star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Синузит и лечение
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Синузит и лечение  (Прочетена 36214 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13216

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #25 -: Декември 24, 2009, 16:28:42 »

Хомеопатията не действаше ли с натрупване  Rolling Eyes Или аз греша. Фей, да, това са изпитани методи, но за облекчаване...не и е за постоянно.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #26 -: Декември 24, 2009, 17:26:43 »

Хомеопатията се дели на класическа т.е дават ти някакви капки или гранули един два пъти и трябва да се оправиш. Другата е хомеопатия,която е изработена от френската компания Боарон и друга,която е изработена от ХИЛ. Съответно двата вида хомеопати се дърлят,която е по-истинска и ефикасна. Боаронската може и схема за месеци пиене да ти дадат.
Пробвала съм боаронска за киселини-едни гранулки ми изписаха и от година не съм пила химия за кисели. Също ми дадоха и схема от три вида препарата за спиране на обилен цикъл. дейастваха безотказно. После един нахакан класически хомеопат ми се скара как едва ли не видиш ли правя глупости като ползвам боарон, той да ми направи за кръвоспирането лекарство. И  ми даде шишенце с разредено лекарство,което се казваше по същия начин като гранулките. Обаче не действаше!
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #27 -: Декември 24, 2009, 18:37:31 »

Я сподели туй за киселините, моля Smile
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #28 -: Декември 24, 2009, 19:54:52 »

Казва се Robinia pseudo acacia 5 ch. Само в това разреждане го има в Бг, няма други цифрички. Вярно че, не трябва да се казват хомеопатични, че нали били инвидивуални,според характера,ама мисля че боарона, не е баш така стриктен. От това като изсмуча 5 гранулки и ми минава, но пък на мъжа ми не му минава от тях.
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 665

« Отговор #29 -: Януари 10, 2010, 15:22:46 »

Въпросната краставица расте и в морската градина в Бургас. Изглежда точно както Мина я е описала. Баща ми в началото се подиграваше доволно на тия "бабини деветинини" за краставицата, но и на него му помогна много за синузита.
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
Velina
Newbie
*
Публикации: 10

« Отговор #30 -: Януари 14, 2010, 12:21:30 »

Аз имах остър вирусен синузит и ми мина от Назодрен. Много приятно. Веднага ми отпуши носа. И е напълно естествен продукт от
циклама. Дори може да го използвате преди да сте се посъветвали с лекаря ако постоянно я отлагате тази среща.
Активен

during Christmas miracles happens...
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #31 -: Януари 14, 2010, 12:33:32 »

Това само за синузит ли е?
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #32 -: Януари 14, 2010, 13:00:29 »

Биз, майка ми го е ползвала за запушен нос. Интересното е, че отпушва и разтиква секрета, но после си го обръща на синузит. Но при нея си е вече хронично, защото е все покрай сополиви деца и дори и да се излекува, след седмица-две пак се почва  Rolling Eyes Но е по-скъпичък препарат. Хайде на лято, морските феи, пратете ми от тая краставица...да видим дали ще действа и при нас  Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #33 -: Януари 14, 2010, 13:02:42 »

Абе няколко пъти сме търсили по Камчия, има сякаш такива растения, но не е имало краставици. Краси казва, че като са ходили на море на Созопол е имало много.
Някой не го ли е разработил това на някакъв препарат вече?
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #34 -: Януари 14, 2010, 13:06:07 »

Аз поне не съм търсила и не знам. Но тук мненията надделяха, та взех да се замислям и за този вариант. Сега се зачетох и за ИРС19, но няма много отзиви. Но то май е по-скоро за хреми. Да чукна на дърво, тая година е срвнително лека, само веднъж ме подлепи, но пак си ме измъчи. Ходих 2-3 седмици подсмърчаща, чак ме беше срам от хората, то не може да се издуха  Rolling Eyes Пък на лекар хич не ми се ходи отново  Rolling Eyes
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #35 -: Януари 14, 2010, 16:17:16 »

Абе няколко пъти сме търсили по Камчия, има сякаш такива растения, но не е имало краставици. Краси казва, че като са ходили на море на Созопол е имало много.
Някой не го ли е разработил това на някакъв препарат вече?

Ми явно не е. Те краставиците по южното черноморие предимно виреят Smile
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #36 -: Февруари 03, 2010, 09:57:11 »

За момента когато много ме заболи главата от синузита използвам какпи Виброцил, от които съм доволна.
Активен
Velina
Newbie
*
Публикации: 10

« Отговор #37 -: Април 17, 2010, 21:41:03 »

Това само за синузит ли е?
Дават го за заболявания в носната и околоносната кухина. На мен ми го предписаха за синузита. Но ето повече инфо - http://www.framar.bg/%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B9-50-%D0%BC%D0%B3._5-%D0%BC%D0%BB.-pid30017408.html
Активен

during Christmas miracles happens...
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #38 -: Април 18, 2010, 09:52:24 »

Много интересен препарат. Не ми върши работа, но е добре да знам, че го има Smile
Активен

smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« Отговор #39 -: Март 07, 2011, 12:45:35 »

Преди 2 месеца и мен ме заболя така силно главата и отидох на лекар, правиха ми снимка и синузит... Изписаха ми антибиотици, хапчета, да дишам изпарения от сода за хляб, морска сол.. и след седмица някъде може би ми мина, сега нямам проблеми, но е много гадно.. И аз съм чувала за морската краставичка, но трябвало да се капнат 1-2 капки в носа и да се внимава, защото горела.. Smile
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #40 -: Март 08, 2011, 12:17:33 »

Аз забелязах нещо странно. Преди да отида да ме оперират си слагах по един-два пъти на ден капки за отпушване, защото иначе абсурд да дишам през носа. Обаче след операцията поне две седмици носа ми спря да се запушва. Дали е от медикаментите, които ми вливаха там? Защото все пак имаше антибиотици, разни неща за разреждане на кръвта май и така. Обаче от два дни пак започна да ми се запушва носа и направо ми идва да се гръмна. Мисля да отида на уши, нос гърло да видим какво става Rolling Eyes
Активен
smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« Отговор #41 -: Март 08, 2011, 13:06:07 »

Да, отиди. Smile
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: