star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Пътешествия и хотели
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пътешествия и хотели  (Прочетена 70215 пъти)
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #25 -: Януари 20, 2010, 14:18:16 »

На Двореца гледах снимки в нета и на мен ми се сториха малки стаите, въпреки че това не е от свръх значение за мен. В Гранда обаче никъде не видях ценоразпис на СПА услугите.  Rolling Eyes А за самия Велинград и околностите какви впечатления имате? Има ли нещо, което не бива да пропускам, отивайки там?
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #26 -: Януари 20, 2010, 14:23:25 »

Ами ние бяхме само за един ден, но едвам си намерихме къде да хапнем. Не сме обикаляли целия град де, но това ми направи впечатление Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #27 -: Януари 20, 2010, 15:27:03 »

Ако имате път към язовир Въча - да ви препоръчам хотел Чилингира , гледката от стаите е уникална , терасите все едно са над водата и чуваш плясъка Smile

Аз него щях да ти препоръчам като каза Родопи...Много приятно това хотелче. Ходих зимата, ама ми се ходи и лятото, защото ще е супер релакс на басейнеца според мен.

Иначе с майка ми и баща ми сме ходили в Родопите, Триград и спахме в някаква вила-хижа с родопски одеала, а на сутринта ядохме най-уникалната баница на света...Нооо това беше 2000 година и не помня нито точното място, нито името... Rolling Eyes
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #28 -: Януари 20, 2010, 18:08:01 »

Аз препоръчвам Триград при бат' Краси, където ни готвеха и въртяха мекиците. Има и забележителности!
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #29 -: Януари 20, 2010, 19:19:20 »

А ние бяхме в Двореца и няма да повторим. 130лв за нощувка в тясна клаустрофибична стаичка с хлебарки! Ужас.

Wink
Ще се научиш да ме слушаш ти, ама някой друг път  Lol

Аlexia, не си струва да мръдваш от хотела, ако е хубав, няма какво да видиш.

Мин, заинтересова ме с този хотел Пирин Rolling Eyes Там не съм била, а както го описваш.. не е за изпускане! Ще поровя за сайт.

« Последна редакция: Януари 20, 2010, 19:22:07 от Bambina » Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #30 -: Януари 20, 2010, 19:27:31 »

Те ти сайт  Cheesygrin
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #31 -: Януари 20, 2010, 19:35:47 »

Огромен е комплекса, 5 звезди, са си 5, много релакс изглежда.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #32 -: Януари 20, 2010, 22:08:23 »

На Двореца гледах снимки в нета и на мен ми се сториха малки стаите, въпреки че това не е от свръх значение за мен. В Гранда обаче никъде не видях ценоразпис на СПА услугите.  Rolling Eyes А за самия Велинград и околностите какви впечатления имате? Има ли нещо, което не бива да пропускам, отивайки там?
http://grandhotelvelingrad.com/GHV_spa_broshure_2009.pdf
Не всичко е включено в брошурата, но цените не се различават.
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #33 -: Януари 20, 2010, 23:03:58 »

Благодаря ви за отговорите  Kiss Утре ще се опитам да резервирам.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #34 -: Януари 21, 2010, 09:57:24 »

Бамб, не си спомням какво си ми казала, ама няколко човека ни го препоръчаха, да не говорим, че след нас бяха още приятели и всички бяха мн доволни. Пуст късмет.
Аз си харесах хотел в Търново, ако някой знае отзиви за него, да казва Smile))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alexia
Newbie
*

« Отговор #35 -: Януари 21, 2010, 11:43:59 »

Както и очаквах, в Гранда във Велинград не правят резервация само за една нощ. Такава е процедурата и в други хотели, което е някак неразбираемо за мен, но както и да е. Обадих се в Бор и резервирах за 160 лв. с вкл. вечеря, закуска и по една процедура за двама ни. Смятам цената за прилична.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #36 -: Януари 25, 2010, 21:27:22 »

В Гранд хотел Велинград бяхме настанени в доста просторно и луксозно студио, но имам лош спомен, свързан с хранително натравяне  Razz
И градът не ме грабна, в един никакъв сезон бяхме, красива природа, но малък, схлупен, кален и дъждовен.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
alexia
Newbie
*

« Отговор #37 -: Януари 25, 2010, 21:38:28 »

Лиони, ама в хотела ли се натровихте? А за града.... абе няма значение (няма да имаме много време за разходки), ние отиваме да се погушкаме далеч от всички, защото се прибирам в Бг точно за Св. Валентин, а ще поседя много малко и трябваше набързо да си спретнем един НАШ ден.  Smile Надявам се басейна и спа процедурите да са на ниво. Ти с какво впечатление остана?
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 21:50:50 от alexia » Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #38 -: Януари 26, 2010, 09:47:11 »

Аз не съм имала време за СПА, тъй като бях на редица семинари, обучение, и коктейли. Да, в хотела се натровихме, аз и няколко колеги. Не разбрахме кое точно е било развалено, но в една и съща вечер всичките се скопосахме  Rolling Eyes
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #39 -: Януари 26, 2010, 11:56:05 »

Kaто ви слушам и се чувствам най-бедната във форума  Lol Всички ходят по хотели 4 и 5 звезди, които като им проверя цените и настръхвам...Как за 2 нощувки дадем 300-400 лв??? Бррр..

нашата система е по-различна. т.е. беше, защото отдавна не сме пътували, освен на вилата...Но иначе лятно време имаме навика да пътуваме почти всеки уикенд, като ако не сме на вилите, 90% от случаите отсядаме в къщи за гости, а не в хотели. Излиза сигурно 3-4 пъти по-евтино, а много пъти стаите са много по-хубави, отколкото в някой т.нар. хотел с масово обзавеждане. Много съм доволна от къщата в Трявна например- за 35 лева (за двама!) получихме мини апартаментче- огромна стая с кът за хол и баня. И то до центъра. http://www.tryavna.bg/web/sunhouse/

На Нова година пък бяхме в село Баня, където има минерални извори. Там си наехме цяла къща за гости с механа (Харизанова къща) само за нас ( 9 души). Излезе ни по 20 лв/човек нощувката, на 5 км е от Банско, но не си в лудницата на строежите.

Сега март месец ми се ходи в Априлци и на Ловешкия водопад, ще пиша как е било.
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #40 -: Януари 26, 2010, 14:15:45 »

Корни, ние пък почти винаги имаме някого при когото да отидем на гости.  Smile Така е на морето, така е във Велико Търново, така е и в Родопите, почти навсякъде. Тръгнем ли на пътешествие из България, винаги си намираме на място някое хотелче. Това ще ни е първият Св. Валентин заедно от години насам, а сме от 8 год. заедно. Затова реших да се поглезим. А и не е чак толкова скъпо, защото в цента влиза храната и ползването на всичките му там джиджавки. На човек по 80 лв. е приемливо за нашият бюджет.  Smile
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #41 -: Януари 26, 2010, 14:45:34 »

Ех, Корни... Много сме богати всички, няма що...
Просто на човек понякога му се приисква да се изекфи без да мисли за нищо, и без нищо да му липсва. Лошо ли е?

Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #42 -: Януари 26, 2010, 14:58:14 »

Не е лошо, Мини.  Smile И ние затова така решихме. Искаме да се поглезим и това е. Има си и такива поводи, има и от онези, в които ти се иска да си в някоя бабина къща, където сутринта да ти опържат мекици и на тръгване да оставиш 20 лв например. Иначе на всекиго пожелавам да има възможност да отседне там, където поиска  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #43 -: Януари 27, 2010, 09:59:02 »

Е, защо се засягате, не съм казала нищо лошо за никого.
Само споделих ние как правим- аз лично не обичам хотелите, защото са много еднакви. Разбира се, има и много хубави хотели. Може би при мен играе роля и че не обичам СПА процедури (само басейни, но на тях така или иначе можеш да ходиш). Та за мен няма смисъл да дам повече пари, като мога да дам по-малко, излишно "изхвърляне" е. Но всеки си го разбира различно, така че ми е интересно да чета вашите постове Smile

Ох, няма ли да се стопли вече времето и да става за пътувания...такъв студ е, че нищо не ми се прави тия седмици :(
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #44 -: Април 24, 2010, 12:14:34 »

Някой да препоръча приятно местенце за отсядане в Ковачевица? Smile
Май това ще ни е майската дестинация Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #45 -: Април 24, 2010, 19:24:19 »

Капсъзови къщи. Приятели са ни , много е страхотно.

Другото е пак на наш приятел- Шумаревата плевня. Драсни на скайп да ти дам телефони ако искаш Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #46 -: Април 24, 2010, 22:23:31 »

Аз пък препоръчвам Лещен и да прескачате до околните села за туризъм. Ако искате по-уединено и спокойно, де. А и цените са умопомрачаващо ниски. Ама все пак там бяхме преди година и половина, не ми е съвсем прясна информацията.
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #47 -: Юни 14, 2010, 19:23:42 »

Мили съфорумнички, имам нужда от спешна помощ. Идва ми важен гост от чужбинско и иска да отидем до Варна на моренце. Къде бихте го завели вие? Моля ви, препоръчайте хубав хотел във Варна, Златните, св. св. Константин и Елена и т.н. Разбира се, за предпочитане е нещо на брега на морето, но не е задължително, защото сме с превоз. Държа да има удобства. Цената също няма голямо значение. Предварително ви благодаря.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #48 -: Юни 14, 2010, 23:40:33 »

Много зависи откъде ти е госта и какво търси. Ако парите са без значение и търси красиво и уединено място, препоръчвам Ривиера. Ако търси нощни забавления - всеки хотел на първа линия на Златните би го устройвал. Ако предпочитате в града, също мога да препоръчам един - два хотела, но просто не е лошо да подскажеш какво ще е удачно. Аз не бих завела мой гост на Златните, например, защото на мен самата не ми харесва там, но много чужденци търсят точно това (разбирай тип Слънчев бряг). Иначе подобно място на Ривиера, но не толкова скъпо, е Св. Константин и Елена, там Мина харесва хотел Марина, ако не бъркам, аз не ги познавам много добре. И то всичко това е на морето, просто не знам дали искате да сте близо или в града.
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #49 -: Юни 15, 2010, 10:20:24 »

Не харесвам хотел Марина. Razz
Харесвам само Ривиера.

Има един страхотнярски хотел в Константин и Елена. Казва се "Азалия" , на самия плаж е , има и минерален басейн, много е хубав. Другото място ,което харесвам е "Слънчев ден", много уредено, много хубаво, с готини чисти плажове и  готини соц хотели (реновирани обаче).
« Последна редакция: Юни 15, 2010, 10:23:30 от Mina_21 » Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: