star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Пътешествия и хотели
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пътешествия и хотели  (Прочетена 70205 пъти)
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #400 -: Август 06, 2014, 18:15:16 »

Хепи, хареса ли Ви в Ахтопол? Много се надявам да сте изкарали приказно и да не съм те подвела с описанието на града Smile
аз сега съм тук пак за 4-5 дни и с това приключвам морската тема за тази година, че ще слизам в 9ти месец скоро Smile
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #401 -: Август 07, 2014, 12:19:31 »

Ахтопол е едно от малкото останали прекрасни места на нашето черноморие!!!
Толкова ми хареса, че навивам гаджето да ходим там! Като казват, че е града на Любовта....прави са, пристанището, фара, разходките във високата част с разбиващите се вълни- приказно беше!!!

За цяла седмица не чух в нито едно заведение чалга, а повярвайте като чуя тези ритми ми трябва кофа за повръщане. Има само една дискотека с чалга- Плаза. Всички барчета по плажа са с много яка музика. Изключително спокойно, чисто и китно градче.

Цените- изумителни- в магазините за хранителни стоки и в ресторантите.

Хубавото е, че шавнахме до Арапя, Силистар и Синеморец.

Бих похвалила мястото, където спахме. Много чисто, с прекрасни и изключително отзивчиви и възпитани собственици. Има двор с асма, дървени маси, скара и лятна кухня, ако искаш да си седнеш и направиш цър- пър. До този момент винаги нещо яко ме е дразнело като спим някъде, а тук за 7 дни се чувствах като у дома си. http://pochivka.bg/o-23185-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B8
Активен

Моето име е Любов.
black_berry
Newbie
*

« Отговор #402 -: Август 07, 2014, 16:55:47 »

Много се радвам, че сте си прекарали добре и че не си останала разочарована Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #403 -: Август 08, 2014, 17:55:02 »

Супер, че сте си изкарали така добре  Smile Аз също си го харесвам Ахтопол, но за момента се въздържам да ходя, че не е много прилично да мъкна мъжа си там, където шест години съм си изкарвала летата с бившия  Lol иначе на кафето на високото точно срещу фара винаги ми е било много любимо място ей така просто да седна с нещо за пиене и да си зяпам Smile
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #404 -: Ноември 09, 2014, 17:22:35 »

Бяхме уикенда в Панагюрище по семеен повод. Отседнахме в х-л Виктория. Точно в центъра на града, доста приличен, чист, персоналът беше много любезен. На 10 мин пеша от историческата част с музеите. Пролетта бях писала, че градът е разкопан за смяна на водопроводната им мрежа - е, все още е така. Но като цяло е много китно и приятно градче.
Активен

black_berry
Newbie
*

« Отговор #405 -: Януари 11, 2015, 19:39:55 »

Може ли някой да ми препоръча хотел на Корфу, по възможност all inclusive?
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #406 -: Януари 12, 2015, 20:47:47 »

Мога,ама е 4 звезди.
С кола ли сте?
Активен
black_berry
Newbie
*

« Отговор #407 -: Януари 12, 2015, 21:19:00 »

Да, даже с малък автобус - 6 възрасти и едно бебе, което тогава ще е на 7 месеца Smile
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #408 -: Януари 13, 2015, 13:04:23 »

http://www.aeolosbeach.gr/ 

mareBlue Aeolos , 4 звезди , верижен.
В Парама, на 10 минути с кола от столицата Керкира , страхотно пространство - има много зеленина, басейни , голяма площ за разходки, разни готини екстри.Можеш да си изкараш цялата почивка в него спокойно.
Минуси - няма хубав плаж.Басейните са 3 ако не се лъжа, в това число единия е със страхотна гледка до Гърция.Но е на стратегическо място , от там има лесни пътища към всички плажове на острове - както към южната пясъчна част (Агиос Стефанос , Бука и др) така и към северната където е хълмисто но по-красиво.
просто трябва да си с кола
Активен
black_berry
Newbie
*

« Отговор #409 -: Януари 13, 2015, 16:33:06 »

Мерси, Нако...
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #410 -: Юни 08, 2015, 09:53:22 »

Момичета, препоръчайте някаква бюджетна къща за гости в Троян/Априлци за една нощувка, по възможност със закуска Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #411 -: Юни 08, 2015, 10:11:10 »

Сега е доста натоварен сезон в Трявна. Освен по хотелите, не виждам кой би се навил от къщите за гости, да ви настани.
В Калина палас си има всичко, но държат най-високите цени в града. Хотел Бела не е скъп, приличен, даже много хубав. И двата са леко в покрайнините на града, но и Трявна не е някакво обширно понятие и смъкването до центъра е приятно и идеално за разходка.
Горещо препоръчвам за хапване Старата къща или Балабановата къща Smile Като чуя Трявна и се размечтавам, много го обичам тоя град и пак искам да съм там  Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #412 -: Юни 08, 2015, 10:16:38 »

Ути, аз мога само да препоръчам комплекса, където бяхме на предната ни годишнина, на 5 км. от Троян е, но е много приятно и като сте с кола не се усеща разстоянието. В самия Троян май има само 1-2 хотела, или поне с такова впечатление бях останала. Не знам как стои въпросът за една нощувка, но може да пробвате. Не е супер лукс, но доколкото разбирам, търсите нещо бюджетно, така че би трябвало да ви свърши работа http://krayrekata.com
Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #413 -: Юни 08, 2015, 10:36:09 »

Скоро бях в Старо Стефаново "Дедовите къщи" и горещо препоръчвам, обаче е на около 20-30 км. от Троян/Априлци. И виж дали цените те устройват, освен местоположението.
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #414 -: Юни 08, 2015, 10:55:22 »

Пупии, тази Трявна на пъпа ти излезе  Cheesygrin Ути пита за Троян или Априлци  Cheesygrin Иначе за хотел Бела потвърждавам, доволни сме и сигурно пак там ще ходим.
Ути, в Априлци хотел Тихият кът - с ресторантска част е и предлагат пакети със закуска и/или вечеря. В кв. Острец е, с много красива гледка към връх Ботев. За справка - албум 2015, фейсбук  Big grin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #415 -: Юни 08, 2015, 12:24:46 »

Изкукала съм, простете  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #416 -: Юни 08, 2015, 12:29:41 »

Мерси, момичета! Само да го планирам кога точно ще е - Лъвче, точно на връх Ботев ще ходим Cheesygrin Стори ми се прекалено за един ден отиване и връщане + изкачването.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #417 -: Юни 08, 2015, 14:01:31 »

Ух, на мен ми беше достатъчно впечатляващо да лежа на шезлонга под върха и да гледам снега  Cheesygrin Сигурна ли си, че от Априлци има еко-пътека до Ботев? Много стръмно ми се вижда.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #418 -: Юни 08, 2015, 14:13:53 »

От хижа Плевен има Smile
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #419 -: Юли 13, 2015, 19:49:22 »

Търси се хотел във Варна.За една вечер, нещо да има къде да се спи.Ще пристигна късно ако това има значение.Също и да е на лесно за намиране място, че като съм уморен хич с нищо не ми се занимава, камо ли с трамбоване на Варна
И не ми се дават пари Smile
Гагаузи, на помощ
« Последна редакция: Юли 13, 2015, 19:51:00 от Nakom » Активен
Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #420 -: Юли 13, 2015, 21:08:34 »

Аз ползвах "Трите делфина", по препоръка на Bizzare, и съм много доволна. Благодаря й за което! На лесно за откриване място е, до ЖП гарата, удобно, прилично и предполагам, че е на нормална цена, т.е. не знам на други места как вървят, за да сравня. Едно телефонче и си го резервирал, когато и да пристигнеш.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #421 -: Август 05, 2015, 15:06:03 »

Накоме ...преди 3 седмици си писал, що не писа по едно лично да видим и да се видим :/

Lila, радвам се, че си доволна  Smile
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #422 -: Септември 19, 2015, 22:39:18 »

Щото не се състоя Бизи.Отзоваха ме по работа , дейба
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #423 -: Юни 23, 2016, 16:40:40 »

Moжете ли да препоръчате нещо приятно за нощувка в околността София - Рилски манастир? Не съм много запозната, но нещо около Бистрица, Панчарево?

Планира се тръгване от София, разходка до Манастира и след това нощувка, за да може на следващия ден да се продължи към вътрешността на страната (напр. Карлово, Копривщица), та затова си мисля за нещо около София, но живописно, подходящо за малко дете и с хубав хотел/ресторант. За шефа ми е Smile

Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #424 -: Юни 23, 2016, 17:31:35 »

Говедарци има едно чудно хотелче, Джамбазови мисля беше, в Говедарци.  http://house-djambazki.com/
ИМаха много готина механа, с домашни ястия а сутрин се правех на животно с бухтите им с домашно сладко.Семеен хотел е, един чичо, жена  му и двамата му сина работеха.Без забележки, голямо преяждане , басейнче и спокойствие.И е на няколко км.от паничище
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: