star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Тази зима ще отслабваме ли ?! :)
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тази зима ще отслабваме ли ?! :)  (Прочетена 88480 пъти)
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #900 -: Септември 15, 2010, 19:51:46 »

За вечеря ядох салата зеле, моркови и царевица...  Wink
Активен

TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #901 -: Септември 16, 2010, 00:01:01 »

Прочетох,че тази диета влияе добре за хора с високо кръвно налягане и им го нормализира.А как влияе на хора с ниско?!Понеже моето е постоянно 90/60?  Rolling Eyes
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #902 -: Октомври 13, 2010, 21:59:13 »

Аз пак се мъча от 4 дена. Че малко се занемарих в последно време и имам бричове чак  Thumbdown

Мисля , че за една седмица ще влезна в час , малко от краката , дупето и корема искам да смъкна и да си влезна в старата норма.

Да ви кажа какво си измислих като ми се дояде сладко (за домашни условия).И става изключително вкусно.

2,3 ЯЙЦА , ПРЯСНО МЛЯКО СЕ ИЗСПИВА НА ОКО И ЛЪЖИЦА МЕД (ИЛИ НА ВКУС , ЗАВИСИ КОЛКО СЛАДКО ИСКАМ ДА БЪДЕ).
Разбърква се хубаво , изспива се в тигана , без никаква мазнина и се бърка , става като бъркани яйца , но е с вкус на крем карамел и е изключително мекичко (не точно като бърканите яйца - сухо).
Можете да пробвате.
Яйцата са си доста хранителни и за закуска примерно това е идеално , до следобяд си държи сити.Пък и вкусно Smile

Зарибих се по тия яйстия с яйца . По същия начин си правя със сирене , пак без мазнина на тигана.

Имам и един пластмасов съд с две преградки , в който се чукват две яйца и се затваря , слага се в микровълновата и за 2 мин е готово .Стават на очи и пак здравословно без мазнини и пържене Smile

Активен

Don’t feed the forum trolls
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #903 -: Октомври 13, 2010, 22:03:55 »

Ало, ти само в тия анорексичните теми ли ще се появяваш Lol Драсни нещо, стига с тая манджа, липсваш ни Smile
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #904 -: Октомври 13, 2010, 22:13:24 »

Offtopic

Cheesygrin Мерси Бамб , явно и вие сте ми залипсвали , щом реших да влезна пак  Cheesygrin
Чак изчетох цялата тема на Вив, като с всеки пост ми ставаше по - интересно какво решение ще вземе  Cheesygrin
Подкрепям смелите!  Cool Thumbup

Малко трудно ще влезна пак в час с форума , но като съм на кеф ще драскам . Целувки  Kiss
А твоята снимкаааа - УНИКАЛНО!  Devil  Thumbup

Активен

Don’t feed the forum trolls
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #905 -: Октомври 13, 2010, 22:30:43 »

Aaaa, недей така със снимките, не съм чак такъв ексхибиционист!! Lol  Мадамата е яка, признавам.
Айде, наваксвай и те чакаме с рапорт Smile
Активен
f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #906 -: Октомври 15, 2010, 21:28:21 »

Аз пак се мъча от 4 дена. Че малко се занемарих в последно време и имам бричове чак  Thumbdown

Мисля , че за една седмица ще влезна в час , малко от краката , дупето и корема искам да смъкна и да си влезна в старата норма.

Да ви кажа какво си измислих като ми се дояде сладко (за домашни условия).И става изключително вкусно.

2,3 ЯЙЦА , ПРЯСНО МЛЯКО СЕ ИЗСПИВА НА ОКО И ЛЪЖИЦА МЕД (ИЛИ НА ВКУС , ЗАВИСИ КОЛКО СЛАДКО ИСКАМ ДА БЪДЕ).
Разбърква се хубаво , изспива се в тигана , без никаква мазнина и се бърка , става като бъркани яйца , но е с вкус на крем карамел и е изключително мекичко (не точно като бърканите яйца - сухо).
...

Това наистина е много вкусно, мерси за идеята. Cheesygrin
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #907 -: Октомври 16, 2010, 10:21:08 »

Аз да попитам, някой дали има впечатления от книгата на Джейн Скривнър - Освободи се от отровите. Резюмето на книгата веднага може да те зариби, но не знам диета ли е. 30 дневна е програмата и се води за детоксикация, обаче ако е с ограничения  Lol не я искам  Cheesygrin
Активен

TiNki
Newbie
*

« Отговор #908 -: Октомври 20, 2010, 15:19:11 »

Само спеоделям,че съм 4 ден на диетата на Дюкян и ми е супер  Cheesygrin
Дори триците започнаха да ми харесват...  Lol
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #909 -: Ноември 01, 2010, 22:13:22 »

Никога не съм отваряла тази тема да чета, но онзи ден за първи път в живота си започнах диета - лунната - един ден само течности, да видим ще се справям ли 4 пъти месечно с това   Rolling Eyes

Активен

f(x)
Newbie
*

« Отговор #910 -: Ноември 02, 2010, 09:55:48 »

Никога не съм отваряла тази тема да чета, но онзи ден за първи път в живота си започнах диета - лунната - един ден само течности, да видим ще се справям ли 4 пъти месечно с това   Rolling Eyes

Не ти го препоръчвам, няма смисъл да си мъчиш тялото с гладуване; ако след това си продължаваш с нормалното хранене - ефект нулев.
И аз съм я спазвала преди години, сега си се чудя на акъла.

По-добре един ден в седмицата да си го оставиш само за плодове и зеленчуци, и като цяло да минеш на по-леки храни, с глад нищо няма да стане. Smile
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #911 -: Ноември 02, 2010, 10:57:01 »

С тези храни, които ядем един ден на вода никак не е лошо, в крайна сметка един ден не е нищо като време. На килограмите няма да повлияе, но малко организма ще се оттърси от гадориите. И също така наистина само на плодове е монго хубаво, даже и повече от едни ден.
Активен
f(x)
Newbie
*

« Отговор #912 -: Ноември 02, 2010, 11:11:31 »

Не смятам, че е добре само на вода и течности - като съм го правила (доста пъти) винаги по обяд/следобед ме обхваща вълчи глад, а аз се наливам с вода - ами, стрес и мъчение си е за организма. В 6 дена доволно наяждане и един ден глад, нищо пречистващо не виждам. Smile
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #913 -: Ноември 02, 2010, 11:16:23 »

А с 6 дни плющене не го ли стресираме? Smile
Активен
f(x)
Newbie
*

« Отговор #914 -: Ноември 02, 2010, 11:22:02 »

Да де, трябва да си променим хранителните навици като цяло, ако си мислим, че можем да си плюскаме и инцидентно да погладуваме, и така се грижим по-добре за тялото си.. Rolling Eyes
Но дори да се тъпчем, пак е по-добре 1 ден да сме на плодове/зеленчуци, вместо на нищо - ще озвереем от глад и на другия ден ще ядем още повече. Smile

Говоря по принцип, да не се обиди syanna. Cheesygrin

Между другото, да споделя един сайт, на който попаднах скоро: http://www.bodyrock.tv/
Мацката е простооооо...без думи. Big grin Има интересни упражнения. Smile
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #915 -: Ноември 02, 2010, 11:27:29 »

Аз ако успея да изкарам един ден само на вода Cheesygrin на другия ден стомаха значително ми се е свил и не мога да приема кой знае какво количество храна. Даже тези дни изяждам толкова малко количество храна, че чак се учудвам от себе си, защото съм ламя Lol Снощи ми се дояде нещо сладко/това се случва веднъж на десет години/ и вместо да изровя една вафла си хапнах един банан. Много се учудих от себе си Cheesygrin
Активен
f(x)
Newbie
*

« Отговор #916 -: Ноември 02, 2010, 11:43:56 »

И аз съм много доволна от себе си вчера - вместо да омета цял шоколад, изядох 1/3 и другия го оставих за после. Cheesygrin Това не се случва н-и-к-о-г-а, има ли сладко около мен, не остава повече от ден. Big grin
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #917 -: Ноември 02, 2010, 11:45:03 »

Стига, бе, знам колко тъпо да звучи, ама нямам апетит, мамка му. Завиждам като чета, станала съм ужасно малко кила. И хич не съм секси!!
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #918 -: Ноември 02, 2010, 11:49:27 »

Стрес?
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #919 -: Ноември 02, 2010, 11:49:48 »

Май да.
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #920 -: Ноември 02, 2010, 12:55:58 »

Бамб, и аз съм същата  Sad Sad Откакто съм дошла у Лондон се отслабих значително..сега напоследък имам наченки за възвръщане на нормално състояние, ама съм като някво момиченце в 5 клас..никва женственост ебаси  Unsure
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #921 -: Ноември 02, 2010, 14:26:34 »

Ще видим, на теб дори косата ти стига за женственост Cheesygrin
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #922 -: Ноември 03, 2010, 03:42:42 »

А аз съм се освинила като прасе. Ама на цялата хамалогия последните 10-ина дни, само ми е до диети.
Активен

TiNki
Newbie
*

« Отговор #923 -: Ноември 15, 2010, 14:24:55 »

Аз пък съм в някакъв период дето изобщо не се сещам за сладко   Rolling Eyes Това за мен си е цяло чудо.
И последно съм яла торта на 15 октомври,4 ноември и вчера 2 парчета шоколад и си ми е много добре  Cheesygrin
Дано по-дълго се задържа така щото имам и положително влияние и на килцата. Smile
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #924 -: Ноември 15, 2010, 15:49:47 »

Аз пък съм болна и нещастна и тва също много добре ми влияе на килата  Cheesygrin
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: