star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Научнополупярни, документални и други подобни филми
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Научнополупярни, документални и други подобни филми  (Прочетена 10968 пъти)
shroomy
Newbie
*
Публикации: 184

« Отговор #25 -: Февруари 07, 2010, 17:16:21 »

Изгледала съм много филми по темите хранене, лекарства, болести и т.н болшинството, от които показват огромните дупки, "зеещи" в съвременната медицина. Оказа се обаче, че имам един голям пропуск...
Не бях срещала из торент каталозите Food Matters, но след като прочетох поста на Бамб се разтърсих и го открих. Един от най-добрите, които съм гледала, да не кажа и най-добрият.
Информацията е систематизирана, поднесена е на усвоим език, обхваща голяма част от аспектите на проблема "хранене и здраве".
Някои от нещата ми бяха ясни, но въпреки това, научих и много нови. Постави пред мен поредната доза "теми за размисъл".
Просто прекрасен. Определено слагам в графата "Must see" .
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #26 -: Февруари 10, 2010, 18:22:49 »

По National Geographic засякох някаква поредица "Запознай се с местните", където хора от някакво африканско племе обикалят по западния свят да видят как живеят другите. Много симпатично, сега го гледам  Cheesygrin
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: