star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Далаверни сайтове за козметика,дрешки и обувки!-образователна тема
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Далаверни сайтове за козметика,дрешки и обувки!-образователна тема  (Прочетена 85359 пъти)
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« -: Ноември 01, 2009, 22:02:39 »

Ще пусна тук линкове на любимите ми сайтове с малко пояснения.

Fragrance direct-много любим сайт със супер качествена , класна! козметика. Доставката до българия се осъществява с въздушна поща , като таксата 2.49 лири+ 1.99 за всеки следващ продукт. Тази услуга е валидна за поръчки под 60 лири.
Поръчките пристигат за до 7 работни дни. Супер коректни са.
Ето малко кодчета за отстъпки от сайта - безплатна доствака, отстъпки в проценти.

Ягодката-Strawberrynet.com- друг любим сайт за класна козметика,само че е щатски.Цените тук са мааалко по-високии от тези във Фрагранса, но пък доставката на козметиката е безплатна, а на парфюмите - 10% от тяхната стойност. Има и много профит- подаръчета (последно получих червила и сенки Ревлон) , постоянно ти изпращат оферти за намаления по мейла. Пак идват за около 10тина дни нещата,но често пъти се случва да са с повредени опаковки.

Асос-дрехи, обувки,чанти, всичко. Много коректен сайт , където можеш да си купиш маркови неща за никакви пари. Правят невероятни намаления , имат кодове за отстъпки и безплатна доставка. Доставката е 6 лири, като не зависи от броя на артикулите. Тук можеш да си купиш блуза на Мис Сиксти за 30 лв. или обувки на Дизел не за 300,а за 80лв., примерно.Асос имат и собствена марка и за дрехи и за обувки, и нещата им са страхотни. На сватбата на Петя бях с рокля оттам.  Cheesygrin

Schuh store- сайт за обувки, също много добър. Цените отново са доволно по-ниски от тези в България, като за разнообразието от модели и страхотни марки, до което не сме се и докосвали тук, не ми се говори. Доставката беше някъде пак към 7 лири. Срока за доставка е 10 дни, като тук удобството е , че получаваш пратката си с UPS вкъщи, което за мързеливци е много удобно  Cheesygrin

La Redoute- и на последно място , но не и по важност е моят много любим сайт- Ла Редут. Единственото неудобство тук е , че е на френски ,но пък е толкова лесен за употреба, че не ти трябва да го знаеш. Тук вече цените са супер, супер свежи. Правят се две големи намаления -през януари и през юли- когато смъкват цените дотолкова , че аз съм си купувала маратонки Адидас за 15 евро. И то уникални модели,които ги няма тук. Доставката е 7 евро, а срока е до 4 седмици (може и за 1 да дойдат нещата , но те си се застраховат). Сайта е супер коректен и комуникацията с тях е лесна. Неведнъж са ми връщали пари, след като е имало проблем с някой артикул. За този сайт има безумно много кодове за намаления, подаръци , безплатна доставка и прочее неща (още си спя през лятото с едно юрганче -подарък от ЛаРедут  Cheesygrin) .
Който иска може да черпи далаверни кодове за ЛаРедут оттук

Elysian dreams-козметика. Разковничето за Керастазите  Cheesygrin Доствката до България e 6 лири, а за колко време ще дойдат нещата -това тепърва ще разбера, тъй като поръчах вчера  Cheesygrin

Има още сайтове, но нямам много време сега, щото утре имам държавен изпит, но Бамба поема отговорността да допълва списъка  с мен утре.

И още нещо да добавя- където и да се регистрирате в интернет , не въвеждайте номера на кредитната си карта в регистрацията. По-добре да въвеждате при всяка поръчка , отколкото да изгорите.
« Последна редакция: Ноември 01, 2009, 22:04:52 от Mina_21 » Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #1 -: Ноември 01, 2009, 22:27:24 »

Супер си, мерси.  Kiss
Ще чакам/е допълненията.

P.S. И успех утре.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #2 -: Ноември 02, 2009, 09:42:32 »

Много готина тема, поздравления Мин
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #3 -: Ноември 02, 2009, 10:24:08 »

Да, и аз от кога щях да те помоля за същото, че някой път се ядосвам тук какво е положението с пазаруването.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #4 -: Ноември 02, 2009, 11:56:34 »

Само да допълня за немскоговорящите дами, че Ла Редут съществува и на немски. Страницата е австрийска: www.laredoute.at Не съм сигурна дали продуктите са на 100% същите, но концепцията и намаленията- да Smile
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #5 -: Ноември 02, 2009, 14:29:37 »

Много готина тема, поздравления Мин

Аз я измислих пък.  Razz

Но пък наистина е полезна, нищо че аз още не съм се престрашила да пазарувам online.  Rolling Eyes
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Mina
Newbie
*

« Отговор #6 -: Ноември 02, 2009, 15:04:22 »

Ами няма нищо страшно,Сексо. Веднъж почнеш ли, няма спиране  Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #7 -: Ноември 02, 2009, 15:15:10 »

Аз още не мога да зацепя може ли с дебитна, или само с кредитна карта?
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #8 -: Ноември 02, 2009, 15:35:35 »

Може с дебитна, но трябва да я регистрираш в e-pay.
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #9 -: Ноември 02, 2009, 17:53:37 »

Не , не може с дебитна. МОже ако я регистрираш в пейпал , но и там има някои ограничения. Пък и някои сайтове не работят с Пейпал.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #10 -: Ноември 02, 2009, 18:51:20 »

Мин, сигурна ли си, че не може с дебитна? Специално за тези сайтове ли е ограничението?
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #11 -: Ноември 02, 2009, 19:18:22 »

Ами 98% съм сигурна. Имаше някакви изключения ,но ще проуча и ще ти кажа. Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #12 -: Ноември 02, 2009, 19:32:28 »

Как да не може с дебитна,аз само с дебитна пазарувам.Не знам всъщност дали моята не е някаква специална,така като за мен,но с дебитна всичко вършея,сметки,поръчки,а и вече казах,че съм анти-кредитна,то пък няма и кой да ми отпусне кредитна де.

Втория сайт съм позлвала,само че майка му ми сви продуктите,иначе не съм толкова запалена по онлайн-пазаруването,единственото,което мога да препоръчам е да сравнявате цените винаги.Аз ползвам един сайт,в който въвеждаш до три сайта и ти сравнява кое е по-добра оферта.После ще го найда в хистърито.
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #13 -: Ноември 02, 2009, 20:15:24 »

Але , ама дебитната ти е хамериканска , нал' тъй?
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #14 -: Ноември 02, 2009, 20:18:49 »

Мдам,тъй тъй.Ама съм пробвала и с българска,само че нищо не купих.Уж нямаше проблем.Дан!!!
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #15 -: Ноември 02, 2009, 20:59:28 »

Не знам, Мини, аз пък съм почти сигурна, че едната ми приятелка си пазарува от Ла Редут с дебитна карта.
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #16 -: Ноември 02, 2009, 21:02:19 »

Ами аз тва казвам, че май на ПИБ дебитната може. Ама питай я твойта дружка каква е нейната Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #17 -: Ноември 02, 2009, 21:09:32 »

Къде пише за ПИБ?
Мисля, че от значение е просто да е Visa, не Маestro.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #18 -: Ноември 02, 2009, 21:31:19 »

Няма значение дали картата е дебитна, дебитна с овърдрафт или кредитна, щом отговаря на условието да е Visa или MasterCard. Аз съм пазарувала много пъти с дебитна карта Visa (не Visa Electon).

Българските борики, не ги борим.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #19 -: Ноември 02, 2009, 21:37:42 »

Абе преди като ми инсталираха ПОС терминала и ми обясняваха, че Виза Електрон са дебитните на Виза, а Маестро на Мастър Кард. Т.е., че само Виза не може да е дебитна, ама ме мързи и да погледна моята каква е.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #20 -: Ноември 02, 2009, 21:48:17 »

Добре, като не може.

http://cards.rbb.bg/bg-BG/Private_Customers/03_cards/01_VISA%20Classic/
http://www.sgeb.bg/bg/intermastercarddebit
http://www.unicreditbulbank.bg/bg/Individual_Clients/Debit_Cards/VISA_Classic_MasterCard_Standard/Description/index.htm
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #21 -: Ноември 02, 2009, 22:24:39 »

Не съм казала, че не може, беше по-скоро споделяне.
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #22 -: Ноември 03, 2009, 03:41:23 »

А бе имаше нещо, с което не може, но и аз вече се обърках.
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #23 -: Ноември 03, 2009, 09:09:22 »

Абе да пробва кой с каквото има, пък като не стане, ще обсъждаме варианти. Cheesygrin
Активен

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #24 -: Ноември 03, 2009, 09:38:47 »

За мойта карта знам че не става дебитна е и е маестро на ОББ уж пише че е международна ама не става.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: