star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar И аз казах "ДА!" :)
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И аз казах "ДА!" :)  (Прочетена 24299 пъти)
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« -: Септември 17, 2009, 01:26:56 »

Моята история чак сега имам време да я споделя с любимия форум. Та, някои от вас знаят,че тази година пак бях на работа в Кипър, но този път само за 2 месеца, дълги и тъжни. Мъчно ми беше страшно много за моя приятел (вече годеник) и нищо че си пишехме по 20 смса на ден и всяка вечер окапвахме пред скаип, пак си ми беше много гадно. Но дойде и моят ден да се прибирам за България. На 30 август беше полета в 8 и 20 вечерта. И се чуваме ние с него още докато бях на летищтето в Пафос,Кипър и го предупреждавам изрично да ме посрещне сам, защото така и така много ще рева, та да си ме види само той  Lol, но милия ми скроил "пъклен" план.
И така, пристигам аз на Солунското летище и си включвам телефона, както ни беше уговорката с мама, за да е спокойна, а тя преди това се чула с брат ми (който беше един от намешените в плана) и той и споделил,че ме чакат и ми готвят изненада и тя милата се изпуска пред мен и казва "браво маме, щом си пристигнала вече съм спокойна, айде че те чакат"  Lol и веднага се поправя "така де, Боби те чака", но аз нищо неподозираща и не се усетих.
Отивам аз, взимам си багажа и тръгвам към голямата врата, зад която стотици хора чакат свои близки  Cheesygrin И забелязвам приятеля ми отдалече и си махаме. А неговото махане било кодов знак за другите, че приближавам  Cheesygrin И ми дава знак от коя страна няма толкова хора, да мина оттам и аз това и правя. Иии като го видях... нагласил се официално с панталон и риза, с огромен букет в ръка и направо се разтопих и директно му се хвърлих в обятията и взех да рева и да му обяснявам колко много го обичам и колко много ми е липсвал, при което правя неволно движение с глава вляво и виждам-брат ми,приятелката му, брат му, неговата приятелка и още една двойка общи приятели (момчето снимаше с камера) и аз в някакъв захлас директно тръгвам към тях, но приятеля ми ме дърпа леко за ръката и ми казва "мило, чакай да ти кажа нещо" и аз спирам. Той пада на колене изважда кутиика и започва да ми реди някакви мили неща, от който почти нищо не помня от вълнение  Lol и аз естествено на въпроса "ще се омъжиш ли за мен?" отговарям с "да, мило" и следва една от смешните ситуации, той ми мушва пръстена на безименния на лявата ръка, но леко се инати и приятеля ми ми казва "мило, не влиза" а аз "влиза,влиза"  Lol и последва истерични крясъци,насълзени очи и много поздравления и мили пожелания(при което всички хора дето чакаха на летището бяха вперили поглед към нас,беше много сладко). Страхотно беше просто, много плаках, но беше от радост. Това беше най-страхотния ми ден!  Smile
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #1 -: Септември 17, 2009, 02:42:31 »

Много вълнуващо и красиво  Wub
Честито !!!!!!!!
Дано радостта и хубавите моменти , сълзите на радост , прекрасни изненади и усмивки съпътстват целия ви съвместен живот !
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #2 -: Септември 17, 2009, 07:53:57 »

Еее, браво бее, честито Smile

Много любов и романтика и у вашата къща. Едно време като се отвори тоя раздел и се чудех за какъв чеп, като всичко на всичко имаше 1-2 сгодени, а то какво стана, леле мале. То за 2 месеца има само 4 нови теми Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #3 -: Септември 17, 2009, 08:21:36 »

Честито на новата бъдеща булка!  Cheesygrin Сватби, сватбииииии  Clap Clover Много се радвам  Wub Бъдете много щастливи заедно!
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #4 -: Септември 17, 2009, 09:09:43 »

Еее, мила, това е като извадено от някой филм, много е хубаво! Страхотен момент е избрало твоето момче - точно когато ще преливаш от емоции и ще си ужасно щастлива, че сте заедно. Все така да се обичате и се правите щастливи!
Планове за сватба има ли вече?

Оф, тука всички с егати грандиозните предложения, чак на мен ми се прииска  Sneaky
Активен

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #5 -: Септември 17, 2009, 09:33:51 »

Честито и от мен! Много семейно щастие и радостни моменти.
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #6 -: Септември 17, 2009, 09:39:32 »

Разгеле! Писна ми да мълча като гъз! Cheesygrin

Обичам ви! Kiss
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #7 -: Септември 17, 2009, 10:29:57 »

Ей, честито и от мен.
Пак се разплаках в офиса...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #8 -: Септември 17, 2009, 10:32:42 »

Еее, колко време чакам вече да се похвалиш. Пуу, най-накрая. Отново ви желая безкрайно много любов, да запазите тази романтика и много да се уважавате и подкрепяте!  Kiss
Биз, брака е много готино нещо, а явно е и заразно  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #9 -: Септември 17, 2009, 10:40:35 »

честито  Kiss нямало романтични мъже, а  Cheesygrin
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #10 -: Септември 17, 2009, 10:40:55 »

PPP, честито и от мен! Наистина звучи като от някой филм. Вълшебен момент ти е организирал твоят годеник вече, а най-хубавото е, че  още на мига сте го споделили с най-близките ви хора.
 Wub Clover Wub Clover Wub
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #11 -: Септември 17, 2009, 11:26:20 »

И аз ревнах в офиса...

Всичко най-най-розово пожелавам!  Wub
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #12 -: Септември 17, 2009, 12:04:12 »

Абе аз не ревнах, обаче много, ама много ви се радвам!!!
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #13 -: Септември 17, 2009, 14:21:26 »

За най-нетърпеливите добавям инфо  Cheesygrin , имаме дата и тя е 10.10.2009
рокля още не съм мерила, не знам и аз защо  Lol тук в Петрич не ми се мери, ще ходим този уикенд може би с мъж ми малко на разходка- Пловдив,Асеновград (и именно там мисля да се развихря по магазините), София (но не е сигурно, защото исках леля ми да ми направи пробна прическа, но те тогава ще са извън София и може и да не минем оттам)
За тортата още не сме сигурни, може би ще я поръчваме от Сандански, мислим да е на 3 етажа, не съм по изхвърлянията (преди седмица бяхме на сватба на наши приятели и те я бяха поръчали от 5 звезден хотел 6 етажна- 500лв  Blink, като се замисля за всички други разходи и не ми се поръчва такава торта,иначе и нашата мислим да е от същото място, защото сладкара ни е приятел и беше страхотна, може да му се доверим и за нашата  Big grin )
Всичко написах толкова объркано, но ми е простено  Cheesygrin
Нашите ще си пристигнат от Кипър два дни преди сватбата и ще са тук само 1 седмица, това малко ме натъжава, но се надявам във въпросния ден да не мисля за такива неща, че ще е много кофти да се разрева. Въпреки,че тези дето са минали вече по този път ми казват, че няма да имам време точно за това  Cheesygrin Искрено се надявам.
За прическа също не съм сигурна, но за сега съм се нагледала на 1-2 семпли прически, мисля да направя пробна и тогава вече ще знам. Не знам какво друго да напиша. Това е от мен за сега.  Kiss
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #14 -: Септември 17, 2009, 14:43:17 »

Лелеее, не се шегувате вие! Та то има по-малко от месец! Хаха почувствах се както когато Ели каза, че е бременна в шестия Lol

На 10.10 ще се жени един от най-близките ми приятели и много се вълнувам - паметен ден ще е Smile
Активен

PPP
Newbie
*

« Отговор #15 -: Септември 17, 2009, 14:47:00 »

много сте сладки и мили всички  Kiss благодаря!
Активен
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #16 -: Септември 17, 2009, 14:58:08 »

Честито и от мен! Да сте все така щастливи и влюбени!  Kiss
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #17 -: Септември 17, 2009, 15:00:55 »

Петюша, виж тая фирма http://marcia.vibs.bg/contacts.php. На мен ми беше един от вариантите за рокля, в случай, че не бях намерила кой да ми я ушие . Имат мнооого хубав, авторски рокли. Не са стандартните селски, дето до една си приличат. Razz
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #18 -: Септември 17, 2009, 15:05:56 »

Евала ви правя, вие сте жестоки организатори!! ППП, много се радвам как всичко ви се случва в синхрон Smile
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #19 -: Септември 17, 2009, 15:07:10 »

Миличка, случило ти се е нещо прекрасно, много се радвам приятелят ти колко емоционално и незабравимо ти е предложил! Бъдете много щастливи!!
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #20 -: Септември 17, 2009, 16:27:24 »

Ех, Петенце, мило! Ти си такава душичка, че заслужаваш само чудни мигове като този, които си преживяла!

Много те обичам, много и цялото щастие ти желая на теб и обичания мъж! Много да се слушате и да споделяте всяка глътка щастие.

Аз разбрах от моя приятел фб и много се развълнувах Smile А днес с датата направо ме шашна!!! Но, евала, така се прави какви са тия такми по една година Cheesygrin

П.П. Ух, не знам за Петя, но аз се влюбих в тази

http://marcia.vibs.bg/rokli2/24_b.jpg

http://marcia.vibs.bg/rokli2/25_b.jpg
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #21 -: Септември 17, 2009, 17:21:28 »

Ама вие направо скоростелно ще се вземате, за по-малко от месец. Успех с организацията!
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #22 -: Септември 17, 2009, 17:33:02 »

Разплака ме  Smile Наистина, моментът е бил незабравим!А годеникът ти е просто страхотен!
Честито!
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #23 -: Септември 17, 2009, 17:33:24 »

Ето на това се вика Мексиканска вълна!
Ама вие сте много бързи! Леле, по-малко от месец, аз се препотявам, че имам 9 месеца и нищо не съм измислила. Дръж ни в течение, резервирахте ли ресторант, в Петрич ли ще е сватбата, мъж ти от къде е, къде ще живеете... Искаме подробности!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
PPP
Newbie
*

« Отговор #24 -: Септември 17, 2009, 17:55:24 »

такаа, искам да уточня, че не стана толкова бързо, още докато бях в Кипър се организираха част от нещата(напр.получих смс с 10ина дати за свободни ресторанти и аз реших,че това е нашата дата), аз си знаех, че ще има сватба, но предложението гадаех къде ще е и как ще е, та той наистина избра най-вълнуващия и емоционален момент  Cheesygrin
да, Теди момчето ми си е от Петрич, ресторанта,които сме резервирали е на 4-5 км извън града, но го предпочетохме, защото е най-нов и модерен спрямо скромната бройка 5-6 други ресторанта дето са си в града. Ще си живеем тук където съм си и сега, в стаята на мъж ми, но подготвяме нещо като мезонетче, не е апартамент, малко скромно жилище в което ще поживучкаме 5-6 години по сегашни планове,а то се намира на горния етаж над нас  Cheesygrin
Много сте мили и емоционални, направо и мен ще ме разревете така като ми пишете една след друга как сте се трогнали от разказа ми  Smile
Мини благодаря ти за сайта, наистина има много хубави рокли и хубавото е, че имат магазин в Благоевград, а на мен другата седмица ми предстои път натам, така че ще го посетя задължително  Kiss
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: