star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Тя каза ДА!!!
Страници: 1 2 3 ... 8 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тя каза ДА!!!  (Прочетена 44057 пъти)
Boxy
Newbie
*
Публикации: 5

« -: Септември 13, 2009, 13:27:47 »

Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #1 -: Септември 13, 2009, 13:38:36 »

Честито!  Smile
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #2 -: Септември 13, 2009, 13:56:23 »

Честито!
Но не съм сигурна дали на този пръст се носи пръстена.
И сватба кога? А и на кого каза ДА, разкажи ни де!
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #3 -: Септември 13, 2009, 16:15:27 »

А кой е Бокси? Blink
Иначе честито , де Smile
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 18:06:49 от Mina_21 » Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #4 -: Септември 13, 2009, 16:17:58 »

Честито! Ама може ли така само една снимка на пръстен да сложиш бееее Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #5 -: Септември 13, 2009, 17:07:21 »

Ами човекът е мъж, нали знаете, че те са лаконични  Cheesygrin
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #6 -: Септември 13, 2009, 17:32:47 »

Честито, Лиони и Мъж  Cheesygrin
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #7 -: Септември 13, 2009, 17:35:30 »

Айде Лиони и Бокси да е, човекът е вече "в сектата"...

Абе, във Варна нещо витае във въздуха. Ще взема да се позамисля дали да идвам, щом и до Русе стига...
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #8 -: Септември 13, 2009, 17:42:31 »

Аз! Аз!
Всичко се случи много хубаво и нежно, бяхме на вечеря в един ресторант на ръба на нещо като скала, гледахме залеза, морето, целият град. И изведнъж на нашият човек му изби пот по четото, взе да говори сериозни работи, и ми предложи  Cheesygrin Аз само дето не ревнах, разтреперах се, разхълцах се, и приех разбира се! Исках да кажа на целия свят, веднага тръгнахме от ресторанта, и по пътя към колата в тъмното гледахме от високо светлините на града и исках да полетя от щастие  Cheesygrin
Продължението утре, че сега отиваме да ме искат от наш'те  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #9 -: Септември 13, 2009, 17:44:40 »

Суууупер! И това продължение утре Smile Sad eyes Wub Sad eyes Wub
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #10 -: Септември 13, 2009, 17:50:50 »

Кога е било това? Защото аз го видях наскоро и ми изглеждаше нещо отвеян и притеснен.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #11 -: Септември 13, 2009, 18:06:32 »

Божеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!
Абе честито бе , хора мили сладки !!!!  Wub Wub Wub Wub
Тъкмо си викам , тука някакъв се регистрирал и ние сега трябва да гадаем , и... Lol Lol Lol

Ох, много се развълнувах.Много , много , много!!!! Sad eyes

Кога е датата, а,а,а??? Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #12 -: Септември 13, 2009, 18:19:35 »

Ааааааааааааааааааа, честитоооооо!!!

И аз много се шашнах, хаха

Лелле, как се развълнувах!!!!
Лионииии Kiss Kiss Kiss
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #13 -: Септември 13, 2009, 18:23:03 »

Честито и от мен! Всичко най-хубаво и още такива романтични моменти. Smile
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #14 -: Септември 13, 2009, 18:39:56 »

Хаааа, знаех си аз и Галка като започна пак с нейните бебешки конспирации, на върха на езика ми беше да кажа, че преди бебешките новини обикновено има едни други хубави новини и ето на - това било!

Ще ви изям бе, толкова хубава двойка да сте, заслужавате цялото щастие на света!  Kiss Kiss Kiss

Аууу сега трябва да направим една годежна среща да пищим на пръстена и да охкаме и ахкаме на предложението!  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #15 -: Септември 13, 2009, 18:55:24 »

Ааааааа шматкооо, видгни си телефона!!!!

Как ме зарадва, леле! Много целувки от нас на двама ви с Иво, просто сте такава невероятна двойка, той е прекрасен, прекрасен мъж, колко те обича само, ах ах! Тука събудих Краси от радост, много ви обичаме, много още щастие в семейното огнище ви желаем!

Аааа и честито за годишнината, на 12ти ли беше?
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 18:58:07 от bizzare » Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Септември 13, 2009, 19:29:49 »

Иискаме дата, ииискаме дааата! Mad
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #17 -: Септември 13, 2009, 19:59:44 »

Честито миличка! Страхотни сте, направо не мога да се нарадвам. Много любов ви желая и да, да чуем датичката Cheesygrin
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #18 -: Септември 13, 2009, 20:13:12 »

Lionче, честито и от мееееен!  w00t Clap Много, много се радвам!

Пожелавам ви още уникални мигове, изпълнени с още много изненади и любов! Wub Wub Wub
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #19 -: Септември 13, 2009, 20:50:07 »

Скъпа Лиони Sad eyes , ох нямам думи...прекалено съм развълнувана.
Да знаеш, че ти си от хората, които просто съвсем естествено вече съм броила за семейство с половинките им. Не за друго, а задари любовта и хармонията, които не могат да останат незабелязани. Така че пръстена, които си получила, ме развълнува силно само като символ на всичко, което вече имате и като заявка за съвместното ви бъдеще.
Адски, адски съм щастлива за вас, защото сте добри и хубави хора! Такива каквито все по-рядко се срещат Unsure Много се радвам, че ви познавам и мога да съпреживея този приказен миг.
Целувам ви Kiss
И чакаме подробностите, де!!!
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #20 -: Септември 13, 2009, 21:32:54 »

Въх, че сте ми сладки  Sad eyes
Та снощи след ресторанта, исках да кажа на всички, първата ми идея беше да вземем неговите родители и да се изтърсим в нашите, но много късно беше и спяха хората. Отидохме веднага в най-добрата ми приятелка, с която сме отраснали от бебета, и още от вратата, аз треперя, той трепери, само и показах пръстена, и тя като ревна! После и аз! И двете- рев, рев! Излиза майка и(приятелка на баща ми от детството, а в последствие и с майка ми станали много близки), и като видя и тя рев! И се прегръщаме трите, Иво и той подсмъчна, ама не си признава. Изпихме една бутилка вино с тях. След това по нощите дръннах на другите ни така най-близки 2 двойки, те ни чаках в един бар, леко сърдити, че не сме вечеряли с тях, и като им показах пръстена- едната ми приятелка разля чашата, изтърва нещо на земята, другата вика, цялото заведение ни разбра  Lol И така до малките часове на деня.
Днес сутринта първо се видяхме с други приятели, на които на 22.05.2010 ще им ставаме кръстници  Lol И те се ошашавиха, защото буквално може и да ги преварим. След това заредихме уйскита, вино, бонбони, ядки, почрпки, и се изтърсихме в нашите. Омекнаха им колената, развълнуваха се, извикаха баби, дядовци, вуйна, вуйчо, цялата италианска фамилия  Lol
Вечерта направихме още по-голяма масовка, с родителите на Иво, сестра му и племенничката. Голямо шоу с тия малките зайци, много хубаво ми беше. Сега имаме тайм аут, Иво отиде да прибере племенничката, а малкият го приспиват и ние ще продължаваме след малко.
Така, много неща искам да кажа, всеки момент ще ме извикат и ще изчезна.
Първо майка ми за малко да ми развали настроението, с разни приказки за обръщения и майки и татковци, което хич не ми се нрави и не съм очаквала от нея точно, ама нейсе, ще се разберем.
Много сме трудни с датата, защото бащата на Иво пътува и ще бъде в България от април-май. Аз пък май месец съм в сесия, а юни имам държавен и хич не ми се иска да се женя между изпити. Април е гадно, защото хем сме на лекции, хем на работа, хем е още хладно. Изобщо, много сложно става, а хората вече резервират, ориентират се. Хич не знам кое първо да организираме  Blink Въх, извикаха ме, утер пак ще пиша  Kiss
Да ми стискате палци, че утре в 8 ч. имам изпит- защита  Lol Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #21 -: Септември 13, 2009, 21:46:11 »

честито и от мен  Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #22 -: Септември 13, 2009, 21:51:02 »

Леле, ама вие съвсем насериозно ще се жените Smile Аз покрай моя годеж си мисля вече, че хората просто си разменят пръстени само Lol
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 21:53:18 от bizzare » Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #23 -: Септември 13, 2009, 22:26:24 »

Честито, Лъвче. Smile

Мнооого да се обичате.
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #24 -: Септември 14, 2009, 00:46:53 »

Лиони, много се радвам за вас. Честито! Пожелавам винаги такава любов да има между вас.  Kiss
И така хубаво разкаваш, че чакаме още.  Smile
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #25 -: Септември 14, 2009, 07:58:29 »

Ахххх! Какви сте самоооооооооо! Добре, че реших да видя и надолу по темата какво се случва  Lol

Много, много пожелания за щастие, късмет и здрави нерви, Лиони!!!  Kiss Kiss Kiss
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #26 -: Септември 14, 2009, 09:34:41 »

Големи сте сладури.
Честито!!!!!!!!!!!
 Kiss Kiss Kiss
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #27 -: Септември 14, 2009, 09:48:15 »

Ау, каква хубава новина. Честитооо
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #28 -: Септември 14, 2009, 10:05:57 »

ей супер!!! Честито! Kiss
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #29 -: Септември 14, 2009, 13:33:28 »

Честито, Лионка! И на теб и на прекрасния мъж, който ти е предложил така романтично Smile Представям си как сте застреляли всичките си приятели въпросната вечер Cheesygrin
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #30 -: Септември 14, 2009, 13:41:44 »

Ааа, ще се женим, и още как! Всичко ще е както му е реда, с вземането, хорото, ритуал, църква и т.н. само трябва да разбера кое как се прави  Lol
Лъчо, тогава точно е уговарял и приготвял нещата, ако не си говорил глупости за новата ти медитация, сигурно щеше да разбереш какво става  Lol
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #31 -: Септември 14, 2009, 13:43:23 »

Сега сме обявили кастинг за кръстници, имаме 2 двойки страшно близки приятели, и толкова по равно ги обичаме, че не можем да изберем! Днес ги разпитвах кой е кръстен и кой не, ако има някой не-християнин отпада.
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #32 -: Септември 14, 2009, 15:09:29 »

Честито,миличка!Много готино Cheesygrin Kiss
Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #33 -: Септември 14, 2009, 16:51:59 »

Честито, лъвче! Много се радвам за теб!
Пожелавам на теб и бъдещият ти съпруг много, много красиви мигове и приятни емоции! Kiss
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #34 -: Септември 14, 2009, 17:30:29 »

Работата стана, 3 дни яли и пили. Днес сутринта първо пред залата сюрпризирах останалите ми приятелки, при което последва мексиканска вълна от крясъци. За малко да ни изгонят от Винса. Защитата ми мина много добре, имам 6 Smile. На обяд се позиционирахме в офиса, с торта, погача, мезета, ядки, сладки, пиене и т.н. Събра се народа около масата като мухи на мед, и запонах аз: "Събрали сме се днес, по един светъл повод..." При което шефката с дълбок и въпросителен глас възкликва: "Даа?!" и аз- "Да! ДА! Казах Да!", при което пак имаше емоционални изблици  Smile
В момента ми е мноого уморено вече, последните 2 вечери не съм спала много. Представям си като се заженя каква емоция ще е.

Между другото, имам въпрос относно пръстена. Много ми е голям на безименния, и се чудя дали да го намаля. Има ли някакво поверие, че трябва да се носи на безименния? Защото определено по-хубаво седи на средния, и не знам ако го намаля дали няма да му се развали визията.
Той нашият човек си взел мярка от вкъщи като го избирал, но от къде да знае, че мярката била за показаец  Lol
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #35 -: Септември 14, 2009, 17:43:57 »

Теди честито мила! Много се радвам за вас и ви желая безоблачни дни и непрестанно щастие....много много любов! Kiss

п.с. тъкмо влязох във фейсбука да видя как е положението и зърнах пръстена и веднага се дотътрих до форума да честитя  Lol Наистина много се радвам за вас!  Kiss Kiss Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #36 -: Септември 14, 2009, 18:43:51 »

Теди, поверието за безименния е, че има артерия, която е много свързана със сърцето, нещо такова беше, даже тук от форума го научих, затова и взимат кръв от точно този пръст.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #37 -: Септември 14, 2009, 18:59:37 »

Това не беше ли за лявата ръка обаче?

Теди, ако ти харесва така, изобщо да не ти пука! Той ще си носи символиката на който и пръст да го сложиш. Освен това, има пръстени, при които стесняването е трудно, тъй като се променя извивката и може да изпопадат камъните или да се развали дизайна...
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #38 -: Септември 14, 2009, 19:23:21 »

Еййй, честито! Толкова се развълнувах като прочетох разказчетата - умеете да улавяте момента, да се радвате на всички тези прекрасни мигове. Бъдете много, много щастливи!
Хаха, и гледах вчера един много приятен френски филм по Канал 1 за моментите около организацията на сватбата - без проблеми и нерви май не може, но вие сте заедно, за да ги преодолеете..
Активен

C’est tout!
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #39 -: Септември 14, 2009, 19:36:20 »

Лиони,и тук ще ти честитя!  Kiss Kiss Kiss

Много щастие ви пожелавам,все такива хубави моменти да имате и да си изживявате всичко до последната частичка емоция! Много ми е милно,помня те от "ей такава" (дето се вика),просто много се радвам като има такива прекрасни новини!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
lioness
Newbie
*

« Отговор #40 -: Септември 14, 2009, 21:29:54 »

Помните ли ми първата (сълзлива) тема във форума? Като влезе в казармата  Detective
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #41 -: Септември 14, 2009, 21:30:31 »

Ехааа, ма това ти ли беше Lol Забравила съм Kiss
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #42 -: Септември 14, 2009, 21:53:24 »

Аз помня! Аз помня! Помня също и веднъж как беше разказала за една ваша разходка. Бяхте планували да тръгвате нанякъде,пък не бяхте стигнали съвсем там,но пак се беше получило много хубаво. Помня,че беше началото на пролетта и разказваше за зеленината и как тогава за пръв път си усетила как всъщност наистина ще прекараш живота си с него.  Smile Сега ако щеш ли вярвай,но качим ли се на някоя магистрала,все за теб се сещам!
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #43 -: Септември 14, 2009, 22:43:03 »

Ъъъъ....в момента гледам ей така  Shocked. Тедииииииии честито. Просто нямам думи. Много ви се радвам и ви желая цялото щастие на света. Пожелавам ви и лека и приятна поготовка на сватбата. Kiss
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #44 -: Септември 14, 2009, 22:50:49 »

Блоу, изневерява ми паметта, не се сещам за този случай   Rolling Eyes Confused
Ама то малко ли години бяха- днес стават 5  Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #45 -: Септември 14, 2009, 23:01:01 »

по отношение на пръстена -  аз доста се чудих къде се носи, нали не си падам по тези неща ... моя мъж също не беше много сигурен. Обаче пръстена ми пасна идеално на безименния на лявата ръка ... на дясната изобщо не ми става. И си го нося там .... И той уж вземал мярка, ама кой знае кой от пръстените ми е опънал, на мен всички са ми или за палец, или за показалец  Lol даже не съм разбрала.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #46 -: Септември 16, 2009, 08:45:14 »

От 2 дни взех да чета и вчера щях да ревна, понеже 2010г. от 23.05 до 27.06 били Петрови пости и църковен брак не се прави. Големите църкви в градовете не го спазвали, но не искам да лъжа вярата, така да се каже. Тъй като няма вариант за смяна на датата за сега, една опция е да направим църковен брак след това, в някой манастир в тесен кръг- кръстници и родители.  Rolling Eyes  Все пак ще говорим и в някоя църква, но ще видим.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #47 -: Септември 16, 2009, 08:55:42 »

Теди, няма нищо лошо в това да си направите църковния брак друг път. Може дори и на рождения ти ден, ако църквата позволява. Църковния и гражданския не би следвало да имат нещо общо помежду си, и ако го правиш, заради вярата, не се връзвай с това да са ти в един ден само, защото всички така правят.
Макар, че сама можеш да си представиш колко е религиозно всичко, щом градски църкви "позволяват" да се жениш в забранени дни. По същата причина не искам да кръщавам детето си (освен, ако не е в малък, красив, далечен манастир), ама това е една друга тема.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #48 -: Септември 16, 2009, 09:16:46 »

Теди, много ти подкрепям идеята да си направите църковния ритуал отделно, в някой хубав малък манастир. Аз веднъж случайно присъствах на такъв ритуал в един приказен манастир някъде в Родопите - бяха само младоженците и кумовете им и изглеждаше толкова нереално хубаво, трогателно, интимно и въобще е нещо, което не можеш да постигнеш на нормална сватба. Защото каквото и да си говорим, сватбите са преди всичко заради гостите, просто няма начин да си създадете един ваш си момент, много личен, когато се вричате един в друг, когато около вас има 150 човека.
Ние ако бяхме вярващи, със сигурност щях да измисля нещо такова.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #49 -: Септември 16, 2009, 09:34:02 »

Аз пък не разбирам каква е тая мода хора, които не са вярващи, да правят църковен брак. Много грозно ми се струва.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #50 -: Септември 16, 2009, 09:41:55 »

Аз съм останала с впечатлението, че невярващите си правят само гражданския, поне като гледам около мен какво става. Но донякъде мога да разбера и църковния брак при невярващи (освен ако не е наистина заради модата, роднините и т.н.). Аз например, колкото и да не съм религиозна, имам страшна слабост към църкви - обожавам да си стоя в тях, намирам си някакъв си мой покой и вътрешно състояние, което няма нищо общо с религията. 100% бих се вълнувала повече ако се бях омъжила в църква и самият ритуал щеше да ми е много по-значим, но предполагам и това е някакво богохулство, защото ще го направя от съвсем различни съображения.
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #51 -: Септември 16, 2009, 14:15:42 »

Наскоро родителите на една приятелка направиха църковен брак,почти 25 години след сватбата си, и мен идеята ме трогна много. Няма нищо лошо да изчакате. И варианта с манастира е страхотна. Нещо като втори сватбен ден.  Wub

Лор е права и затова с много натоварената програма на самата сватба. Гражданско,църква,ресторант...
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #52 -: Септември 16, 2009, 14:26:24 »

Доста практично от една и романтично от друга страна ми се вижда църковният ритуал да е в друг ден Smile Дори си помислих, че аз самата бих постъпила така. Не че утре се омъжвам Lol

Относно самия ритуал, аз пък не разбирам кой определя и разделя вярващите от невярващите?! Какъв е критерият нещо не ми е ясно? Защото аз също не спазвам всички пости, не ходя всяка седмица на църква и изобщо не съм дълбоко религиозна, но не бих се определила като невярваща Confused
Не подхващам спорове, само питам, защото ми е старнно такова разделение...
Активен

ghoul
Newbie
*

« Отговор #53 -: Септември 16, 2009, 15:16:19 »

Ами аз не спазвам всички църковни канони, но се определям като вярваща. За мен лично църковният ритуал е много по стойностен от тъпотията в гражданското. И ако някой ден реша да се омъжа, просто ще отида ей така по дънки примерно само да се разпиша.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #54 -: Септември 16, 2009, 16:00:18 »

Фей, зависи ти самата как се опеределяш.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #55 -: Септември 16, 2009, 16:03:14 »

По повод 25-те години... Нашите правят скоро (колко да е скоро, след почти година) точно толкова. Иска ми се нещо да ги изненадам, да ги изнудя да си направят нещо хубаво и романтично. Датата е през юли. Идеи?

П.П. Нещо нова темичка за идеи за сватби направо? Че тука на Лиони я затрупахме..
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #56 -: Септември 17, 2009, 12:49:36 »

Тиединцее, честито и от мен мила  Kiss С Иво сте срахотна двойка, най-сетне и вие да ни зарадвате  Cheesygrin Пожелавам ви много здраве, още повече любов и да сте все такива сладури... И да ни зарадвате скоро с друга новина  Rolling Eyes Целувкиии!
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #57 -: Септември 17, 2009, 14:40:48 »

Ау, страхотно емоционално звучи всичко. Честито и от мен!

Скоро във форума ще бъдем само госпожи и  майки и ще гледаме с лошо око на "момите"  Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #58 -: Септември 17, 2009, 14:42:24 »

Корни, да не си скрила и ти някое асо в ръкава?  Sneaky Сама мома ли ще остана?  Cheesygrin Както е тръгнал брачен сезон...  Tongue
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #59 -: Септември 17, 2009, 15:03:39 »

Катрин, не се тревожи. Аз ще пазя крепостта заедно с тебе  Lol
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #60 -: Септември 17, 2009, 15:06:00 »

Теди, душице, прекрасна новина! Kiss
Бъдете щастливи, обичайте се и създайте едно прекрасно семейство!!!

п.п.
И аз държа фронта, дами, спокойно Razz
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #61 -: Септември 17, 2009, 17:08:45 »

Много обичам сгодяванията! Честито!
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #62 -: Септември 19, 2009, 17:08:07 »

Имаме си хипотетична дата, оптимална за всички странични събития- 05.06.2010г.   Cheesygrin
Само да не ми ситуират абсолвентския бал точно тази вечер.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #63 -: Септември 20, 2009, 12:37:14 »

Теди, честито мила!!! Страхотна новина! Бъдете много щастливи!
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #64 -: Септември 24, 2009, 19:30:43 »

Вече си запазихме час в ритуална, имаме си кръстници, и имам хипотеза за църковния брак, до неделя трябва да избистря идеята  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #65 -: Септември 24, 2009, 19:37:15 »

Ухааа, ние тия неща ги правихме 2-3-4 месеца преди сватбата. Много се дейни, браво  Kiss
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #66 -: Септември 24, 2009, 19:57:59 »

Ами за тази дата съм четвъртата записана (вече!). А месеците преди сватбата ще ми е свръх натоварено и искам с тромавата организация да сме готови от рано.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #67 -: Септември 25, 2009, 07:23:57 »

Теди, какво е хипотеза за църковния?
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #68 -: Септември 25, 2009, 07:55:18 »

Предполагам как ще се случи, в момента уговарям половинката.
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #69 -: Септември 25, 2009, 08:25:54 »

И аз на опашката да честитя Cheesygrin Лиони,честит годеж - пожелавам ти 1 незабравима сватба и подготовка за нея!

Следващия път като вляза във форума кой знае още колко поводи за сюрпризи ще има Lol
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #70 -: Септември 25, 2009, 22:28:02 »

Лъвче, едно огромно ЧЕСТИТО и от мен! Страхотно ме изненада, не очаквах Lol Много, много се радвам за вас Smile а датата е приказна Smile синът ми е роден на 05.06.07 Cheesygrin та ще празнуваме заедно Smile
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #71 -: Септември 26, 2009, 16:14:44 »

Честито лиониииииии!!! Много много любов!!  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #72 -: Септември 26, 2009, 17:41:21 »

Бързам да пиша, преди да са ми изхвърчали впечатленията. Извинявам се, че тук споделям, но пък тук коментирахме темата за църковното, а и вярвам, че на Теди ще и е в полза.

Днес бях на невероятен църковен ритуал, не съм вярвала, че в градска църква ще попадна на такова нещо, може да не съм особено вярваща, но самият ритуал, значението му, начинът, по който младоженците бяха "слети в едно цяло" просто ме покърти. Та, църквата е Успение Богородично (не катедралата), зад РДВР-то, около термите - малка и ако не бъркам най-старата във Варна, доста е популярна общо взето. Има пейки, които бяха достатъчни за всички гости, което беше повече от прекрасно, предвид, че изпитвам ужас от фрашкани църкви и правостоящите хора, борещи се за гледка, със свещ в ръка. Всички гости бяха насядали вече, свещеникът само с младоженците и кумувете беше в предверието, където май никой не виждаше и им направи част от ритуала насаме (не съм сигурна, но понеже повтаряше онова с Божията рабиня и т.н., предполагам, че просто ги ожени "тайно", а след това повтори и пред гостите).
Въведе ги, започна да си чете, като това беше най-внимателния отец, който съм виждала, говори отчетливо, не бърза, не си мънка, той просто разказваше това, което четеше. Направи отново процедурата с взимането, размяната на короните, през цялото време беше много внимателен и не бързаше, тихичко обясняваше на участниците какво да правят, страхотно ги напътстваше, без да ги кара да се притесняват. Обиколиха масата, пиха вино и т.н. После призова хората да станат и прочете някакво Евангелие, което на мен ми звучеше като притча, приказка някаква за мъжа и жената и брака, нищо общо с досадните бъбрения в църквите, беше си на разбираем, съвременен език! Приключи сватбата и след това каза, че понеже е приятел на едното от семействата, ще си позволи да говори от свои думи и говори като един съвременен, умен младеж. Беше супер странно и в същото време много естествено. Разказваше как бракът е труден, как не е това, което пише в списанията и интернет - че мъжа трябва да командва, жената да слуша и обратно, в зависимост от гледната точка. Че не е борба за надмощие и не е състезание кой повече ще превъзпита другия, кой да не се прецака с работа и чувства. А, че е нещо, в което и двамата просто да се отдадат един на друг. Както и да е - и други подобни неща, както и той самият каза - нищо ново, но пък казано и от него Smile Много мъдро, клиширано, а в същото време мило и приятелски.

Абе възхитена съм, тоя човек направо ми върна магическото в църковните ритуали, извинявам се, че така дълго и нашироко се обяснявам, ама много ми бръкна душевно, много красив, никак помпозен и много мил и скромен ритуал беше. Ясно, че е бил в повече внимателен и в повече развълнуван, защото младоженците са му близки, но си личи, че е човек, който със сърце "работи". Определено ме замисли за кръщене на малкия.

Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #73 -: Септември 26, 2009, 19:59:08 »

И аз съм чувала хубави неща за тази църква. Също и в Св. Атанасий (големите терми) правят хубави ритуали, а свещеникът е уникален пич, много забавен и създава много хубава лека атмосфера и пак говори такива неща, както Бизар описа - на 3 сватби съм била там, след 2 седмици пак ми предстои, така че пак ще кажа отзиви.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #74 -: Септември 26, 2009, 20:21:38 »

Това е малката Богородица, а отецът (35-40-годишен, с дълга черна коса), е отец Дончо, била съм на няколко негови ритуала и са уникални. Дори настоявахме той да кръсти Иво и най-добрата ми приятелка, и кръстница съм била при него. Много красиви неща говори, винаги ме кара да настръхвам. Той проповядва и в св.Атанасий. Ако нашата сватба ще е градска, ще е при отец Дончо, в зависимост от това в коя от двете църкви успеем да се запишем при него. Аз предпочитам св.Атанасий, понеже е по-голяма, с красив двор. Но ще видим, може и по-далеч да се венчаем  Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #75 -: Септември 26, 2009, 20:44:36 »

Не е този отец, млад е - около 30, с къса коса.
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #76 -: Септември 26, 2009, 21:02:53 »

В Св. Атанасий е много важно да се уговориш с някой от младите свещеници за ритуала Smile - иначе има 1 възрастен,който направо опропастява всичко. Два пъти уцелвам него на ритуали и двата пъти беше кошмар Unsure - първият път изчете конско на всички гости колко сме били нерелигиозни; втория път беше на 1 кръщене- и там се представи "блестящо" Blink
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #77 -: Октомври 23, 2009, 22:26:57 »

Гале, този възрастният го знам. На една сватба каза, че кръстникът бил много хубав и ако бил мома, щял да му пристане   Blink И на кръщене съм била пак при него, когато изнесе лекция, че това име никакво не било, как така на дядото само първите букви взели, то било като Стамат на дядо си Иван  Blink и такива работи.
Май не съм казвала, но вече имаме ресторант, и записан час. Но църковен ритуал сигурно няма да имаме Sad
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #78 -: Октомври 24, 2009, 09:53:27 »

Защо? Заради новия евентуален закон или заради пости някакви?
Лионка, час запазила ли си в Ритуалния дом? една приятелка ще се жени април месец, а от Ритуалния я върнали, защото било още рано, не можело толкова месеци предварително да запазваш дата  Rolling Eyes
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #79 -: Октомври 24, 2009, 14:15:59 »

Едно, че са Петрови пости, второ, че е събота и с новите разпоредби не става. Час съм си запазила, дори жената, която води ритуала ми го запази- тя е съседка на нашите и са близки. И вече имало за тази дата желаещи.

П.с.- най-накрая все пак отидох да си намаля пръстена, но се оказа невъзможно. Отидохме при познат златар и той каза, че 7 номера трябва да се смали, което при тази конструкция щяло да е пагубно и нямало да го направи. Иначе продавачите в магазина казаха, че щели да се справят, но не ми се рискува. Ще си го нося на средния, а до него ще е халката някой ден  Smile
« Последна редакция: Октомври 24, 2009, 14:26:01 от lioness » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #80 -: Октомври 24, 2009, 19:47:56 »

А какви са новите разпоредби?
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #81 -: Октомври 24, 2009, 21:22:12 »

Църковните бракове щели да бъдат позволени само в неделя и понеделник, защото в събота било ден за почит на мъртвите...нещо такова. Но до колкото си спомням, още не е прието от синода  Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #82 -: Октомври 24, 2009, 21:40:01 »

Оф тия пък се сетиха след хиляда години, че събота било ден на мъртвите. Чак ми е чудно каква ли им е задната мисъл за това решение.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #83 -: Октомври 24, 2009, 23:09:35 »

Лъвче, кой ще ви води ритуала? В смисъл с агенция ще е, не от ритуалната? Брачния център?
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #84 -: Октомври 24, 2009, 23:15:29 »

На 28.10 окончателно ще решават за съботите. Но така или иначе Петровите пости са от края на май до началото на юли догодина, и там също е спорен въпросът. Синодът не позволява, а всяка църква си решава и в манастира, където попитах, ми казаха, че нямало проблем. Забранено било само Коледните и Великденските.
Права си, Биз, има нещо гнило в цялата работа. Каквото и да е, дори вече не съм сигурна дали искам и църквата да е част от представлението или да си направим ритуала допълнително само с кръстниците в някой отдалечен самотен манастир.
Цитат
Венчавки - вече само в неделя

Светият синод е взел решение за забрана на венчавките в съботните дни, предаде Дарик.
От началото на следващата година младите семейства ще могат да се вричат във вярност в църковен храм само в неделя, потвърди Неврокопският митрополит Натанаил.
“Това не е вид забрана. Съгласно каноните на Българската православна църква е грях да се извършват венчавки в събота, тъй като неделя е денят на Възкресението Христово“, коментира дядо Натанаил.
“Записалите се до този момент за църковен брак младоженци, няма да бъдат връщани от служителите в православните храмове“, каза още Неврокопският митрополит Натанаил.
“Извършването на венчавки в събота занапред ще бъде грях, както на младоженците, така и на свещенослужителите в храмовете в страната ни“, заяви дядо Натанаил.
Новото решение на Светия синод официално ще бъде вписано в църковните календари за 2010 г., които Българската православна църква предстои да разпространи.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #85 -: Октомври 24, 2009, 23:19:10 »

Лор, ритуалът ще се води от служителите в Ритуална зала. Аз харесвам народният ритуал, атмосферата в старата зала, водещата е близка на нашите- изобщо не съм се и замисляла за друго.
Какво е брачен център?
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #86 -: Октомври 24, 2009, 23:30:12 »

Тези, които правиха нашия ритуал. Те са си сватбена агенция де, пак трябва подпис в ритуалната.

Народният ритуал е хубав да Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #87 -: Октомври 25, 2009, 09:48:19 »

Ей, тия от вашата сватбена агенция как хубаво се бяха издокарали. И как безугледно режеха с оправдание "Не мога, на работа съм.".  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
alin
Newbie
*

« Отговор #88 -: Октомври 25, 2009, 21:03:06 »

И в крайна сметка изилиза, че само в неделя и понеделник ще има църковни бракове. И като изключим тогава съботата през останалите четири дни какво става? Пас няма църковни бракове Confused
Активен
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #89 -: Ноември 08, 2009, 14:08:45 »

Blink Blink Blink То някой да не влиза извесно време и....изпоженили се хората.
Ами .... ЧЕСТИТООООО  Sad eyes Много се радвам за вас.Желая ви дълаг и щастлив семеен живот изпълнен с още повече любов  Kiss
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
lioness
Newbie
*

« Отговор #90 -: Януари 23, 2010, 08:38:15 »

Я да побутна малко информацията в темата.
Добре, че рано-рано познатата на нашите ни беше записала. Тази седмица отидохме да платим и бяхме седмия ритуал за този ден (вече). Съответно всички следобедни часове са вече заети. Та, 15:20, 5.06.2010, сега остава да отидем до църквата да запазим. Решихме като ще го правим, всичко да направим.
И халките си взехме тази седмица, точно това, което искахме  Smile Страхотен златар намерихме, удивена съм колко изгодно ни излезе, в сравнение с разните му мошеници по Хугасяните и разните араби, евреи и не не знам още какви златари. Вече приятелят ми си подмени старата гривна, аз съм си харесала обеци и сега обмислям да поръчам колие за сватбата.
Друго не сме правили, за сега, но ще се активизирам с подговотката като се стопи снегът  Smile
Тази година ще е доста емоционална- на 20.03 започваме с първата сватба, на една колежка. На 22.05 сме кръстници, освен това ще имам и абсолвентска някъде през май  Smile
С ресторанта усещам, че ще си имаме проблеми. Едни познати резервираха за 2 седмици преди нас, и им обявиха оферта с близо 500 лв по-малко от нашата. За същия брой гости, същия ресторант. Малко ми кипна, но като отидем пролетта на уточнения ще я видим тази работа. Мразим двойни стандарти и топла бира!
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #91 -: Януари 23, 2010, 11:43:43 »

Охооо, Лъвче, колко хубави поводи има да ви се случват.  Wub

Много неприятно за ресторанта.  Mad Трябва да я проверите тая работа и според мен по-скоро.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Pupi
Newbie
*

« Отговор #92 -: Януари 23, 2010, 12:44:19 »

Тези ресторанти...не знам какво да кажа направо. Нас ни резнаха накрая, въпреки договорката за менюто и нощувките. Не искам да си спомням колко разочарована останах от тях Mad Както и да е, важното е, че сте започнали с оранизацията, а времето напредва. Ей сега ще се търкулнат месеците и ще си булка  Cheesygrin Чудничко  Wub Kiss
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #93 -: Януари 23, 2010, 14:54:54 »

Не знам за кога става въпрос,но е от значение дали сватбата се прави в активния или в неактивния сезон- и цените са различни да. И на нашия ресторант цените щяха да са различни ако сватбата ни беше след 30 април,а не преди 30.
Относно църковните бракове- пълна дивотия...Но определено целят нещо с тази промяна. Аз лично не проумявам как може до сега да не е било Грях,а от сега нататък да е.Едно нещо или е Грях или не е,или е неправилно или е правилно от начало до край - както и да е - въобще няма да се задълбавам във въпроса,защото нашата държавица винаги си е била с краката нагоре. Това,че т.нар Свети Синод е решил да се присъедини към вече ширещия се хаос не ме впечатлява никак Rolling Eyes
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #94 -: Януари 24, 2010, 08:05:55 »

Гале, айде бе, от 20 май до 5 юни колко сезона се сменят? А и уж цените им бяха "годишни". Няма да го оставя така, ние толкова коректно подходихме, пък още от сега евтини номера.  Glare
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #95 -: Януари 24, 2010, 09:50:49 »

Гале, айде бе, от 20 май до 5 юни колко сезона се сменят? А и уж цените им бяха "годишни". Няма да го оставя така, ние толкова коректно подходихме, пък още от сега евтини номера.  Glare
След като са ви казали,че цените са за цялата година, наистина не е коректно. Което разбира се предполага да се замислите какви ли други номера могат да ви погодят в движение по късно.Ако не ви е въпрос на живот и смърт,можете евентуално да си помислите и за друг ресторант,където от самото начало да се държат точно и коректно.Номерата веднъж почнат ли,няма спирка - като си спомня никакви проблемации имахме по край ресторанта,не ми се иска някой да преминава през тях...Добре,че гостите много-много не разбраха за тях- отрицателните емоции си останаха само за наша сметка... Rolling Eyes
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #96 -: Януари 24, 2010, 10:19:27 »

На живот и смърт не, въпрос е на 500 лв  Wink А и каква е гаранцията, че ще намерим по-читав? То е ясно, че ще откраднат n бутилки вино, всички го правят, мамицата им. Ще видим като си уговорим среща пролетта какво ще ни кажат. Тая някаква надежда да ни изненадат с "новите" куверти, ама да видим  Wink
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #97 -: Януари 24, 2010, 10:44:18 »

Никой не може да ти гарантира, че от ресторанта няма да ви врътнат. Ето, при все, че собственици ни бяха познати, свекъра е работил по хотела им страшно дълго време, те пак ни прецакаха безумно гадно. Въпрос на късмет. Дано наистина стигнете до решение  Smile
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #98 -: Февруари 27, 2010, 19:15:15 »

Пък аз май срещнах Роклята  Cheesygrin
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #99 -: Февруари 28, 2010, 20:47:54 »

Браво, Лиони. А снимка или поне описание?
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #100 -: Март 03, 2010, 22:20:38 »

да не си посмяла да показваш нещо  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #101 -: Март 04, 2010, 10:52:15 »

Няма бе, тайната е строго секретна  Cheesygrin Но май ми е време да поръчвам, имам 3 месеца на разположение, но от бутика казаха, че искат два за изработка. С тези бесни абитуриенти човек не може да се ожени като хората. Навсякъде са! И повечето магазини са си изкарали шарените колекции, и са скрили булчинските по складове и ателиета.
Вчера се срещнах със сватбената агентка, избрахме тематика в цветята - основно калии   Big grin  Което си е напредък. Още не сме решили за цвета на сватбата. Ресторантът е в коралов цвят, отиват му прасковено, розово, и евентуално някакво светло златисто. Ама пустият ми черен мъж, като облече розово и изпитвам потребност да се гръмна. Като му изберем костюм, и по-скоро риза и вратовръзка, ще вържем останалото с него. Той пък не ще преди май месец изобщо да се замисля, и ми спъва организацията.
Ангелче, май ще се възползвам от безпристрастното ти мнение по повод на букета, ама ще потърся разни снимки и ще ти пиша от вкъщи. Smile
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #102 -: Март 04, 2010, 10:55:29 »

Пък аз май срещнах Роклята  Cheesygrin

Иеееее страхотно Cheesygrin
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #103 -: Март 04, 2010, 11:08:08 »

Оле, Теди, колко вълнуващо, вече сте се хвърлили с всички сили в подготовката! Коя агенция си избрахте последно?

Иначе разбирам за абитуриентската ситуация - и на мен ми направи впечатление тия дни, че в сватбените магазини няма нито една бяла рокля  Lol
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #104 -: Март 04, 2010, 14:27:07 »

Лори, Бижу е агенцията. Общо взето с познати ни я препоръчаха, по форумите четох. Аз искам нещо съвсем умерено, ненатрапчиво. На такива обсебени образи попаднах, с такива бесни цени и изиквания, че ми стана лошо. Щом се стигна до там да ме питат кога ще си избелвам зъбите, че видиш ли, всички булки го правели и не можело да се явя на професионална фотосесия с обикновените си зъби  Shocked  Някаква маниакалност тресе народа. Тази жена поне ми разбра изискванията, показа ми снимки на нейни украси на нашия ресторант, предложи ни най-изгодни цени и си стиснахме ръцете. Wink
Аз не съм развълнувана все още, малко далечно ми  Smile
За сметка на това приятелките ми вече си търсят рокли (?), а баща ми вчера си купил обувки (?!) за повода.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #105 -: Март 04, 2010, 14:29:15 »

Ххахаха, Лиони, как ме разсмя, не си и помисляй да си с обикновените си зъби на снимките!!! Blink Blink Blink Lol
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #106 -: Март 04, 2010, 14:42:08 »

Lol Ау, няма да ги избелваш, тц, тц.
Това си е върха на снобизма според мен.  Rolling Eyes
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #107 -: Март 04, 2010, 14:42:54 »

Баси, то хубаво ще си избелиш зъбите, ама обикновения ми нос...какво ще го правя. Уф, Лиони, сега как ме притесни Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #108 -: Март 04, 2010, 14:48:12 »

Моля ти се, то беше някаква пародия пълна! Не можело просто ди джеят да ни покани в ресторанта на подходяща музика. Задължително трябвало да повторим народния ритуал с танцьорите, защото щяло да има гости, които не са дошли в Ритуална зала да го видят, ами направо в ресторанта. Ами то ще има и хора, които няма да дойдат в църквата, дай тогава да извикам и един поп на вечерята, да съм сигурна, че всеки гост всичко е видял и чул поне по веднъж. Lol
Също, не можело да не направим коктейл преди вечерята, пред ресторанта. Защото чичо ми и леля ми щели да дойдат по-рано и да си започнат салататите. И нещо трябвало да ги задържи извън ресторанта. Ами аз съм ги държала цял ден прави и по ритуали, какво лошо има да седнат да пият по една ракия, докато ние се снимаме в околността? Още повече, че ще ни е толкова пълна програмата - коктейл в младоженец, в кръстници, в булка, ритуал, църква, ресторант - остана да сложа още нещо в графика, та съвсем да си скапя гостите  Blink
И не забравяйте, че е абсурдно да не направите подаръци на гостите си, освен късметите, които се хвърлят от кумата. Това може да е - мини гърненце с мед, мини шише с ракия, мини кана за вино, и естествено - торбичка с мидички  Blink
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #109 -: Март 04, 2010, 15:08:03 »

Е дават идеи хората, това им е работата  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #110 -: Март 04, 2010, 16:05:12 »

По една мини ракийка с мини мед за някакво мезе, как да е, ама торбичката с мидички... Lol
Лионка, записвайте ги някъде тия неща, струва си да останат за времето.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #111 -: Март 04, 2010, 16:12:28 »

Що бе, за Варна си е много подходящо да се сътвори някакво морско подаръче...
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #112 -: Март 04, 2010, 16:16:45 »

Лиони, успех с подготовката! Много ми харесва отношението ти, някак си ми излъчват спокойствие постовете ти, сякаш държиш всичко под контрол.
Пък за зъбите - какво толкова странно има в предложението? Ако сте с хубави зъби - ок, но аз лично събирам средства да си избеля моите в най-скоро време... А за такова събитие с много усмивки, това е едно от най-важните неща..
Активен

C’est tout!
Pupi
Newbie
*

« Отговор #113 -: Март 04, 2010, 16:20:33 »

Е айде убаво, ще избелваш. Ама някак да ти го сервира сватбена агентка. Това си е личен избор, а щом другите го правят, дай и аз.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #114 -: Март 04, 2010, 16:30:20 »

Аз много се смях на моята агентка като ми каза, че едни нейни младоженци са я накарали тя да си избели зъбите за сватбата им  Lol
Нормално е агентите да се намесват и да дават идеи, все пак за това им плащате, а повечето младоженци въобще не са наясно със сватбените процедури. Номерът е накрая всичко да стане по ваш вкус и желание. Нашата беше в див възторг, че имахме толкова конкретни идеи за всичко и й улеснихме супер много работата.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #115 -: Март 04, 2010, 16:33:00 »

Лор, малко ми е странно като вземат да ми натрапват мнението си. Аз казвам, че искам да не се набива на очи, а ми се повтаря как трябва, не може, и е абсурдно еди какво си.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #116 -: Март 04, 2010, 16:40:45 »

естествено - торбичка с мидички  Blink

а ние в нашия регион кво .. освен да нагласим по една торбичка сушени сливи  Rolling Eyes какви са тия абсурдни неща, дето ти ги разправят ... да дойде пък някой да ми каже какво трябва да направя на сватбата си. Хубаво е както каза Лора да си имате много конкретна представа какво искате, за да не ви предлагат тъпотии. А за цветята ще помагам, ти само кажи  Big grin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #117 -: Март 04, 2010, 16:42:06 »

Няма лошо да ти ги предлагат, ама да ти казват, че това, коетот и искаш е безумно, тъпо или еди-какво си и да ти натрапват мнението си, е най-малкото непрофесионално.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #118 -: Март 04, 2010, 16:58:48 »

Е да, абсолютно. Не ми се е случвало на мен, но сигурно щях да избеснея, ако се опитват да ми налагат каквото и да било. При нас не знам как се получи, но като цяло агентката успя да ни ентусиазира супер много за всичко, да ни успокои, че всичко ще е наред и общо взето изпълняваше желанията ни, не е настоявала ако не харесаме някое от предложенията й. Не мога и да си представя този пълния пакет на услугите им как точно действа - това да ходи с мен по проби за рокля и т.н...много задушаващо ми изглежда - като гледам това предаване за сватбите по бтв, направо ми иде да им скоча на тия агентки понякога.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #119 -: Март 04, 2010, 18:15:51 »

А пък аз все си мисля, че това трябва да си е моят ден, не този на която и да е агентка. Ако ролята й се ограничава в това да ми играе по свирката за организацията, добре, да дава предложения, добре, но до там.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #120 -: Март 04, 2010, 18:58:15 »

Съгласна съм с Галето. Който плаща - той поръчва музиката в края на крайЩата! Cheesygrin
Гледах в Такъв е животът как една девойка си хареса рокля, а агентката не я одобри. После девойката се появи с рокля номер 2, която не й бе явно толкова по сърце и агентката заприпада, че това била Роклята. Ай сиктир! Lol Как па нЕма второ лице да ми определя коя е МОЯТА Рокля??! Cheesygrin
« Последна редакция: Март 04, 2010, 19:09:01 от Fei4ka » Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #121 -: Март 04, 2010, 19:03:55 »

Специално за роклята на мен ми е много личен този момент - знам каква е емоцията да се видиш за първи път в бяло и въобще не бих искала някакви чужди хора да са наоколо точно тогава и да ми дават акъл.

Хубавото на агентите е, че спестяват много време и нерви, понякога и пари, защото много неща ги купуват с големи отстъпки. Когато искам нещо конкретно, нямам нищо против тя да обиколи града да ми го намери.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #122 -: Март 04, 2010, 19:11:17 »

Когато искам нещо конкретно, нямам нищо против тя да обиколи града да ми го намери.

Разбира се, нали това й е работата. Но едва ли не да ми избира младоженеца няма да стане просто Cheesygrin
Иначе аз (за да съм максимално откровена Cheesygrin) не знам каква точно е ролята на сватбените агенти и моята в организацията на събитието?! Тоест с кои действия и задачи съм ангажирана аз лично и коя част поемат те? Много ми е любопитно щото сложна работа ми изглежда организацията дори на по-семплите сватбени тържества Rolling Eyes
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #123 -: Март 04, 2010, 19:13:27 »

Мирише ми на нова темаааа  Big grin

Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #124 -: Март 04, 2010, 19:18:10 »

Мирише ми на нова темаааа  Big grin

Само ти мирише Lol Сори. Стана ми любопитно, май съм впечатлена от Такъв е животът. Хипнотизирана съм, нали и аз ще правя сезон, та... Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #125 -: Март 04, 2010, 20:09:34 »

Какъв сезон ще правиш?

Моята сватбена агентка ще украси ресторанта, ще настани гостите по списък и това е. И евентуално обмислям изненада за гостите, в която тя ще ми съдейства, но не сме го решили още.
Активен

ghoul
Newbie
*

« Отговор #126 -: Март 05, 2010, 16:56:55 »

Олеее Теди вие добре напредвате с организацията.  Kiss
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #127 -: Март 05, 2010, 18:29:06 »

Какъв сезон ще правиш?

На Такъв е животът. Социален, какъв може да правя аз Big grin Работно заглавие: Такъв е животът. За хората. Обаче е малко двусмислено та може и да го преосмислим... Smile Важното е, че ще стане.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #128 -: Март 06, 2010, 16:12:11 »

Поръчах Я. Но да се подмотавам за малко да изтърва последния влак. От салона приемат последни поръчки за периода май-юни, тъй като абитуриентите да превзели света.
Чудя се защо изобщо си купувам сватбени списания, като днес докато чистих прах видях, че на корицата на едно от тях е Тя, а въобще не ми е направила впечатление и не съм я забелязала Big grin Друго си наживо, да я облечеш  Smile
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #129 -: Март 06, 2010, 16:54:20 »

Браво! Едно от най-важните неща е свършено. Какво идва наред сега в подготовката ви? Следя ти темата с удоволствие, защото в подготовката ви за събитието липсват припряност и излишно напрежение.  Smile Успех!
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #130 -: Март 06, 2010, 18:01:14 »

Ъ, какво остава... Един милион неща  Lol
Утре имаме среща с някакви свирачи  (Lol). За по-напред във времето - обувки, фризьор да си намеря, костюм за мъж, печат на покани, изработване на късмети за хвърляне, преговаряне с флористи, украса на шампанско, чаши, изработка на тейбъл карти, планиране на сватбено пътешествие в условията на криза, раздаване на покани (естествено трябва да уточним списъка най-накрая  Lol). И сигурно още куп дреболии.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #131 -: Март 07, 2010, 16:12:40 »

Поканите:  Big grin 
За родителите и за кръстниците:
Външна част
и вътрешна част
Всъщност поканите са шампанско, а панделките шампанско и прасковено. Ама нещо май не докарах цветовете  Smile
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #132 -: Март 07, 2010, 16:18:00 »

Che belli! Cheesygrin
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #133 -: Март 07, 2010, 16:18:30 »

Ууууууууууууу, много са нежни и красиви. Много обичам такива покани, стилни и без младоженци , гълъби , пръстени и други такива по "корицата" Smile
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #134 -: Март 07, 2010, 16:20:10 »

Lol
Активен
alexia
Newbie
*

« Отговор #135 -: Март 07, 2010, 16:41:19 »

Много стилно, Лиони!
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #136 -: Март 07, 2010, 16:53:37 »

Благодаря, благодаря. Поканите са хоум мейд, на мъж сестра му още преди месеци като разбра, че ще се женим, ги направи  Big grin Заведе ме в Слънчоглед да избера материали, показа ми няколко нейни мостри и готово Smile
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #137 -: Март 07, 2010, 17:17:40 »

Лиони, а така по-евтино ли излизат? Просто за информация. И аз проявих доста креативност за сватбата на брат ми, но за поканите нямах смелост да се изява. Но пък намерих човек, който направи разкошни такива. И още нещо да попитам, печатаха ли ти ги или някой ги надписа?
Браво на дамата, много са красиви наистина.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #138 -: Март 07, 2010, 17:21:01 »

Ах, прекрасни са ви поканите. Какво да кажа, просто, толкова са семпли и нежни  Cheesygrin  Kiss
Алексиа, по-евтино излизат, а и опрделено, ако няма кой да ти ги направи, традиционните дето се предлагат са много старомодни някак. Поне по агенциите, това, което съм разглеждала е много остаряло и без много избор  Rolling Eyes
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #139 -: Март 07, 2010, 17:42:14 »

Със сигурност излизат по-евтино, а и са по-автентични.  Smile
Печатът ще се осъществи вкъщи, вече няколко изпробвахме и резултатът е добър  Smile
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #140 -: Март 07, 2010, 17:44:08 »

Аз също доста търсих и мноооого рядко виждах нещо, което да те грабне и да кажеш: това е поканата. Това момиче направи страхотни покани, но не бяха евтини. За щастие трябваха само 15-ина покани и общата сума не изглеждаше висока.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #141 -: Март 07, 2010, 17:53:45 »

Ами на нас материалите ни излизаха под 1 лев на покана, а хартията е перлена, панделите бяха доста, за да остане, оризовата хартия май пък беше към 1.2 лв на лист. Ако не се лъжа. Общо 60 лв, излязоха към 70 покани. А ще са ни нужни не повече от 30-40, ама да има Smile
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #142 -: Март 07, 2010, 18:11:26 »

Много са нежни, хартията я купихте изрязана по този начин или вия си я рязахте?
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #143 -: Март 08, 2010, 00:30:26 »

Бравооос (на зълвата??)  Cheesygrin Като ви дойде време за печата, да не забравиш да се обадиш Smile
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #144 -: Март 19, 2010, 10:03:09 »

Колко красиви покани, браво! Smile
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #145 -: Март 19, 2010, 19:22:56 »

Уоу Shocked Ебаси яките покани Exclamation Зълвата иска ли да направи и за мен, аз съм много заслужила Cheesygrin

Абе, аз като гледам хората как си организират сватбите, Божеее...аз изобщо къде отивам и дали ще се омъжа? Unsure
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #146 -: Март 19, 2010, 19:38:25 »

Стига бе, това е толкова мило и хубаво събитие, винаги съм се чудила на хората, които се стресират чак толкова. Въобще не е сложно, просто трябва да седнеш да го помислиш, да си подредиш нещата в главата или на хартия и това е. Подготовката може да бъде страхотно забавление.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #147 -: Март 20, 2010, 08:56:48 »

Уна, хартията си е съвсем стандартна, с перфоратори придоби такъв вид Smile
Ние решихме вече - ще печатаме само вътрешната страна, на корицата стои грозно да има "Покана", понеже става натрупано- панделки, дупки, различен цвят, и отдолу някакъв надпис. Дори вече имаме към 30-40 напечатани. Вкъщи стават достатъчно добре, няма да се налага да ангажирам разни видни модератори  Big grin Kiss.
Аз също харесвам умерено красиви неща, горе-долу всичко ще е в подобен премерен стил. Казах ли ви за темата на сватбата? Всичко ще е в злато и калии. Купихме космюм за Мъжа, и подозренията ми относно розово/ прасковено/ лила се оказаха правилни. Сега съм се засилила да си търся кръстническа рокля, дори се влюбих в една, ама пусто не ми стана  Razz
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #148 -: Април 07, 2010, 19:04:24 »

Много са ви красиви поканите. Ама искаш да ми кажеш, че с перфоратор така са украсени със сърчицата и фигурките?
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #149 -: Април 07, 2010, 20:11:14 »

Алинка, той перфораторът е в такава форма и съответно дупчи на нея Wink Има ги, продават се. Например в Слънчоглед. Аз обмислям директно да им поръчам да ми направят покани, щото къде ти ще се разправям да дупча аз... Rolling Eyes
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #150 -: Април 30, 2010, 22:10:06 »

Графикът ми за следващия месец:10.05 - изпит; 15.05 - организирам моминско парти на кумицата; 21.05 - изпит; 22.05 - ставаме кръстници и мъж ми има рожден ден; 28. 05 - абсолвентска вечер; 30.05 - чух, че ми се организира моминско парти 05.06 - сещате се, след това почивка на планина и организиране на официалния меден месец, и около 25.06 -защита на дипломна работа и завършване  Cheesygrin Освен тва мъж има още 1 изпит, някаква практика да кара, и държавен  Cheesygrin А, да, и да запишем магистратура между другото  Cheesygrin И да си поканим гостите най-накрая, по дяволите, половината народ още не знае, че е канен  Cheesygrin И набирам желаещи за клуб сръчни ръчички - от понеделник започвам да се занимавам с дребните неща - късмети, украси, пандели, джуфки и ако закъсам, а аз съм припряна и схваната, може да изпадна в истерия  CheesygrinС други думи - минавам на режим "сватба". LolОстават ми много неща за купуване, още не са ме викали на проба за роклята, а я поръчах преди 2 месеца  Razz  Поне обувки си купих, които изобщо не са сватбарски и даже не са бели  Lol
« Последна редакция: Април 30, 2010, 22:13:41 от lioness » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #151 -: Април 30, 2010, 23:18:46 »

Не ти завиждам за графика, ако имаш нужда от помощ - свиркай Smile
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #152 -: Май 01, 2010, 09:02:26 »

Уау, нянам да ти е скучно! Кураж и с малко помощници, ще успееш! Стига и от работата ти да ти влязат в положението!
А сега загрях, то време не останало  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #153 -: Май 01, 2010, 09:51:28 »

Аз предлагам две сръчни ръчички!  Cheesygrin
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #154 -: Май 01, 2010, 14:03:52 »

Cheesygrin И да си поканим гостите най-накрая, по дяволите, половината народ още не знае, че е канен

Lol
Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #155 -: Май 01, 2010, 18:24:13 »

Lol Преди няколко седмици бях на сватба в събота, а покана получихме четвъртък
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #156 -: Май 01, 2010, 18:43:08 »

Аз по едно време подозирах, че ще ги раздавам на сватбата  Lol
Сериозно, много е трудно това с раздаването на поканите (ако държиш да е лично де).
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #157 -: Май 02, 2010, 10:32:54 »

Много е гадно да не си поканиш гостите  Lol И аз в последния момент поканих някои хора, но то е защото си мислех, че те по презумпция си знаят , че са поканени и няма начин да не дойдат. Добре, че все пак официално съобщих, че една приятелка ми се беше заканила... Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #158 -: Май 02, 2010, 12:24:45 »

Аз пък винаги съм си мислела, че поканите за сватба се пращат по пощата, дори още по-добре - като изненада. И постоянно ме изумява ентусиазма на булките месец преди сватбата да се срещнат с всичките си гости предварително един по един Cheesygrin
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #159 -: Май 02, 2010, 14:17:41 »

Ми то.. днешно време кой си проверява пощите, кой не.. Кой си е сменил адреса.. Не е много сигурно Smile
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #160 -: Май 02, 2010, 14:18:58 »

Аз брах големи ядове с БГ-пощи. Гостите ни от Смолян ис получиха 3 дни преди сватбата поканите. Добре, че знаеха, за да не откача съвсем. От друга страна, когато пратих на родата от едно близко до Русе градче, ги получиха още на следващия ден. Та явно с големите дистанции имат проблеми. Но на всички останали сама ги раздадох, пък и да обясня кое как ще е, къде и т.н. Smile По-добрият вариант ми се вижда  Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #161 -: Май 02, 2010, 18:02:25 »

Много по-добре е лично според мен, поне аз държах да поканим всички гости лично. Хубав повод е да се видим, да обсъдим сватбата, особено с хора, с които нямаме възможност да се виждаме често. Не знам, много хубави емоции имахме ние по време на раздаването, колкото и трудоемко да беше. По пощата ми се струва твърде анонимно някак.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #162 -: Май 02, 2010, 19:45:24 »

Може, аз просто си представям колко ще е готино да е като истинска изненада-картичка по пощата, не, че има нещо лошо да се видиш с хората, просто за друга емоция говоря.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #163 -: Май 03, 2010, 21:09:19 »

Ден първи: неуспешен :( Не намерих подходящ тюл, не намерих вълшебната книжарница на Колхозния, и не намерих подходяща кинкалерия за розички и допълнителни украси. Ходих в две рекламни агенции да питам за етикети за бутилки- направиха ми оферти, и сега трябва да изберем снимка да ни нагласят дизайна. Поне си купих лещи и утре смятам да съм мацка със слънчеви очила  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #164 -: Май 04, 2010, 09:27:50 »

Лъвче, ходила ли си в това малкото сватбено магазинче до бившите хали? Сигурно го знаеш, нали работеше там по едно време. Аз от там си намерих чудни нещица, особено тюлът много ми хареса - ако се сещаш нашите ...... (оф как се казват тия с бонбонките дето се хвърлят?!) с какъв тюл бяха - много нежен и леко лъскав, перфектен беше.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #165 -: Май 04, 2010, 10:17:09 »

Хм, права си, бях го забравила него. Днес ще гледам да стигна до там.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #166 -: Май 06, 2010, 20:03:15 »

Лори, в магазинът на Шипка намерих точно такива розички, и точно в прасковено и златисто, каквито исках Smile

Uploaded with ImageShack.us

Направих нещо погрешно, моля ви някой да модерира размера, ако не ви затруднявам  Unsure
« Последна редакция: Май 06, 2010, 20:05:46 от lioness » Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #167 -: Май 06, 2010, 20:08:17 »

Защо бе, какво му е на размера, тъкмо се виждат. Мноого са сладки ! Smile
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #168 -: Май 06, 2010, 20:10:28 »

Ами втората снимка ми изглеждаше пет пъти по-голяма, чак се разпъна страницата, ама сега изглежда ок  Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #169 -: Май 07, 2010, 11:38:59 »

Лиони, страхотни са ти късметите!! Не ми казвай, че сама ги направи Surprised Unsure
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #170 -: Май 07, 2010, 14:30:14 »

Ние си ги направихме, за няма и 2 часа  Smile Те за това не са особено симетрични, ама са симпатични  Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #171 -: Май 07, 2010, 14:38:42 »

Егати. Пак съм в отчаяние, че аз няма да се омъжа Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #172 -: Май 07, 2010, 14:56:38 »

Ама Фей, защо така се отчайваш? Това са супер елементарни неща, пък за човек като теб, който по принцип се занимава с организация, сигурно ще е песен цялата работа. Повярвай ми, много е забавна подготовката, наистина носи удоволствие, въобще не знам защо се шашкаш така.

Аз онзи ден правих красотички за една сватба и ми стана едно носталгично...
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #173 -: Май 07, 2010, 17:00:28 »

Няма ме в дребните, пипкави, детайли неща. Със сигурност няма нито да мога, нито да имам времето да си направя нещо сама Unsure А иначе ми се ще и това малко ме депресира. Искам да кажа, че е романтично да ти мине през ръцете, а не да го купиш...

Що се отнася до организацията (между другото това е по-скоро протоколна работа, моята работа е по-глобална, по-креативна, детайлите ги вършат други Wink) - бих се справила, ако имах време, но привсе работата и ученето...все повече се замислям за някаква малка агенция, която да поеме част от нещата.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #174 -: Май 07, 2010, 19:20:38 »

Аз също подозирам, че няма да стане моята работа, защото никой не ми помага организационно. Всеки си гледа кефа и си свирка, че ще има сватба, ама никой не пита Теодора - "Купи ли всичко? Какво да ораганизирам? Какво да запазя?" Щото аз съм на-свободна от всички, и вече ми падна шалтера и от 4 дни съм болна, не мога да се мобилизирам да вляза в релси пак... Аман ти и сватбата вече!
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #175 -: Май 08, 2010, 00:02:10 »

Фей аз ще помагав,ще ти направя всичко сама  Kiss
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #176 -: Май 08, 2010, 10:06:49 »

Фей аз ще помагав,ще ти направя всичко сама  Kiss

Kiss Много те обичам!!
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #177 -: Май 30, 2010, 12:36:06 »

Я да бутна темата, че скоро и без това няма да е актуална  Lol
Последната седмица тече, има още куп неща за оправяне. Торта, цветя, пандели-мандели, свещи, срещи с агентката, ди джея, фотографите, свирачите за извеждането, да си купя чанта и бельо, часове за грим и маникюр, да реша искам ли було или не искам  Lol, да резервираме за почивка другата седмица, да поръчаме погачи, торта  за кръстниците, табелки за маса, ъъ и 100% нещо пропускам.
Вчера уточнихме менюто, но проблемът е, че една седмица местих и нареждах хората на 8 маси по 10 души, но вчера като отидохме в ресторанта се оказа, че е по-добре да са 7 маси по 12  Lol И сега всичко отначало!
И няма нищо романтично в цялата дандания, вчера не съм спала, защото баща ми ми вдигна адреналина и се скарахме,  Razz.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #178 -: Май 30, 2010, 12:46:37 »

Ох, милата...не ти е леко Kiss Но ти си боец, ще направиш всичко и то перфектво!! Kiss
Аз като те слушам и се отчайвам за себе си Lol
Къде ще е почивката? Медена седмица или? Cheesygrin Аз съм в колебание между Турция и Гърция, живот и здраве...
Така са родата - вместо да помагат Razz Дано скоро изгладите противоречията с тати! Kiss
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #179 -: Май 30, 2010, 13:04:38 »

Можеш да спестиш малко време като не си купиш бельо. ;)
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #180 -: Май 30, 2010, 14:14:35 »

Фей, другата седмица ще сме някъде тук просто на почивка, Тетевен, Чифлика, набелязали сме няколко места, само трябва да запазим. Живот и здраве края на лятото планираме Испания, но първо да ми мине защита и на Иво държавните (15 юли) и тогава.  Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #181 -: Май 30, 2010, 16:28:06 »

Хохо, в Тетевен няма да ви е по-лошо от Испания Big grin
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #182 -: Юни 03, 2010, 20:45:05 »

Мили ми другарчета, моето време изтече  Lol Днес си правих снимки за дипломата и като ме попитаха за името изтръпнах - сигурно за последен път се идентифицирам с моминската фамилия- много милно ми стана. Smile
Почти всичко е готово, утре ще платим на агентката и ресторанта, отивам на маникюр и педикюр и съм готова.  Smile Масите са наредени, украсата, ди джея, свирачите, колата, тортите, питките, попа, украсите по къщите, изобщо- цялото население е мобилизирано  Lol Само времето не мога да контролирам  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #183 -: Юни 03, 2010, 21:03:08 »

Каквото и да е - ще е неповторимо и прекрасно! Нямам търпение!
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #184 -: Юни 03, 2010, 21:46:10 »

Ооо, страхотно!!! Ще бъде уникално, както Биз каза, наслади му сеее! Kiss
Активен

C’est tout!
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #185 -: Юни 04, 2010, 09:09:33 »

Лиони, желая ти най-приказната сватба!!! Smile))
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #186 -: Юни 04, 2010, 09:14:27 »

Вемето няма смисъл да го контролираш! Защото най-прекрасното събитие наближава  Cheesygrin Желая ви невероятен, емоционален, истински и приказен сватбен ден!  Kiss Kiss Kiss
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #187 -: Юни 04, 2010, 09:35:32 »

Честит последен момински ден, Лъвче!  Cheesygrin
Толкова се вълнувам - гледам слънцето навън, хапвам черешки и само си мисля каква приказка ще е утре Smile
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #188 -: Юни 04, 2010, 09:42:24 »

Прекрасен приказен ден и от мен Лиони Smile - да ви тръгне по вода Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #189 -: Юни 04, 2010, 09:43:08 »

Аз някак предпочитам по слънце да им тръгне...  Lol
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #190 -: Юни 04, 2010, 10:10:55 »

Благодаря ви  Kiss
Ще го преживея леко да препръска, само не искам порой  Razz А и нали църковният ще е в двора на манастира, ако вали ще трябва да се натъпчем вътре  Unsure
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #191 -: Юни 04, 2010, 14:15:20 »

Ааа,нямам предвид да ви удави порой Lol
Нека използвам друга метафора тогава - да ви тръгне по мед и масло Smile
Аз много неща не съм прочела,та съм назад с инфото..
Кой ресторант избрахте  Smile
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #192 -: Юни 04, 2010, 14:23:06 »

Корал, на св.св.Константин и Елена. И в манастирът ще е църковния ритуал.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #193 -: Юни 05, 2010, 11:11:12 »

Лъвичке, прекрасен утрешен ден ви желая Smile И никакви порои Smile
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #194 -: Юни 05, 2010, 11:13:36 »

Не е ли днес??? Confused
Активен

C’est tout!
katerina
Newbie
*

« Отговор #195 -: Юни 05, 2010, 11:18:47 »

Ха, вярно, че днес вече е пети Lol Цяла седмица не съм излизала и им загубих бройката...
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #196 -: Юни 05, 2010, 11:19:06 »

Днес е!
 Влюбените гълъбчета заслужават спешъл тема Smile Заемам се  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie