star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Sofia Dance Week
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Sofia Dance Week  (Прочетена 3107 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« -: Октомври 05, 2009, 23:59:43 »

Някой ходил ли е да гледа нещо? На мен тия модерните танци са ми по-абстрактни даже и от класическия балет, но все пак щеше да ми бъде интересно да гледам някое представление.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #1 -: Октомври 06, 2009, 21:19:50 »

Тодес беше ли част от това? Ако-да, значи съм гледала. Кво като е абстрактно, бре?! Има мнооого добри неща в рамките на този жанр, който даже ми е любимия. Класическият балет е много по-беден на внушения, според мен, което го прави и по-скучен, аз там се удивлявам на техника, синхрон, изразност, такива неща, докато в модерния балет, ако продукцията е качествена, има много повече неща, отвъд гореспоменатите, можеш да оцениш по оригиналност, стил, и богатство на внушения, може би и по-голямо разнообразие от движения...докато в класическия балет трудно се бяга от догмата...
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #2 -: Октомври 06, 2009, 23:21:56 »

модерни танци нали е contemporary ? Smile
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #3 -: Октомври 07, 2009, 09:26:16 »

Да, същото е. Кажи ми, моля те, каква награда получават спечелилите SYTYCD?

Кво като е абстрактно, бре?!

Не съм сигурен дали Тодес са били в програмата на фестивала. И недей ми се кара. Не съм казал, че е лошо, като е абстрактно. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #4 -: Октомври 07, 2009, 11:21:10 »

Салсеро, направо ме затрудни.  Lol

Отначало победителят печелеше огромна сума пари (не помня колко точно) и едногодишен договор за участие в шоуто на Селин Дион.
А последната година мисля, че беше само 250 000 долара, без договори.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #5 -: Октомври 07, 2009, 19:57:37 »

Не знам за София денс уийк , обаче за Тодес , ни идваше семейно да си изядем гъза, задето се офлянквахме до последно и билетите свършиха докато се наканим.Сигурно ще дойдат пак след 10тина години...
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #6 -: Декември 01, 2009, 01:16:31 »

И аз така. Разбрах със закъснение.  Razz
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: