star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar И аз казах "ДА!" :)
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И аз казах "ДА!" :)  (Прочетена 24222 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #75 -: Октомври 13, 2009, 13:20:12 »

Страхотно сватбено тъжество сте си спретнали! Направо не знам какво да кажа...прекрасна булка си мила! Желая ви безкрайно щастие и любов!  Kiss
Как ми се доходи пак на сватба  Cheesygrin
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #76 -: Октомври 13, 2009, 13:34:06 »

Благодаря за комплиментите   Big grin много сте мили. Аз още не мога да си формулирам какво да ви разкажа. Просто всичко за мен беше една прекрасна приказка. Толкова хубаво ми беше, не мога да го опиша, всичко беше много вълшебно. Много се зарадвах на всички,които въпреки разстояния и др грижи ме уважиха и успяха да дойдат на сватбата ни. Трогната съм от форумното присъствие,страшно много ме зарадваха.
Сутринта на 10.10 станах в 8:00 а предната вечер едва заспах към 2 часа от мисли, но не от притеснение, много спокойна си бях даже,всички ми се учудваха. Изкъпах се, хапнах точно два залъка и момичето дето ми прави прическа и грим пристигна в нас и започнахме с приготовления, в 13:00 бях готова.
Традициите не са това,което бяха... мъж ми дойде в 13:30,взе ме и отидохме в Резиденцията в Сандански за да си правим снимки за албума преди всички други процедури  Cheesygrin
Снимахме се, върнахме се, поседнах си малко при гостите да се видим и в 17:00 дойдоха да ме взимат. Братовчед му на мъж ми е спортист Николай Атанасов, той с два подскока се качи на гаража, оттам на терасата и нахлу с взлом вкъщи  Lol
Беше много вълнуващо,аз изтичах да се скрия в спалнята, а приятелките ми как се разкрещяха  Lol мъж ми го изтормозиха, на 5 врати му бяха подготвили барикади да дава пари за да го пуснат. Мина и това, достигна до мен,излезнахме, направих няколко адета,изиграхме едно хоро пред нас и потеглихме към гражданското.
Там беше страхотно вълнуващ момент, едва сдържах сълзите си, защото ако се бях разревала, щяха да ми паднат миглите  Lol толкова беше романтично.
След това беше черквата,там също беше много вълнуващо, естествено и там едва ги сдържах  Lol там всъщност видях форумките,че присъстват, че са пристигнали и само ме снимаха, толкова много се зарадвах. Врекохме се и пред Бог и потеглихме към ресторанта. Там след като гостите се настаниха последни влезнахме ние и последва още един вълнуващ момент, как след като влезнахме всички ни посрещнаха на крака и ни ръкопляскаха и ни се радваха. След това продължи веселбата почти без спиране до 2:30- 3:00... направо накрая вече бях капнала. Особено на даруването ни изтормозиха на мъж ми колегите и приятелите... качиха ни над 5 пъти на масата да танцуваме.
Много добре се позабавлявахме и много се радвам,че гостите ни се отпуснаха и също много се веселиха и всички бяха с грейнали лица.
Доволни сме много, получихме много цветя,подаръци,картички с много мили пожелания,парички и внимание.
Сетих се за една случка от сватбата, бяхме с мама и леля до вц да ми свалят воала и ето ти форумките в комплект и се спряха при нас и разговори, смешки, похвали към мен и мама. Много бяха сладки  Kiss
Това от мен за сега. Скоро и аз ще кача снимки във фб  Kiss
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #77 -: Октомври 13, 2009, 13:43:57 »

Стахотно звучи всичко  Red face Очаквам и твоите снимки, надявам се скоро да можем да видим и професионалните, със сигурност ще са прекрасни   Wub
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #78 -: Октомври 13, 2009, 13:46:44 »

Аз чакам с нетърпение твоите снимки, защото искам от тези пред църквата  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #79 -: Октомври 13, 2009, 14:32:38 »

Ох и аз видях снимките. Страхотни сааааа....Много е хубава сватбата и булката.
Направо се "изцъклих" от гледане. Иксма и аз да изживея това, искам и аз да се омъжваааааам..... Razz Big grin

Приказно е, наистина.  Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #80 -: Октомври 13, 2009, 19:18:57 »

Много си сладка, много те обичам Kiss
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #81 -: Октомври 14, 2009, 10:37:13 »

И аз разгледах снимките на Мини. Smile Личи си цялата весела атмосфера.

ППП, направо сияете с мъжа ти! И си много хубава!
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #82 -: Октомври 14, 2009, 11:41:03 »

Старохтни сте!!!
Честито!!!
Активен
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #83 -: Октомври 15, 2009, 17:29:57 »

Честито на семейството, много любов и разбирателство пожелавам. Видях снимките ти във файсбука, наистина чаровна и прекрасна булка си.
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #84 -: Октомври 15, 2009, 21:16:01 »

Поздравления, страхотни новини! Всичко най ви желая, щастлив семеен живот и прекрасни мигове заедно!
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #85 -: Октомври 15, 2009, 22:58:08 »

Скъпа Петя, тази вечер случайно видях снимките от сватбата ти и искам да ти кажа, че си най-сладката булка, която съм виждала някъде! Захаросай всеки миг от съвместния ви живот и с пренебрежение овкусявай горчивините!
Активен

C’est tout!
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: