star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar И angel_sin най-накрая госпожа!
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И angel_sin най-накрая госпожа!  (Прочетена 50821 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #175 -: Юли 28, 2010, 17:09:55 »

сериозно ли бе, хора, някой се кефи на изкуствени цветя и дантелени воалчета тип "бабини гащи"  Blink

При това масово Razz
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #176 -: Юли 28, 2010, 17:13:41 »

Сигурно има много малко предмети, които мразя повече от изкуствените цветя  Crazy
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #177 -: Юли 28, 2010, 17:23:26 »

Аз по таз причина направо се ужасявам от идеята сватбата ми да е триумф на дантелите и помпозността. Толкова изчистено и семпло искам да е всичко, че на моменти ми се вижда, че няма да става ясно, че е сватба Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #178 -: Юли 28, 2010, 17:27:34 »

Сигурно има много малко предмети, които мразя повече от изкуствените цветя  Crazy

хаха, питаш ли ме мене ...

аз за свещите украса не искам, те ще са поставени в аранжировки от цветя, така че просто ги исках семпли.
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 664

« Отговор #179 -: Юли 28, 2010, 17:48:06 »

Ангелче, страхотни са! И поканите и книгата са просто супер, може би са първите, при които мога да кажа, ДА, харесва ми  Thumbup. Дано не е много нахално, но твоята приятелка професионално ли се занимава с това? И ако да, би ли ми дала кординатите и? Много ще съм ти благодарна.
Аз от сега се оглеждам за разни неща, че искаме нашата сватба да е началото на май 2011, а от 2000 км не ми е особено ясно как ще стане цялата хватка. Гледам в интернет за разни неща, та белким ми се изяснят неяснотите, но уви, само на кич и мангасарски неща попадам. Или съм ужасно капризна, или хората са полудели Rolling Eyes ...
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #180 -: Юли 28, 2010, 19:39:32 »

Сега като споменахте за семплост, ми изникна в съзнанието сватбата, на която бях скоро.

Младоженката беше българка, младоженецът - мексиканец. Бяха се оженили в САЩ - църковен и граждански брак и всичко, което ги съпътства. А тук направиха просто празненство.
Бяха избрали един типично български ресторант - цялата обстановка и атмосфера беше в страробългарски стил. Нямаше никаква допълнителна украса, но то и самият ресторант не го позволяваше. Нямаше нищо кичозно, нищо натруфено. Просто цялата прелест на обстановката и духът на българското бяха напълно достатъчни, нямаше нужда от нищо повече.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #181 -: Юли 28, 2010, 21:26:26 »

О, Ангелче, аз също не понасям типичните лъскави, брокатени и панделести украси. За свещи пратих кумата, и обиколила целия град 2 пъти, и накрая пак бяха с брокат  Cheesygrin Добре, че по време на церемонията не ни ги искаха, защото подухваше вятър, а бяхме навън.
Деня преди сватбата заявих на свекървата, че украса за чашите няма, понеже си взехме красиви кристални скъпи чаши, и ми беше тъпо да им сложа украса с форма на буца  Cheesygrin  Каквито са актуални за сезона. Та в последния момент сестрата на мъж ми се задействала и измайсторила някаква украса, която изненадващо ми хареса.
Също бойкотирах и купуването на тъпи бели кошнички за късмети, добре, че ми услужиха с цели две  Cheesygrin За всичките над 50 късмета  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #182 -: Юли 28, 2010, 23:04:41 »

аз успях да махна лентите и малко изчегърках броката ... станаха просто бели свещи. Чашите ще си ги търся от някой магазин, където продават по 1 брой. Кошнички и неща за хвърляне няма да има. Остава само да си направя цветята и аз съм готова. ... Мъж още няма ни дрехи, ни обувки ... от една седмица не съм го виждала, живее в офиса, че предават проект ... и не знам кога ще се гласи, да се оправя  Unsure
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #183 -: Юли 29, 2010, 10:08:31 »

Да беше си взела обикновени бели свещи, поне те по-търпят всякакви промени. Аз мислех да им слагам манистенца в нашия цвят и накрая ги сложихме в украсата на масата, сред цветята, без излишни и кичозни неща. Ние сватбените чаши не сме ги джвъчкали, че и без това си бяха с червена чашка и не вървеше да слагам изкуствени цветя  Crazy Само панделка, която свързваше чашите. Освен това, само възглавничката за пръстените, късметчетата и роклята съм купувала от сватбен магазин. Другите неща или сами сме ги творили или на крайно необичайни места сме ги откривали. Факт е, че има много кич и простотия, абе направо цигания, по магазините, където би трябвало да се предлагат много необходимите нещица за сватбата  Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #184 -: Юли 29, 2010, 15:08:00 »

А не могат ли да се вземат дълги свещи, обикновени, от сувенирните магазини - там поне цветове да искаш?
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #185 -: Юли 29, 2010, 17:40:27 »

Аз така и не намерих достатъчно дълги. Най-дългите са около педа, т.е. 20-тина см, а ритуалните са поне 40 см.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #186 -: Август 01, 2010, 21:14:45 »

моята рокля напредва  Cheesygrin

Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #187 -: Август 01, 2010, 21:27:19 »

Wub
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #188 -: Август 01, 2010, 21:40:42 »

браво Smile много е хубавка... това рисувано ли е ?
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #189 -: Август 01, 2010, 21:43:56 »

бродирано
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #190 -: Август 01, 2010, 21:49:56 »

много е хубаво : )))  ще има ли още бродирано или е само това?
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 664

« Отговор #191 -: Август 01, 2010, 22:08:25 »

Уау, много е нежна  Thumbup
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #192 -: Август 01, 2010, 22:22:16 »

Точно такова нещо съм си представяла за теб , Ангел сан  Wub Ще бъдеш булка като цвете Smile
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #193 -: Август 02, 2010, 12:44:51 »

Nice!
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #194 -: Август 02, 2010, 13:14:16 »

Уникална е роклята  Stuart Става...приказна Cheesygrin
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #195 -: Август 02, 2010, 13:18:12 »

Ох това червеничкото  Wub Приказно  Cheesygrin
Активен

kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #196 -: Август 02, 2010, 14:57:50 »

Най хубавата булка  Kiss.
Активен
Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #197 -: Август 03, 2010, 07:21:18 »

Ооо, Фаниии, роклята е уникална!! А булката - най-хубавата!!  Kiss Kiss

( Sad eyes)
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #198 -: Август 03, 2010, 09:03:32 »

Роклята е впечатляваща още от сега, направо аз съм нетърпелива, а за теб - не знам  Kiss
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #199 -: Август 03, 2010, 11:41:28 »

оф, полудяхме .... днес трябва да си взема роклята, че утре пътуваме .. както е станала, така ще е  Lol Онзи ден разглеждах снимки на една колежка от Варна, тя прави много хубави неща (не само цветя) и си харесах едни цветя от органза, за косата ... поразпитах я как точно ги прави и тя каза, че ще ми изработи и ще ми ги изпрати по куриер  Cheesygrin направо умирам от кеф, толкова мило ми стана .. а не се познаваме, само покрай цветята сме си контактували малко  Cheesygrin
Вчера мъж ми си купи панталон ... днес ще ходим за риза и шалче  Cheesygrin големи спорове имаме относно цветовете, да видим накрая какво ще се получи ... Утре трябва да купим цветята и да отпрашваме за Габрово, че там още не сме си подали документите в общината  Lol Lol Lol да минава целия панаир и да си почина качествено  Rolling Eyes
Активен

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: