star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Тя каза ДА!!!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тя каза ДА!!!  (Прочетена 44060 пъти)
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #25 -: Септември 14, 2009, 07:58:29 »

Ахххх! Какви сте самоооооооооо! Добре, че реших да видя и надолу по темата какво се случва  Lol

Много, много пожелания за щастие, късмет и здрави нерви, Лиони!!!  Kiss Kiss Kiss
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #26 -: Септември 14, 2009, 09:34:41 »

Големи сте сладури.
Честито!!!!!!!!!!!
 Kiss Kiss Kiss
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #27 -: Септември 14, 2009, 09:48:15 »

Ау, каква хубава новина. Честитооо
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #28 -: Септември 14, 2009, 10:05:57 »

ей супер!!! Честито! Kiss
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #29 -: Септември 14, 2009, 13:33:28 »

Честито, Лионка! И на теб и на прекрасния мъж, който ти е предложил така романтично Smile Представям си как сте застреляли всичките си приятели въпросната вечер Cheesygrin
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #30 -: Септември 14, 2009, 13:41:44 »

Ааа, ще се женим, и още как! Всичко ще е както му е реда, с вземането, хорото, ритуал, църква и т.н. само трябва да разбера кое как се прави  Lol
Лъчо, тогава точно е уговарял и приготвял нещата, ако не си говорил глупости за новата ти медитация, сигурно щеше да разбереш какво става  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
lioness
Newbie
*

« Отговор #31 -: Септември 14, 2009, 13:43:23 »

Сега сме обявили кастинг за кръстници, имаме 2 двойки страшно близки приятели, и толкова по равно ги обичаме, че не можем да изберем! Днес ги разпитвах кой е кръстен и кой не, ако има някой не-християнин отпада.
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #32 -: Септември 14, 2009, 15:09:29 »

Честито,миличка!Много готино Cheesygrin Kiss
Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #33 -: Септември 14, 2009, 16:51:59 »

Честито, лъвче! Много се радвам за теб!
Пожелавам на теб и бъдещият ти съпруг много, много красиви мигове и приятни емоции! Kiss
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #34 -: Септември 14, 2009, 17:30:29 »

Работата стана, 3 дни яли и пили. Днес сутринта първо пред залата сюрпризирах останалите ми приятелки, при което последва мексиканска вълна от крясъци. За малко да ни изгонят от Винса. Защитата ми мина много добре, имам 6 Smile. На обяд се позиционирахме в офиса, с торта, погача, мезета, ядки, сладки, пиене и т.н. Събра се народа около масата като мухи на мед, и запонах аз: "Събрали сме се днес, по един светъл повод..." При което шефката с дълбок и въпросителен глас възкликва: "Даа?!" и аз- "Да! ДА! Казах Да!", при което пак имаше емоционални изблици  Smile
В момента ми е мноого уморено вече, последните 2 вечери не съм спала много. Представям си като се заженя каква емоция ще е.

Между другото, имам въпрос относно пръстена. Много ми е голям на безименния, и се чудя дали да го намаля. Има ли някакво поверие, че трябва да се носи на безименния? Защото определено по-хубаво седи на средния, и не знам ако го намаля дали няма да му се развали визията.
Той нашият човек си взел мярка от вкъщи като го избирал, но от къде да знае, че мярката била за показаец  Lol
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #35 -: Септември 14, 2009, 17:43:57 »

Теди честито мила! Много се радвам за вас и ви желая безоблачни дни и непрестанно щастие....много много любов! Kiss

п.с. тъкмо влязох във фейсбука да видя как е положението и зърнах пръстена и веднага се дотътрих до форума да честитя  Lol Наистина много се радвам за вас!  Kiss Kiss Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #36 -: Септември 14, 2009, 18:43:51 »

Теди, поверието за безименния е, че има артерия, която е много свързана със сърцето, нещо такова беше, даже тук от форума го научих, затова и взимат кръв от точно този пръст.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #37 -: Септември 14, 2009, 18:59:37 »

Това не беше ли за лявата ръка обаче?

Теди, ако ти харесва така, изобщо да не ти пука! Той ще си носи символиката на който и пръст да го сложиш. Освен това, има пръстени, при които стесняването е трудно, тъй като се променя извивката и може да изпопадат камъните или да се развали дизайна...
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #38 -: Септември 14, 2009, 19:23:21 »

Еййй, честито! Толкова се развълнувах като прочетох разказчетата - умеете да улавяте момента, да се радвате на всички тези прекрасни мигове. Бъдете много, много щастливи!
Хаха, и гледах вчера един много приятен френски филм по Канал 1 за моментите около организацията на сватбата - без проблеми и нерви май не може, но вие сте заедно, за да ги преодолеете..
Активен

C’est tout!
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #39 -: Септември 14, 2009, 19:36:20 »

Лиони,и тук ще ти честитя!  Kiss Kiss Kiss

Много щастие ви пожелавам,все такива хубави моменти да имате и да си изживявате всичко до последната частичка емоция! Много ми е милно,помня те от "ей такава" (дето се вика),просто много се радвам като има такива прекрасни новини!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
lioness
Newbie
*

« Отговор #40 -: Септември 14, 2009, 21:29:54 »

Помните ли ми първата (сълзлива) тема във форума? Като влезе в казармата  Detective
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #41 -: Септември 14, 2009, 21:30:31 »

Ехааа, ма това ти ли беше Lol Забравила съм Kiss
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #42 -: Септември 14, 2009, 21:53:24 »

Аз помня! Аз помня! Помня също и веднъж как беше разказала за една ваша разходка. Бяхте планували да тръгвате нанякъде,пък не бяхте стигнали съвсем там,но пак се беше получило много хубаво. Помня,че беше началото на пролетта и разказваше за зеленината и как тогава за пръв път си усетила как всъщност наистина ще прекараш живота си с него.  Smile Сега ако щеш ли вярвай,но качим ли се на някоя магистрала,все за теб се сещам!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #43 -: Септември 14, 2009, 22:43:03 »

Ъъъъ....в момента гледам ей така  Shocked. Тедииииииии честито. Просто нямам думи. Много ви се радвам и ви желая цялото щастие на света. Пожелавам ви и лека и приятна поготовка на сватбата. Kiss
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #44 -: Септември 14, 2009, 22:50:49 »

Блоу, изневерява ми паметта, не се сещам за този случай   Rolling Eyes Confused
Ама то малко ли години бяха- днес стават 5  Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #45 -: Септември 14, 2009, 23:01:01 »

по отношение на пръстена -  аз доста се чудих къде се носи, нали не си падам по тези неща ... моя мъж също не беше много сигурен. Обаче пръстена ми пасна идеално на безименния на лявата ръка ... на дясната изобщо не ми става. И си го нося там .... И той уж вземал мярка, ама кой знае кой от пръстените ми е опънал, на мен всички са ми или за палец, или за показалец  Lol даже не съм разбрала.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #46 -: Септември 16, 2009, 08:45:14 »

От 2 дни взех да чета и вчера щях да ревна, понеже 2010г. от 23.05 до 27.06 били Петрови пости и църковен брак не се прави. Големите църкви в градовете не го спазвали, но не искам да лъжа вярата, така да се каже. Тъй като няма вариант за смяна на датата за сега, една опция е да направим църковен брак след това, в някой манастир в тесен кръг- кръстници и родители.  Rolling Eyes  Все пак ще говорим и в някоя църква, но ще видим.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #47 -: Септември 16, 2009, 08:55:42 »

Теди, няма нищо лошо в това да си направите църковния брак друг път. Може дори и на рождения ти ден, ако църквата позволява. Църковния и гражданския не би следвало да имат нещо общо помежду си, и ако го правиш, заради вярата, не се връзвай с това да са ти в един ден само, защото всички така правят.
Макар, че сама можеш да си представиш колко е религиозно всичко, щом градски църкви "позволяват" да се жениш в забранени дни. По същата причина не искам да кръщавам детето си (освен, ако не е в малък, красив, далечен манастир), ама това е една друга тема.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #48 -: Септември 16, 2009, 09:16:46 »

Теди, много ти подкрепям идеята да си направите църковния ритуал отделно, в някой хубав малък манастир. Аз веднъж случайно присъствах на такъв ритуал в един приказен манастир някъде в Родопите - бяха само младоженците и кумовете им и изглеждаше толкова нереално хубаво, трогателно, интимно и въобще е нещо, което не можеш да постигнеш на нормална сватба. Защото каквото и да си говорим, сватбите са преди всичко заради гостите, просто няма начин да си създадете един ваш си момент, много личен, когато се вричате един в друг, когато около вас има 150 човека.
Ние ако бяхме вярващи, със сигурност щях да измисля нещо такова.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #49 -: Септември 16, 2009, 09:34:02 »

Аз пък не разбирам каква е тая мода хора, които не са вярващи, да правят църковен брак. Много грозно ми се струва.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Страници: 1 [2] 3 4 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: