star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Цената на истината
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цената на истината  (Прочетена 13720 пъти)
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #25 -: Септември 17, 2009, 12:02:37 »

Аз това за апартамента не го разбрах, понеже не гледах цялото предаване. Гледах само като каза, че иска дете от тоя човек, но е направила аборт
Активен

inka
Newbie
*
Публикации: 127

« Отговор #26 -: Септември 17, 2009, 12:05:51 »

Ами аз доколкото разбрах той бил купил апартамент на сина си, но в продължение на една година не е искал да й каже от страх, разбира се. Тя много се обидила като разбрала. Освен това го обвинява, че много се бил грижил за децата си и не искал да ги наранява или нещо да им липсва...Аз лично бих го убила с камъни!  Smile
Активен
kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #27 -: Септември 17, 2009, 12:08:55 »

Да кажа само, че и той самия я е карал да прави аборти. Относно апартамента и аз не разбирам как някой ще се сърди, че ти си купил нещо на децата си и че се грижиш за тях просто е нелепо твърдението, че тя трябва да получава повече внимание от децата му.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #28 -: Септември 17, 2009, 12:13:05 »

Добре бе, хубаво, тия не са ли чували за контрацепция?
Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #29 -: Септември 17, 2009, 12:25:29 »

А освен това има и мъже, които първоначално реагират по този начин.
От емоции. Незнам дали е такъв случая, но плода си е плод
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #30 -: Септември 17, 2009, 12:38:14 »

Само да кажа, че някоко пъти той е настоявал за аборт , а след това тя има 1 или 2 спонтанни... Та не всички са пожелания... Освен това е много лесно да се говори отстрани, но не се знае какво точно са говорели и защо са решили, че е най-добре да направят аборт, а не всяка жена ще се навие да роди дете, когато няма подкрепата на мъжа до нея...
Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #31 -: Септември 17, 2009, 12:39:23 »

Права си, но както Галка каза, те не са ли чували за контрацепция
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #32 -: Септември 17, 2009, 12:46:31 »

Абе какво толкова ги обсъждате тия профани, не мога да разбера. Аз се придържам зад тезата , че цялата фамилия е платена да псува, да се ядосва, и да си говорят глупости в ефир. Я помислете, кой нормален човек, че си разбие живота за 5 000лв. ??А пък участниците ми изглеждат нормални хора, средностатистически. Няма логика просто. Smile Птк чак коя колко аборти правила...кой им е светил, за да знае , че е вярно?
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 12:48:18 от Mina_21 » Активен

inka
Newbie
*
Публикации: 127

« Отговор #33 -: Септември 17, 2009, 12:49:04 »

Аз лично също не бих искала да имам дете от тази жена...просто не бих изгаряла от желание цял живот да ме изнудват Smile Иначе е най-лесно, когато не искаш деца, да се предпазваш по достатъчно надежден начин, още повече, ако си родила първото си дете едва на 17...това е нещото, което ми е чудно и възмутително...
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #34 -: Септември 17, 2009, 16:12:56 »

Aз като нищо бих се навила да ми платят и да разправям измисляни простотии по телевизията.  Wink
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #35 -: Септември 17, 2009, 16:42:25 »

Шоуто не е нагласено. Оперативна информация. Не държа да ми повярвате.
И още един коментар от кухнята: "Не знаеш какви изроди има в тая държава", а моето продължение е: "за пари и майка си ще продадат". Факт, мили мои.
Инак, аз знам, че всеки човек си има кирливи ризи, не знам защо да губя час време от живота си, за да се наслаждавам или възмущавам на чуждите такива?
Вероятно обаче рейтинга бие тавана, а тофа също е факт, защото ние, българите сме си така, умираме си да цъкаме и да се успокояваме, че има по-зле и от нас...

Да споделя: Вчера нали се похвалих, че съм спечелила устройство за мобилен интернет от Глобул. Отидох до офиса им, за да си го взема и се оказа, че съм го спечелила, но само ако си купя лаптоп на изплащане от тях...

Lol Lol Lol Сори, Уни, ама...
Ще спукам колегата от Глобул сега, той дето ни се подиграва на еко проекта за тръноопашатата потапница!! Мошеник Lol
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 16:49:14 от Fei4ka » Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #36 -: Септември 17, 2009, 16:54:09 »

Фей, щях да пиша ти да не четеш, за да не ми се подираваш, ама явно съм забравила  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #37 -: Септември 17, 2009, 16:59:30 »

Фей, щях да пиша ти да не четеш, за да не ми се подираваш, ама явно съм забравила  Lol

За Коледа ще ти подаря едно устройство, тююю, че ме ядосва тоя Глобул Lol
Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #38 -: Септември 17, 2009, 17:05:23 »

Lol Абе, как може да лъжат така хората?!
Тамън си мислех как ще развивам мускули, като го ползвам по селата...
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #39 -: Септември 17, 2009, 17:27:33 »

Еми...лош маркетинг, знам ли?!

А за мобилен нет по селата...трябва да е желязна мрежата в тия села, което май-май не е валидно за доста села... Rolling Eyes Wink Но става да си свършиш нещо спешно от зор заман.
Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #40 -: Септември 17, 2009, 17:29:35 »

Еми, повече от лош е!
Аз сега дори и да имам нужда, няма да отида да си купя от тях...
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #41 -: Септември 17, 2009, 17:49:58 »

Lol Фю, аз точно с вашата мрежа се катерих по една чешма (щот това беше най-високата точка, до която мога да се докопам. Обаче като се има предвид, че на това затънтено местенце М-тел телефона ми само лови някакъв колеблив обхват от време на време, Гло само мълчи и служи за едно голямо нищо. Така че изобщо хващането на нет си беше диво геройство.

А на мене няма ли да ми подариш, мъри, а??? Lol
Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #42 -: Септември 18, 2009, 09:37:19 »

няма да ти подари  Razz
само на мен ще подаари, понеже бях много разочарована, а и още съм, от "подаръка" ми от глобул
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #43 -: Септември 18, 2009, 11:23:41 »

Гальо, на теб колко устройства ти трябват? Нали си купи едно, ай стига рИва! Lol

Инак за обхватеца заветен, така е - по тези затънтени села и паланки, където още не са намерени подходящи места за монтаж на антени или е имало други юридически спънки, няма как да очакваме добро покритие.
Но странно нещо са хората - от една страна искат перфектен обхват, от друга не искат антените Lol Е, нЕма угодия, факт Razz
Активен

kika
Newbie
*

« Отговор #44 -: Септември 18, 2009, 13:49:28 »

Днес неразбрах в кое предаване била тази от снощи от цената на истината. Казала, че сега още повече се обичат с мъжа си и се радват че са спечелили толкова пари защото много им трябвали. И после ми кажете, че не е нагласено може да си е в семейството заговора, но го има.
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #45 -: Септември 18, 2009, 14:02:15 »

Кика, ти нали се сещаш, че там не отиват случайни хора. Минават през кастинг със своите истории и ако сметнат, че си достатъчно скандален, чак тогава ще те 'одоброят'. Затова им задават предварително въпросите и ги дестват с детектор, без да им съобщават резулатите. Ти като отиваш с ясното съзнание да разкриваш живота и тайните си за пари е повече от ясно, че вече си го обсъдил със семейството си. Те, ако не са съгласни, няма как да стане. Ама луди и гладни хора, които ще продадат и майка си винаги ще има.
Активен
kika
Newbie
*

« Отговор #46 -: Септември 18, 2009, 14:06:24 »

Да де и аз това имах предвид, че се възмущавам. Ксвото и да си говориме всичко е сведено до парите за тези хора чест и гордост са само думи без смисъл.
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #47 -: Септември 18, 2009, 14:36:43 »

днес в един от вестниците пишеше за живота на трима от участниците в предаването...
Родителите на двама от тях се срамували и страхували да излязат на улицата
Активен

maharabuba
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #48 -: Декември 19, 2009, 17:43:23 »

Предаването е ужасно.За нищо на света няма да се излагам така!!! Exclamation
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: