star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar И аз казах "ДА!" :)
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И аз казах "ДА!" :)  (Прочетена 24179 пъти)
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« -: Септември 17, 2009, 01:26:56 »

Моята история чак сега имам време да я споделя с любимия форум. Та, някои от вас знаят,че тази година пак бях на работа в Кипър, но този път само за 2 месеца, дълги и тъжни. Мъчно ми беше страшно много за моя приятел (вече годеник) и нищо че си пишехме по 20 смса на ден и всяка вечер окапвахме пред скаип, пак си ми беше много гадно. Но дойде и моят ден да се прибирам за България. На 30 август беше полета в 8 и 20 вечерта. И се чуваме ние с него още докато бях на летищтето в Пафос,Кипър и го предупреждавам изрично да ме посрещне сам, защото така и така много ще рева, та да си ме види само той  Lol, но милия ми скроил "пъклен" план.
И така, пристигам аз на Солунското летище и си включвам телефона, както ни беше уговорката с мама, за да е спокойна, а тя преди това се чула с брат ми (който беше един от намешените в плана) и той и споделил,че ме чакат и ми готвят изненада и тя милата се изпуска пред мен и казва "браво маме, щом си пристигнала вече съм спокойна, айде че те чакат"  Lol и веднага се поправя "така де, Боби те чака", но аз нищо неподозираща и не се усетих.
Отивам аз, взимам си багажа и тръгвам към голямата врата, зад която стотици хора чакат свои близки  Cheesygrin И забелязвам приятеля ми отдалече и си махаме. А неговото махане било кодов знак за другите, че приближавам  Cheesygrin И ми дава знак от коя страна няма толкова хора, да мина оттам и аз това и правя. Иии като го видях... нагласил се официално с панталон и риза, с огромен букет в ръка и направо се разтопих и директно му се хвърлих в обятията и взех да рева и да му обяснявам колко много го обичам и колко много ми е липсвал, при което правя неволно движение с глава вляво и виждам-брат ми,приятелката му, брат му, неговата приятелка и още една двойка общи приятели (момчето снимаше с камера) и аз в някакъв захлас директно тръгвам към тях, но приятеля ми ме дърпа леко за ръката и ми казва "мило, чакай да ти кажа нещо" и аз спирам. Той пада на колене изважда кутиика и започва да ми реди някакви мили неща, от който почти нищо не помня от вълнение  Lol и аз естествено на въпроса "ще се омъжиш ли за мен?" отговарям с "да, мило" и следва една от смешните ситуации, той ми мушва пръстена на безименния на лявата ръка, но леко се инати и приятеля ми ми казва "мило, не влиза" а аз "влиза,влиза"  Lol и последва истерични крясъци,насълзени очи и много поздравления и мили пожелания(при което всички хора дето чакаха на летището бяха вперили поглед към нас,беше много сладко). Страхотно беше просто, много плаках, но беше от радост. Това беше най-страхотния ми ден!  Smile
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #1 -: Септември 17, 2009, 02:42:31 »

Много вълнуващо и красиво  Wub
Честито !!!!!!!!
Дано радостта и хубавите моменти , сълзите на радост , прекрасни изненади и усмивки съпътстват целия ви съвместен живот !
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #2 -: Септември 17, 2009, 07:53:57 »

Еее, браво бее, честито Smile

Много любов и романтика и у вашата къща. Едно време като се отвори тоя раздел и се чудех за какъв чеп, като всичко на всичко имаше 1-2 сгодени, а то какво стана, леле мале. То за 2 месеца има само 4 нови теми Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #3 -: Септември 17, 2009, 08:21:36 »

Честито на новата бъдеща булка!  Cheesygrin Сватби, сватбииииии  Clap Clover Много се радвам  Wub Бъдете много щастливи заедно!
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #4 -: Септември 17, 2009, 09:09:43 »

Еее, мила, това е като извадено от някой филм, много е хубаво! Страхотен момент е избрало твоето момче - точно когато ще преливаш от емоции и ще си ужасно щастлива, че сте заедно. Все така да се обичате и се правите щастливи!
Планове за сватба има ли вече?

Оф, тука всички с егати грандиозните предложения, чак на мен ми се прииска  Sneaky
Активен

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #5 -: Септември 17, 2009, 09:33:51 »

Честито и от мен! Много семейно щастие и радостни моменти.
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #6 -: Септември 17, 2009, 09:39:32 »

Разгеле! Писна ми да мълча като гъз! Cheesygrin

Обичам ви! Kiss
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #7 -: Септември 17, 2009, 10:29:57 »

Ей, честито и от мен.
Пак се разплаках в офиса...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #8 -: Септември 17, 2009, 10:32:42 »

Еее, колко време чакам вече да се похвалиш. Пуу, най-накрая. Отново ви желая безкрайно много любов, да запазите тази романтика и много да се уважавате и подкрепяте!  Kiss
Биз, брака е много готино нещо, а явно е и заразно  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #9 -: Септември 17, 2009, 10:40:35 »

честито  Kiss нямало романтични мъже, а  Cheesygrin
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #10 -: Септември 17, 2009, 10:40:55 »

PPP, честито и от мен! Наистина звучи като от някой филм. Вълшебен момент ти е организирал твоят годеник вече, а най-хубавото е, че  още на мига сте го споделили с най-близките ви хора.
 Wub Clover Wub Clover Wub
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #11 -: Септември 17, 2009, 11:26:20 »

И аз ревнах в офиса...

Всичко най-най-розово пожелавам!  Wub
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #12 -: Септември 17, 2009, 12:04:12 »

Абе аз не ревнах, обаче много, ама много ви се радвам!!!
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #13 -: Септември 17, 2009, 14:21:26 »

За най-нетърпеливите добавям инфо  Cheesygrin , имаме дата и тя е 10.10.2009
рокля още не съм мерила, не знам и аз защо  Lol тук в Петрич не ми се мери, ще ходим този уикенд може би с мъж ми малко на разходка- Пловдив,Асеновград (и именно там мисля да се развихря по магазините), София (но не е сигурно, защото исках леля ми да ми направи пробна прическа, но те тогава ще са извън София и може и да не минем оттам)
За тортата още не сме сигурни, може би ще я поръчваме от Сандански, мислим да е на 3 етажа, не съм по изхвърлянията (преди седмица бяхме на сватба на наши приятели и те я бяха поръчали от 5 звезден хотел 6 етажна- 500лв  Blink, като се замисля за всички други разходи и не ми се поръчва такава торта,иначе и нашата мислим да е от същото място, защото сладкара ни е приятел и беше страхотна, може да му се доверим и за нашата  Big grin )
Всичко написах толкова объркано, но ми е простено  Cheesygrin
Нашите ще си пристигнат от Кипър два дни преди сватбата и ще са тук само 1 седмица, това малко ме натъжава, но се надявам във въпросния ден да не мисля за такива неща, че ще е много кофти да се разрева. Въпреки,че тези дето са минали вече по този път ми казват, че няма да имам време точно за това  Cheesygrin Искрено се надявам.
За прическа също не съм сигурна, но за сега съм се нагледала на 1-2 семпли прически, мисля да направя пробна и тогава вече ще знам. Не знам какво друго да напиша. Това е от мен за сега.  Kiss
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #14 -: Септември 17, 2009, 14:43:17 »

Лелеее, не се шегувате вие! Та то има по-малко от месец! Хаха почувствах се както когато Ели каза, че е бременна в шестия Lol

На 10.10 ще се жени един от най-близките ми приятели и много се вълнувам - паметен ден ще е Smile
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #15 -: Септември 17, 2009, 14:47:00 »

много сте сладки и мили всички  Kiss благодаря!
Активен
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #16 -: Септември 17, 2009, 14:58:08 »

Честито и от мен! Да сте все така щастливи и влюбени!  Kiss
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #17 -: Септември 17, 2009, 15:00:55 »

Петюша, виж тая фирма http://marcia.vibs.bg/contacts.php. На мен ми беше един от вариантите за рокля, в случай, че не бях намерила кой да ми я ушие . Имат мнооого хубав, авторски рокли. Не са стандартните селски, дето до една си приличат. Razz
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #18 -: Септември 17, 2009, 15:05:56 »

Евала ви правя, вие сте жестоки организатори!! ППП, много се радвам как всичко ви се случва в синхрон Smile
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #19 -: Септември 17, 2009, 15:07:10 »

Миличка, случило ти се е нещо прекрасно, много се радвам приятелят ти колко емоционално и незабравимо ти е предложил! Бъдете много щастливи!!
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #20 -: Септември 17, 2009, 16:27:24 »

Ех, Петенце, мило! Ти си такава душичка, че заслужаваш само чудни мигове като този, които си преживяла!

Много те обичам, много и цялото щастие ти желая на теб и обичания мъж! Много да се слушате и да споделяте всяка глътка щастие.

Аз разбрах от моя приятел фб и много се развълнувах Smile А днес с датата направо ме шашна!!! Но, евала, така се прави какви са тия такми по една година Cheesygrin

П.П. Ух, не знам за Петя, но аз се влюбих в тази

http://marcia.vibs.bg/rokli2/24_b.jpg

http://marcia.vibs.bg/rokli2/25_b.jpg
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #21 -: Септември 17, 2009, 17:21:28 »

Ама вие направо скоростелно ще се вземате, за по-малко от месец. Успех с организацията!
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #22 -: Септември 17, 2009, 17:33:02 »

Разплака ме  Smile Наистина, моментът е бил незабравим!А годеникът ти е просто страхотен!
Честито!
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #23 -: Септември 17, 2009, 17:33:24 »

Ето на това се вика Мексиканска вълна!
Ама вие сте много бързи! Леле, по-малко от месец, аз се препотявам, че имам 9 месеца и нищо не съм измислила. Дръж ни в течение, резервирахте ли ресторант, в Петрич ли ще е сватбата, мъж ти от къде е, къде ще живеете... Искаме подробности!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
PPP
Newbie
*

« Отговор #24 -: Септември 17, 2009, 17:55:24 »

такаа, искам да уточня, че не стана толкова бързо, още докато бях в Кипър се организираха част от нещата(напр.получих смс с 10ина дати за свободни ресторанти и аз реших,че това е нашата дата), аз си знаех, че ще има сватба, но предложението гадаех къде ще е и как ще е, та той наистина избра най-вълнуващия и емоционален момент  Cheesygrin
да, Теди момчето ми си е от Петрич, ресторанта,които сме резервирали е на 4-5 км извън града, но го предпочетохме, защото е най-нов и модерен спрямо скромната бройка 5-6 други ресторанта дето са си в града. Ще си живеем тук където съм си и сега, в стаята на мъж ми, но подготвяме нещо като мезонетче, не е апартамент, малко скромно жилище в което ще поживучкаме 5-6 години по сегашни планове,а то се намира на горния етаж над нас  Cheesygrin
Много сте мили и емоционални, направо и мен ще ме разревете така като ми пишете една след друга как сте се трогнали от разказа ми  Smile
Мини благодаря ти за сайта, наистина има много хубави рокли и хубавото е, че имат магазин в Благоевград, а на мен другата седмица ми предстои път натам, така че ще го посетя задължително  Kiss
Активен
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #25 -: Септември 17, 2009, 18:09:19 »

Честито и от мен. А датата ми е много скъпа, защото моите родители са сключили брак на 10.10, но преди 33 години. Smile
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #26 -: Септември 17, 2009, 21:06:21 »

Хехе, вие сте наистина страшни организатори.  w00t

То понякога така става, че като си притиснат от времето ставаш по-организиран и съсредоточен. А когато знаеш, че няма закъде да бързаш се моткаш.  Smile
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #27 -: Септември 18, 2009, 01:14:45 »

Петенце, честито!!! Направо не знам какво да кажа, нямам думи Smile Толкова красиви, щастливи новини бликат от тоя раздел Smile
Активен
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #28 -: Септември 18, 2009, 01:18:33 »

честито и от мене!!! Желая ви от всичко по много......чакаме разказите ти за подготовката  Kiss
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #29 -: Септември 19, 2009, 12:40:08 »

Честитоооо!!!Страхотно! Kiss Kiss Kiss Желая ви много щастие!
Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #30 -: Септември 25, 2009, 22:39:01 »

Петя, честито! Много се радвам за вас и чакам с нетърпение да разказваш как върви подготовката. До 10.10 то време не е останало Smile
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #31 -: Септември 26, 2009, 16:10:49 »

Баси кво напрайхте вие бе!  Cheesygrin супер! Честито Пете, цялото щастие ти желая, то така като е тръгнало май и аз ще се разписвам скоро тук  Lol
 Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #32 -: Септември 29, 2009, 00:33:09 »

И тук честито. Да си направите най-хубавата сватба  Smile
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #33 -: Септември 30, 2009, 20:27:44 »

Отново благодаря. Искам да се похваля, че с годеника ми в събота бяхме на Асеновград-купих си рокляяяя  Rolling Eyes много съм доволна, имам чувството,че за мен е ушита, толкова много ми хареса. Даже не си бях представяла,че толкова ще ми пасне.Купих си и обувките от същия магазин. Мъж ми и той от Асеновград си купи неговите си неща. После хапнахме в Макдоналтс и потеглихме към гр. Раковски за халките. Там има страшно много избор. Над 900 модела. Избрахме и тях, за 15ина мин. ни ги надписаха от вътрешната страна с имената и датата на сватбата. И така, доволно се прибрахме и много щастливи от свършената работа  Cheesygrin
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #34 -: Септември 30, 2009, 20:56:12 »

Ох, за мен халките са най-вълнуващата покупка!  Wub
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Септември 30, 2009, 20:57:19 »

Ползотворно пазаруване сте имали Smile
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #36 -: Септември 30, 2009, 20:59:48 »

Какви халки си избрахте?
И моята мечта е да си харесам готова рокля, изобщо не искам да ходя по проби и да уфкам срещу шивачки.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #37 -: Септември 30, 2009, 21:43:19 »

Това се казва успешен улов  Cheesygrin Бравос!
Ние над халките много се зорихме, ужасно трудно ни беше да се спрем на модел, който да допада и на двама ни. Ама накрая успяхме  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #38 -: Септември 30, 2009, 22:10:45 »

Пупи имаш ли ги снимни във фейсбук? Какви са вашите?
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #39 -: Септември 30, 2009, 22:18:40 »

Определено много добра работа свършихме  Big grin С халките и на нас ни беше трудно, защото избора ни беше много голям, но в крайна сметка се радвам че си харесахме едни и същи и даже имаше и размери и направо си ги взехме. горе долу класически модел са, но с бяло и жълто злато и са матирани.
Активен
veselushka
Newbie
*

« Отговор #40 -: Октомври 01, 2009, 14:01:11 »

Ехеее, РРР, всичко сякаш е предначертано за вашата сватба. Smile Засега (пу-пу-пу) всичко върви толкова гладно, сякаш някой предварително е подготвил всичко, начертал ви е една пътека и вие просто минавате и вземате необходимото. Някак си е много вълшебно!   Wub
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #41 -: Октомври 05, 2009, 14:55:18 »

Лелеееее ще припадна.
Петенце честито!!!!
Страхотна новина Kiss Kiss Kiss
Да сте много щастливи Kiss
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #42 -: Октомври 09, 2009, 08:33:37 »

Ох, така се вълнувам от утрешния ден, по-скоро вечер Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #43 -: Октомври 09, 2009, 09:04:34 »

Уф не мога да повярвам, че толкова бързо дойде. Петенце, пожелавам ти страхотен последен ден като госпожица и най-прекрасната сватба утре! Просто като си представя колко ти е трепетно в момента и ми става едно такова....носталгично Smile
Утре ще е много сватбен ден, и мен ме чака сватбата на един от най-прекрасните хора в живота ми, така че много ще си мисля и за теб в сватбената обстановка  Kiss
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #44 -: Октомври 09, 2009, 09:10:05 »

Отивам да си лакирам краката от вълнение  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #45 -: Октомври 09, 2009, 13:09:17 »

Вярно, че утре е дъ биг дей!!! Всичко най-най-прекрасно ви желая. Да се обичате, уважавате и да се радвате на невероятното създание, което расте в теб, и което скоро ще е в обятията ви. Много та цАлувам. знам, че ще си най-прекрасната!  Kiss
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #46 -: Октомври 10, 2009, 12:41:29 »

Вярно, че му дошло времето. Много бързо!  Cheesygrin

Сигурно и утрешния ден ще мине светкавично, но нека остане един от най-незабравимите в живота ви! Винаги да запазите тази любов помежду си и този ден да е неин празник!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #47 -: Октомври 10, 2009, 13:39:56 »

Хей, честит сватбен ден Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #48 -: Октомври 10, 2009, 21:53:34 »

Пете чакаме снимки от тържествения ден....не ни дръж в неведение  Kiss
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #49 -: Октомври 11, 2009, 01:30:44 »

ot mqstoto na  subitieto-ebasi qkata svatba

Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #50 -: Октомври 11, 2009, 01:34:36 »

ох само ни подхранвате любопитството....чакаме скоро да се смилите над нас и да ни черпите по някоя снимка  Kiss
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #51 -: Октомври 11, 2009, 15:09:49 »

Пете снимките са страхотни а ти си изключително красива булка.  Kiss Kiss Kiss Желая ти цялото щастие на света!
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #52 -: Октомври 11, 2009, 15:40:35 »

Честито и от мен! Желая ви прекрасни мигове и да се разбирате и помирявате цял живот!
Активен

C’est tout!
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #53 -: Октомври 11, 2009, 17:12:37 »

Петя, честито!!! Пожелавам ви цялото щастие на света и още милиони вълшебни мигове Kiss и аз разгледах няколко снимчици от сватбата и да кажа много си хубава, като принцеса си с тези къдрици и тази рокля Kiss пак ми се дожени Lol
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #54 -: Октомври 11, 2009, 17:31:40 »

Може ли и на мен снимки....,че и на мен ми се дожени....

Много семейно щастие!!ж Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #55 -: Октомври 11, 2009, 18:54:49 »

Петенце, като принцеса си била, с нетърпение очаквам разказа за сватбата!
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #56 -: Октомври 11, 2009, 19:22:30 »

Сватбата беше много яка! Cheesygrin Аз на толкова тежка и многолюдна сватба не съм била, честно.

Петя беше ужасТно красива булка.Мнооого хубава. Аз още съм в афект и не мога да разказвам , обаче беше страхотно  Wub

И да кажа- имам ужааааасно много снимки. Петя ако каже ги слагам у фацебукето Smile
« Последна редакция: Октомври 11, 2009, 19:59:13 от Mina_21 » Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #57 -: Октомври 11, 2009, 21:17:06 »

Аз казвам за моите да ги тургаш нейде дето мога да ги докопам Cheesygrin

Инак да се изкажа и аз...Благодаря на Петьофелчето, че ни направи част от своята приказка.

Определено сватбата беше както Мини вече описа - страхотна, многолюдна и пъстра веселба. И сред всичко това летеше една пеперудка, една магически красива, влюбена и добричка фея. Всички си знаете коя е Smile Искам да кажа, че съм много впечатлена и от съпруга. Мисля, че дадохме Петето ни в сигурни ръце Cheesygrin
Изобщооо...доволна съм и пълна с емоции Cheesygrin Но махни ме мен!

Да пожелаем още един път цялото щасти е и любов на Петенцето ни!!! Kiss Kiss Kiss
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #58 -: Октомври 12, 2009, 06:24:58 »

Леле, нямам търпение тя самата да се появи  Big grin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #59 -: Октомври 12, 2009, 10:12:19 »

Честито на младото семейство и от мен Smile
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #60 -: Октомври 13, 2009, 11:11:42 »

Качвам моите снимки от сватбата (които са около 250  Cheesygrin) във Фацебукето. Който иска да зяпа Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #61 -: Октомври 13, 2009, 11:13:38 »

Мини, има само 2 снимки там :/
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #62 -: Октомври 13, 2009, 11:18:04 »

Абе качват се още. Веднъж пре**ах работата и ги изтрих без да искам. И сега отново се качват със скоростта на побеснял градински охлюв. Razz
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #63 -: Октомври 13, 2009, 11:58:14 »

Искам и аз да видя !  Smile
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #64 -: Октомври 13, 2009, 11:58:36 »

Фацебуке! Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #65 -: Октомври 13, 2009, 12:04:22 »

А как да те намеря там... Unsure Дай ми някакво име.
Активен

black_berry
Newbie
*

« Отговор #66 -: Октомври 13, 2009, 12:12:30 »

И аз ще се радвам да видя снимки...  Rolling Eyes
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #67 -: Октомври 13, 2009, 12:23:24 »

Там съм Smile
« Последна редакция: Октомври 14, 2009, 18:00:33 от Mina_21 » Активен

black_berry
Newbie
*

« Отговор #68 -: Октомври 13, 2009, 12:26:32 »

Благодаря!  Kiss
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #69 -: Октомври 13, 2009, 12:27:19 »

съм там Smile

не само там  Kiss
« Последна редакция: Октомври 14, 2009, 18:00:41 от Mina_21 » Активен

black_berry
Newbie
*

« Отговор #70 -: Октомври 13, 2009, 12:36:25 »

Поисках ти приятелство...  Rolling Eyes
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #71 -: Октомври 13, 2009, 12:39:43 »

Пете, прелестна булка си
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #72 -: Октомври 13, 2009, 12:46:01 »

Вече само там  Lol
« Последна редакция: Октомври 14, 2009, 18:00:51 от Mina_21 » Активен

black_berry
Newbie
*

« Отговор #73 -: Октомври 13, 2009, 13:08:06 »

Пете, страхотна си!!!  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #74 -: Октомври 13, 2009, 13:12:53 »

Ех, Петеее, все едно беше вчера като си говорехме за любовни проблеми в скайп, а сега ти гледам снимките като булка  Sad eyes Много си хубава, истинска принцеса. Пак ви желая да сте едно мнооого щастливо семейство!  Kiss
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #75 -: Октомври 13, 2009, 13:20:12 »

Страхотно сватбено тъжество сте си спретнали! Направо не знам какво да кажа...прекрасна булка си мила! Желая ви безкрайно щастие и любов!  Kiss
Как ми се доходи пак на сватба  Cheesygrin
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #76 -: Октомври 13, 2009, 13:34:06 »

Благодаря за комплиментите   Big grin много сте мили. Аз още не мога да си формулирам какво да ви разкажа. Просто всичко за мен беше една прекрасна приказка. Толкова хубаво ми беше, не мога да го опиша, всичко беше много вълшебно. Много се зарадвах на всички,които въпреки разстояния и др грижи ме уважиха и успяха да дойдат на сватбата ни. Трогната съм от форумното присъствие,страшно много ме зарадваха.
Сутринта на 10.10 станах в 8:00 а предната вечер едва заспах към 2 часа от мисли, но не от притеснение, много спокойна си бях даже,всички ми се учудваха. Изкъпах се, хапнах точно два залъка и момичето дето ми прави прическа и грим пристигна в нас и започнахме с приготовления, в 13:00 бях готова.
Традициите не са това,което бяха... мъж ми дойде в 13:30,взе ме и отидохме в Резиденцията в Сандански за да си правим снимки за албума преди всички други процедури  Cheesygrin
Снимахме се, върнахме се, поседнах си малко при гостите да се видим и в 17:00 дойдоха да ме взимат. Братовчед му на мъж ми е спортист Николай Атанасов, той с два подскока се качи на гаража, оттам на терасата и нахлу с взлом вкъщи  Lol
Беше много вълнуващо,аз изтичах да се скрия в спалнята, а приятелките ми как се разкрещяха  Lol мъж ми го изтормозиха, на 5 врати му бяха подготвили барикади да дава пари за да го пуснат. Мина и това, достигна до мен,излезнахме, направих няколко адета,изиграхме едно хоро пред нас и потеглихме към гражданското.
Там беше страхотно вълнуващ момент, едва сдържах сълзите си, защото ако се бях разревала, щяха да ми паднат миглите  Lol толкова беше романтично.
След това беше черквата,там също беше много вълнуващо, естествено и там едва ги сдържах  Lol там всъщност видях форумките,че присъстват, че са пристигнали и само ме снимаха, толкова много се зарадвах. Врекохме се и пред Бог и потеглихме към ресторанта. Там след като гостите се настаниха последни влезнахме ние и последва още един вълнуващ момент, как след като влезнахме всички ни посрещнаха на крака и ни ръкопляскаха и ни се радваха. След това продължи веселбата почти без спиране до 2:30- 3:00... направо накрая вече бях капнала. Особено на даруването ни изтормозиха на мъж ми колегите и приятелите... качиха ни над 5 пъти на масата да танцуваме.
Много добре се позабавлявахме и много се радвам,че гостите ни се отпуснаха и също много се веселиха и всички бяха с грейнали лица.
Доволни сме много, получихме много цветя,подаръци,картички с много мили пожелания,парички и внимание.
Сетих се за една случка от сватбата, бяхме с мама и леля до вц да ми свалят воала и ето ти форумките в комплект и се спряха при нас и разговори, смешки, похвали към мен и мама. Много бяха сладки  Kiss
Това от мен за сега. Скоро и аз ще кача снимки във фб  Kiss
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #77 -: Октомври 13, 2009, 13:43:57 »

Стахотно звучи всичко  Red face Очаквам и твоите снимки, надявам се скоро да можем да видим и професионалните, със сигурност ще са прекрасни   Wub
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #78 -: Октомври 13, 2009, 13:46:44 »

Аз чакам с нетърпение твоите снимки, защото искам от тези пред църквата  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #79 -: Октомври 13, 2009, 14:32:38 »

Ох и аз видях снимките. Страхотни сааааа....Много е хубава сватбата и булката.
Направо се "изцъклих" от гледане. Иксма и аз да изживея това, искам и аз да се омъжваааааам..... Razz Big grin

Приказно е, наистина.  Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #80 -: Октомври 13, 2009, 19:18:57 »

Много си сладка, много те обичам Kiss
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #81 -: Октомври 14, 2009, 10:37:13 »

И аз разгледах снимките на Мини. Smile Личи си цялата весела атмосфера.

ППП, направо сияете с мъжа ти! И си много хубава!
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #82 -: Октомври 14, 2009, 11:41:03 »

Старохтни сте!!!
Честито!!!
Активен
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #83 -: Октомври 15, 2009, 17:29:57 »

Честито на семейството, много любов и разбирателство пожелавам. Видях снимките ти във файсбука, наистина чаровна и прекрасна булка си.
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #84 -: Октомври 15, 2009, 21:16:01 »

Поздравления, страхотни новини! Всичко най ви желая, щастлив семеен живот и прекрасни мигове заедно!
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #85 -: Октомври 15, 2009, 22:58:08 »

Скъпа Петя, тази вечер случайно видях снимките от сватбата ти и искам да ти кажа, че си най-сладката булка, която съм виждала някъде! Захаросай всеки миг от съвместния ви живот и с пренебрежение овкусявай горчивините!
Активен

C’est tout!
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: