.
За да не съм тотален офтопик, аз експериментирам с лунната диета в момента, 4 дни в месеца само на течности. Не възлагам никакви надежди, просто ми е любопитно. Пък ако стане нещо-стане, ако ли не, здраве да е.  Smile
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #8 -: Февруари 06, 2010, 19:13:39 »

Как се захранваш след 4 дни течности ? Аз слагам и малко ориз, че не издържам на глад,а и 4 дни са ми много.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #9 -: Февруари 06, 2010, 19:22:31 »

Аааа, не 4 накуп, а по един всяка седмица  Smile Не се изразих правилно  Smile Иначе си  тегава работа, ама стискам зъби, пия чайове много... После нямам проблеми с яденето на другия ден.  Cheesygrin
Активен

miximixi96
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #10 -: Октомври 26, 2010, 15:42:09 »

Хей.. и аз се нуждая от диета, но да е в рамките на 2 месеца и да не се отписва много от храната.. Г/д за около 7-8 кг.. Ако знаете такава-пишете!  Smile
Активен
celica
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #11 -: Март 28, 2011, 15:45:05 »

Хей, момичета, здравейте Smile
Знам, че ще ме укорите вероятно, заради мнението, което ще изкажа...и все пак, всеки сам си решава дали да се съобрази с него.
Да не кажа единственото, но най-ефикасното средство за отслабване е гладуването.Гладувала съм два пъти за по 15 дни и съм страшно доволна.Ефектът беше и е изумителен.Да, трудно е първите 4-5 дни, но след това всичко си е нормално и много по-лесно, отколкото звучи.
Който има нужда да се чувства и изглежда превъзходно, нека се залавя.
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #12 -: Март 28, 2011, 16:56:19 »

Наистина чудесна идея. После ще ти опада косата, ще ти се появи някой херпес, ще си болна цяла зима от различни настинки...но ще си слаба, нали това е най-важното.

Права си, че с глад се отслабва най-добре, но после с години не можеш да се отървеш от последствията. Не говоря наизуст. Пазете си здравето, за Бога, няколко кг повече или по-малко няма да ви направят друг човек.Откакто изпитах двата варианта- слаба, но болнава или хмм нормална, но здрава, определено предпочитам второто, дори да отиде към закръгляне. Просто не си заслужава борбата с още 20 нови проблема,които също ще заиграят после по самочувствието ти.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #13 -: Март 28, 2011, 17:02:45 »

Абсолютно заставам зад думите на Корнелия. От както преживях нещо много страшно, не си помислям и за миг да спра храната ей така за седмица-две... Пропускам яденета само, ако наистина нямам възможност заради работа или лекции да хапна... Закусвам редовно дори изобщо да не ми е до ядене. Да, имам си няколко кила в излишък, но съм здрава и с коса (защото бях и другото).
Не ми се изрежда 6те ми месеца гладуване какви щети на тялото ми нанесоха, но ми се наложи доста дълго време да посещавам кардиолог, ортопед, съдов хирург...

И само да споделя, че преди тези 6 месеца, в които наистина прекалих с гладуването, имах около 5 години, в които правех точно това - на няколко месеца гладувах по 15-тина дни, свалях каквото ми беше излишно и се радвах на живота... Само дето точно това е опасно.. опасно е, защото идва момент, в който положението излиза извън контрол и нищо не може да го спре. Без значение колко акъл имаш в главата, без значение колко любящи те хора има наоколо. Просто спираш да разсъждаваш адекватно и се концентрираш само в едно - неяденето и неописуемия страх от това, че ако започнеш да ядеш отново, ще възвърнеш предишните си килограми и всичко ще отиде по дяволите.. Боли ме сърцето като се връщам назад, затова спирам до тук. Просто... се хранете!
« Последна редакция: Март 28, 2011, 17:15:25 от michelle » Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #14 -: Март 28, 2011, 22:37:47 »

Трябва да си пълно ку ку, за да гладуваш по две седмици, та и повече. А добре де след тези дни на глад после за колко месец два ли си връщате пак килограмите Blink?
Корни и Миш са прави и много точни. Един ден глад ок, но дотам.
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #15 -: Март 28, 2011, 22:44:40 »

Луда работа е това... Как ще гладуваш две седмици, ти не си наред  Rolling Eyes Болестно състояние е това, момиче, осъзнай се.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #16 -: Март 29, 2011, 00:09:47 »

ама е права, че така се отслабва най-добре...малко е логично като че ли  Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #17 -: Март 29, 2011, 08:34:29 »

А ако гладуваш 6 месеца, така се отслабва, че оставаш само кокали...след погребението имам предвид. Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #18 -: Март 29, 2011, 09:04:30 »

Логична си, Ути, не мога да ти го отрека  Lol Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #19 -: Март 29, 2011, 09:06:26 »

Ма мола ти се, разбира се, че съм логична  Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #20 -: Март 29, 2011, 10:00:05 »

Абе то и от отрова за мишки се постига същия ефект, защо да чакаш 6 месеца, направо гълташ и се радваш на внезапния успех.  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #21 -: Март 29, 2011, 17:21:23 »

Леле мале...Пълният глад за мен е безумие. Виж по-малко ядене си е нужно, ако искаш ефект.
Активен

macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #22 -: Март 29, 2011, 17:51:18 »

Аз пък съвсем реално мисля,че има диети,с които не ядеш по-малко,тоест не стоиш гладен,но пък не ядеш какво да е...за мен диетата не е глад,а правилно хранене.Не ме вълнуват особено,никога не съм спазвала,не съм искала,а и не мога,за това не мога повече да се изкажа по темата,ама един сериозен глад от 2 седмици би могъл да донесе СААААМО проблеми и нищо хубаво Smile
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #23 -: Март 29, 2011, 18:36:18 »

А омекотеното лечебно гладуване на д-р Емилова, на едно ли го слагате с чистото гладуване? То е доста плодове и чай, после се захранваш, питам, защото се чудя дали си заслужава да се пробва. Интересувам се еднакво от отслабването и от думичката здравословно в това гладуване, не знам момичетата, които писаха за глад, това ли имат предвид или цигари+вода.
Иначе съм отслабвала така, чрез глад (дневните ми дози храна бяха- 1 зелево листо единия ден, 1 яйце втори ден и така), постигнах жестоки резултати, от тогава са ми най-мадамските снимки. После започнах да припадам, появиха ми се едни неща по кожата, като лишей, усетих се и спрях, преди да се скапам по-сериозно.
После пък започнах да ям всичко, което ми е на пътя и съм достигнала невиждани размери, което е другата крайност и води до други сериозни проблеми, болки в ставите, задух и т.н. Затова сега се пробвам да ям качествени неща, здравословни, мънички дози, но по-често.
Една приятелка все ми пили за д-р Емилова, не било опасно, било контролирано гладуване, премахвало токсините, тонизирало, било пътя към суровоядството, което пък било най-здравословното. Нямам още много ясно мнение, макар че се съмнявам.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #24 -: Март 29, 2011, 19:05:19 »

Моя близка приятелка практикуваше това лечебно гладуване, след като от едно изтощително кандидатстване тотално си беше съсипала имунната система - цяла година болест след болест, появи й се синузит, отключиха се алергии, излизаха й постоянно афти в устата и гърлото, абе пълна развалина беше. С гладуването се оправи. Сега пак си е леко болнава, но тогава определено й помогна да излезе от тази черна серия.

Обаче според мен този метод си е точно за такива по-крайни случаи и точно с лечебна цел. Само за отслабване ми се струва прекалено драстично.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: