star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Плетки за жилетки :-)
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Плетки за жилетки :-)  (Прочетена 140071 пъти)
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #275 -: Май 23, 2013, 13:16:45 »

Фани, моля те да ми пратиш и на мен линк Cheesygrin  замисляла ли си се да си направиш сайт или блог, като магазинче?
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #276 -: Май 23, 2013, 18:49:16 »

Фани, моля те да ми пратиш и на мен линк Cheesygrin  замисляла ли си се да си направиш сайт или блог, като магазинче?

направо го слагам тук, ако някой прецени, че е твърде нахално да го махне
https://www.facebook.com/3madcats

за сега имам само тази страничка във фейса и все се каня да подредя малко нещата, но ми трябва повечко време ... Иначе предлагам повечето неща из разни сайтове за ръчна изработка, но повече разчитам на приятели и познати  Cheesygrin колкото повече наближава края на майчинството ми, толкова повече ми се иска само с това да се занимавам, макар да става бавно и трудно  Razz но ми носи страшно удоволствие, сега се уча и да шия, вече си правя подплатите сама.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #277 -: Юни 05, 2013, 18:56:12 »

вече си имам модел  Lol помолих я да изчака да я снимам, не мога да повярвам, че ме послуша  Lol

Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #278 -: Юни 05, 2013, 19:36:55 »

О, това е божествено!!! За догодина ти поръчвам едно такова!
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2671

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #279 -: Юни 05, 2013, 21:32:20 »

И аз за догодина едно да пасва с шапката. Ха! Да, кафяво като на Йода расото Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #280 -: Юни 05, 2013, 21:34:57 »

Плетива на цветя, стаи на цветя....спрете се, това е пропаганда за хора със слаби ангели у фертилна възраст, готова съм да раждам до момиченце. Отивам да те изрекламирам и да ми мине размножителният мерак.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #281 -: Юни 05, 2013, 21:50:53 »

голяма сте работа, благодаря на всички !
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #282 -: Юни 05, 2013, 21:59:19 »

Ууу и моделката и платката са разкошни!
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13213

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #283 -: Юни 06, 2013, 07:55:05 »

Уау, върховно е, моделът ти е все едно професионалист.  Kiss
 И аз там, при заявяващите една бройка за догодина  Cheesygrin
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #284 -: Юни 06, 2013, 08:38:30 »

тия малки пончота са толкова сладки, направо не мога да отлепя поглед от красотата и на пончото и на моделката Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #285 -: Юни 06, 2013, 14:28:52 »

Ох и позирааа Cheesygrin Ам-ам!
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #286 -: Юни 06, 2013, 16:19:12 »

Изцвилих в офиса! Поръчах такава пелерина на майка  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #287 -: Август 23, 2013, 10:29:57 »

тази шапка е за един малък съфорумец Smile надявам се зимата да го видим с нея  Cheesygrin

Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #288 -: Август 23, 2013, 19:58:31 »

Ще искам и аз такава, много е хубава. Малко по-нататък ще я поръчам, ако пък видим и съфорумеца с шапката, съвсем ще се радваме.
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #289 -: Март 01, 2015, 23:02:27 »

Много ми харесват одеалцата на Ангелчето Smile

Особено ми харесва бялото одеалце със совичките. Чисто информативно то за кого е, колко струва и колко време го прави?

Наистина много ми харесва как съчетваш цветовете в нещата, които правиш, а и плетките стават все по-сложни...  Cheesygrin

Кажи също и за благотворителната инициатива, моля. Това не е тази с квадратчетата или те се правят от едни и същи хора? (http://hopeblankets.blogspot.com/)

Твоето е това, нали? (сори, пак забравих как ставаше това с линковете)

https://www.facebook.com/pages/%D0%A1-%D0%B2%D1%8F%D1%80%D0%B0-%D0%B2-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0/299910750218952

Тук как вървят нещата? Купуват ли се? (Уникални са хората, които правят страницата, плетат и подаряват одеалца и хората, които ги купуват след това Smile)
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #290 -: Март 03, 2015, 00:39:49 »

не знаех че тази страничка е на Ангелчето Smile Иначе наистина уникални работи прави тя Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #291 -: Март 03, 2015, 09:36:48 »

вторият линк е където и аз участвам .. не е моя инициатива, скоро разбрах за това и реших да се включа - в момента поех ангажимент да сглобя едно общо одеало, за което ми пращат мотиви и един мой проект правим, аз ще го довърша и него ... Малко е, но от сърце и вярвам, че има смисъл  Rolling Eyes Купуват се добре мисля ;) от нас са материалите и изработката, а дарителите изпращат парите направо в сметките на децата .. Сега се опитваме да съберем пари и за общи цели, защото може да се наложат доставки до чужбина, които не можем да си позволим всеки да плаща от джоба си... Имаме проект в ятото с много добри шансове и ако там спечелим - ще имаме 900 лв за прежди ;)
Мерси, Маги, за похвалата ;) претендирам, че имам усет за цветове поне малко .. понякога виждам потресаващи комбинации, които направо развалят иначе сложният и добре изпълнен проект  Rolling Eyes Одеалото с бухалите, за което питаш съм правила горе-долу два работни дни (т.е. около 16 часа труд) .. Има един калкулатор за изчисляване на цена за ръчно израбоени неща според времето и материалите, които си използвал ... като сметнах за това одеало, би трябвало да го продавам за 129 евро  Shocked Моето е 75 лв и пак е много за нашите стандарти май Razz Не е правено за никой специално, от време на време си купувам схеми за плетене и се пробвам с нови неща ..
« Последна редакция: Март 03, 2015, 09:39:48 от angel_sin » Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #292 -: Март 03, 2015, 14:01:42 »

За бухалите мислех, че ще кажеш 2 месеца, хаха, аз толкова бих го правила, минимум. Аз една седмица само ще разучавам схемата, всъщност тези схеми като какво ти идват като ги купиш - има ли поне снимки, аз само от клипчета мога нещо да направя... от схеми нищо не разбирам Smile

75 лв. за него са изключително малко според мен  Sad Не можеш ли да се включиш към нещо вече разработено - по-точно сайт за Западна Европа...

Също ми се струва мн сложно свързването на квадратчетата, но който си има ръце и очи за такива неща - се справя лесно и чудесно Smile))

Дай линк за Ятото, ако можем да помогнем с нещо - с кликвания или харесвания??

Иначе целият проект/и за одеалцата е толкова хубаво нещо, че не ми стигат думите да го опиша.  Wub

Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #293 -: Март 03, 2015, 14:33:59 »

Сглобяването на одеалото не е чак толкова трудно, самото изплитане на всички части просто отнема време Smile

Маги, аз схемите трудно ги разбирам, ама като няма от какво друго и по схемите тръгвам да правя неща, но гледам да ползвам или разписани такива (където си пише ред по ред какви бримки има) или клипчета в ютюб, от тях винаги ми се получава Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #294 -: Март 03, 2015, 17:35:24 »

схемите, които купувам са написани с думи, имат и много снимки и обикновено са направени като за малоумници Smile поне за мен винаги е било лесно като имам написана схема ред по ред ;) А за сглобяването на одеала - на мен лично повече време ми губи събирането на частите и ми е много по-досадно в сравнение с плетенето ;)
Маги, продавам и в чужди сайтове .. само че до сега нищо от там. Особено в етси - там има толкова хиляди неща, че шансът да попаднат на мое е минимален .. За месец стоене на обява там имам по 10-на преглеждания, а дори не е безплатно да публикуваш  Razz  А за ятото остават още 2 дни до края на срока и ние сме с добри шансове за печелене .. така че няма смисъл тепърва да се включваш, досадно е .. Ако за напред участваме отново ще кажа ;)
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #295 -: Март 03, 2015, 18:37:39 »

Аз имах предвид частни сайтове, които си имат пазар в някоя държава. Напр., в Холандия вълната е супер скъпа и нашите неща от вълна им идват евтини, че и готови оплетени. Smile Просто да си намериш другарче с нещо разработено...

Успех с Ятото Smile

Джъсти, а ти какво плетеш и от кога?
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #296 -: Март 04, 2015, 00:01:57 »

Кажете това как се плете, плс, че аз явно съм твърде неграмотна за тая схема, а толкова ми харесва... Почвам го 3 пъти три пъти не прилича на нищо...
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #297 -: Март 04, 2015, 00:31:12 »

Аз плета на 1 кука, започнах когато малката се роди, като преди това бях плела само на 2 куки, но не ми харесваше чак толкова, а сега направо съм влюбена в плетенето на 1 кука Smile Иначе в началото досаждах малко на Ангелчето с въпроси, но тя бе толкова търпелива към мен  Lol
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #298 -: Март 04, 2015, 00:44:40 »

Не съм си сложила линка. ето го сега http://milenaplaces.blogspot.com/2014/04/diy-crochet-granny-square-blanket.html

И аз си мисля, че като си остана вкъщи да си гледам децата някой ден ще плета много Smile Дано, дано... Изобщо представям си времето с деца тооолкова хубаво, само да не трябваше аз да ги правя, а само да си играем Smile)), да им плета, да им готвя, да им чета... Smile
« Последна редакция: Март 04, 2015, 00:47:41 от Maggie » Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #299 -: Март 04, 2015, 02:07:09 »

да ти кажа за децата, в началото плетях докато тя спеше върху мен и се люлеехме на люлеещия стол, но сега не става...през деня е много трудно да седна да плета, тя иска и тя да плете, хваща куките и преждата и ме имитира Smile Иначе сега гледам вечер като си легне тогава да плета. В момента завършвам едно одеало за малката, направих и й буквички които да зашия на одеалото ама не знам дали ще стои добре, ще го мисля Smile

За схемата, кажи къде запецваш, кое ти е проблемно за да го нищим заедно?
Активен

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: