star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Далаверни сайтове за козметика,дрешки и обувки!-образователна тема
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Далаверни сайтове за козметика,дрешки и обувки!-образователна тема  (Прочетена 85269 пъти)
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #325 -: Декември 10, 2011, 20:33:05 »

Естествено , че аз! Cheesygrin
Може да се плаща при доставката , може и с карта по нетя. За връщането- можеш да върнеш в седемдневен срок. По принцип , към обясненията на всяко нещо има и обяснения за връщане и рекламации.
В интерес на истината, каквото и да съм си поръчвала от Фешън дейс, всичко е било страхотнярско. Всъщност аз постоянно получавам разни неща от тях , защото идват с огромно закъснение, и по този начин мога да си преценявам финансовата страна на нещата, защото не трябва да ги плащам веднага. Последно си получих пръстен и колие на Морелато, за скромната сума от 50лв. за двете Smile Имам обувки, дрехи , какво ли не. Даже оня ден си резервирах нови кънки за лед, че моите са старички вече Smile Всичко наистина си е марково , в оригиналните опаковки, етикети и т.н.
Активен

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #326 -: Декември 10, 2011, 21:27:31 »

Имам един въпрос към тези, които са поръчвали от Ибей от Англия. Кажете ми, поръчката на адрес ли идва или в пощенския клон?
П.П. Моля, ако някой има възможност да ме покани във Фешън дейс.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #327 -: Декември 10, 2011, 21:48:15 »

Мини, аз чета и чувам малко кофти неща за големи закъснения на парите, ако искаш да върнеш нещо и затова се чудя дали може още при самата доставка, като видиш нещата, да се откажеш...поръчала съм си от воле 3 рокли преди около 40 дни и са малко рискови като модели, демек шанса да не ми стоят добре е голям, а и от тази марка нещата изобщо не се изкупиха особено, само 1-2 артикула им се бяха изчерпали до края на кампанията, а по принцип, като гледам хубавите неща свършват адски бързо и се зачудих нещо да не съм се излъгала, защото бранда на роклите изобщо не ми е познат  Confused
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #328 -: Декември 11, 2011, 03:26:54 »

По принцип има такава услуга на куриерите, с която първо отваряш, гледаш, харесваш и тогава плащаш. Но трябва да се уточни предварително, а не знам дали е възможно с такъв тип пазаруване. Иначе при положение, че цялата доставка и плащане е тромава, логично и с връщането да е така, но някак не вярвам да има проблем с това, дори и да се забавят, не може да не те компенсират. Иначе и ние сме поръчвали, но специално дрехи не съм, за да ти дам акъл.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #329 -: Декември 11, 2011, 11:34:35 »

Мишленце, зависи от вида на доставката, случвало ми се е и вкъщи да ми го донесат, а и да остане в пощата.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #330 -: Декември 14, 2011, 18:29:25 »

Ооо,във Fashondays видях, че само с покана можело да разглеждаш или пък да чакаш свободно място. Заинтригувах се! Моля някой да ме покани!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #331 -: Декември 15, 2011, 20:00:40 »

Благодаря на Бизет за бързата реакция.  Kiss
Ама то всичко обрано, бе! Пффф! Да им спрат сървъра на бгмама и на Мина_21 за 1 ден, та и ние, простодушните да накупим нещо!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #332 -: Декември 15, 2011, 21:18:00 »

Пффф! Да им спрат сървъра на бгмама и на Мина_21 за 1 ден, та и ние, простодушните да накупим нещо!

Lol Lol Lol И аз така викам. И ако може поне към 9 да започват тези промоции...
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #333 -: Декември 15, 2011, 22:00:14 »

Уууу, бре! Мина ви е виновна , щото вие дремете... Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #334 -: Декември 16, 2011, 09:13:33 »

Освен, че до 9 сутринта всичко е изчерпано и доставките са бавни Rolling Eyes
Аз си чакам бебешките неща от НАФ-НАФ вече два месеца, а така пък да нямам търпение Razz
Уж на 22ри са ми ги обещали предколедно Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #335 -: Септември 20, 2012, 12:57:38 »

Получих си първата поръчка от iherb.com. Поръчах си един литър Алое на Nature's Way za 6!!$, като алоето на LR, например, със същите характеристики тук е 60!! лв. Доставката ми беше също 6$, като ако се бях усетила навреме, дори можеше да си сложа и код за намаление 5$ за първа поръчка. Надявам се сега да има и файда от него, но това е друга тема. Пуснала съм си и поръчка за коластра, мисля, че беше 15-ина долара за 120 капсули. Но, ако алоето вземе, че видимо се отрази добре на децата (имунна система, дерматити), ще съм просто на седмото небе, че има откъде да си поръчаш алое на човешки цени, а не да те одерат тук.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #336 -: Септември 21, 2012, 13:12:56 »

Още една препоръка - konodmi.bg. Дюрекс в кутия 40 бр - 22 лв, което прави 55 ст. на бр, т.е. 3 пъти по-евтино от в магазин/аптека Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #337 -: Септември 21, 2012, 13:19:42 »

Lol
Трябва да споделя!

Заразглеждах аз сайта, че скоро и на нас ще ни трябват и чета на мъжа - "има и светещи".
И той: "Няма да можеш да си четеш книжка с него, да знаеш!"
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #338 -: Септември 21, 2012, 13:22:48 »

Хахах Smile)
Знам, че е малко странно, ама да ти кажа за тая цена просто е благодат! Аз все още не съм се отказала от презервативите, а ние по принцип така или иначе зареждаме по повечко и от известно време не сме, караме на разни импровизации, които не ме карат да съм спокойна. Така поне ще имаме, както казва Краси - "За цяла година секс, а ако забременя - за две" Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #339 -: Септември 21, 2012, 13:24:05 »

Че от к'во си неспокойно. Третото ще е тъкмо на време  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #340 -: Септември 21, 2012, 13:42:09 »

Абе смешно ви е на вас, но като съм си изпълнила квотата отново съм на ниво "ученичка", където е категорично да допуснем такова нещо.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #341 -: Септември 22, 2012, 10:56:37 »

От тези kondomi.bg искам и аз да поръчам от кое време... Ама не съм се спряла цяло лято във Варна и все отлагам...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #342 -: Септември 22, 2012, 11:11:53 »

Ех, жалко, може би трябваше да ги похваля преди да поръчам, че да се комбинираме. Аз пуснах поръчката с една на приятел и доставката ни е безплатна.
Активен

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #343 -: Юли 25, 2014, 21:16:46 »

Бг сайт за парфюми, по възможност да са близко до истинските нали  Big grin
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: