star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Пътешествия и хотели
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пътешествия и хотели  (Прочетена 78708 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15208

« Отговор #425 -: Юни 24, 2016, 08:09:09 »

Благодаря ти, не звучи точно като негов тип, но ще го предложа като препоръчано Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15952

« Отговор #426 -: Юни 24, 2016, 09:07:55 »

http://spaggo.com/bg/villa/
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8940

« Отговор #427 -: Юни 24, 2016, 11:33:16 »

Вижте Белчин Баня, има хотели с басейни с минерална вода, на пътя за Рилския манастир през Витоша е, наблизо е Цари Мали град, което е хит дестинация сред софиянци  Cheesygrin И е интересно за деца, имаше някакви въжени мостове, за басейните ясно.
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2540

« Отговор #428 -: Юни 24, 2016, 15:11:36 »

За белчин се запасете яко с кинти, там най-евтината бутилка вино беше 40 лв.Говоря за някакво дето в магазина е 6.
Корни както знаем е милиардерка, тия неща не и правят вчипитление
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15208

« Отговор #429 -: Юни 25, 2016, 08:07:53 »

То не е за мен, шефът да се оправя Smile)

Благодаря ви, Спаго и до тук е стигало, че е хубаво също.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1898

« Отговор #430 -: Август 10, 2016, 14:47:24 »

Някой мoже ли  да препоръча чист и уютен хотел на българското Черноморие с чист плаж наблизо и да не се намира на пъпа на Слънчев бряг, нo и да не е пo 100лева на човек?  Rolling Eyes
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*
Публикации: 17006

A believer

« Отговор #431 -: Август 10, 2016, 15:15:08 »

Някой мoже ли  да препоръча чист и уютен хотел на българското Черноморие с чист плаж наблизо и да не се намира на пъпа на Слънчев бряг, нo и да не е пo 100лева на човек?  Rolling Eyes

НЕ! Ххаха, успех с търсенето, но ми стана много забавно, че май няма за тия критерии нищо Smile))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #432 -: Август 10, 2016, 15:42:09 »

Мда, хиляди, хиляди хотели и oтвън хубавo, а вътре помия.
Има разни резорти и комплекси с AI ама за мен тoва означава и пo часовник да съм там и да се храня, пък исках малкo да се врътна и пo някое красиво кътче за някоя разходчица. А пък за 3 дни не си заслужава да се блъска път дo Гърция. Уж намерих нещо, ще докладвам катo се върнем.  Rolling Eyes
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6343

« Отговор #433 -: Август 10, 2016, 16:06:54 »

Casa Domingo, Синеморец.
Чистят стаите всеки ден, има китна градина с басейн, около който вечер редят маси и.можеш да хапнеш. Получава се много романтично!
Активен

Моето име е Любов.
alexia
Newbie
*
Публикации: 2181

« Отговор #434 -: Август 10, 2016, 18:57:56 »

Френдс в Лозенец, със зелена градина и ресторант със страхотна кухня. Вила Максим в Синеморец- не е хотел, но е страшно спокойно.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13515

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #435 -: Август 11, 2016, 05:57:16 »

Лозенец категорично НЕ. По последните данни, водата на плажа не е хич добра.
Морско конче в къмпинг Юг. Тази година бяхме в курорта и съм приятно изненадана, че няма навалица и е чистичко. Да не говорим, че има и борова гора и разликата в Т е осезаема.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #436 -: Август 14, 2016, 13:51:45 »

Благодаря за предложенията, засега си ги запазвам като резервен вариант, ако се окаже, че ще сме в група. В Синеморец не съм била на почивка, но изглеждат хубави къщичките и са на добри цени. Запазихме в покрайнините на Созопол, с идеята да ходим на Каваци на плаж и в Созопол да се разходим, да видим Ропотомо и те това ще бъде за няколко дни почивка Cheesygrin
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 581

« Отговор #437 -: Март 15, 2018, 14:34:13 »

Както каза Пупи, дайте да си говорим за почивки и по-малко за болести вече Cheesygrin.
Какво планирате за лятото, споделете хубави хотели.
Аз се бях засилила за ол инллузив, не сме ходили досега, ама цените в големите хотели са убийствени.
Та се чудя още на къде да хванем и има ли изобщо смисъл от AI, те децата и без това ядат три неща и половина. Само четиримата ще сме, за съжаление нямаме компании за море.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6262

Усмивка

« Отговор #438 -: Март 15, 2018, 14:51:02 »

Ние нищо не сме мислили още. А и ще си търся нова работа, не знам изобщо дали ще ми позволят в началото още да отсъствам за повече време, а и брат ми ще вдига сватба, което също означава отсъствие. И ще ви чета депресирано Lol Най-много да импровизираме някой уикенд това лято. Есента/зимата ми се иска да се натресем на брат ми в Брюксел, но ще видим.
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1417

« Отговор #439 -: Март 15, 2018, 15:02:32 »

Ние за море и хотели не можем да помагаме, защото си имаме етаж в Ахтопол и ще сме там 10 дена, децата сигурно още 10 дена ще са със свекитата там...
Май месец 24-27 сме на планина организирано, а 13-16.03 сме в Милано - без деца и на двете... Отделно съм си харесала няколо водопада за през почивните дни Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #440 -: Март 15, 2018, 20:06:50 »

Ние ще ходим в Гърция през юни. Колебаехме се между един бюджетен и един по-луксозен хотел (не за друго, а просто през януари се оказа, че няма НИЩО друго сносно за нашите дати), но надделя по-луксозния, понеже в другия нямаше нищо за децата, а на Ади ѝ трябва площадка, детски кът, когато е много горещо, иначе ще ни побърка. Дано е хубаво, че и миналата година се хвърлихме така на един друг, да се поглезим уж, а беше ужас.

Аз много се надявам да направим две морета пак, както миналата година и да отидем през септември в Созопол или района. Обожавам.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #441 -: Март 16, 2018, 08:29:18 »

Надявам се на Евксиноград юли и Гърция 4-5 дни септември. Според това как протече българското море ще преценя дали да ходим с две деца или изобщо с деца и в Гърция. Хем искам да дишат и да се каляват, хем искам И АЗ ДА СИ ПОЧИНА...
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8459

« Отговор #442 -: Март 16, 2018, 10:54:38 »

И ние планираме юни семейно море, което е странно, защото за първи път се случва. Обикновено морето ни е почивните дни, предвид близостта винаги сме ходили на други дестинации.
Свекърва ми отсече, че НЕ МОЖЕ малки деца да се водят зад граница. Попитах я кой ще ги гледа цяла седмица и каза, че тя изобщо не е ходила в чужбина с децата си поради тази причина. Все едно преди 30 години е било точно толкова достъпно, както сега. Та, вариант без деца за нас няма. А тя вероятно ще е сърдита около месец и няма да ни говори и вдига телефона. Няма да е за първи път  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #443 -: Март 16, 2018, 10:57:34 »

С малки деца е в пъти по-безопасно зад граница, отколкото да дрискат на нашто море.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #444 -: Март 16, 2018, 10:59:22 »

Не мога да разбера как свекърва ми или дори майка ми ще ми дават наклон къде да си водя децата да почиват Blink Surprised
Ще има трупове.
Това, което те могат да кажат единствено Е дали ще поемат да гледат някое дете, като ги питаме. И точка.
Мале.
Иначе Ути е доста права. Аз дете болно от Гърция не съм си връщала вече три пъти.
Абе, Ути, дай да ви видим хотела?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #445 -: Март 16, 2018, 11:03:20 »

Ей този е, Фей, но наистина не знам дали става:

http://sermilia.cronwell.com/

А миналата година бяхме в Атена Палас и имаха проблем с климатиците и вътре се варихме в собствен сос.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8459

« Отговор #446 -: Март 16, 2018, 11:09:18 »

О, не съм ли ви разправяла, миналата зима Иво като заведе Диляна на зимна почивка с приятели и майка му не ни вдигаше телефоните? Звънях на стационарния и, говорихме около 10 секунди, каза, че е заета и затвори. Две седмици не ни говори, накрая го накарах да отиде и да я доведе на гости в нас да види децата. През целия път се карали, че бил застрашавал живота на Диляна, по новините казвали зимно време да не се пътува никъде, пък той!
Фей, и друг път съм казвала, други като вашите няма!! Аз се радвам на малките неща - например утре съм резервирала нашите за 2 часа да отида на фитнес и да заведа Диляна на танци, а в неделя Митко ще спи на обяд в свекърите за да се натоваря като магаре от кауфланд с провизии за седмица-две  Lol Това е то, абсурд да си хвана любовник. Освен ако не е глух и сляп, да та не забелязва и чува обстановката около мен 24/7  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: