star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Моята уединг ,ой!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моята уединг ,ой!  (Прочетена 43108 пъти)
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #25 -: Август 08, 2009, 14:33:00 »

Наминавам само да кажа, че много се радвам за сватбата. Не се панирай за малкото време. Важното е,че сте решили да се вземете, другото бързо ще си дойде на мястото.
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #26 -: Август 08, 2009, 20:08:02 »

Аленцеее ако можех и аз щях да бръмна....Съвет не мога да ти дам ама ти ще си хубава с всичко!
ЦИлувам ТА  Kiss Kiss Kiss
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7112

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #27 -: Август 09, 2009, 03:30:23 »

Избръмчах този уикенд,съвсем сериозно,не,че ми е неприятно,но се изпотрепах от обикаляне и гледане,и сравняване,и пазарене,и колебаене.То покани,украси,храна,напитки,рокля,с колат,та без колан,та обувки,ау,ужасна работа било.

Засега май си харесах рокля,та почти съм готова откъм тази част,косата си вече съм я планирала,за грим,ще ходя на професионален.

Обаче,идва момента с кухнята,едно,че Джош напира да е баба му,понеже е професионален готвач,второ,че е все пак американска кухня,трето,че явно ще се храни армията на спасението с тия  менюта и рецепти,където ми ги поднесоха,четвърто,че искат моля ви се в пластмасови чинии,понеже   някой трябва да ги мие тия чинии и чаши после,тъй като няма да е с кетъринг...единствения компромис,който ми отпуснаха двете лели,бабата и майка е да избера менюто,което вярвайте ми-няма да е чийзбургер и картофена салата/по първоначални изисквания/.

В градината има беседка с пътека към нея,жалко,че не е достатъчно дълга пътеката,за да е точно там сватбата,но така или иначе смятам да я украся аз лично.Украсата аз ще си я правя,едната агентка ми поиска безбожни пари,а все пак за 3 кристални вази и 2 балона,няма смисъл и тя да ми вади душата.Но имам доста идеи за украса,които ако дал господ да ги осъществя безупречно.

И дядо му ще ме води до олтара,егати,аз искам сама да си куцукам,ама не,не можело така,американски обичай е.Егати.Сигурно е,за да са убедени,че няма да избягам.

Как сте ги правили тия истерии,бе,момичета? Аз днес на два пъти реших нова дата,веднъж,че не е нужно да е тази година,а преди малко се замислих как да избягам.

Лоро,твоя пост индиректен начин да ни подскажеш,че си имаш ново гадже ли е? Да не е тоя момък Бен Френч?

Амбер,благодаря ти за сайтовете,цена нямаш,аз точно оттам си харесах няколко основни момента за украса и рокля.Абе как си ги гледала Брайдзилите,на мен ми се изприщва косата само да ги чуя и ми идва да извадя ножа.Глезли.

И ебах тая торта честно,какви неща ми предлагаха,какви магарии,ама и вкусни на всичкото и отгоре.

Ама няма да ми надделеят женската част от фамилияра,ай да видим!!!

Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #28 -: Август 09, 2009, 12:58:04 »

Абе имам, ама то май всеки пост го подсказва, много ми е влюбено загубено  Smile първи чужденец, разбери ме! Lol
Тц, не е Беноа Франсоа  Lol nick peart
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #29 -: Август 09, 2009, 19:42:20 »

ай честито, бре  Kiss аз идеи за сватби нямам, но съм сигурна, че каквото и да направиш, все ще си най-готината  Kiss
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #30 -: Август 09, 2009, 20:29:16 »

Леле, леле.  Kiss
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #31 -: Август 09, 2009, 23:18:58 »

ъъъ... наистина започвам да вярвам в приказките, в сбъдването на мечтите, в хубавите неща, в това, че животът не е низ от проблеми и гадости, а тъкмо обратното и че този свят може да бъде, преди всичко, най-пъстрото и красиво нещо, което някога някой си е помислял, че може да съществува..

И майка ми, която между другото е много притеснена да не пропусна момента с децата и сватбите, все ми повтаря до болка познатото ни, че ако чакам момента, в който ще се почувствам напълно сигурна в каквото и да било, рискувам да пожертвам много прекрасни мигове... Желая ти един прекрасен живот, Але!
Активен

C’est tout!
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #32 -: Август 10, 2009, 12:03:39 »

Альо, честитооооо
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #33 -: Август 10, 2009, 16:50:36 »

Ау какви сладурски работи се случват тук Cheesygrin Kiss
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #34 -: Август 12, 2009, 13:40:44 »

Cheesygrin Алинооо, Алино, изтрепа рибата Cheesygrin

Аз по принцип, за разлика от теб, съм ентусиаст за сватби, но идеята ми за моята сватба е супер идентична с твоята-долу воали, финтифлюшки, шлейфове, обичаи, минимална украса...
Добре, че си аресала роклята...мога да ти помогна с червения елемент, в един филм гледах и много се впечатлих Cheesygrin Мацката беше с тъмна коса, вдигната, айляшка красива къса бяла рокличка, червени сандали на висок ток и букет, съвсем булченски накипрен, бял, тюлено-дантелкин, ноооо вътре с червени люти чушлета между китките Cheesygrin И със стабилно червено червило.

Като каза имение Lol Втората ми страхотна идея, т.е. тя е на баща ми, който каза, че послучай сватбата ми партито ще бъде на село, насред тревицата ще бъдат опнати бели шатри и негри в бели костюми ще разнсят питиетата. Споделих с мъж ми, който каза, че е съгласен само при условие, че келнерите, освен гореспоменатите условия, са И джуджета. Lol
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #35 -: Август 13, 2009, 00:29:39 »

Мале, альоо, горката, не мога да си представя как ти се занимаваш с тия работи Lol Цункам, ще се справиш!

Рокля - или много елегантна и елементарна до глезените, или такава до коленете - непретенциозна. С някакъв елемент. Коса - ти си знаеш, как се харесваш най-много, не експериментирай. Важен ден е, можеш да си съсипеш настроението за такива малки неща, не рискувай. Кажи и на гримьорите да внимават, за да не ти се налага да се миеш, отиди на пробен грим. Подготви си нещо за над роклята - може би наметка или ръкави, в случай, че захладнее. Обувки - високи Smile Всяка рокля и силует изглеждат най-добре на високи обувки, но пък гледай да са удебен модел, за да не ги зарежеш насред нивята Lol Украси - ползвай правилото -в една гама, не повече от 2 елемента, иначе е кич Smile Това важи и за украсата по теб. 

И никакви пластмасови чинии! Ужас Smile
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #36 -: Август 13, 2009, 09:25:22 »

Те това ще е събитието на годината просто! Але, много късмет!
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #37 -: Август 13, 2009, 13:38:45 »

Голяма борба,драги ми смехурковци,голяма!!!

Засега най-хубавото от цялата дандания е,че днес и утре ще правя сватбения регистър.Малко съм позакъсняла,ама здраве да е. Просто нямам търпение да отбележа всички подаръци,които искам. Засега съм направила сватбен регистър в Kohl's и Target,а мъж деликатно подмята да шибна и една плазма в списъка.

Ние от 2 дена сме новодомци,живеем в едно апартаментче в Колъмбъс и много ни е драго. Имаме си едно легло и това е,а снощи си профукахме всички пари за гъбички,метли,пици,мляко и ей такива елементарни неща. И най-накрая имаме кабелна,срещу нищожните 140 долара,плюс,че вече съм безработна...есктра копелета.

Катерина бе,как ме виждаш с къса пола,аз да не съм като тебе тръстика...аз съм боабаб/баобаб.

Ох,да видите само менюто,което съм направила....ама най-накрая реших,няма да е перфектния ми ден,понеже ми липсват толкова много хора,така ,че ще се постарая да е перфектния на мъжо,пък аз ще се забавлявам лежерно и спокойно.

И сега няма да е в ранчото на дядото,ами ще е в къщата за гости,понеже имало беседка и фонтанче в градината....
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #38 -: Август 13, 2009, 13:47:02 »

Альо, а вашите няма ли да присъстват на американската церемония?
Може да си написала някъде, ама аз съм го изпуснала
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #39 -: Август 13, 2009, 13:55:24 »

Тцъ,единствената българска жилка е една приятелка,която се ожени за българин в Колорадо миналата година. В смисъл доста близка ми е,от моята си компания,така,че поне ще имам на кой да опявам. А и тя ще ми е maid of honor ,ама без задълженията.

Няма как да стане с тия визи и т.н.,още повече,че все пак аз се водя още на бригада ,а не съм легална,съвсем няма да дадат на майка ми и баща ми виза .
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #40 -: Август 13, 2009, 14:04:12 »

А, ясно... Ние също сме с теб... Ша пием по едно пиене в деня за вас  Kiss
А кога ще правите бг сватбата?
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #41 -: Август 13, 2009, 16:35:58 »

Ооо, браво Але, лека полека напредваш.
Малко е гадничко без родата на сватбата, ама щом си си намерила на някого да опяваш е супер. Че има за какво да си помрънкаш  Lol
Бамбата хубаво е казала за цвета, че на нашата сватба трябваше да се съобразяваме и с цвета на ресторанта...едно гадно и ярко оранДЖаво, ама се получи. А и щом ще е на открито си имаш екстра декор, зеленината страшно отваря, ще е чудничко. Ние в градината на ресторанта бяхме намятали едни бели воали, стана приказно. И понеже е терасиран двора стана много диво и семпло.
а моминско ще си правиш ли?
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #42 -: Август 20, 2009, 23:46:08 »

Такааам,супер закъснях с тия покани,но проявих голям инат да намерим фирма,където да ги нарисувам и те да ги принтират.Най-накрая успях,йес,йес,мада фака. Хак да ви е,фирми !!!

Поканите ще ги снимам довечера или утре,та ще ви ги покажа,но най ме е яд,че фирмата има право да ги продава като продукт на други клиенти,ако иска и ще ги включат в каталога...а аз много си ги харесвам,рисувала съм ги 2 дена,докато реша какво точно искам.

И торатата съм харесала,сега от вас искам само съвет за вкус на торта. Тортаджийката ми каза,че ако искам може всеки етаж да е с различен вкус и няма да промени изгледа на тортата...ама като не съм толкова по тортите...кви да ги дървя...
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #43 -: Август 21, 2009, 00:11:11 »

Абе не задълбавай толкова в тортата, и без това всички ще са пияни. Ако толкова държиш да става за ядене, гледай поне да не е ултра сладка и тежка, иначе наистина няма значение.

Но съм много любопитна да видя какви си ги нарисувала Smile

А, да сетих се нещо, макар и да е късно, ако в дизайна някак си вградиш вашите имена, предполагам ще е трудно да ти копират картичката.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #44 -: Август 21, 2009, 00:12:56 »

И аз това си мисля,искам да е вкусна,да не е някаква подметка,но пък да е осмото чудо на света,не държа. Много ми се ще да е като парфе вкус,но как да и обясня на сладкарката..а тя какви ми предложи да опитам мале-мале,като човек не на "ти" с тортите,още ми текат лигите.Аз бях само "Мммм,да,тази,мммм,да и тази също,мммм".
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #45 -: Август 21, 2009, 12:52:47 »

Е не, тази тема мислех, че е шега, а и тя била истинска  Lol

Аз даже съм изпуснала, че връзката ти е толкова сериозна...

Едно голямо: ЧЕСТИТОООО

Но много се надявам да си мнооооооого щастлива и това да ти е перфектната мечтана половинка най-сетне Smile

Няма ли да направите и в България една сватба  Razz
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #46 -: Август 21, 2009, 15:50:11 »

Е не, тази тема мислех, че е шега, а и тя била истинска  Lol

Аз даже съм изпуснала, че връзката ти е толкова сериозна...

Едно голямо: ЧЕСТИТОООО

Но много се надявам да си мнооооооого щастлива и това да ти е перфектната мечтана половинка най-сетне Smile

Няма ли да направите и в България една сватба  Razz

Ха-ха,Корни какво имаш предвид с това "най-сетне",в смисъл,че съм минала много пишки и ми е време да улегна ли.  Lol

Позабавлявах се рано сутринта,добре ми дойде.

Иначе мерси,де. А сватба в България ще има,но предполагам другата година,ако не ни се объркат плановете. Lol

Kiss Kiss Kiss
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #47 -: Август 21, 2009, 18:18:55 »

Не беее, просто помня, че имаше някакви драми с други индивиди от съшия пол  Lol Та сега всичко е наред. Но ако другото тълкуване ти харесва повече, заповядай  Razz
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #48 -: Август 21, 2009, 18:45:29 »

По-големи драми от тия с него не съм имала.Нищо не помниш. Cheesygrin
Активен
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #49 -: Август 23, 2009, 18:44:02 »

Алее,такава тема точно от теб не съм очаквала Shocked - ти си най несватбено звучащия човек,който познавам макар и само виртуално Lol
Нооо,това няма никакво значение Lol - дерзай,момиче,изпълваш ме с хубави емоции отвсякъде Stuart
И аз съм любопитна да видя поканите - а ако искат да ти вземат дизайна наистина опитай да вплетеш букви от имената ви в картинката - така няма да стане никак продаваемо за тях Lol
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: