star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Как да разбера дали той ме харесва ?
Страници: 1 ... 7 8 [9]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да разбера дали той ме харесва ?  (Прочетена 92771 пъти)
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2547

« Отговор #200 -: Август 19, 2011, 00:16:58 »

Първо и най-важно - разбери че мъжкото харесване, не е като женското харесване.
От това което пишеш, става ясно, че не ти е ясно дали той те харесва, но явно ти го харесваш.Притеснена ти е първата стъпка.Имаш два варианта - да му е притеснено и на него, или просто да не си му интересна.

Дай му възможност да те заговори, изтърви нещо така че той да е единствен който да може да го вдигне, разсипи стотинки, каквото искаш.
Ако смяташ, че може да е притеснителен - помогни му с поглед, жален, каквото измислиш.Не флиртувай, провокирай контакт.Мъжът е длъжен да изземе някаква инициатива, но границата между кавалер и натрапник е толкова тънка, че много не се и опитват да я прекрачат.Ако е притеснен се познава по ръце и очи, не знае къде да ги дене  и двете.

Внимателно наблюдявай реакциите му, извади си съответните изводи от държанието му.Ако има искра някаква, продължението ще се получи от самосебе си.
Неща които не бива да правиш - да се контиш в предизвикателни дрехи и да провокираш с поведение (освен ако не ти е мерак за едната вечер само), най-мразената жена е тази която си мислил за светица, а тя се е оказала курва.Всеки мъж си има по една такава, всички останали са в нейните коловози.Бъди себе си.
Внимавай къде те гледа.Важно е да ти търси очите.Гледа ли ти цици/крака - ти си тяло.Търси ли с поглед очи/усмивка - една степен нагоре.Ако искаш да си тяло - бъди.Повечето жени се задоволяват с това.

За да си сигурна - изясни си какво точно искаш да правиш преди да го направиш.Измисли си няколко реакции в тоя случай - варианти какво би се получило ако... итн.Човек като има представа какво може да му се случи и е подготвен  е по-спокоен, следователно не е жертва.Намисли си и диалози итн.Разиграй ситуацията, и ще се почувстваш уверена, а ако нещата се случат по твой план - горда.

Авторът не приема волни пожертвувания.Има си банкова сметка и  предоставя IBAN-а и със съвсем възмездни цели.
Активен
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #201 -: Август 19, 2011, 00:35:53 »

Много образователно, благодаря  Lol
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2925

« Отговор #202 -: Август 19, 2011, 01:09:01 »

Еха, много хубаво. Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7233

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #203 -: Август 19, 2011, 07:55:07 »

Ако не беше последното изречение, щях да помисля, че някой друг го е писал това.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #204 -: Август 19, 2011, 10:27:29 »

Нали? И аз си мисля, че го е позакъсал щом дава адекватни съвети на малки момиченца.
Активен

Last Summer
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #205 -: Август 19, 2011, 22:19:16 »

Благодаря за съвета, ще опитам по този начин   Stuart Smile
Активен

НеДеЙ дА кАзВаШ, чЕ мЕ пОзНаВаШ зНаЕйКи СаМо ИмЕтО мИ! ;)
Страници: 1 ... 7 8 [9]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: