star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar И angel_sin най-накрая госпожа!
Страници: 1 2 3 ... 9 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И angel_sin най-накрая госпожа!  (Прочетена 50820 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« -: Август 09, 2009, 17:07:02 »

ми да се похваля и аз, че ще ставам госпожа. ...  Lol Lol Lol
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #1 -: Август 09, 2009, 17:15:21 »

Surprised Ето на  Wub Още сватби  Clap Честито!  Kiss Ако съм разбрала правилно, ама "ще ставам госпожа" ми звучи много недвусмислено... но така го каза, все едно "ще сменям дограмата"..  Lol Ох, много хубаво  Wub
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #2 -: Август 09, 2009, 17:22:11 »

Surprised Ето на  Wub Още сватби  Clap Честито!  Kiss Ако съм разбрала правилно, ама "ще ставам госпожа" ми звучи много недвусмислено... но така го каза, все едно "ще сменям дограмата"..  Lol Ох, много хубаво  Wub

да бе ... просто още ми е много смешно и странно ... особено след като  се наложи да съобщим на родителските тела (всичките) на  закуска тази сутрин ... така, между другото  Cheesygrin аз умрях от срам, а мъж ми обяснява за пръстена и ми дърпа ръката да го показва, а аз съм се скрила зад него  Lol Lol Lol не съм си представяла, че ще ми е толкова трудно да им кажа  Lol
Иначе си беше много романтично - плаж, вино, свещичка  Lol чак на коляно ми застана, щях да му скъсам ушите от дърпане да стане ....  Lol Lol Lol сега всички около нас само за това говорят, а на мен ми идва да се гръмна, не съм очаквала толкова внимание.

ето пръстенчето:
« Последна редакция: Август 09, 2009, 17:25:34 от angel_sin » Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #3 -: Август 09, 2009, 17:29:56 »

Ама това е тоолкова хубаво  Love eyes Ех, във форума винаги има вълни разни - групово бременеене, после групови сватби... после пак ще чакаме групово бременеене  Cheesygrin Ех, добре, че сте вие, момичета, покрай вас и аз изживявам някакви такива емоции  Cheesygrin Че покрай мен всички са в застой, не знам откога никой не се е женил и на никого не се е раждало детенце... Та наистина много се радвам и се вълнувам. Пък някой светъл ден в необозримото бъдеще може и на мен да ми се случи, знае ли човек...  Lol Още веднъж - честито!  Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #4 -: Август 09, 2009, 17:41:23 »

Ти с дълги нокти?? Лъже, бре, тая ръка не е нейна Lol

Еее, ама честито, много хубаво Smile Айде и една морска сватба да заформите Cheesygrin

А и много оригинален пръстен, бравос!
Активен

Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #5 -: Август 09, 2009, 17:48:16 »

Фани, поздравления! Bravo-bravo  Kiss
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #6 -: Август 09, 2009, 17:52:16 »

Ето това ще е сватба, която ще чакам с нетърпение и съм сигурна, че ще е супер уникална и нестандартна!
Честито, Ангелче!  Kiss Нямам търпение да видя какви чудеса ще сътвориш!
Имате ли дата вече или поне приблизително време?
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #7 -: Август 09, 2009, 17:58:15 »

Честито, Ангелче!!!! Как се радвам за вас!!!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #8 -: Август 09, 2009, 18:35:12 »

Фаньооооо  Cheesygrin

Гледам аз във ФБ снимки и се усъмних и викам я да проверя във форума и ето.  Big grin
Честито! Да сте все така влюбени! Планували ли сте кога ще е сватбата или ?  Kiss Kiss Kiss
Ахх, искам да е по- скоро.  Big grin
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Nina
Newbie
*

« Отговор #9 -: Август 09, 2009, 18:43:25 »

И аз искам да гледам снимкиии  Sneaky
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #10 -: Август 09, 2009, 18:48:07 »

Е то има само две, като едната е тук показаната, а другата е идентична.  Big grin
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #11 -: Август 09, 2009, 19:16:51 »

мерси на всички  Cheesygrin за дата още не сме говорили, но ще е през пролетта - април или май. Ще е някъде "на зелено", т.е. сред природата, но за мен лично още е много рано да мисля за това. За сега деликатно отминавам всякакви въпроси, свързани с организацията, макар че цял ден с това ме занимават  Lol Но както каза майката на мъж ми - "направете си го както вие си го искате без да слушате някой друг" - така и ще направим. И двамата сме за нещо по-спокойно и не толкова "сватбено", но има време да решим конкретно как ще е.
ето една снимка правена малко преди да разбера за какво била цялата история с плажа  Lol

Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #12 -: Август 09, 2009, 20:26:34 »

Не мога да не му завидя за косата.  Lol
Активен

gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #13 -: Август 09, 2009, 20:27:18 »

Честито! Smile
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #14 -: Август 09, 2009, 21:24:59 »

Честито! Само такива новини да има. Give flowers
Активен
deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #15 -: Август 09, 2009, 21:26:38 »

И от мен, и от мен!
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #16 -: Август 09, 2009, 21:52:34 »

Не мога да не му завидя за косата.  Lol

ахахахха, да, потресаваща е ... обаче вината е моя, защото вече 5-ти ден ме моли да го подстрижа, а мен ме мързи ...

Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #17 -: Август 09, 2009, 22:52:26 »

Ооо.. честито! Звучи толкова истинско и хубаво всичко с твоята реакция и как си се криела зад него, и... Wub
Активен

C’est tout!
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #18 -: Август 09, 2009, 22:55:58 »

Ихааа честито. Няма да ни е скучно и пак ще има сватбени приготвления  Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #19 -: Август 09, 2009, 23:37:21 »

Ангелчееееее!!!!!!!!!!!!!!! Честитооооо!!! Най-прекрасните цветя ще са за твоя сватбен ден.
Страхотна новина. Много се развълнувах Stuart
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #20 -: Август 10, 2009, 01:03:59 »

Ангел сан, толкова се радвам за теб!!! Kiss Честито!

Днес ми се случи нещо прекрасно!!! Видях едно момиченце с най-сладкото сиво бебе котенце, пискунче със сини очета Wub(да, знам Lol),  Та, наблизо беше мама, разменихме си телефоните и може да се сдобия с едно такова мъничко.. Охх, дано!! Откога искам Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
sexy
Newbie
*

« Отговор #21 -: Август 10, 2009, 01:36:34 »

Ангел сан

Oх, това всеки път ме скъсва.  Lol Звучи ми много бойно.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #22 -: Август 10, 2009, 01:44:52 »

Англече, честито! Много, много се радвам!!! Целувки!
Активен

amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #23 -: Август 10, 2009, 03:23:18 »

Честито и от мен! Само хубави новини напоследък. Smile
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #24 -: Август 10, 2009, 07:06:25 »

Честитооо!!!!!!!ЧЕСТИТО! Kiss
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #25 -: Август 10, 2009, 12:31:04 »

Ee,Ангелче! Честито!! Супер много се радвам! Някакси само ти ми човъркаше форумния сватбен баланс, а ето че вече настана хармония! Cheesygrin
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #26 -: Август 10, 2009, 12:42:06 »

Честито ангелче
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #27 -: Август 10, 2009, 13:56:08 »

Фани, честито! Все така влюбени!  Kiss
Активен

Gylyb4e
Newbie
*
Публикации: 262

« Отговор #28 -: Август 10, 2009, 15:58:17 »

Честито и от мен  Clover
Активен
inka
Newbie
*
Публикации: 127

« Отговор #29 -: Август 10, 2009, 16:06:08 »

И от мен едно голяма ЧЕСТИТО!  Cheesygrin Kiss

А аз се хваля, че отчитам напредък с тичането, страхотно се чувствам...имам страшна енергия сега!  Smile
Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #30 -: Август 10, 2009, 18:38:02 »

Фани!! Фани, Фани! Честито!!! Ах, каква приятна изненада, не очаквах честно. Даже първо като прочетох, че ще ставаш госпожа реших, че се бъзикаш. Брей. Много се радвам и вече нямам търпение да гледам снимки нищо, че още нямате дата Lol

Kiss Kiss Kiss
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #31 -: Август 10, 2009, 23:58:55 »

Честито, Фани!

Бъдете много, много щастливи. Ти май изобщо не си подозирала, а?  Cheesygrin
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #32 -: Август 11, 2009, 08:23:01 »

не съм подозирала, защото си говорим за това от доста време и мислех, че няма да ме изненада ... а пък нещо толкова романтично изобщо не съм очаквала. От друга страна за толкова време заедно не би трябвало да е неочаквано и все пак беше точно такова..... Той ми каза, че го е решил от около две години, а с пръстена се е подготвял месец и нещо (и брат му знаеше, заедно са го избирали) ... Така че всъщност аз бях най-щокираната и още ми е трудно да свикна.
Активен

kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #33 -: Август 11, 2009, 09:55:39 »

Kiss Kiss Kiss
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #34 -: Август 11, 2009, 11:12:50 »

Честито, Фани! Бъдете много щастливи!
Активен
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #35 -: Август 11, 2009, 12:55:06 »

Честито и от мене !
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #36 -: Август 11, 2009, 16:23:04 »

Браво, браво на вас!
Честито, големи сте сладури Cheesygrin Kiss
Активен
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #37 -: Август 11, 2009, 16:38:07 »

Offtopic Алинооо муцуноо къде си ти???? Коул ми да се видим  Wink,един парк да направим  Cheesygrin
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #38 -: Август 11, 2009, 16:50:05 »

Честито!!!

Много се радвам за теб и да не пропуснеш специалните снимки на букетите за сватбата  Kiss Kiss Kiss
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #39 -: Август 12, 2009, 08:41:31 »

Честито, Ангече! Много хубава новина!
В първия момент помислих, че ни поставяш пред свършен факт и вече сте се оженили тайно някъде  Big grin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #40 -: Август 12, 2009, 15:32:24 »

Ангелче, честито и от мен  Big grin
На снимката наистина изглеждаш "нищо неподозираща"  Cheesygrin Супер!  Kiss
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #41 -: Август 12, 2009, 20:35:04 »

а за тази снимка какво ще кажете ... мисля, че е най-яката снимка, която са ни правили някога  Lol Lol Lol

Активен

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #42 -: Август 12, 2009, 20:56:16 »

Много е фиешън. Радваме мене лично.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #43 -: Август 12, 2009, 21:26:43 »

Ех, най-накрая се докопах до компютъра, за да ви честитя и аз! Много се радвам, че най-накрая и ти ще си сред редиците на гожите  Cheesygrin Желая ви само любов и само щастливи мигове  Kiss

Представяте ли си след време, ще се хвалим..... с "ще ставам баба/дядо"  Lol  Колко промени настъпиха за тооолкова години  Thumbup
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7112

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #44 -: Август 13, 2009, 13:40:41 »

Тая па да не види нещо,аз си взема котка,тя си вземе котка,аз си взема мъж,тя си вземе мъж... Lol

Живо здраво Ангелище. Много ми е приятно и радостно за вас. Да го намачкаш тоя мъж с все сила. Kiss
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #45 -: Август 13, 2009, 13:49:30 »

а за тази снимка какво ще кажете ... мисля, че е най-яката снимка, която са ни правили някога  Lol Lol Lol

Снимката е страхотна
И аз много исках да си направим такава снимка, но половинката не се сългаси...
Каза, че го било гнус да облича чужди дрехи  Sad
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #46 -: Август 13, 2009, 15:08:07 »

Снимката е страхотна
И аз много исках да си направим такава снимка, но половинката не се сългаси...
Каза, че го било гнус да облича чужди дрехи  Sad

те мъжките са си баш дрехи, наистина .... моята рокля само ми я заметнаха и я затегнаха отзад, беше ми малко голяма, но много ми хареса цвета (млечно зелено).... А мъж ми го обличаха поне 15 минути.

Але, само недей дечурлига да въдиш скоро, че ще ми се объркат всички планове  Lol Lol Lol
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #47 -: Август 13, 2009, 15:50:48 »

хаха, супер готина ви е снимката, харесва ми как сте влезли в роля - доста рядко йм се получава на хората по тия ретро фотоси.

Иначе не е истина - крайния продукт изглежда добре в повечето случаи, ама там е едно намятане на парцали, едно безумно съчетаване на цветове. Преди 10тина години си правихме семейна снимка - татю беше капитан, а гащите му бяха един наметнат тензух. Иначе нагоре беше барнат със сако с нашивки Lol
Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*

« Отговор #48 -: Август 14, 2009, 11:49:27 »

Големи сте сладури на тази снимка Cheesygrin
Активен
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #49 -: Август 18, 2009, 22:48:20 »

Ангелче,честито и от нас двамата Smile - много се зарадвах като прочетох SmileМного,много,много щастие ви желаем Kiss

п.с - не сме се виждали сякаш от векове Unsure
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #50 -: Август 19, 2009, 18:26:28 »

Ангелче,честито и от нас двамата Smile - много се зарадвах като прочетох SmileМного,много,много щастие ви желаем Kiss

п.с - не сме се виждали сякаш от векове Unsure

ами доста време мина ... идваш ли по София ?
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #51 -: Август 21, 2009, 12:50:10 »

леле, колко имам да наваксвам! Чак и Ангелчето Smile))

Честитоооо, крайно време беше  Razz Много се радвам и сте много сладки на снимката  Stuart
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #52 -: Август 22, 2009, 00:04:04 »

Ангелче, честито и от мен със закъснение! Сама ли ще си прави букета и декорацията Cheesygrin?
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #53 -: Август 22, 2009, 10:22:15 »

Ангелче, честито и от мен със закъснение! Сама ли ще си прави букета и декорацията Cheesygrin?

идея си нямам ... честно казано никак не ми се мисли за сватби и ако можеше просто щяхме да идем да се разпишем ... обаче семействата имат някакви очаквания, не знам как ще се справим. Преди мислех, че искам нещо с малко хора, а сега изобщо не съм сигурна, че искам хора .... направо си ме е страх  Lol Lol Lol
Активен

Diana
Newbie
*
Публикации: 66

« Отговор #54 -: Август 22, 2009, 11:19:17 »

Честито и от мен!
Желая ви много щастие, а ти да се насладиш на всеки момент от подготовката за сватбата, защото всъщност тя е най-хубавото!
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #55 -: Август 22, 2009, 17:43:36 »

angel_sin, честит годеж и от мен. Smile))

Аз знам, че не изгаряте от желание и някак си е формалност за вас. Smile Но пък го гледай от тази страна, че просто ще си създадете още един красив миг и незабравим спомен заедно. Smile Забавлявайте се докато организирате нещата и подготвяйте всичко по свой вкус без да ви интересува останалите как са очаквали нещата ии как са ги виждали в техните главички. Smile

Много много приятни изживявания и още по-весели премеждия ви пожелавам по време на организирането Smile
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #56 -: Август 23, 2009, 10:50:43 »

Offtopic Не знам защо мнозина в темата за годежа на Ангелчето пишат "най-накрая", "крайно време беше" и прочие Blink Все пак хората се женят когато ТЕ си решат Wink Честно казано ми е много странно това отношение...Може би е с радост казано, но все пак ми е странно...
Много сори за офф-а!!! Offtopic
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #57 -: Август 23, 2009, 17:33:27 »

Offtopic Не знам защо мнозина в темата за годежа на Ангелчето пишат "най-накрая", "крайно време беше" и прочие Blink Все пак хората се женят когато ТЕ си решат Wink Честно казано ми е много странно това отношение...Може би е с радост казано, но все пак ми е странно...
Много сори за офф-а!!! Offtopic

на мен вече не ми прави впечатление ... 90 % от хората, които ме поздравяват започват с думите "еее, най-накрая" ... Дори може да се каже, че аз бях най-изненадана, всички други го очакваха. Една приятелка разправяше, че ако на 4-тата година от връзката хората не се женят, значи нещо не е наред ... пък ние караме 8-мата  Lol Lol Lol Lol
Активен

Diana
Newbie
*
Публикации: 66

« Отговор #58 -: Август 23, 2009, 18:15:04 »

И на мен ми е правило впечатление, че когато са повече годинки заедно двама души новината за сватба по-скоро всички посрещат с някакво облекчение и си казват "И тези няма вече да ги мислим". И много ми беше странно на една сватба, на която ходих наскоро, длъжностното лице каза нещо от сорта на "и от днес започва вашият път заедно и т.н.", а младоженците бяха заедно от 7 години, живееха заедно от поне 3 и бяха минали през какво ли не заедно. Трябва да си осъвременят речите малко.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #59 -: Август 23, 2009, 18:24:46 »

Хм, какво значи: най-накрая, и аз не го разбирам. За мен вие сте си семейство и сватбата е прекрасно събитие, но по никакъв начин не променя отношенията ви. Ако не подпишете, какво, не сте годни за семейство ли? Ама, че ограничени хора.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

doubt
Newbie
*

« Отговор #60 -: Август 23, 2009, 18:39:23 »

Ангелче - ходим до София да,макар и не често SmileДнес се върнахме от 1 сватба там Smile и съм направо разглобена от емоции Blink
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #61 -: Август 24, 2009, 10:34:20 »

Хм, какво значи: най-накрая, и аз не го разбирам. За мен вие сте си семейство и сватбата е прекрасно събитие, но по никакъв начин не променя отношенията ви. Ако не подпишете, какво, не сте годни за семейство ли? Ама, че ограничени хора.

Ами именно...
Аз с моя прител съм от 9 години...Айде, не ги броим напълно нормални като изживявания, защото сме били в различни градове. Ок. Но тази година ще посрещнем и втора Нова година под един покрив.
Трябва ли да се притеснявам, че не сме женени и че като се оженим всички ще въздишат "ох, слава Богу, най-накрая, разгеле" и прочие Blink
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #62 -: Август 24, 2009, 10:59:41 »

Не трябва да се притесняваш, ама според мен са си нормални чувства и реакции. И в повечето случаи са си на радост. Моя позната двойка се ожениха на 10 годишнината от връзката си и всички бяха Еее най-накрая, присъстваше и в речта на кума и изобщо не е звучало нито на тях, нито на някой такова принудително, каквото го изкарваш. Не, че не са били истинско семейство преди това, просто хората се радват на празниците. Така, както бабите си чакат внуци. Е, всичко в рамките на добрия тон, разбира се, без натяквания, ама тук пък в темата изобщо не видях такива. А и тя Фани самата откога тук е споделяла, че мислят сватба в някоя от близките години и всички според мен са просто приятно изненадани.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #63 -: Август 24, 2009, 11:13:07 »

Хайде хайде, всички сме наясно, че каквито и да са обстоятелствата, хората винаги намират какво да кажат - ако се ожените рано - ама защо толкова рано?, ако е късно - крайно време беше, ако си бременна - те затова се женят, ако не си - какво не им е наред?.....да продължавам ли? Нямаш шанс да избегнеш подобни неща, номерът е да ги пропускаш покрай ушите си и да си гледаш собственото щастие.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #64 -: Август 24, 2009, 11:29:40 »

Еми аз да ти кажа много се чудя в днешно време, покрай кризата де, защо се женят хората. Скоро се видях с моя приятелка, брат и се ожени и я питам - булката бременна ли е, и тя - не, не е , и в чужбина няма да заминават, изобщо не знам защо се женят Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #65 -: Август 24, 2009, 11:35:52 »

Е, не всички ги бърка кризата толкова, пък и не всички сватби струват колкото един апартамент. Аз повече се чудя на логиката на вече няколко мои приятели, които покрай кризата останаха без работа и решиха да си правят бебета, защото имали много свободно време (буквално това им е причината. Е, и че много искат деца разбира се Smile). Сега си блъскат главите, но поне са щастливи.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #66 -: Август 24, 2009, 13:19:48 »

Да, склонна съм да приема, че на хората устите нивга не можеш да запушиш... Razz
Права си, Лор - игнор и това е Cheesygrin
Предполагам, че ми е толкова странно, защото аз съм някакъв странен дебил и ми е много трудно винаги да се бъркам на хората в личните неща...
Искам да кажа супер неудобно ми е дори да попитам някого, с кого скоро сме се запознали, какво и къде работи. А мен, например, са ме питали на 10-тата минута колко ми е заплатата Surprised Lol Предполагам различно светоусещане...И именно по тази причина винаги като чуя за сватба коментарът ми би бил "Честито", а не нкаквото и да било друго. Просто ще се притеснявам да не засегна отсрещната страна, ако питам защо чак сега или дали булката е бременна... Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #67 -: Август 24, 2009, 14:07:36 »

Е, това с дали булката е бременна е вече шега просто. И не толкова случайна, последните сватби, на които бях булката наистина беше бременна Smile Всеки си решава, разбира се, поне моите коментари в тая насока са били винаги дружелюбни и по-скоро шеговити.
Аз например се учудвам като ме питат кога ще се женим (явно всички очакват, че като сме сгодени, ще се женим Lol), ама ми е забавно и винаги отвръщам пак шеговито.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #68 -: Август 24, 2009, 14:22:35 »

Да бе, аз не казвам, че ти си го направила с лошо чувство...Познавам те и не бих го и допуснала дори.
Казвам, че аз съм идиот и имам проблем с въпроси от подобен характер.
Да не мислиш, че на мен не ми е любопитно дали ще се жените? Ама да съм ви питала? Тук или на живо? Не, защато ме е сраааааам Red face и ми е неудобно, и все си мисля: ако имат нещо да ми казват, хората ще го направят...
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #69 -: Август 24, 2009, 20:24:41 »

аз не мисля, че някой го казва с лошо .. просто като е минало толкова време всички очакват някакво "развитие" на нещата  Cheesygrin Днес и колегите в работата ме питаха за подготовка на сватба, а аз все повече си мисля, че едно разписване с кумовете ще е най-добрият вариант ... Поне все още никой не ме е питал дали не съм бременна, че това щеше да ме довърши  Lol Lol Lol
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #70 -: Август 25, 2009, 10:09:50 »

Ангелче, честито!  Smile Много семейно щастие!
От колко време не съм влизала и ихааа, колко много сватби...Само хубави неща се случват тук. Smile

Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #71 -: Август 27, 2009, 12:19:47 »

Супер, Фани, и аз чакам с огромно нетърпение да видя какво чудо ще измайсториш за сватбата Smile
*Много ви се радвам на спонтанната снимка, като знам предисторията имам чувството, че в очите му личи на тоя човек, че е с пръстена в джоба  Kiss
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #72 -: Септември 01, 2009, 11:29:35 »

Да, в очите му има много щастие, блаженство направо. Нямам търпение да видя как ще те гледа на сватбата... Wub
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #73 -: Септември 01, 2009, 20:02:11 »

Wub Clover Clover Clover
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #74 -: Септември 01, 2009, 21:17:55 »

все така да сме
 Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin

Активен

Nina
Newbie
*

« Отговор #75 -: Септември 01, 2009, 21:54:26 »

ще се огранича само с тези емотки, ама те си казват всичко  Smile
Wub  Clover Kiss
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #76 -: Септември 01, 2009, 22:45:44 »

Много сте си хубави:)
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #77 -: Септември 02, 2009, 15:24:18 »

И влюбени!  Kiss
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #78 -: Септември 07, 2009, 09:17:03 »

Ох, големи сте сладури Cheesygrin
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #79 -: Септември 10, 2009, 15:23:16 »

Честито,честито,честито,Фан!!!!!!! Еееееееех,най-накрая!!!!! Много,ама много се радвам! Вие,така да се каже,сте динозаврите относно връзките в този форум и направо вече беше крайно време. Въпреки че аз все съм си ви възприемала като семейство!

Имате ли дата вече? Нямах време да чета темата,може и да си писала,но се втурнах да честитявам по ред на номерата,само с хубави новини ме посрещате,ей!

Още веднъж-много се радвам!!!!!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #80 -: Септември 10, 2009, 16:23:21 »

не, Ади, няма дати още, може би ще е пролетта ... ако не се разтури работата до тогава  Lol Lol Lol Вече имахме една кавга по отношение на събитието и за сега избягваме темата. Говорили сме какво не искаме, а как точно го искаме не се знае ...
Онзи ден шефа ми предложи да ползваме градината, само че нещо да празнувам на работното ми място не ми се нрави много ... После всеки път като тръгна за кенефа и мина покрай арката например ще си викам "ей тука се женихме, да"  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #81 -: Септември 10, 2009, 16:39:58 »

О,ние също имахме скандал,ама не за събитието,а за след това. Фан,както и да го мислиш,до кенефа или не,пак ще е по-добре от моята хахаха.
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #82 -: Септември 10, 2009, 16:58:13 »

О,ние също имахме скандал,ама не за събитието,а за след това. Фан,както и да го мислиш,до кенефа или не,пак ще е по-добре от моята хахаха.

що бре ? като гледам как се подготвяш, какви хубави неща си намислила ... аз нямам мерак за такова нещо. Нещо ми хареса лилавия цвят, мислех си той да е основен в дрехата и цветята ми, обаче татко има issue с него и то сериозно ... за това май ще отпадне и сега се чудя кой друг цвят освен черният ми е любим ... защото искам нещо цветно да има. Абе, ужас ....
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #83 -: Септември 10, 2009, 18:33:28 »

Аз на подписването бях с черна рокля и фотографът каза "Еййй една булка да се облече подходящо за случая!"  Lol

Ангелче, лилавото е сууупер, направо не знам с какво по-хубаво може да се замени за сватба.
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #84 -: Септември 10, 2009, 19:22:09 »

Кой каза лилаво?? Гласувам с две ръце за любимия си цвят  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #85 -: Септември 10, 2009, 19:45:55 »

уф, аз така съм се залепила за това лилаво и вече си го представям навсякъде в комбинация с жълто  Lol... Разни люляци, лалета, нарциси са ми в главата  Lol Само че наистина мога да докарам инфаркт на татко, ако ме види в тоя цвят точно на сватбата  Rolling Eyes проблема е свързан точно с лилаво, сватба, млади хора и свещници (и такова нещо вкъщи никога не се внася) ....  Rolling Eyes
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #86 -: Септември 10, 2009, 21:28:18 »

Баща ти явно наистина има проблем с лилавия цвят.  Lol Lol Lol

Иначе и на мен ми е любим.  Big grin
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #87 -: Септември 14, 2009, 00:54:00 »

Ооо, лилаво, да. Аз ако се женя някой ден искам да е в черно или точно лилаво, тъмно. Ако ми позволят , хаха.  Stuart
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #88 -: Септември 14, 2009, 07:28:11 »

еми ще си го търсиш такъв, дето да ти позволи  Lol
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #89 -: Септември 14, 2009, 19:38:59 »

Фан,то кой знае какъв акъл за цветове ще ти дойде дотогава. След като е толкова сериозно положението с лилавото,ще се ожените и на розово.  Cheesygrin Шегувам се,но едва ли си струват отрицателни емоции заради едни лалета. Вярно,че си професионално изкривена в този аспект. Cheesygrin
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #90 -: Ноември 03, 2009, 22:32:29 »

имам един въпрос относно кумовете (или свидетели, там както се наричат). Наистина ли не може да е човек, с който някой от нас има роднинска връзка ? И това само за църковният брак ли се отнася, или и за гражданският ?
Ние още не сме измислили дори дата .... преди няколко дни мъж ми пак ме пита дали ще се омъжа за него, защото вече ме бил питал, казала съм "да", пък сега се ослушвам  Lol Lol Lol И изобщо ми е толкова неясно какво ще се случва, че чак не ми се мисли по темата  Lol
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #91 -: Ноември 04, 2009, 09:33:52 »

Аз това за роднинската връзка не го знам . Но защо пък да не може?

Иначе ние в гражданското ,за свиделтели бяхме взели хора различни от кумовете ни ( в интерес на истината доста по-близки от настоящите ни кумове) , и нямаше проблем. Не че беше замислено да е така, просто бяхме забравили , че този ден ще подписваме и около час преди подписването , буквално ги изкарахме от леглата наште свидетели  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #92 -: Ноември 04, 2009, 10:38:51 »

Има проблем с роднинствата. Позната се жени и сестра и беше кума, но в църквата се смени с нейна приятелка.
Ангелче, тъкмо се зарадвах, че ще споделиш някоя новост, пък ти нищо съществено не каза  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #93 -: Ноември 04, 2009, 10:49:29 »

Има проблем с роднинствата. Позната се жени и сестра и беше кума, но в църквата се смени с нейна приятелка.
Ангелче, тъкмо се зарадвах, че ще споделиш някоя новост, пък ти нищо съществено не каза  Lol

ясно ... ние църковен няма да правим за сега.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #94 -: Ноември 04, 2009, 19:49:23 »

Стефания!Моля,засилете подготовката,да не взема да налумкам Наньо за наказание!!!

И да,за роднините е така,да не забравяш,че трябва да са кръстени,ама щом няма църковен,не знам дали важи.
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #95 -: Ноември 04, 2009, 21:38:33 »

мъжа и цялото му семейство не са кръщавани, така че на първо време църковният брак отпада, макар те да казаха, че ако искаме ще се кръстят заради нас  Lol Lol Lol Аз съм кръщавана и сигурно имам някъде свидетелство, но идея си нямам къде е.
Само да мине ходенето в Испания живот и здраве и почваме да мислим дата и подробности.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #96 -: Ноември 05, 2009, 19:24:47 »

Глупости, в неделя сега бях на сватба, на която кумува братът на булката. А преди това съм била на сватба, на която кумуваха сестрата на младоженеца и братът на булката. Така че - трънци за роднинството, църквите нещо баламосват, ако правят проблеми...
Активен

TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #97 -: Ноември 07, 2009, 18:51:31 »

Shocked Аз сега виждам темата,може би защото рядко влизам в този раздел но....едно ГОЛЯМО ЧЕСТИТО от мен.Щастлив и изпълнен с много положителни емоции семеен живот ви желая. Kiss
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #98 -: Февруари 21, 2010, 23:05:50 »

уф, имаме напредък - измислихме дата .... и горе-долу решихме как ще го направим  Lol след много размисли стигнахме до 9-ти май - тъй като е моя месец, много ми се искаше да е тогава....Нагласихме го така, че да не съвпада с моя рожден ден и този на майката на мъж ми, както и да не е покрай 14-ти, понеже мъжката част от фамилията са на AC/DC, а в края на месеца са балове и ние имаме 10-годишнина от завършване ... та много сложно се получи. Тази седмица ще проучим нещата с мястото, което сме си харесали и дано всичко е наред, за да казваме на хората вече ;)
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #99 -: Февруари 22, 2010, 07:57:41 »

Браво на вас  Cheesygrin Църковен ще имате ли? Гражданския и ресторанта в един ден ли ще са?
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #100 -: Февруари 22, 2010, 08:26:10 »

Браво на вас  Cheesygrin Църковен ще имате ли? Гражданския и ресторанта в един ден ли ще са?

църковен не, поне за сега .... имаме идея да си го направим в някой манастир по-нататък, само ние и кумовете.
Иначе ресторант също няма да има, мислим нещо като градинско парти  Lol шведска маса, тиха музика, нещо такова. И ще е след ритуала, който също ще е изнесен, на едно хубаво място (ако се получи). Общо взето идеята е да се получи възможно най-семпло и непринудено, да е приятно за всички и да няма неща, които не са ни по вкуса (разни ритуали, хора и танци, маси, пиене, ядене).
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #101 -: Февруари 22, 2010, 23:57:35 »

Леле, звучи като перфектното сватбено празненство... Ще се получи много, много хубаво... Wub
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #102 -: Февруари 23, 2010, 08:59:10 »

Браво , зайо Питър!  Cheesygrin И ние си мечтаехме за сватба в градина  , с шатри, ама на!  Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #103 -: Февруари 23, 2010, 09:05:50 »

Браво , зайо Питър!  Cheesygrin И ние си мечтаехме за сватба в градина  , с шатри, ама на!  Razz

ами в София е по-сложно сякаш такова нещо ... ние ще си го направим в Габровско, защото семействата са там, пък и си ни е слабост. Оказа се обаче, че няма да е тази дата, заради многото почивни дни тогава, така че изместихме напред нещата ... вероятно ще е на 1-2 май  Lol Майка пое ангажимента с кетъринг и организацията, аз само ще си се погрижа за цветята  Lol Роклята почти съм я измислила, остава да се видя с моята приятелка, която ще ми я прави. Лошото е, че трябва да имаме вариант за закрито, понеже времето е непредсказуемо, но все пак се надявам да не вали точно тогава  Lol
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #104 -: Февруари 23, 2010, 09:18:25 »

Да , дъжда е най-лошото ,което може да се случи. Мокра сватба  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #105 -: Февруари 23, 2010, 09:19:38 »

Ама то е съвсем скоро  Cheesygrin сигурно с цветята ще ти е най-трудно  Lol Представям си каква цветна приказка ще бъде
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #106 -: Февруари 24, 2010, 13:13:27 »

Ау, 1-ви май е страхотна дата, искам и аз тогава  Cheesygrin
Май тогава ни е годишнина с половинката (имаме няколко, така да се каже, ама това е първата  Lol )

Мисля, че ще се получи много хубаво Smile Дръж ни в течение с подготовката ;)
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #107 -: Февруари 25, 2010, 10:17:59 »

уф, 7-ми май ще е .... за сега  Lol много сложно се оказа, най-вече с кумата ми, която не може да остави бебето за повече от 3 дни, а няма полети, които да и осигурят събота и неделя в България ... та ще е петък сватбата. За сега се ориентирахме към Боженци и околностите  Big grin Искам да питам в общината ние лично ли трябва да подадем заявленията, или може и друг ? Защото не се очертава скоро да си ходим натам, а е хубаво да си запазим датата.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #108 -: Февруари 25, 2010, 10:27:09 »

Да, вие трябва да си попълните документите, няма как...

Ех, че хубава дата сте избрали - на мъж ми рождения ден  Cheesygrin Ще се получи вълшебна сватбата, сигурна съм и завиждам ужасно Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #109 -: Февруари 25, 2010, 10:44:30 »

Да, вие трябва да си попълните документите, няма как...

Ех, че хубава дата сте избрали - на мъж ми рождения ден  Cheesygrin Ще се получи вълшебна сватбата, сигурна съм и завиждам ужасно Smile

то и ние все рожденници тогава  Lol ама няма как, това се оказа единственият вариант ... довечера ще резервираме билет на кумата, да не ми избяга  Lol Ние ще се оправим с документите тогава, ами кумовете ? За тях какво се иска ?
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #110 -: Февруари 25, 2010, 10:46:53 »

Само копие на лична карта, не е нужно да присъстват (поне при нас е така...).
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #111 -: Февруари 25, 2010, 10:54:48 »

ок, много ти благодаря ;)
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #112 -: Февруари 26, 2010, 19:25:34 »

Ангелче, много приятно звучи идеята ви за сватба Cheesygrin И аз си представям сватба в градина Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #113 -: Февруари 26, 2010, 20:28:33 »

Да , вземи се надрънди вече . 2 месеца са това , не две години .
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #114 -: Февруари 26, 2010, 21:39:16 »

оф, бе, как може да е толкова сложно, направо ми иде да кажа майната му на всичко и да не правим тъпата сватба. Нищо не се получава както искаме, ядосвам се само ... мъж ми се сърди, че само той се занимава с търсенето на място, пък мен не ме интересувало  Lol квото и да правим, не можем да избегнем сядането на маси, пък аз точно това не исках. И цветя няма да правя, егати   Razz Razz Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #115 -: Февруари 26, 2010, 21:44:45 »

Ангелче, не забравяйте каква в крайна сметка е целта на всичко! Не се карайте и сърдете за прозаични неща Kiss
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #116 -: Февруари 27, 2010, 14:07:42 »

Цветята защо няма да ги правиш ти? Не дават да си внасяш украсата ли? Не става ли на блок маси, или със сервитьори с поднос... Rolling Eyes Вярно е хабене на нерви, да организираш сватба, да се съобразяваш. Но пък ако успееш поне част от нещата да ги направиш както ги виждаш и както си ги мечтаеш, пак е нещо  Cheesygrin Няма как, винаги има някой, който да то огорчи тръпката  Rolling Eyes
Активен

kotanka
Newbie
*

« Отговор #117 -: Февруари 27, 2010, 19:26:43 »

Я виж ти какво става и аз естествено последна разбирам   Rolling Eyes.....бивали такива работи  Razz
Активен
Nina
Newbie
*

« Отговор #118 -: Февруари 27, 2010, 20:08:02 »

тц, не си ти последна
аз съм последна  Big grin
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #119 -: Февруари 27, 2010, 20:27:27 »

ми като ви няма аз кво да направя  Razz чакам обаждане за кафе  Razz

иначе проблема при мен е, че всъщност не съм си мечтала за сватба ... или по-точно за тържеството покрай сватбата  Lol първо мислехме само да разпишем, но решихме все пак да ощастливим близките и да направим някакво събиране и за това сега сме толкова объркани. Тъкмо се връщам от среща с приятелката, която ще ми прави роклята и съм щастлива Smile тя е много интересен човек и си знаех, че мога да разчивам на нея за идеи ... та следващата седмица ще се видим пак да обсъдим цветове и платове  Lol

Цветята защо няма да ги правиш ти? Не дават да си внасяш украсата ли? Не става ли на блок маси, или със сервитьори с поднос... Rolling Eyes

нещо такова ще е ... а украсата ще си я правя аз Smile те едва ли ще се натискат да ги правят, пък и аз предпочитам поне нещо да съм си направила сама.
« Последна редакция: Февруари 27, 2010, 20:29:48 от angel_sin » Активен

kotanka
Newbie
*

« Отговор #120 -: Февруари 28, 2010, 19:49:35 »

А няма ни нас, теб никаква те няма   Razz
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #121 -: Февруари 28, 2010, 20:53:11 »

днес се мотаем с мъж по Славейков и докато чакаме брат му решихме да се намъкнем в единственият работещ бижутерски магазин да видим какви халки има ... Момичето ни извади мостри, някакъв огромен каталог, в който на мен всички ми се сториха еднакви  Rolling Eyes и в същото време нищо не ме грабна, хахаха ... Както и да е, та докато разглеждахме отзад се подаде някакъв мъж (явно този, който ги изработва) и почна да обяснява как прави всичко по поръчка и цени и т.н. и по едно време вика на мъж ми "аз вас не ви ли познавам"  Lol и Николай ми дърпа ръката и вика "ами да, тоя пръстен е от вас"  Lol оказа се същият бижутер, само че явно има и друг магазин, защото мъж ми не е купувал пръстена от там. Много чудно ми стана как го помни, 8 месеца са минали от тогава.
И така ... ние сигурно ще се изпокараме и ще разтурим сватбата  Lol Lol Lol цяла сутрин обсъждахме нещата, аз естествено бях контра на всичко и пак нищо конкретно не измислихме ... родителските тела ще ходят през седмицата до Боженци да разпитат и огледат на място за оферти. Просто искам всичко да се уреди и да мирясаме, защото много излишни нерви хабя за глупости  Razz
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #122 -: Февруари 28, 2010, 22:31:51 »

Ангелче, минава ми една мисъл през главата... Два пъти ми се е случвало последните години да попадна в Боженци почивните дни в началото на май, и двата пъти беше пълен кошмар, от гледна точка на стотиците екскурзианти. Не съм сигурна тази година как ще са ситуирани почивните дни, дано сте го премислили.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #123 -: Март 03, 2010, 21:47:35 »

слава на всички и всички, сватбата ще е на 07.08.2010  Lol супер щастливи сме, ще имаме време да си организираме нещата както ги искаме, освен това и за гостите ще е много по-удобно.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #124 -: Март 03, 2010, 21:51:52 »

Август  Wub Дааа, нашия месец. Топло е, няма изненади във времето, навсякъде е зелено. Браво за избора, чудесен е  Cheesygrin Но помня от цветарката ми, че няма мн избор от цветя или трудно се намират. Сигурна съм обаче, че това не би било пречка пред теб  Cheesygrin
Хайде честито и си отдъхни. Имате достатъчно време да организирате всичко и да е така, както го виждате.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #125 -: Март 03, 2010, 22:17:43 »

Cheesygrin цветя има всякакви по всяко време, стига да ти се дават повече парички ... може да остана на варианта с лалета и фрезии (доставят се по поръчка по това време), а може и да измисля нещо по-така. .. колежката днес ми даде идея за хортензии   Cheesygrin Cheesygrin , ще се получи добре ...

сезонните тогава са хризантеми и слънчогледи, но не са ми слабост. И никак не ми се искаше да е лятото, но както ти каза, времето със сигурност ще е топло (пък дори и дъждовно да е), а май това ни е доста важно условие за външна сватба. Почти сме харесали къща на Боженци, супер просторен двор има и само зелено наоколо, но ще трябва да я видим и ние, не само на снимки.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #126 -: Март 04, 2010, 10:42:14 »

А звучи чудесно  Cheesygrin Началото на август в планината е прекрасно- прохладно и слънчево. Докато май месец щеше да ви е хладнично сигурно. А и няма да има преселение на народите за Гергьовден  Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #127 -: Март 05, 2010, 22:43:14 »

Много ми се нрави букетът, чуден е.
Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #128 -: Юни 10, 2010, 16:23:13 »

слава на всички и всички, сватбата ще е на 07.08.2010  Lol супер щастливи сме, ще имаме време да си организираме нещата както ги искаме, освен това и за гостите ще е много по-удобно.

Оф как се притесних, че сватбата е минала и съм пропуснала да ти честитя Lol направо си отдъхнах като прочетох август Lol А нещо ново по подготовката има ли?
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #129 -: Юни 10, 2010, 17:20:35 »

Отдавна чаках новини по сватбата - ангелче пиши повече Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #130 -: Юни 10, 2010, 21:51:19 »

да пиша, да пиша, колко да пиша  Lol нещо не сме напреднали с подготовката, освен че ще имам най-хубавите покани  Cheesygrin следващата седмица ще трябва да ида най-накрая с моята приятелка за платове и да почваме роклята, че в главата ми е едно, но може да не се получи както си мисля, а време няма .... Оказа се, че момичето, което провежда гражданския ритуал ни е близка (дъщеря е на съседи на вилата и като малка ме е бавила и ми е прала гащите   Lol според мама), така че ще говоря с нея относно речта и това, което ми се иска да каже Big grin Хотелчето е запазено, остава да се уточни менюто ... В събота нашите са на вечеря в свекърите уж да обсъждат подробности, но подозирам, че повече ще се играе тенис и ще се пие вино на двора  Lol Lol Lol Та така ... мисля, че съм най-скучната булка, която сте срещали  Lol
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #131 -: Юни 11, 2010, 16:11:10 »

да пиша, да пиша, колко да пиша  Lol нещо не сме напреднали с подготовката, освен че ще имам най-хубавите покани  Cheesygrin следващата седмица ще трябва да ида най-накрая с моята приятелка за платове и да почваме роклята, че в главата ми е едно, но може да не се получи както си мисля, а време няма .... Оказа се, че момичето, което провежда гражданския ритуал ни е близка (дъщеря е на съседи на вилата и като малка ме е бавила и ми е прала гащите   Lol според мама), така че ще говоря с нея относно речта и това, което ми се иска да каже Big grin Хотелчето е запазено, остава да се уточни менюто ... В събота нашите са на вечеря в свекърите уж да обсъждат подробности, но подозирам, че повече ще се играе тенис и ще се пие вино на двора  Lol Lol Lol Та така ... мисля, че съм най-скучната булка, която сте срещали  Lol
Аз съм сигурна,че изпипаш нещата много интересно..Жалко,че съм далеч да видя подготовката - то това е най хубавото в 1 сватба. А за месеца - няма как да не ми е любим - все пак е рождения ми месец Smile
Когато подготвях моята,много се ядосвах,че си чак в Сф да помагаш за икебаните на масата Unsure - веднагически да те бях цанила за шаферка по интериора Lol /ужасна съм Surprised/
А ти си най-малко скучния човек,който познавам,така че стига алабализми ами пиши пиши,че и снимки ще чакам с нетърпение в бук-а Smile - ето изнахалствах на макс,което ми е простено предвид състоянието,в което съм Blink
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #132 -: Юли 09, 2010, 00:20:37 »

аз да се похваля с поканите, които една съфорумка ми направи  Cheesygrin на живо са много по-разкошни...

тук цвета е променен заради светлината, но пък се вижда цялата:
http://media.snimka.bg/6650/019555401-big.jpg
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #133 -: Юли 09, 2010, 09:27:34 »

уф, не мога да редактирам вече ... ето по-добри снимки ;)

Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #134 -: Юли 09, 2010, 10:25:32 »

Ангелче, коя е тази талантлива съфорумка Smile))
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #135 -: Юли 09, 2010, 10:26:30 »

Поздравления и много поздрави на криейтив съфорумката, изгуби се тя нещо :*
И добре, че не сте много гости, че много трудоемко изглежда Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #136 -: Юли 09, 2010, 10:35:16 »

да, много труд е вложен ... лепене, шиене, изрязване ... не ми се искаше да я тормозя толкова, но ужасно много харесах точно този модел  Lol
то си пише коя е съфорумката, само че сега се подвизава с друг ник  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #137 -: Юли 09, 2010, 10:39:38 »

Еми за да те питам, явно не съм разбрала коя е. Адмирации, прави уникални неща!!!
Активен

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #138 -: Юли 09, 2010, 11:00:58 »

Голяма красота. И всичко останало, което е публикувано в блога на авторката, и то много хубаво. Възхищавам се на хората, които имат търпението и сръчността да създават такива красоти Smile
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #139 -: Юли 09, 2010, 13:24:21 »

Страхотни са ви поканите, невероятен труд е вложен в тази творба! И аз не разбрах коя е съфорумката, но й предай, че има златни ръце  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #140 -: Юли 09, 2010, 14:00:36 »

Страхотни са ви поканите, невероятен труд е вложен в тази творба! И аз не разбрах коя е съфорумката, но й предай, че има златни ръце  Cheesygrin

тя сама ще го прочете  Cheesygrin преди беше Creative ;)
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #141 -: Юли 09, 2010, 14:03:50 »

Хм, на мен Криейтив нищо не ми говори.  Rolling Eyes

Но цяла сутрин гледам блога й...просто уникални неща, нямам думи Exclamation
« Последна редакция: Юли 09, 2010, 14:24:10 от utopia » Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #142 -: Юли 09, 2010, 14:30:25 »

тя пишеше в лейдипил много повече ... днес изпратих чужбинските покани, за които имаше специални кутийки  Cheesygrin дано стигнат невредими и най-важното - преди приятелите ми да се приберат в БГ  Lol Lol Lol
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #143 -: Юли 09, 2010, 14:53:41 »

Ангелче, чудесни са!  Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #144 -: Юли 09, 2010, 15:16:00 »

ох и ще се жените на рожденния ми ден  Lol

Поканите са ти супер ангелче  Stuart
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #145 -: Юли 09, 2010, 15:22:43 »

ооо, току що са се обадили на мъж, че халките са ни готови Smile нямам търпение да си ги вземем  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #146 -: Юли 09, 2010, 17:45:57 »

наистина са уникални тези покани Smile)
и много добра новина за халките Smile
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #147 -: Юли 09, 2010, 17:50:57 »

Предполагам, че халките ще ги видим след сватбата  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #148 -: Юли 09, 2010, 18:27:30 »

е да  Lol ама те не са нищо особено, избрахме си възможно най-семплият вариант, бяло злато са.
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #149 -: Юли 09, 2010, 18:59:57 »

Разкошн са поканите Smile - браво за таланта,вдъхновението и златните ръце на съфорумката!!Не ми се мсл ако бяха нещо такова поканите ни,какво лепене,пришиване и чудо щеше да бъде в 90 екземпляра Lol
Датата е прекрасна Smile - спомням си,че 2007 вече в 8-я месец,бяхме на 1 августовска сватба,последната пред раждането на Ема Lol
Нашите халки също са бяло злато и доста изчистени Wink
Много мъничко остана вече....Нещо роклята ми се губи обаче Rolling Eyes
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #150 -: Юли 09, 2010, 19:16:19 »

оф, тя и на мен ми се губи  Lol днес бях при девойката, следващата седмица я почваме ... още не мога да реша какъв да е вторият цвят...
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #151 -: Юли 09, 2010, 19:26:24 »

ти явно си една спокойна булка Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #152 -: Юли 09, 2010, 19:44:01 »

ми не, просто не ми пука особено .. аз не исках такава сватба, все още не искам и не си давам зор ... повече ме вълнува пътуването след това, което се опитваме да си измислим в момента ;)
Активен

kotanka
Newbie
*

« Отговор #153 -: Юли 11, 2010, 14:04:52 »

Уникални са!
Браво на създателя им  Kiss.

Активен
kateto
Newbie
*

« Отговор #154 -: Юли 11, 2010, 14:12:36 »

Smile)) и измислихте ли къде ще ходите Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #155 -: Юли 11, 2010, 19:19:39 »

Рим - Прага - Барселона  Lol живот и здраве ... и ни се иска да отидем на един концерт на Muse в Краков, само че много сложно става и може би ще се откажем ...  Rolling Eyes а септември сме в Солун на Porcupine tree  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #156 -: Юли 11, 2010, 20:06:28 »

доста добре звучи маршрута, дето сте избрали Smile)
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #157 -: Юли 11, 2010, 20:28:54 »

ети ни ги пръстенчетата ... в Габрово са, за сега и ние им се радваме само на снимка  Lol

Активен

Nina
Newbie
*

« Отговор #158 -: Юли 11, 2010, 21:14:06 »

Ооо, страхотни са пръстените! И как добре се връзват с поканите!  Cheesygrin
Вторият цвят за роклята ти е пред очите - бордооо!  Cheesygrin
Активен
kateto
Newbie
*

« Отговор #159 -: Юли 11, 2010, 21:34:22 »

халките наистина са страхотни : )))
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #160 -: Юли 11, 2010, 21:39:25 »

Cheesygrin бордото силно ми ограничава избора на цветя - рози !!! не са ми сред любимите, не са ми в топ 3 дори  Unsure имам време до вторник да реша ...
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #161 -: Юли 12, 2010, 14:06:55 »

Cheesygrin бордото силно ми ограничава избора на цветя - рози !!! не са ми сред любимите, не са ми в топ 3 дори  Unsure имам време до вторник да реша ...
Какв цветя искаш Ангелче? И кой е поне единия от двата цвята на които си се спряла Smile
Разазвай,разказвай.... Smile
Този модел на халки  аз го бях харесала...Опитах се да намеря нашия в каталога на Сара трейд обачеее то там е неизбродимо море Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #162 -: Юли 12, 2010, 17:29:43 »

Какв цветя искаш Ангелче? И кой е поне единия от двата цвята на които си се спряла Smile
Разазвай,разказвай.... Smile
Този модел на халки  аз го бях харесала...Опитах се да намеря нашия в каталога на Сара трейд обачеее то там е неизбродимо море Lol

екрю ми е първият цвят ;) много ми се искаше цветята да са нежни и пъстри - нещо пролетно като зюмбюли, лалета, фрезии, дори люляк....но като се има предвид жегата по това време, дори и да си поръчам такива цветя, няма да издържат повече от ден-два ... а аз ще трябва да ги взема на 3-ти от София и да изкарат до 7-ми ... та от тази гледна точка май само рози могат да ми издържат толкова време  Unsure
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #163 -: Юли 12, 2010, 22:00:06 »

Е, защо трябва да са червени? Или ти по принцип никакви рози не тачиш? Unsure

А, сега видях, че екрю ти е първия цвят. Мога да ти покажа снимка на рокля екрю с пепел от рози Rolling Eyes
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #164 -: Юли 20, 2010, 16:11:22 »

Екрю с червено намирам за много стайлиш.
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #165 -: Юли 26, 2010, 21:44:50 »

аз мога да се похваля с книгата за гости - дело отново на скъпата ми приятелка  Kiss

Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #166 -: Юли 27, 2010, 14:26:28 »

много добре са станали и двете неща Smile
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #167 -: Юли 27, 2010, 18:02:03 »

И аз не разбрах кой е творецът на прекрасните неща, но това няма значение. Страхотни са, много свежи! Стъпка по стъпка напредвате, бравос!
Активен

kotanka
Newbie
*

« Отговор #168 -: Юли 27, 2010, 20:20:49 »

Книгата е многооо яка.
Ще задам един малко малумен въпрос, но за какво служи тази книга за гости?
Какво свърши ти с роклята?
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #169 -: Юли 27, 2010, 20:48:59 »

Книгата е многооо яка.
Ще задам един малко малумен въпрос, но за какво служи тази книга за гости?
Какво свърши ти с роклята?

за писане на пожелания .. приготви си реч  Lol Lol Lol

роклята е наполовина готова .. т.е. скроена, тъкмо преди малко се видях с девойката да ми покаже как ще изглеждат бродериите, тия дни ще направи и подплатата и във вторник трябва да е готова и да си я вземам към Габрово ;)
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #170 -: Юли 28, 2010, 14:13:32 »

Може да си споменала, но не разбрах - какъв втори цвят си избра в крайна сметка?
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #171 -: Юли 28, 2010, 14:44:31 »

втори и трети - бордо и пепел от рози  Lol
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #172 -: Юли 28, 2010, 16:31:59 »

Cool! Cheesygrin Ще ми е интересно да видя какво ще се получи, но ми намирисва на много готина комбинация.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #173 -: Юли 28, 2010, 17:01:00 »

ужасена съм .. обикалях да търся свещи за ритуала в сватбените магазини ... не предполагах, че се продават само в два цвята - бяло и мръсно бяло ... аз горката, с цялата си непросветеност, търсех в бордо. И не стига, че са само в тези цветове, ами са и украсени с някакви лъскави ленти, брокати, пайети, изкуствени цветя и да не продължавам  Razz Накрая купих някакви с надеждата да успея да отлепя сребърната лента и да изтъркам броката ... баси и кича  Razz а какви други аксесоари предлагаха, изумена съм .. сериозно ли бе, хора, някой се кефи на изкуствени цветя и дантелени воалчета тип "бабини гащи"  Blink явно щом ги продават народа купува .. не ми го побира акъла просто. И чаши за шампанско за 38 лв  Blink радвам се, че не ми се наложи да търся и нещо друго по тези магазини.
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #174 -: Юли 28, 2010, 17:09:04 »

Няма ли как твоята приятелка да украси свещите в стила на поканите и книгата ?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #175 -: Юли 28, 2010, 17:09:55 »

сериозно ли бе, хора, някой се кефи на изкуствени цветя и дантелени воалчета тип "бабини гащи"  Blink

При това масово Razz
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #176 -: Юли 28, 2010, 17:13:41 »

Сигурно има много малко предмети, които мразя повече от изкуствените цветя  Crazy
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #177 -: Юли 28, 2010, 17:23:26 »

Аз по таз причина направо се ужасявам от идеята сватбата ми да е триумф на дантелите и помпозността. Толкова изчистено и семпло искам да е всичко, че на моменти ми се вижда, че няма да става ясно, че е сватба Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #178 -: Юли 28, 2010, 17:27:34 »

Сигурно има много малко предмети, които мразя повече от изкуствените цветя  Crazy

хаха, питаш ли ме мене ...

аз за свещите украса не искам, те ще са поставени в аранжировки от цветя, така че просто ги исках семпли.
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 664

« Отговор #179 -: Юли 28, 2010, 17:48:06 »

Ангелче, страхотни са! И поканите и книгата са просто супер, може би са първите, при които мога да кажа, ДА, харесва ми  Thumbup. Дано не е много нахално, но твоята приятелка професионално ли се занимава с това? И ако да, би ли ми дала кординатите и? Много ще съм ти благодарна.
Аз от сега се оглеждам за разни неща, че искаме нашата сватба да е началото на май 2011, а от 2000 км не ми е особено ясно как ще стане цялата хватка. Гледам в интернет за разни неща, та белким ми се изяснят неяснотите, но уви, само на кич и мангасарски неща попадам. Или съм ужасно капризна, или хората са полудели Rolling Eyes ...
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
veselushka
Newbie
*

« Отговор #180 -: Юли 28, 2010, 19:39:32 »

Сега като споменахте за семплост, ми изникна в съзнанието сватбата, на която бях скоро.

Младоженката беше българка, младоженецът - мексиканец. Бяха се оженили в САЩ - църковен и граждански брак и всичко, което ги съпътства. А тук направиха просто празненство.
Бяха избрали един типично български ресторант - цялата обстановка и атмосфера беше в страробългарски стил. Нямаше никаква допълнителна украса, но то и самият ресторант не го позволяваше. Нямаше нищо кичозно, нищо натруфено. Просто цялата прелест на обстановката и духът на българското бяха напълно достатъчни, нямаше нужда от нищо повече.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #181 -: Юли 28, 2010, 21:26:26 »

О, Ангелче, аз също не понасям типичните лъскави, брокатени и панделести украси. За свещи пратих кумата, и обиколила целия град 2 пъти, и накрая пак бяха с брокат  Cheesygrin Добре, че по време на церемонията не ни ги искаха, защото подухваше вятър, а бяхме навън.
Деня преди сватбата заявих на свекървата, че украса за чашите няма, понеже си взехме красиви кристални скъпи чаши, и ми беше тъпо да им сложа украса с форма на буца  Cheesygrin  Каквито са актуални за сезона. Та в последния момент сестрата на мъж ми се задействала и измайсторила някаква украса, която изненадващо ми хареса.
Също бойкотирах и купуването на тъпи бели кошнички за късмети, добре, че ми услужиха с цели две  Cheesygrin За всичките над 50 късмета  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #182 -: Юли 28, 2010, 23:04:41 »

аз успях да махна лентите и малко изчегърках броката ... станаха просто бели свещи. Чашите ще си ги търся от някой магазин, където продават по 1 брой. Кошнички и неща за хвърляне няма да има. Остава само да си направя цветята и аз съм готова. ... Мъж още няма ни дрехи, ни обувки ... от една седмица не съм го виждала, живее в офиса, че предават проект ... и не знам кога ще се гласи, да се оправя  Unsure
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #183 -: Юли 29, 2010, 10:08:31 »

Да беше си взела обикновени бели свещи, поне те по-търпят всякакви промени. Аз мислех да им слагам манистенца в нашия цвят и накрая ги сложихме в украсата на масата, сред цветята, без излишни и кичозни неща. Ние сватбените чаши не сме ги джвъчкали, че и без това си бяха с червена чашка и не вървеше да слагам изкуствени цветя  Crazy Само панделка, която свързваше чашите. Освен това, само възглавничката за пръстените, късметчетата и роклята съм купувала от сватбен магазин. Другите неща или сами сме ги творили или на крайно необичайни места сме ги откривали. Факт е, че има много кич и простотия, абе направо цигания, по магазините, където би трябвало да се предлагат много необходимите нещица за сватбата  Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #184 -: Юли 29, 2010, 15:08:00 »

А не могат ли да се вземат дълги свещи, обикновени, от сувенирните магазини - там поне цветове да искаш?
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #185 -: Юли 29, 2010, 17:40:27 »

Аз така и не намерих достатъчно дълги. Най-дългите са около педа, т.е. 20-тина см, а ритуалните са поне 40 см.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #186 -: Август 01, 2010, 21:14:45 »

моята рокля напредва  Cheesygrin

Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #187 -: Август 01, 2010, 21:27:19 »

Wub
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #188 -: Август 01, 2010, 21:40:42 »

браво Smile много е хубавка... това рисувано ли е ?
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #189 -: Август 01, 2010, 21:43:56 »

бродирано
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #190 -: Август 01, 2010, 21:49:56 »

много е хубаво : )))  ще има ли още бродирано или е само това?
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 664

« Отговор #191 -: Август 01, 2010, 22:08:25 »

Уау, много е нежна  Thumbup
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #192 -: Август 01, 2010, 22:22:16 »

Точно такова нещо съм си представяла за теб , Ангел сан  Wub Ще бъдеш булка като цвете Smile
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #193 -: Август 02, 2010, 12:44:51 »

Nice!
Активен

TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #194 -: Август 02, 2010, 13:14:16 »

Уникална е роклята  Stuart Става...приказна Cheesygrin
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
Pupi
Newbie
*

« Отговор #195 -: Август 02, 2010, 13:18:12 »

Ох това червеничкото  Wub Приказно  Cheesygrin
Активен

kotanka
Newbie
*

« Отговор #196 -: Август 02, 2010, 14:57:50 »

Най хубавата булка  Kiss.
Активен
Nina
Newbie
*

« Отговор #197 -: Август 03, 2010, 07:21:18 »

Ооо, Фаниии, роклята е уникална!! А булката - най-хубавата!!  Kiss Kiss

( Sad eyes)
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #198 -: Август 03, 2010, 09:03:32 »

Роклята е впечатляваща още от сега, направо аз съм нетърпелива, а за теб - не знам  Kiss
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #199 -: Август 03, 2010, 11:41:28 »

оф, полудяхме .... днес трябва да си взема роклята, че утре пътуваме .. както е станала, така ще е  Lol Онзи ден разглеждах снимки на една колежка от Варна, тя прави много хубави неща (не само цветя) и си харесах едни цветя от органза, за косата ... поразпитах я как точно ги прави и тя каза, че ще ми изработи и ще ми ги изпрати по куриер  Cheesygrin направо умирам от кеф, толкова мило ми стана .. а не се познаваме, само покрай цветята сме си контактували малко  Cheesygrin
Вчера мъж ми си купи панталон ... днес ще ходим за риза и шалче  Cheesygrin големи спорове имаме относно цветовете, да видим накрая какво ще се получи ... Утре трябва да купим цветята и да отпрашваме за Габрово, че там още не сме си подали документите в общината  Lol Lol Lol да минава целия панаир и да си почина качествено  Rolling Eyes
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #200 -: Август 03, 2010, 13:00:43 »

много набързо ще ви се случат нещата ;) цветя взе ли?
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #201 -: Август 03, 2010, 22:29:58 »

оооох, роклята ми  Wub Wub Wub не че съм се съмнявала в моята приятелка, но просто като я облякох вече готова  Wub Wub Wub
и мъж облякохме, и той ще е много свеж и "романтичен"  Cheesygrin
Активен

Nina
Newbie
*

« Отговор #202 -: Август 03, 2010, 22:57:23 »

Разкошна!!! Wub Wub Wub
 Kiss

Активен
kotanka
Newbie
*

« Отговор #203 -: Август 04, 2010, 11:22:25 »

Оххх нямам търпение да ви видя.
В представите ми сватбата ви ще е.....като в приказките  Wub.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 9 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: