star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Тя каза ДА!!!
Страници: [1] 2 3 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тя каза ДА!!!  (Прочетена 44316 пъти)
Boxy
Newbie
*
Публикации: 5

« -: Септември 13, 2009, 13:27:47 »

Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #1 -: Септември 13, 2009, 13:38:36 »

Честито!  Smile
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #2 -: Септември 13, 2009, 13:56:23 »

Честито!
Но не съм сигурна дали на този пръст се носи пръстена.
И сватба кога? А и на кого каза ДА, разкажи ни де!
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #3 -: Септември 13, 2009, 16:15:27 »

А кой е Бокси? Blink
Иначе честито , де Smile
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 18:06:49 от Mina_21 » Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #4 -: Септември 13, 2009, 16:17:58 »

Честито! Ама може ли така само една снимка на пръстен да сложиш бееее Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #5 -: Септември 13, 2009, 17:07:21 »

Ами човекът е мъж, нали знаете, че те са лаконични  Cheesygrin
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #6 -: Септември 13, 2009, 17:32:47 »

Честито, Лиони и Мъж  Cheesygrin
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #7 -: Септември 13, 2009, 17:35:30 »

Айде Лиони и Бокси да е, човекът е вече "в сектата"...

Абе, във Варна нещо витае във въздуха. Ще взема да се позамисля дали да идвам, щом и до Русе стига...
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #8 -: Септември 13, 2009, 17:42:31 »

Аз! Аз!
Всичко се случи много хубаво и нежно, бяхме на вечеря в един ресторант на ръба на нещо като скала, гледахме залеза, морето, целият град. И изведнъж на нашият човек му изби пот по четото, взе да говори сериозни работи, и ми предложи  Cheesygrin Аз само дето не ревнах, разтреперах се, разхълцах се, и приех разбира се! Исках да кажа на целия свят, веднага тръгнахме от ресторанта, и по пътя към колата в тъмното гледахме от високо светлините на града и исках да полетя от щастие  Cheesygrin
Продължението утре, че сега отиваме да ме искат от наш'те  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #9 -: Септември 13, 2009, 17:44:40 »

Суууупер! И това продължение утре Smile Sad eyes Wub Sad eyes Wub
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #10 -: Септември 13, 2009, 17:50:50 »

Кога е било това? Защото аз го видях наскоро и ми изглеждаше нещо отвеян и притеснен.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #11 -: Септември 13, 2009, 18:06:32 »

Божеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!
Абе честито бе , хора мили сладки !!!!  Wub Wub Wub Wub
Тъкмо си викам , тука някакъв се регистрирал и ние сега трябва да гадаем , и... Lol Lol Lol

Ох, много се развълнувах.Много , много , много!!!! Sad eyes

Кога е датата, а,а,а??? Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #12 -: Септември 13, 2009, 18:19:35 »

Ааааааааааааааааааа, честитоооооо!!!

И аз много се шашнах, хаха

Лелле, как се развълнувах!!!!
Лионииии Kiss Kiss Kiss
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #13 -: Септември 13, 2009, 18:23:03 »

Честито и от мен! Всичко най-хубаво и още такива романтични моменти. Smile
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #14 -: Септември 13, 2009, 18:39:56 »

Хаааа, знаех си аз и Галка като започна пак с нейните бебешки конспирации, на върха на езика ми беше да кажа, че преди бебешките новини обикновено има едни други хубави новини и ето на - това било!

Ще ви изям бе, толкова хубава двойка да сте, заслужавате цялото щастие на света!  Kiss Kiss Kiss

Аууу сега трябва да направим една годежна среща да пищим на пръстена и да охкаме и ахкаме на предложението!  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #15 -: Септември 13, 2009, 18:55:24 »

Ааааааа шматкооо, видгни си телефона!!!!

Как ме зарадва, леле! Много целувки от нас на двама ви с Иво, просто сте такава невероятна двойка, той е прекрасен, прекрасен мъж, колко те обича само, ах ах! Тука събудих Краси от радост, много ви обичаме, много още щастие в семейното огнище ви желаем!

Аааа и честито за годишнината, на 12ти ли беше?
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 18:58:07 от bizzare » Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Септември 13, 2009, 19:29:49 »

Иискаме дата, ииискаме дааата! Mad
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #17 -: Септември 13, 2009, 19:59:44 »

Честито миличка! Страхотни сте, направо не мога да се нарадвам. Много любов ви желая и да, да чуем датичката Cheesygrin
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #18 -: Септември 13, 2009, 20:13:12 »

Lionче, честито и от мееееен!  w00t Clap Много, много се радвам!

Пожелавам ви още уникални мигове, изпълнени с още много изненади и любов! Wub Wub Wub
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #19 -: Септември 13, 2009, 20:50:07 »

Скъпа Лиони Sad eyes , ох нямам думи...прекалено съм развълнувана.
Да знаеш, че ти си от хората, които просто съвсем естествено вече съм броила за семейство с половинките им. Не за друго, а задари любовта и хармонията, които не могат да останат незабелязани. Така че пръстена, които си получила, ме развълнува силно само като символ на всичко, което вече имате и като заявка за съвместното ви бъдеще.
Адски, адски съм щастлива за вас, защото сте добри и хубави хора! Такива каквито все по-рядко се срещат Unsure Много се радвам, че ви познавам и мога да съпреживея този приказен миг.
Целувам ви Kiss
И чакаме подробностите, де!!!
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #20 -: Септември 13, 2009, 21:32:54 »

Въх, че сте ми сладки  Sad eyes
Та снощи след ресторанта, исках да кажа на всички, първата ми идея беше да вземем неговите родители и да се изтърсим в нашите, но много късно беше и спяха хората. Отидохме веднага в най-добрата ми приятелка, с която сме отраснали от бебета, и още от вратата, аз треперя, той трепери, само и показах пръстена, и тя като ревна! После и аз! И двете- рев, рев! Излиза майка и(приятелка на баща ми от детството, а в последствие и с майка ми станали много близки), и като видя и тя рев! И се прегръщаме трите, Иво и той подсмъчна, ама не си признава. Изпихме една бутилка вино с тях. След това по нощите дръннах на другите ни така най-близки 2 двойки, те ни чаках в един бар, леко сърдити, че не сме вечеряли с тях, и като им показах пръстена- едната ми приятелка разля чашата, изтърва нещо на земята, другата вика, цялото заведение ни разбра  Lol И така до малките часове на деня.
Днес сутринта първо се видяхме с други приятели, на които на 22.05.2010 ще им ставаме кръстници  Lol И те се ошашавиха, защото буквално може и да ги преварим. След това заредихме уйскита, вино, бонбони, ядки, почрпки, и се изтърсихме в нашите. Омекнаха им колената, развълнуваха се, извикаха баби, дядовци, вуйна, вуйчо, цялата италианска фамилия  Lol
Вечерта направихме още по-голяма масовка, с родителите на Иво, сестра му и племенничката. Голямо шоу с тия малките зайци, много хубаво ми беше. Сега имаме тайм аут, Иво отиде да прибере племенничката, а малкият го приспиват и ние ще продължаваме след малко.
Така, много неща искам да кажа, всеки момент ще ме извикат и ще изчезна.
Първо майка ми за малко да ми развали настроението, с разни приказки за обръщения и майки и татковци, което хич не ми се нрави и не съм очаквала от нея точно, ама нейсе, ще се разберем.
Много сме трудни с датата, защото бащата на Иво пътува и ще бъде в България от април-май. Аз пък май месец съм в сесия, а юни имам държавен и хич не ми се иска да се женя между изпити. Април е гадно, защото хем сме на лекции, хем на работа, хем е още хладно. Изобщо, много сложно става, а хората вече резервират, ориентират се. Хич не знам кое първо да организираме  Blink Въх, извикаха ме, утер пак ще пиша  Kiss
Да ми стискате палци, че утре в 8 ч. имам изпит- защита  Lol Razz
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #21 -: Септември 13, 2009, 21:46:11 »

честито и от мен  Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #22 -: Септември 13, 2009, 21:51:02 »

Леле, ама вие съвсем насериозно ще се жените Smile Аз покрай моя годеж си мисля вече, че хората просто си разменят пръстени само Lol
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 21:53:18 от bizzare » Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #23 -: Септември 13, 2009, 22:26:24 »

Честито, Лъвче. Smile

Мнооого да се обичате.
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #24 -: Септември 14, 2009, 00:46:53 »

Лиони, много се радвам за вас. Честито! Пожелавам винаги такава любов да има между вас.  Kiss
И така хубаво разкаваш, че чакаме още.  Smile
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Страници: [1] 2 3 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: