star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Моята уединг ,ой!
Страници: 1 2 3 ... 8 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моята уединг ,ой!  (Прочетена 43109 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7112

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« -: Август 06, 2009, 22:44:41 »

Моми,имам нужда от голяма помощ и подкрепа.Знам,че все ви моля за това и онова,ама сега съм си загинала предварително.

Въй,ще се женя.

Сватбата ни тук ще е на 20-ти септември,сигурно ще ми се смеете,но винаги съм си представяла сватбата си на хубава дата.Глупости,винаги съм си представяла,никога не съм си представяла сватбата си,не съм се развълнувала от сватбени рокли,емоциите,които по принцип всяка себеуважаваща се дама при споменаването на "сватба" съвсем липсват при мен. Confused

Както и да е,да не почвам с оплакванията. Избрахме 20-ти,защото при българската подредба на дати ще е 20.09.2009,а по американски маниер 09.20.09,които намирам много очарователни.

Ще се женим в на дядо му имението,високо в гората.И дотам...

Нямам никаква идея за рокля,прическа,грим,костюм,торта,подаръци,меден месец,песни,съвсем съм в плачевно състояние. А и така да се каже,тук съм съвсем самотна откъм близки приятели,единствено интернет ме спасява донякъде да не си загубя ума и да седна да плача под масата.

За роклята знам,че искам да е семпла,не искам да се препъвам в дължини,не искам воал,не искам шлейф и такива "изгъзици",искам нещо цветно по мен,хаха,то стана вече банално,но искам червеничко,тъй като съм супер секси в червено,а и майка ми е имала червеничко по нейния сватбен костюм.Искам да ми очертава гърдите,по един елегантен,но видим начин  Lol ,по възможност да не съм със затворени обувки. Косата си я виждам някак пусната,с някакви къдрици и ...егати,това е.

Първоначалният ни план беше,тук да е по-скромно,а да се развихрим в България /там ще се женим на 10.10.10  Lol /,но не можах да отнема радостта му от присъствието на роднините му,които вярвате или не,само на бегло преброяване излезнаха 200 души и то най-близки.Сега мислим как да ограничим някак този списък.

Ако отделите малко време да ме подкрепите в този страшен,за мен,ден,ще съм изключително благодарна. А ако и ми предложите идеи за семпла украса и..там,каквото върви при сватбите,цена няма да имате.

В сватбена треска съм,по-скоро в сватбен ужас.

Моля,помощ.
Активен
kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #1 -: Август 06, 2009, 22:47:53 »

Алее, че това е скоро ;)
Колкото и да се притесняваш, явно все пак имаш някаква визия за рокля и прическа, което е добре..
много се зарадвах, като видях, че си писала..ама съвети не мога да дам:)
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Август 06, 2009, 22:53:40 »

Оу, Але, колко се радвам за теб! Чак ти завиждам. Вземи ме за сватбен оргабиизатор и червеничкото ти е в кърпа вързано  Lol
Първо ЧЕСТИТО!
Само спокойно, имаш достатъчно време да си изпипаш всичко и да стане така, както го желаеш. Ще видиш, че постепенно ще имаш някакво виждане и идея. Като за начало червеното е супер. Т.е. имаш нещо сигурно. Интернет също помага за доразвиване на идеята. Но всичко си звиси от теб. Сега има толкова възможност да се развихриш сама. Ако щеш и сама да правиш част от нещицата, кеф ти агенции...които в хАмериката със сигурност са доста. Сега нямам време да ти пиша, но ако те интересува нещо, съм насреща ( изказах се, все едно съм правила цял живот сватби  Lol)
Пак казвам, завиждам благородно, защото адски ми липсва това суетене в подготовка, срещи с оператори, фотографи и др.
Много та целувам и идеята за ранчото е връхтЪ  Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #3 -: Август 06, 2009, 22:55:30 »

Бря, месец и половина. Мен хич ме няма по тия неща, колкото повече сватби гледам, толкова повече се отказвам от ресторанти, украси, цветя и т.н. и т.н.
Не знам до колко можем да ти бъдем полезни, защото то май в щатите си има някакви различни порядки. Колкото щатски сватбени снимки съм гледала, всички са в нещо като огромен хангар - нещо като по филмите дето показват къде се правят абитуриентските им балове Lol И винаги ми е изглеждало много зле. Това имение какво представлява - отвън ли ще сте?
Ако е отвън за толкова много хора ми се струват удачни шатрички вътре с маси, които да събират повечко хора и така да разпределите родата. За роклята - хич не си те представям в бяла булчинска рокля, не знам защо Cheesygrin
Роклята като ми я описваш ми звучи на горната част да прилича на потник с една презрамка през врата, голямо деколте и надолу може до колената или до прасците и отворени обувки.

А съвсем сама ли ще се жениш - вашите? Някой приятел няма ли да има?

Баси, в какво приключение се забърка, още не мога да повярвам.
Активен

inka
Newbie
*
Публикации: 127

« Отговор #4 -: Август 06, 2009, 23:17:36 »

Супер, 2 сватби- двойна треска, но и двойна радост...чак започнах и аз да си мечтая  Big grin Допитай се до агенция, за да си спестиш неприятните ангажименти и чуденки, друго не мога да те посъветвам. А относно роклята- според българските традиции трябва да е червена, така че добре си го измислила- аз също бих се чувствала много по-добре с червена рокля  Smile
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #5 -: Август 06, 2009, 23:25:56 »

Съвсем сама,знаете,трудно е с тези визи и прочие.Още повече като все още с неутвърден статус тук,всички роднини са дваж по-съмнителни.Това най ми тежи.Ама пък на него ще му е дваж по-гадно,понеже даже и езика не знае в България. Razz

Ами бяхме в една сватбена агенция,от мен да знаете,не се женете в Щатите.Сватбения сектор е така развит,предлагат такива неописуеми неща,невероятни,на безбожни цени.Мъж се будалка,че е най-скъпо в уса е да се ожениш и да умреш. Cheesygrin Наистина има големи красоти,но разбирате ли,хич ме няма по сватбената линия.

Няма да е в хамбар,понеже нямат хамбар Lol,ами дядото има огромно ранчо с ливади и поля ,и някакви цветя ,и дървета ,и чудеса. Само,че не знам как изглежда през есента и дали няма да се разочаровам.

И аз хич не си се представям в бяла рокля,мерих една тъмнолилаво-черна-ток бях.

Честно казано исках да се оженим на плажа,само аз и той и двама свидетели.Дори и в Лас Вегас ми се вижда по-инспириращо,а сега съм в патова ситуация,иска ми се да се оженим в България с моите хора,но не съм чак толкова невероятен егоист.

А за сватбената рокля и аз си мислих за презрамка през врата,ама не такава дето отива до раменете,ами такава,която отива до цепката на гърдите,но се зачудих дали е удачно такъв модел за сватбена рокля.

Ей сега разглеждах едни,едвам изтрях 3 страници,големи грозотии,едни китки,едни финтифлюшки,никак не си се представям с такова.

Сари!!!Може да съм със сари.А Джош да е с каубойски ботуши. Lol

Пупс,хелп ми.
Довечера имаме съвещание пак с родата за сватбата,утре летим за Мичиган да го видя това пусто ранчо,да не е паднала бомба.Така,че в следващите дни,ще рева като за умряло,но поне ще знам повече подробности.

А и се чудя,прическите по принцип изглежда по-добре на светли коси,дали да не си оставя моята да израсте,ама то за толкова малко време ще оранжавее. Confused

А и идеи за мъжки костюм...никак не си представям Джошката с някакъв двуреден костюм и такъв спретнат,зализан,най-много да му се изхиля в лицето.С какво може да се отбие номера,но да не изглежда пък супер небрежно,все едно си отишъл на вечеря и кино.

А и не може да съм със супер грамадно деколте,понеже тук американците ги е страх от цици.Шегувам се,но го считат за определено курвенско.Не,че пак не си нося българските дрехи,но и аз усещам разлика в погледа.

Ето,тая мацка си се представям,ама без тая грозна китка отпред и тия възглавнички на гъза.И не толкова дълга.Абе май само косата и ми харесва : убава мома в сватбена рокля
« Последна редакция: Август 06, 2009, 23:28:27 от aleto » Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #6 -: Август 06, 2009, 23:33:02 »

Младоженеца - с панталон, риза и вратовръзка. Или светъл, ленен костюм примерно. Ама поне малко трябва да ти се връзва на роклята, мисля. Той да не е някакъв летен и лежерен, а ти с тъмна официална рокля.

Все пак ще си в бяло, така ли?
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #7 -: Август 06, 2009, 23:36:36 »

Разглеждам рокли на поразия,тези,които ми грабват окото са на цена над 3000 долара,а бюджета ни изобщо не е 5-цифрен.
Ако ви кажа за какви разходи става дума,ум да ви зайде.

Ужасно скъпи са,това ме притеснява много.

Ще решаваме по-късно тази вечер,понеже родата му е по-традционна,не стига,че изскочих аз като булка,ами сега и като ги срутя с някоя коктейлна рокля ще е грандиозно.
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #8 -: Август 06, 2009, 23:38:42 »

Абе , Але , бе!! ТИ ма преби с тия новини! Shocked
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #9 -: Август 06, 2009, 23:41:30 »

Ей,сега като изскоча и с тема в бебешкия раздел...
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #10 -: Август 06, 2009, 23:48:03 »

White flag Алеее...  Party Всички се женят, раждат... Радвам се.  Cheesygrin Само спамя темата, ама исках да изкажа задоволството си и това, че тая рокличка, дето си я пуснала, и аз съм на абсолютно същото мнение, със същите изключения е много готина, и косата също.  Give flowers Аз в свободното си време се мотая по разни сайтове за сватби, нищо, че съм последния човек във форума, на който ще му дойде редът (най-вероятно  Cheesygrin)... Та този тип рокли ми харесват, дето не са тортести... и някакво цветно детайлче или бродерийка... Ама все пак това е моят вкус, все пак да си кажа какво ме кефи.  Cheesygrin

Едит: Прочетох си мнението... голяма неадекватност извира от мен тая вечер.  Rolling Eyes
Активен

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #11 -: Август 07, 2009, 00:04:33 »

Але честито. Идея немога да ти дам ама само да честитя.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #12 -: Август 07, 2009, 09:39:34 »

Але, страшно ти се радвам и съм убедена, че ще успееш да направиш една супер нестандартна и красива сватба! Съвети не мога да ти дам, защото си падам по "изгъзиците", както се видя от моята сватба  Lol Роклята, която си показала, е невероятна, и аз в такава си се представях, само че на пробите се оказа, че съм маааалко по-дебеличка от модела на снимката  Lol Просто трябва да пробваш различни модели, дори и да не ти харесва цветът или орнаментите, за да видиш горе долу какво ти стои най-добре и към какво да се насочиш. Мъж ти ще изглежда супер и в светъл, и в черен костюм и май Бизар е права, че първо от там трябва да почнете - да решите дали ще сте по-лятно-лежерни или по-строго официални. И от там вече идва и украсата - като не искаш панделки и джуфки, може да заложите на по-.....полски цветя, не точно пролетни, но нещо по-диво и некултивирано от рози например. Аз обожавам сватби със слънчогледи, но те са строго сезонни... И свещи.
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #13 -: Август 07, 2009, 10:23:19 »

Ей,сега като изскоча и с тема в бебешкия раздел...

Дзвер си!  Lol Lol

Относно роклята , (съжалявам, че подстрекавам към плагиатство) , ама хвърли една мисъл за роклята на Пупи- нищо натруфено, цветен елемент- суперска с две думи. Може би нещо такова искаш и ти. Път тая рокля, дето си я пуснала също е много красива.

Квот' та интересува- въпросвай! Cheesygrin
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #14 -: Август 07, 2009, 12:46:43 »

Ами аз откакто видях роклята на Плами вече нищо, което е само бяло, не ми харесва  Razz

Не мога да помагам със съвети, само ще ти честитя и ще кажа, че е мн яко това с датите  Cheesygrin
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #15 -: Август 07, 2009, 15:42:04 »

Алееее и от мен едно голямо честито, ти наистина ни хвърли в шах с тази  новина  Cheesygrin но все пак ние сме отворени за такива хубави новини  Cheesygrin
За съжаление и аз не мога да ти дам съвет,защото и аз не съм запозната, но не се съмнявам в теб, че ще измислиш нещо интересно и ор'гинално. Супер много неочаквана и хубава новина!  Целувки от  Кипър Kiss
Активен
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #16 -: Август 07, 2009, 19:31:27 »

Але, честито първо. Добре, че видях темата навреме, иначе щеше да ме е яд, че съм пропуснала. Ако бях в Ню Йорк, бих дошла до Охайо с теб по сватбените бутици, ама за съжаление съм в БГ и ще се прибирам чак на 1ви септември. И все пак съм изгледала достатъчно предавания за сватби, за да знам как се правят у Американско и да мога да дам някой и друг съвет. Пускай We TV и гледай My fair wedding with David Tutera, Platinum Weddings и Bridezillas. Миналия семестър като учех все тея ми бяха бекграунда и съм ги научила на изуст без да има нужда, ама за такива смелчаги като теб ще са много полезни. Ето няколко готини сайта, които също ще са ти от помощ:

- Davids Bridal е един от най-големите сватбени салони, има приятни рокли на достъпни цени. От там също можеш да си направиш рокли на шаферките, да поръчаш украса. Има и костюми за младоженци: www.davidsbridal.com. Виж дали има магазин в близост до теб - това е мястото за търсене на рокля.
- http://www.brides.com/ е сайта на едноименното списание, което даже и аз съм си го купувала като ми хареса корицата. Разгледай галерията с торти - има невероятни идеи!
- http://www.wetv.com/my-fair-wedding/ - това е сайта на предаването на Дейвид Тутера, който е един от най-прочутите сватбени агенти и дава страхотни съвети за стилни сватби. Можеш също да му направиш търсене на името.

Сега моята визия за това как аз си представям теб като булка. Роклята- тип русалка, за да подчертава извивките на фигурата. С отворено деколте, задължително. Джошката с черен костюм, с папионка. Червеното може да присъства в украсата, защото според мен един ден ще те е яд ако не си била с бяла рокля. Или може цветята които държиш да са червени. Толкова засега, после като ми дойде вдъхновение ще пиша пак. Поздравления пак за хубавата новина!
« Последна редакция: Август 07, 2009, 19:38:18 от amber4e » Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #17 -: Август 07, 2009, 19:37:21 »

http://weddingdressesforsaleonline.com/sale/ssg_7083_46227.jpg  -- това имам предвид като рокля. Задължително с презрамки, според мен, за да има какво да ти поддържа бюста. Може и без голия гръб, а може и с него.
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #18 -: Август 08, 2009, 00:01:01 »

Ето тук има и рокли с червен мотив - http://www.davidsbridal.com/webapp/wcs/stores/servlet/Category_-49982498
А ето тази е тип русалска, с червено и halter презрамките са много подходящи за големи бюстове. - http://www.davidsbridal.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplayView?storeId=10052&catalogId=10051&catentryId=6097376
Активен

bani
Newbie
*
Публикации: 288

« Отговор #19 -: Август 08, 2009, 00:28:13 »

Първо според мен ще ти стигне времето спокойно Smile
Аз си те представям в нещо такова(поне по това, което описа)
http://fashionministry.files.wordpress.com/2008/08/dress_large.jpg?w=318&h=425
или нещо такова http://images23.snimka.bg/004958101.jpg, но примерно с такова деколте http://news.fashion.bg/img/bulka_s1_mariaannabella.jpg

а относно обувките:
http://3.bp.blogspot.com/_K-3cJPG8hu4/Sd6fLAmKvqI/AAAAAAAADL0/Q9JMsnYxTRk/s400/silver2.jpg
и тези мн ми харесват, но не съм сигурна, че това имаш предвид под сандали, ако са в сребърно може би по-добре
http://1.bp.blogspot.com/_K-3cJPG8hu4/Sd6YoYyzvrI/AAAAAAAADKw/m_BN72ygLAg/s400/armani1.jpg

а ето нещо и за прическата http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://1.bp.blogspot.com/_K-3cJPG8hu4/Sd6YoYyzvrI/AAAAAAAADKw/m_BN72ygLAg/s400/armani1.jpg&imgrefurl=http://prittywomanstyle.blogspot.com/2009/04/2009_09.html&usg=__syhy5KPrk6rGVGiFAaey0IcUKKo=&h=370&w=300&sz=17&hl=bg&start=2&tbnid=zvA90Gb4jboZYM:&tbnh=122&tbnw=99&prev=/images%3Fq%3D%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25B4%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25B8%2B2009%26gbv%3D2%26hl%3Dbg
Дано да съм ти помогнала поне с идеи Smile
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #20 -: Август 08, 2009, 00:56:49 »

Сега се сетих и за Нордстром - http://shop.nordstrom.com/c/6014155/0~2376776~2374327~2374331~6014155
А тази рокличка съм я пробвала на живо в тъмно синъо и стои невероятно - http://shop.nordstrom.com/S/3063307/0~2376776~2374327~2374331~6014155?mediumthumbnail=Y&origin=category&searchtype=&pbo=6014155&P=1

Ето и едни обувчици - http://www.zappos.com/product/7363194/color/8304 . Въобще в Запос има голям избор на обувки, аз винаги от там си поръчвам защото ги носят за два дни и безплатно. А ако не са удобни, също безплатно ти ги сменят с нови. Още една идейка - бях видяла в едно списание булка с бяла семпла рокля и с цикламен лак за нокти и цикламени обувки от този тип - http://www.zappos.com/product/7508631/color/3525 . Стоеше невероятно и много закачливо, но не натрапчиво. Също ако държиш на цвят, избери рокли на шаферките в червено например. Спирам да пиша, че оспамих темата. Smile)
« Последна редакция: Август 08, 2009, 01:08:07 от amber4e » Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #21 -: Август 08, 2009, 11:45:38 »

абеее , пилеее , пак си се хвърлила в приключение  Lol
оххх , ми ти каквото и да сложиш , пак ще ти извира ... сексапилът , нема как да го покриеш  Lol Lol Lol
тъй че гледай ти да се чувстваш ОК , щот си е твоят ден . Според мен не гледай толковоо сайтове , ами ходи и мери по магазините , ще усетиш коя е твойта рокла , като я премериш !
Моят съвет относно сватбата е да се направиш на безпомощна и панирана и да помолиш свекито за съвети - тя почувства ли се важна ще се вдъхнови и ще свърши по - голямата част от нещатата , а ти ще си булчинстваш до припадък  Lol Lol Lol
 Kiss Kiss Kiss
и не се напивай мнооого !!!!!!!
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #22 -: Август 08, 2009, 11:47:10 »

ааа и предния ден също гледай да не се напиваш !!!
 Kiss Kiss Kiss
а па ако речеш октомври в бг може да ти спретнем едно форумно моминско и тогава , душко , ще ти дадем да се накъркаш и да си се излагаш ! Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #23 -: Август 08, 2009, 12:10:01 »

Але, Алееее, откак съм станала, само разглеждам булчински рокли.  Lol Мислех да не се натрапвам много, както каза Тинкърбел, по-добре направо да обикаляш магазините и да мериш и роклята ще те намери. И все пак една идейка и от мен, може би без фльонгата и с някакво червено коланче например... Струва ми се, че отговаря на описанието ти.  Cheesygrin
http://www.houseofbrides.com/product.php?productid=25078&cat=526&page=2#

И още една подобна:

http://www.houseofbrides.com/product.php?productid=25081&cat=526&page=2#
« Последна редакция: Август 08, 2009, 12:14:26 от Catherine » Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #24 -: Август 08, 2009, 14:10:04 »

Ах тез чужденци, а  Cheesygrin
Ели, ти, аз ;  Lol
Много се радвам за теб маймуно, сияеш на снимките цялата, страхотна двойка сте с джоши, пък щом има куче и като моя значи сте един за друг  Cheesygrin
Демон с демон.........много цалуфки ти пращам и прати поне една покана за спорта, не че ще си вдигна гз да идвам до мичиган заради теб  Lol Lol Lol
 Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #25 -: Август 08, 2009, 14:33:00 »

Наминавам само да кажа, че много се радвам за сватбата. Не се панирай за малкото време. Важното е,че сте решили да се вземете, другото бързо ще си дойде на мястото.
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #26 -: Август 08, 2009, 20:08:02 »

Аленцеее ако можех и аз щях да бръмна....Съвет не мога да ти дам ама ти ще си хубава с всичко!
ЦИлувам ТА  Kiss Kiss Kiss
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #27 -: Август 09, 2009, 03:30:23 »

Избръмчах този уикенд,съвсем сериозно,не,че ми е неприятно,но се изпотрепах от обикаляне и гледане,и сравняване,и пазарене,и колебаене.То покани,украси,храна,напитки,рокля,с колат,та без колан,та обувки,ау,ужасна работа било.

Засега май си харесах рокля,та почти съм готова откъм тази част,косата си вече съм я планирала,за грим,ще ходя на професионален.

Обаче,идва момента с кухнята,едно,че Джош напира да е баба му,понеже е професионален готвач,второ,че е все пак американска кухня,трето,че явно ще се храни армията на спасението с тия  менюта и рецепти,където ми ги поднесоха,четвърто,че искат моля ви се в пластмасови чинии,понеже   някой трябва да ги мие тия чинии и чаши после,тъй като няма да е с кетъринг...единствения компромис,който ми отпуснаха двете лели,бабата и майка е да избера менюто,което вярвайте ми-няма да е чийзбургер и картофена салата/по първоначални изисквания/.

В градината има беседка с пътека към нея,жалко,че не е достатъчно дълга пътеката,за да е точно там сватбата,но така или иначе смятам да я украся аз лично.Украсата аз ще си я правя,едната агентка ми поиска безбожни пари,а все пак за 3 кристални вази и 2 балона,няма смисъл и тя да ми вади душата.Но имам доста идеи за украса,които ако дал господ да ги осъществя безупречно.

И дядо му ще ме води до олтара,егати,аз искам сама да си куцукам,ама не,не можело така,американски обичай е.Егати.Сигурно е,за да са убедени,че няма да избягам.

Как сте ги правили тия истерии,бе,момичета? Аз днес на два пъти реших нова дата,веднъж,че не е нужно да е тази година,а преди малко се замислих как да избягам.

Лоро,твоя пост индиректен начин да ни подскажеш,че си имаш ново гадже ли е? Да не е тоя момък Бен Френч?

Амбер,благодаря ти за сайтовете,цена нямаш,аз точно оттам си харесах няколко основни момента за украса и рокля.Абе как си ги гледала Брайдзилите,на мен ми се изприщва косата само да ги чуя и ми идва да извадя ножа.Глезли.

И ебах тая торта честно,какви неща ми предлагаха,какви магарии,ама и вкусни на всичкото и отгоре.

Ама няма да ми надделеят женската част от фамилияра,ай да видим!!!

Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #28 -: Август 09, 2009, 12:58:04 »

Абе имам, ама то май всеки пост го подсказва, много ми е влюбено загубено  Smile първи чужденец, разбери ме! Lol
Тц, не е Беноа Франсоа  Lol nick peart
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #29 -: Август 09, 2009, 19:42:20 »

ай честито, бре  Kiss аз идеи за сватби нямам, но съм сигурна, че каквото и да направиш, все ще си най-готината  Kiss
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #30 -: Август 09, 2009, 20:29:16 »

Леле, леле.  Kiss
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #31 -: Август 09, 2009, 23:18:58 »

ъъъ... наистина започвам да вярвам в приказките, в сбъдването на мечтите, в хубавите неща, в това, че животът не е низ от проблеми и гадости, а тъкмо обратното и че този свят може да бъде, преди всичко, най-пъстрото и красиво нещо, което някога някой си е помислял, че може да съществува..

И майка ми, която между другото е много притеснена да не пропусна момента с децата и сватбите, все ми повтаря до болка познатото ни, че ако чакам момента, в който ще се почувствам напълно сигурна в каквото и да било, рискувам да пожертвам много прекрасни мигове... Желая ти един прекрасен живот, Але!
Активен

C’est tout!
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #32 -: Август 10, 2009, 12:03:39 »

Альо, честитооооо
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #33 -: Август 10, 2009, 16:50:36 »

Ау какви сладурски работи се случват тук Cheesygrin Kiss
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #34 -: Август 12, 2009, 13:40:44 »

Cheesygrin Алинооо, Алино, изтрепа рибата Cheesygrin

Аз по принцип, за разлика от теб, съм ентусиаст за сватби, но идеята ми за моята сватба е супер идентична с твоята-долу воали, финтифлюшки, шлейфове, обичаи, минимална украса...
Добре, че си аресала роклята...мога да ти помогна с червения елемент, в един филм гледах и много се впечатлих Cheesygrin Мацката беше с тъмна коса, вдигната, айляшка красива къса бяла рокличка, червени сандали на висок ток и букет, съвсем булченски накипрен, бял, тюлено-дантелкин, ноооо вътре с червени люти чушлета между китките Cheesygrin И със стабилно червено червило.

Като каза имение Lol Втората ми страхотна идея, т.е. тя е на баща ми, който каза, че послучай сватбата ми партито ще бъде на село, насред тревицата ще бъдат опнати бели шатри и негри в бели костюми ще разнсят питиетата. Споделих с мъж ми, който каза, че е съгласен само при условие, че келнерите, освен гореспоменатите условия, са И джуджета. Lol
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #35 -: Август 13, 2009, 00:29:39 »

Мале, альоо, горката, не мога да си представя как ти се занимаваш с тия работи Lol Цункам, ще се справиш!

Рокля - или много елегантна и елементарна до глезените, или такава до коленете - непретенциозна. С някакъв елемент. Коса - ти си знаеш, как се харесваш най-много, не експериментирай. Важен ден е, можеш да си съсипеш настроението за такива малки неща, не рискувай. Кажи и на гримьорите да внимават, за да не ти се налага да се миеш, отиди на пробен грим. Подготви си нещо за над роклята - може би наметка или ръкави, в случай, че захладнее. Обувки - високи Smile Всяка рокля и силует изглеждат най-добре на високи обувки, но пък гледай да са удебен модел, за да не ги зарежеш насред нивята Lol Украси - ползвай правилото -в една гама, не повече от 2 елемента, иначе е кич Smile Това важи и за украсата по теб. 

И никакви пластмасови чинии! Ужас Smile
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #36 -: Август 13, 2009, 09:25:22 »

Те това ще е събитието на годината просто! Але, много късмет!
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #37 -: Август 13, 2009, 13:38:45 »

Голяма борба,драги ми смехурковци,голяма!!!

Засега най-хубавото от цялата дандания е,че днес и утре ще правя сватбения регистър.Малко съм позакъсняла,ама здраве да е. Просто нямам търпение да отбележа всички подаръци,които искам. Засега съм направила сватбен регистър в Kohl's и Target,а мъж деликатно подмята да шибна и една плазма в списъка.

Ние от 2 дена сме новодомци,живеем в едно апартаментче в Колъмбъс и много ни е драго. Имаме си едно легло и това е,а снощи си профукахме всички пари за гъбички,метли,пици,мляко и ей такива елементарни неща. И най-накрая имаме кабелна,срещу нищожните 140 долара,плюс,че вече съм безработна...есктра копелета.

Катерина бе,как ме виждаш с къса пола,аз да не съм като тебе тръстика...аз съм боабаб/баобаб.

Ох,да видите само менюто,което съм направила....ама най-накрая реших,няма да е перфектния ми ден,понеже ми липсват толкова много хора,така ,че ще се постарая да е перфектния на мъжо,пък аз ще се забавлявам лежерно и спокойно.

И сега няма да е в ранчото на дядото,ами ще е в къщата за гости,понеже имало беседка и фонтанче в градината....
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #38 -: Август 13, 2009, 13:47:02 »

Альо, а вашите няма ли да присъстват на американската церемония?
Може да си написала някъде, ама аз съм го изпуснала
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #39 -: Август 13, 2009, 13:55:24 »

Тцъ,единствената българска жилка е една приятелка,която се ожени за българин в Колорадо миналата година. В смисъл доста близка ми е,от моята си компания,така,че поне ще имам на кой да опявам. А и тя ще ми е maid of honor ,ама без задълженията.

Няма как да стане с тия визи и т.н.,още повече,че все пак аз се водя още на бригада ,а не съм легална,съвсем няма да дадат на майка ми и баща ми виза .
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #40 -: Август 13, 2009, 14:04:12 »

А, ясно... Ние също сме с теб... Ша пием по едно пиене в деня за вас  Kiss
А кога ще правите бг сватбата?
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #41 -: Август 13, 2009, 16:35:58 »

Ооо, браво Але, лека полека напредваш.
Малко е гадничко без родата на сватбата, ама щом си си намерила на някого да опяваш е супер. Че има за какво да си помрънкаш  Lol
Бамбата хубаво е казала за цвета, че на нашата сватба трябваше да се съобразяваме и с цвета на ресторанта...едно гадно и ярко оранДЖаво, ама се получи. А и щом ще е на открито си имаш екстра декор, зеленината страшно отваря, ще е чудничко. Ние в градината на ресторанта бяхме намятали едни бели воали, стана приказно. И понеже е терасиран двора стана много диво и семпло.
а моминско ще си правиш ли?
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #42 -: Август 20, 2009, 23:46:08 »

Такааам,супер закъснях с тия покани,но проявих голям инат да намерим фирма,където да ги нарисувам и те да ги принтират.Най-накрая успях,йес,йес,мада фака. Хак да ви е,фирми !!!

Поканите ще ги снимам довечера или утре,та ще ви ги покажа,но най ме е яд,че фирмата има право да ги продава като продукт на други клиенти,ако иска и ще ги включат в каталога...а аз много си ги харесвам,рисувала съм ги 2 дена,докато реша какво точно искам.

И торатата съм харесала,сега от вас искам само съвет за вкус на торта. Тортаджийката ми каза,че ако искам може всеки етаж да е с различен вкус и няма да промени изгледа на тортата...ама като не съм толкова по тортите...кви да ги дървя...
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #43 -: Август 21, 2009, 00:11:11 »

Абе не задълбавай толкова в тортата, и без това всички ще са пияни. Ако толкова държиш да става за ядене, гледай поне да не е ултра сладка и тежка, иначе наистина няма значение.

Но съм много любопитна да видя какви си ги нарисувала Smile

А, да сетих се нещо, макар и да е късно, ако в дизайна някак си вградиш вашите имена, предполагам ще е трудно да ти копират картичката.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #44 -: Август 21, 2009, 00:12:56 »

И аз това си мисля,искам да е вкусна,да не е някаква подметка,но пък да е осмото чудо на света,не държа. Много ми се ще да е като парфе вкус,но как да и обясня на сладкарката..а тя какви ми предложи да опитам мале-мале,като човек не на "ти" с тортите,още ми текат лигите.Аз бях само "Мммм,да,тази,мммм,да и тази също,мммм".
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #45 -: Август 21, 2009, 12:52:47 »

Е не, тази тема мислех, че е шега, а и тя била истинска  Lol

Аз даже съм изпуснала, че връзката ти е толкова сериозна...

Едно голямо: ЧЕСТИТОООО

Но много се надявам да си мнооооооого щастлива и това да ти е перфектната мечтана половинка най-сетне Smile

Няма ли да направите и в България една сватба  Razz
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #46 -: Август 21, 2009, 15:50:11 »

Е не, тази тема мислех, че е шега, а и тя била истинска  Lol

Аз даже съм изпуснала, че връзката ти е толкова сериозна...

Едно голямо: ЧЕСТИТОООО

Но много се надявам да си мнооооооого щастлива и това да ти е перфектната мечтана половинка най-сетне Smile

Няма ли да направите и в България една сватба  Razz

Ха-ха,Корни какво имаш предвид с това "най-сетне",в смисъл,че съм минала много пишки и ми е време да улегна ли.  Lol

Позабавлявах се рано сутринта,добре ми дойде.

Иначе мерси,де. А сватба в България ще има,но предполагам другата година,ако не ни се объркат плановете. Lol

Kiss Kiss Kiss
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #47 -: Август 21, 2009, 18:18:55 »

Не беее, просто помня, че имаше някакви драми с други индивиди от съшия пол  Lol Та сега всичко е наред. Но ако другото тълкуване ти харесва повече, заповядай  Razz
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #48 -: Август 21, 2009, 18:45:29 »

По-големи драми от тия с него не съм имала.Нищо не помниш. Cheesygrin
Активен
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #49 -: Август 23, 2009, 18:44:02 »

Алее,такава тема точно от теб не съм очаквала Shocked - ти си най несватбено звучащия човек,който познавам макар и само виртуално Lol
Нооо,това няма никакво значение Lol - дерзай,момиче,изпълваш ме с хубави емоции отвсякъде Stuart
И аз съм любопитна да видя поканите - а ако искат да ти вземат дизайна наистина опитай да вплетеш букви от имената ви в картинката - така няма да стане никак продаваемо за тях Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #50 -: Август 23, 2009, 21:07:18 »

Аз все още съм най-несватбеното създание , въпреки,че мисля,че ще съм много добър организатор на сватби. Направо чудни събития мога да направя.

Похвал-избрах си роклята,утре я плащам и направо е вълшебна. Макар,че никога не съм си мислела,че ще съм с такава рокля,тази е връхтъ.
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #51 -: Август 23, 2009, 21:09:06 »

Е, тоо, тия дето пищят, че най няма да се завържат, най-рано го отнасят Lol
И да ми покажеш роклята !!
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #52 -: Август 23, 2009, 21:10:04 »

ал да не забравиш пикс  Kiss
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #53 -: Август 23, 2009, 22:34:21 »

Изживях един мини-шок набързо,при надписването на поканите не вписах имената на родителите му нарочно,понеже не исках моите да се чувстват неудобно,а и защото съм си инатлива коза. Само,че сега майка ме нагрочи и спешно се свързвах с фирмата,която междувременно е пратила 2 имейла на Джош,само че кой да ги види. И сега трябваше да сменям целия текст.Гръх.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #54 -: Август 24, 2009, 23:45:22 »

Поканите са ми готови,желаещи за снимка? Много си ги обичам,понеже са си мое производство.
Активен
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #55 -: Август 24, 2009, 23:48:52 »

Аз искам снимки....  Stuart
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #56 -: Август 24, 2009, 23:49:36 »

Е, то всички сме желаещи  Razz Дай и ние да им се израдваме Smile
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
aleto
Newbie
*

« Отговор #57 -: Август 25, 2009, 00:15:08 »

Малко поправки се налагат,но това е окончателния вид и текст.
« Последна редакция: Август 25, 2009, 00:20:18 от aleto » Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #58 -: Август 25, 2009, 00:54:34 »

Суперски са,бравоооо  Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #59 -: Август 25, 2009, 07:46:31 »

Бря. много хубаво рисуваш, бе!
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #60 -: Август 25, 2009, 08:13:15 »

Але,страхотна работа - наистина много хубаво рисуваш Smile
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #61 -: Август 25, 2009, 09:18:09 »

Просто нямам думи, Але... Уникална е поканата  Kiss
Мисля, че преспокойно може да се занимаваш с това професионално...  Wink
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #62 -: Август 25, 2009, 09:33:15 »

направо са като извадени от каталог тези покани ;)
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #63 -: Август 25, 2009, 09:42:50 »

И на мен страшно много ми харесват! Smile Супер са!
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
una hada
Newbie
*

« Отговор #64 -: Август 25, 2009, 10:26:41 »

страхотна покана
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #65 -: Август 25, 2009, 16:02:10 »

Абе аз мога да рисувам,ама майка ми е геният в семейството. Ако намеря една от черновите,много ще се смеете,включваше и тиква. Lol
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #66 -: Август 25, 2009, 16:39:05 »

Я кажи за роклята, за роклята кажи  Clap

А поканите наистина са разкошни  Wub
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #67 -: Август 25, 2009, 16:43:27 »

Альо, как хубаво рисуваш! Страхотни са поканите. Кефи ме и това с обратната връзка - да се знае кой може и кой няма да може да дойде, за да си прецените Smile
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #68 -: Август 25, 2009, 18:29:02 »

Роклята много ми харесва,но се чудя дали е удачна като се има предвид,че сме все пак на ливадката... и колкото и да не ми се ще,май ще избирам нещо много семпло,а тази много ми харесва,понеже,абе не знам.Исках да съм със сари,ама не намирам тук.

Активен
doubt
Newbie
*

« Отговор #69 -: Август 25, 2009, 19:32:44 »

Але,роклята е приказна Smile - чак ми се дощя отново да се омъжвам,за да имам удоволствието пак да си избирам рокля Stuart
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #70 -: Август 25, 2009, 20:25:18 »

Каква чудесна рокля! Ако пак ми се дожени такава ще и купя. И на Пупи роклята с червеното е готина,ама аз не съм така кръшна в снагата за нейната рокля.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #71 -: Август 25, 2009, 21:24:47 »

Ох, ти си по-чавръста от мен определено. Това се казва покани, браво!
А тази рокля, или подобна бях гледала в един хАмерикански сайт, ужасно се бях влюбила в комбнацията, ама нямаше да подхожда на лятната жега. Ама ти препоръчвам да заложиш на нещо по-цицоресто, че имаш материал за показ.  Wink Cheesygrin
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #72 -: Август 26, 2009, 01:42:42 »

Поканите са супер! Роклята е хубава като идея, но не ми харесва това, че е без презрамки. Някак по-феерична си я представях сякаш, а тази ми стои малко строга.

Абе нали знаеш, че има една приказка - хубавият кон и под скъсан чул си личи. Така че go with your gut feeling и не го мисли много. Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #73 -: Август 26, 2009, 03:16:11 »

Оо,вече си промених мнението и вдигнах магазина във въздуха...отивам към по-шантав модел Smile .
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #74 -: Август 26, 2009, 12:27:13 »

А обувкии ? Воали, глупости, ще има ли ?
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #75 -: Август 26, 2009, 14:56:32 »

Воал не,прекалено съм красива за воал. А за новата рокля,не тая,съм избрала едни обувки.Да видим дали ще ми дадат намаление,понеже не са сватбени,ама са супер ...ах...
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #76 -: Август 26, 2009, 17:13:17 »

поканите са страшно уникални  Kiss
а тази рокла все едно е извадена от италианска приказка , а може ли да имаш и голямо червено цвете на косата Smile
ако си се спряла на комбинация в червено ( много ми допада )! - дай емейл да ти пратя една фльорца за идеи Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #77 -: Август 26, 2009, 17:18:07 »

Имейла ми е в профила,мързелано Smile bursu4e@abv.bg
С цървено ще е,но най-вероятно не тази,две са ми запазени засега.
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #78 -: Август 26, 2009, 17:27:30 »

бурсук !!!
тва е неочаквано дори и от теб  Lol Lol Lol
имаш поща , откачалке  Kiss
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #79 -: Август 26, 2009, 17:30:47 »

Тая поща е спомен от бивш любовник,който ме наричаше бурсуче,та аз нали сантиментална и лигава,та си го изтипосах. Ама тоя мейл ми е само за интимни другари и приятели,бизнес Exclamation -имейла ми е по-интелигентен,не върви да кандидатствам някъде на работа и пляс-пишете ми на бурсуче-то. Така,че гордей се,писмото ти е в папка с надпис "Весели картинки".
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #80 -: Август 26, 2009, 17:32:20 »

кви весели картинки мааа , искам с цвете да си на рошава тиква ! Smile не ти ли харесааа  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #81 -: Август 26, 2009, 17:35:12 »

Хареса ми много,обмислям такова нящо отдавна,ама не искам да е много голямо,понеже и без това ми е голяма главата.
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #82 -: Август 26, 2009, 17:37:08 »

Хареса ми много,обмислям такова нящо отдавна,ама не искам да е много голямо,понеже и без това ми е голяма главата.
главата си ти е идеална ... мозъка ти да беше по - голям  Kiss Kiss Kiss
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #83 -: Август 26, 2009, 17:39:30 »

Виж каква си неграмотна,значи. Твоя като е 8 кила,ама гладък като маса  Lol Lol Lol Lol Kiss
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #84 -: Август 26, 2009, 17:48:07 »

десен край , десен край !!!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #85 -: Август 27, 2009, 12:57:33 »

Аленце!!!
Уникално страхотна новина! Искам снимки, за нищо не мога да те посъветвам, дупе да ти е яко ти пожелавам и верно, не се напивай много преди да се разкара родата!
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #86 -: Септември 04, 2009, 23:28:23 »

Отчитам се...знам къде ще ми е меденият ден,понеже нямаме възможност за по-дълга почивка,мъж трябва да се отчете на работа още в Понеделник,а аз имам гости от България и аз ще съм заета.

Друго отчет-торта готова,вид готов,украса готова,покани готови,младоженски костюм готов,брачни халки,почти готови,музика готова,кумове готови,свещеник готов,покривки,чинии и плюскане готови.РОКЛЯ-НЕ Е ГОТОВА!!!

Ще се гръмна,май ще съм гола на сватбата.
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #87 -: Септември 05, 2009, 09:56:41 »

Lol ау, сакън. Але, рокля трябва да имаш. Пък и време има, споко! Чудесно си се организирала. Аз повечето неща ги свърших седмицата преди сватбата  Razz
Кажи сега как се чувстваш  Cheesygrin Трепка ли ти вече??
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #88 -: Септември 05, 2009, 20:11:53 »

Але, има още време. Няма как да ти кажа да не се притесняваш, защото за миг си се представих на твое място и май щях да откача каквато съм притеснителна. Но пък все пак ще ти кажа - споко, защото наистина има още време. Сигурно покрай цялата тази организация си луднала, все си забързана и замислена за нещо. Но просто бъди спокойна, не бързай, опитай се някак си да се наслаждаваш докато избираш роклята и хоп: скоро ще виси в твоя гардероб. Smile

Може да си споменала някъде, но все пак да попитам: ще си я купува или шиеш?
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #89 -: Септември 05, 2009, 21:51:13 »

Роклята в крайна сметка просто не е готова или не е поръчана? Защото аз моята си я взех около 3-4 дни преди сватбата, а и не исках по-рано, за да не се пречка в къщи или някой да й види сметката случайно.

Иначе браво, але, голяма фурия си! За нула време организира цяла сватба и то в чужда държава, евала.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #90 -: Септември 06, 2009, 16:04:20 »

Роклята не е дори измислена,сто пъти си промених решението,ама още не съм срещнала моята рокля.

То сега и друго изскочи,инжекции ще се бият :(
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #91 -: Септември 06, 2009, 16:31:18 »

Инжекции ?!

И побръзай с тая рокля, нямаш време !
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #92 -: Септември 07, 2009, 09:12:53 »

Ама то време не е останало много май
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #93 -: Септември 10, 2009, 15:26:19 »

Алинаааааааааа,оцъклих се,ма!!!!!! Лудата! Лелеее,лудата!!!!! Ох,мед ми капе на душата! Честитооооооо,паряснице ненормална!!!!!!! Светът загуби неподражаемата си кукумайзерка,дупе да му е яко на Джонатан!

Ама да ти кажа,предчувствах си аз,предчувствх си! Към началото на юни ти писах сумай ти смс-и,ама нъц-онази уреждала сватба! Ох,фъфела ми той! Много ми е радостно!

Просълзихте ме днеска!

Kiss Kiss Kiss
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
aleto
Newbie
*

« Отговор #94 -: Септември 10, 2009, 16:36:23 »

Къде ги писа тия смс-и?Мустафа недна!!!

Аз сто пъти ти писах из дебрите на Фацебока,а тя нет ми нямала!

Нямам рокля,ааа,ооо,нямам рокля,ооооо!

А инжекции-ваксина за рак на матката,изследвания за спин,мин и дин!В Събота ще ги правим.Въй.
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #95 -: Септември 11, 2009, 03:49:24 »

Ти като ме тровиш на крадльо, аз ще ти спамя у темата - мъж ти и родата му гледат ли бейзбол?  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Bambina
Newbie
*

« Отговор #96 -: Септември 12, 2009, 19:48:48 »

Навила й си се на тая ваксина? По щатско тачат ли я ?

Рокля имаш ли ! Smile
Активен
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #97 -: Септември 13, 2009, 00:32:51 »

Olele Аххахахах,ща изям!Леле!ЛЕЛЕ!Яле...цунки Lol
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #98 -: Септември 13, 2009, 18:33:58 »

Нямам рокля!Нищо нямам.Сладкарката ми се излага,фотографа ми се излага,лиценза ми се бави,мъж реши,че не иска тоя костюм!

Ще се самоизям и ще умра от висок холестерол.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #99 -: Септември 13, 2009, 18:57:57 »

Обичам те, мъри!
Всичко ще е наред. Вие сте достатъчно ненормални да се вземете и по гащи, стига да не са много носени.
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #100 -: Септември 13, 2009, 20:29:18 »

Или поне да са прани
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #101 -: Септември 16, 2009, 15:16:36 »

Свещеникът ми се отказа,нанана,цент не ми пука,нанана. С мъж ще ходим на сафари за Коледа,нанана.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #102 -: Септември 16, 2009, 15:57:22 »

Как така се отказа 4 дни преди сватбата бе, тоя е само да му вържеш топките на врата.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #103 -: Септември 16, 2009, 16:09:54 »

Ами има нещо общо,че нашето християнство е различно от тяхното.Доколкото разбрах,ако ще,ние си намерихме друг.Скъпар,ама какво да го правя.Пусти свещеник.Нищо,нищо сега масово ги съдят за содомия,на тоя също ще му дойде реда. Razz

Питай ме за сафарито,питай ме за сафарито,нямам търпение да ни дадат сертификатите. Stuart
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #104 -: Септември 16, 2009, 16:14:47 »

Аз питам за сафарито
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #105 -: Септември 16, 2009, 16:18:08 »

И аз питам.  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #106 -: Септември 16, 2009, 16:22:21 »

Сафари в Кения

Мъж е платил депозита вече,организирано пътешествие ще е,няма да е на свободна воля,без убийства,моля моля,за 8 дена/нощувки,края на Ноември,при желание смяна на датата,понеже май не ми се очертава отпуска скоро.Компанията е African Tours.Да,Да,Да!!!Чакам сертификатите,понеже още не ми се вярва,да,да,да.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #107 -: Септември 16, 2009, 16:25:20 »

Супер оригинална идея, моите адмирации към мъж ти.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #108 -: Септември 16, 2009, 16:27:03 »

Адмирации за след сватбата,дотогава само сухи адмирации от мен.Искам да си припомня вкуса на девственото. Kiss
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #109 -: Септември 16, 2009, 16:28:52 »

Lol Мръсницо, цяло чудо е изобщо, че свещеник се е съгласил да те доближи на по-малко от 100 метра  Lol Lol
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #110 -: Септември 16, 2009, 16:30:07 »

Нямаш шанс.  Lol Lol Lol Похарчете си парите за нещо по-реално.

Яла,а ти сега ще приемаш ли някаква религия?Или по-точно някакви "корекции" ? Защото каза,че тяхната била по-различна.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
aleto
Newbie
*

« Отговор #111 -: Септември 16, 2009, 16:31:46 »

То не ми личи.

Ама аз имам въпрос към другите булки и съпруги.Ой,съпруга,как звучи.

Имахте ли период на сушинка преди сватбата?И защо?

Не,никакви корекции,просто този свещеник беще нарочен,понеже е изпоженил цялата рода,но явно на стари години го е запраскала американската сачма и се опъна.
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #112 -: Септември 16, 2009, 16:33:31 »

Альо, ако знаеш само как грозно ти завиждам...
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #113 -: Септември 18, 2009, 01:19:24 »

Альоооо 2 дейс то гоу  Cheesygrin
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #114 -: Септември 19, 2009, 17:56:08 »

1 дей ту гоу  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #115 -: Септември 19, 2009, 17:59:45 »

Альо, намерила си си рокля, нали? А, а, а? А?  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #116 -: Септември 19, 2009, 19:32:21 »

Пожелавам ти утрешния ден да е най-емоционалния, най-паметния, най-щастливи ден ЕВЪР! И само любов! Ама много да се обичате и слушкате  Kiss
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #117 -: Септември 20, 2009, 00:43:01 »

0 дейс ту гоу  w00t Thumbup Clap Clover Lips Bravo-bravo Band Drinking Serenade Very drunk
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #118 -: Септември 20, 2009, 08:20:23 »

Тудей ис дъ дей!!! Але , узбеки душа!  Kiss Kiss Kiss Пожелавам ти най-щастливата и луда сватба
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #119 -: Септември 20, 2009, 12:28:46 »

Алиииии Exclamation Приятно женене Kiss

Ух, изтървах цялата подготовка с тая пуста Италия и безнетие...
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #120 -: Септември 20, 2009, 14:12:17 »

Аз лично не мога да повярвам, че нашето диваче се омъжва днес... Чак ми е малко тъжно такова, макар че страшно се радвам, че го срещна тоя хубавия младеж, дето я омагьоса така Smile
Аленце, приказна сватба ти желая и все по-щастливи да се правите  Kiss
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #121 -: Септември 20, 2009, 15:36:16 »

Не мога да повярвам, че тази луда тиква се омъжва. Някакси стана много бързо и роматично. Така се радвам за Алина!
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #122 -: Септември 20, 2009, 16:15:42 »

Ох като се сетя колко е хубаво да се жени човек, чак и завиждам мъничко  Cheesygrin Дано си прекарат шеметно, но от нея друго не може и да се очаква  Big grin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #123 -: Септември 21, 2009, 04:56:25 »

Ох.
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #124 -: Септември 21, 2009, 09:01:52 »

Алино, какво си правила във форума на първата си брачна нощ, бре!!!  Lol

Въх, вече си госпожа! Ох! Ни мога! Всичко разказвай!!!  Kiss Kiss Kiss
Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #125 -: Септември 21, 2009, 12:06:17 »

Честито ма Алино, разказвай и давай снимки
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #126 -: Септември 21, 2009, 12:22:45 »

ЧЕСТИТОООО!!!!!!!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*

« Отговор #127 -: Септември 21, 2009, 15:45:46 »

Ехаххеха,сигурно съм забравила,сватбата беше в Събота. Lol Lol Lol
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #128 -: Септември 21, 2009, 16:26:53 »

Альоооо стига кукундрел,кажи как беше  Stuart
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #129 -: Септември 23, 2009, 12:40:16 »

Честито, диване Smile Разправяй без да му увърташ!!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #130 -: Септември 23, 2009, 15:22:17 »

Ей тая Алина, осребри чековете и забегна нанякъде Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*

« Отговор #131 -: Септември 23, 2009, 16:54:54 »

Ааа,ужасни сте.Нямах време,бе..от осребряване на чекове. Cheesygrin

Хайде,да разказвам и аз,тъкмо и да си припомня моменти.

Последната седмица ми беше най-натоварена,понеже както знаете,нямах рокля,нямах обувки,много неща се развалиха,кумата ми не можа да дойде,изобщо бях супер кисела и на два пъти "отмених шибаното парти с шибания свещеник". Мъж търпи,няма къде да ходи.

Накрая 2 дена преди сватбата си намерих рокля,която пък беше само мини-размер,та мъж ме кара из града да намеря по-голям размер. Да,да,дебела съм. Lol Както и да е,не е мечтаната ми рокля,но ми допадна как приличам на фуния и се чувствах като развратна принцеса.Обувките ми отнеха точно 5 минути,влюбих се в тях от пръв поглед,не са от сватбен магазин,червени с каишки и висок,дебел ток,на много тънка подметка и с разни неща,дето блестят.Куртизански обувки. Cheesygrin

Като дойде ред да тръгваме за ранчото,Джош откри,че елечето му за костюма е бяло,а не червено,а аз си изпуснах часа за фризьорката.Всичко това придружено с нерви от родители и нерви от липса на секс.

Заминахме в Събота сутринта,станах в 5 часа да се приготвям,после спах 3 часа в колата и ядях само сандвичи с говеждо и чедър.Като пристигнахме в ранчото,гледам,че нито маси има,нито украси,нито нищо.Всички седят и мигат на парцали,понеже ги бях строила,че аз ще командвам украсата,но точно тогава никак не ми беше до това. Пристигнахме в 11,а сватбата беше в 2.Чудно,викам си аз,ще има истерия. Та набързо намотах малко червена тоалетна хартия по дърветата,две-три мрежи на беседката и избягах в спалнята да се приготвям и да чакам новата си maid of honor.

Както и да е,приготвих се на две-натри,дойде псевдо-фризьорката,която я изплаших с нарежданки,изгоних я,изгоних и майка му,изгоних и свещеника,който идваше да ме пита въпроси за обети и фантасмагории и си седях самичка пред огледалото.И се оглеждах дали има прозорец в банята,достатъчно голям,за да ме пропусне. Попсувах едно мощно,изобщо очаквах я менструация,я инфаркт.Не знам колко време съм седяла пред огледалото,втренчена в роклята,но по едно време всичко утихна,а аз още не съм готова.Запретнах ръкави,дооправих си грима,дооправих си трите косъма,които наричам коса и тръгвам наперена да излизам.В тоя момент ме удари паник атака,ама така силна,че чак се върнах в стаята. ЕйДжей-maid of honor-а ми,писка да излизам,дядото,който ми е придружител ме ръчка и той,аз не излизам.От юркане се реших и тръгнах да излизам,трябваше да мина през една врата,по един мост до беседката,където ме чака младоженеца и ха-ха свещеника. Отварят ми вратата,излиза дядото,подавам бял баджак и аз ,и в тоя момент ме удари смеховата истерия.Толкова много се смях,че чак не можех да спра.Цялото пътешествие до моя човек и какви обети,какви неща са се случили,са ми като в мъгла.

Смея се,смея се,отивам към олтата,дърпам дядото да спре,да си поема въздух,ама той е глух и не чува и продължава да ме влачи.А аз съм се изкривила вече от смях.Няма такава физиономия,виждам всички наоколо,седнали и вперили очи,а аз хем обичам да съм център на внимание,все повече изперквам. Кръвта ми нахлу в главата,боря се за глътка въздух и продължавам да се кикотя.С все сила.Сериозно се заклевам.

Както и да е,стигнах до беседката,която Джош беше налепил едни бели чаршафи на гърба и,защото прожектираха наше клипче със снимки и остроумни коментари /мои  Lol /. Аз почти се препънах докато прекрача,оправих си роклята и вперих очи в свещеника.Джош на границата да се разплаче,аз все още се опитвам да спра да се смея.Най-накрая застанах сериозна и дойде момента с обетите.Отчето ме беше питал дали искам да кажа нещо,за да не го прекъсвам с "Ама искам и аз да кажа",та слушам аз Джош как плете бавно любовни слова и тоя момент ми прилоша,защото точно в тоя момент,супер омаяна,абсурд да ги произнеса тия думи.Даже не знаех какво говори.И седя си пълен шах и се проклинам,че не предупредих свещеника да поизмени малко тия обети,така като за чужденец.Идва и моя ред и той казва "Repeat after me",в тоя момент аз се изхилвам грубо пак и "Ама искам и аз да кажа нещо". Lol Lol Lol Та,реших да говоря с мои си думи,понеже си се разбирам най-малкото,напънах се да си спомня всички любовни филми,които съм гледала,напсувах се на майка,че не са много и измърморих нещо,което даже и не помня,Джош вече съвсем разреван и червен. Още повече ме досмешава,накрая,както и да е,приключихме,всичко ми е в мъглявина,провъзгласи ни за женени,аз се спънах като каза Мисис Кларк,спънах се Джош като ми каза "Съпруго".Голямо спъване беше,добре,че е дълга роклята,та изглеждаше все едно се поклащам.

Като излезнахме от беседката,всички мълчат,само тихичко музика цвърчи,между другото се оженихме на Oasis-Wonderwall. Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin ,въртеше се нон-стоп,докато пристъпвах към олтара и обратно.Беше ми едно такова,призрачно,сякаш всичко спря и само аз и не дишам.И ми едно такова,все едно нещо хубаво са ми подарили,ама още не съм си го получила и не знам какво е,ама знам,че е хубаво. Lol Lol

После имаше снимки,ебахти и изморителната работа,добре,че не съм манекенка  Razz Cheesygrin .1 Час се въртиш напред-назад,прегръщаш някакви хора,потиш се там,понеже беше адски горещо,а роклята на седем пласта.Врътни глава,усмихни се там,то 5 фотографа,на половината снимки не гледам към правилния фотоапарат,понеже се надвикваха като магарета.

По традиция трябва ние първо да ядем,аз изрично бях казал,че искам шведска маса и всички гладни ни очакват да плюскаме,а ние с Джош не само,че не сме гладни,ами и от кумова срама не можем да сложим нещо в устата.Та замаскирахме всичко,искам да кажа,че много съм доволна от кухнята,понеже се предадох и ги оставих да правят каквото си искат с менюто,останах очарована.Сигурно имаше над 15 вида ястия,отделно ужасно много зеленчуци с различни дресинги и всевъзможни десерти и плодове.А тортата беше уникална,точно каквато си я исках,но украсата беше много податлива на силна слънчева светлина,та си седя през цялото време вътре в една от сградите.  Rolling Eyes Пихме,ядохме след време,аз се уморих от обикаляне,не минаха и 3 часа и половината се изнизаха и си смениха дрехите,смотаните деца се изпонапъхаха в басейна,другите се разфучаха напред-назад из люлките,пет пубертетчата играха футбол,само аз и Джош барнати с кал по краката,понеже тъпото му куче ме напалати,докато атакувах един банан. Razz По някоето време,аз дремнах тайно  Lol,много ми дойде смеха и лакомията,после като станах Джош вече беше мортал комбат и връзваше букети за стените.

А да,имат традиция за свалянето на жартиерата със зъби,та напъха се Джош,всички аплодират и снимат,аз сънена не знам какво става.После Хамериканчето изскочи едно такова изпотено изпод роклята и ми вика "Къде ти е жартиерата?" и аз хитра,хитра такава му викам "Давай,давай,търси нагоре".Изобщо цял ден лепих едни коментари,много се смяха,ама аз сериозна бях през цялото време. После се мазахме с торта,голямо дебнене беше,аха-аха да ме цапне той с тортата и в последния момент го дострашало,щото знае с кой си има работа Lol и аз използвах колебанието да го плясна с една шепа глазура.После намазах и баща му,после и себе си,ама по погрешка.Букета като мятах,то само някакви млади невести на по 20 години,едвам не се избиха,всяка дойде предварително да ми каже,да го метна към нея.Накрая го метнах и той падна точно зад мен,голяма мятка съм.  Cheesygrin

Ммм,какво друго,големи любовни обяснения,всички ми викат уелкъм,аз ям,те айде наздраве,аз пак ям,Джош пък съвсем се беше оскотил и искаше да ходим на клуб "да танцувал". Не знаете как танцува,затова трябва да сте благодарни,че не му дадох. Cheesygrin Като стана съвсем черна нощ,отварях подаръци,всички ахкаха,аз си викам "Ебати,поне самичка да си ги отварях,какво ми седят тука на главата",ама външно се усмихвам.Ама мъжкий предварително минал и обрал всички чекове и разкъсал всички опаковки.Единия фотограф го беше хванал даже тайно,как мишкува из подаръците.

Вечерта решихме да посетим някакъв си клуб,ама ссъс сватбените одежди,та да намажем нещо безплатно. Lol Поседяхме съвсем малко там и отидохме в братовчед му,който има супер грамадна къща и милиони приятели-паразити,та остатъка от вечерта го изкрахме там,сред коктейли,6 новородени котенца и 2 кучета,като едното беше нещо средно между коли и гризли и с афинитет към българи. Cheesygrin Джош съвсем се беше отрязал,аз реших,че искам да карам ето това :

.

Подкарах го през нивята,мъжете се амбицираха и се натъркаляха из моторите си и колите,цяла нощ са се мотали из града,докараха няколко танцьорки от клуба,а ние-аз и останалите 4 полу-трезви,легално-пиещи,отегчени-от-коли-и-бара-жени се качихме на лодка и се пуснахме в езерото да ,както каза едната "да пием коктейли и да повръщаме в езерото". Само,че на пенисоносителите им се видя нередно,та в общи линии седяхме на дока,докато последния припадне.Аз се изшмугнах и отидох в мотела,който беше в съседната пряка,дадох команда на Джош,да идва,да ме оножда и съм заспала. Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Джош дойде по петляно време,с кучетата и с 3 кутии цигари.Борихме се един час,че ме ядоса,че не дойде веднага,после пак съм заспала.Голямото куче спа върху мен,още ме болят гърдите,а малкото ме близа по устата цяла нощ.Не беше най-прекрасната ми вечер. Cheesygrin

Та,в общи линии,такива ми ти неща,не се сещам какво друго стана по света,освен,че Джош използва женитбата срещу мен -"Ама сега сме женени и така и така","А и сега си госпожа" и дрън-дрън.Каже ли още веднъж госпожа и му чупя краката.

Ааа,забравих да кажа за халките,моята е от сребро и две линии бяло злато в краищата,а отвътре пише "My heart,my soul",неговата е като моята ама с тая разлика,че е от злато и със златни кантове и пише "Always&Forever".Не сме си ги поръчвали ние така,или поне аз така си мисля,аз исках на моята да пише "Made in China" Lol Lol

И тъй,мина и това.Сега нямам търпение за Halloween.Набелязала съм чудни украси. Cheesygrin

« Последна редакция: Септември 23, 2009, 17:00:18 от aleto » Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #132 -: Септември 23, 2009, 17:13:27 »

Альо, чудна сватба си имала...
Дай сватбени снимки от сватбата, преди да е минал хелоуин
A как мъри кара туй чудо?
« Последна редакция: Септември 23, 2009, 17:19:02 от una hada » Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #133 -: Септември 23, 2009, 17:14:03 »

Альо, ти си луда и сватбата ти е луда Lol
СНИМКИИИИ Razz
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #134 -: Септември 23, 2009, 18:10:14 »

Супер!  Cheesygrin Снимки!!!  Razz !!!
Активен

Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #135 -: Септември 23, 2009, 18:49:57 »

Невероятен разказ за невероятно преживяване  Cheesygrin
Честито!
И все така невероятен да е съвместният ви живот!  Cool Thumbup
Активен
veselushka
Newbie
*

« Отговор #136 -: Септември 23, 2009, 19:00:54 »

Една съвсем нетипична сватба.  Lol Lol Lol Out of the box  Lol Lol Lol
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #137 -: Септември 23, 2009, 20:53:03 »

Паднах от смях  Lol Изживяла си нещо невероятно. Направо нямам думи, толкова хубаво си го разказала, че все едно ни пренесе и нас там, та да се посмеем  Lol
Еми, честито Госпожа! На мен съвсем наскоро ми го казаха за сефте и ми стана много приятно  Cheesygrin Желая ви все така луди да си останете и много да се обичате!

Божеее, Алето се бракува...на къде отива този свят  Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #138 -: Септември 23, 2009, 21:59:16 »

Не знам накъде отива, спрете го, искам да слязаааа!
Аленце, честито пак Smile Много гот си е било, със сигурност няма да го забравиш. И не, не можеш да си скриеш емоциите, колкото и между-другото да се опитваш да звучиш Kiss
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #139 -: Септември 23, 2009, 22:05:01 »

Made in China  Lol
Але, а българска сватба ще има ли?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
aleto
Newbie
*

« Отговор #140 -: Септември 23, 2009, 22:39:51 »

Добавка към историята,на следващия ден се чувствах адски тъжна и си мислех как да подпиша развод,без да ме усетят.Много ми беше оковано и носталгично,даже ревах.

Ми как го карах ли,то това нещо е много странно,кабината е абсолютно празна,има само седалка и някакви пръчки стърчат,супер различно е от нормална кола,аз мислех,че съм фучала из полята,ама Джош каза,че съм карала с 15 км в час.
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #141 -: Септември 23, 2009, 22:56:58 »

Аля, както винаги доволно ненормална  Lol Lol Lol

нЕма такава сватба , никъде нЕма по света. Сигурна съм  Lol
Много щастие ти желая , мило чудовище!  Kiss
Активен

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #142 -: Септември 23, 2009, 23:11:12 »

Страхотен разказ за сватбата. Честито и дълъг семеен живот и все повече дивотии.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #143 -: Септември 23, 2009, 23:22:07 »

И да,ще има българска сватба,даже вече си мисля за роклята,но там вече всичко ще е по мой вкус изцяло и никой няма да ми се меси!!!!!!!!!!!!

Е,не беше толкова ненормална де,според мен беше абсолютно в рамките на канона.

Лигли! Razz

Забравих да кажа за подаръците,които си разменихме,разбрахме се да е нещо интересно и малко,и без това сме охарчени,та като се прибрахме аз му подарих моя.Една кутия с игра на име "Men are from Mars,Women from Venus" и един пакет жилибон,че много обича.А той ми подари три обици за пъп,че "си много глупава и само ги губиш" и масло за зърна с вкус на ягоди,че не ми харесва пиня коладата. Cheesygrin
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #144 -: Септември 24, 2009, 00:49:53 »

Страшен разказ, честито и от мен, мила моя загубила се в собствените си окови (нещо като задушена в собствен сос, хаха). Супер е, че не си получила сериозна паник атака, супер се справяш, продължавай така и на теб, а милия ти Съпруг Razz все така да те търпи и обича Kiss
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #145 -: Септември 24, 2009, 09:01:54 »

Много хубав разказ, емоционално куку такова!  Kiss Още не мога да повярвам как можа да те излъже тоз американец, но много ви се радвам какви сте спонтанни и диви Smile
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #146 -: Септември 24, 2009, 10:33:02 »

Али, луда си Cheesygrin Умрях, като видях кво се случва в микрокосмоса на една булка Cheesygrin Честито, госпожо Кларк, много се радвам за теб Kiss
Има някаква символика в тва, че се намерихте в увеселителен парк (нали така беше), лудетини такива Cheesygrin
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #147 -: Септември 24, 2009, 13:00:38 »

На мен от всичко най ми харесват подаръците! Особено малото за зърна! Искам и аз!!!
Шегувам се.

Честито, госпожа Алето!!! Много щастие и цял живот щури мигове.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #148 -: Септември 24, 2009, 16:01:03 »

Благодаря,ах,много сте мили,ще ви изпапкам.Дудуду!

Сега почва тежката работа по документите,така че ще рева и проклинам често.

Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #149 -: Септември 24, 2009, 18:18:06 »

А аз искам да видя обувките!

Целувам те! Честито!
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #150 -: Септември 24, 2009, 18:20:23 »

Много убави снимки! Искаме още!  Thumbup
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #151 -: Септември 24, 2009, 19:01:59 »

къде снимки?
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #152 -: Септември 24, 2009, 19:05:40 »

Фейсбук Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #153 -: Септември 24, 2009, 19:12:28 »

не ще да ми се отвори профилът й, баси фейсбука, от вчера пък не ми дава да пиша съобщения и на стената на една приятелка... Confused
Активен
Maggie
Newbie
*

« Отговор #154 -: Септември 24, 2009, 19:59:50 »

Тъй не е честно! И ние искаме, пък ти нямаме fb...  Sad

Наскоро гледах "Последният ергенски запой" - вашата сватба доста се доближава до него... Smile))

Честито!  Cheesygrin Като най-важно, с това май трябваше да започна Smile
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #155 -: Септември 25, 2009, 22:41:30 »

Але, честито и тук! Пожелавам ви много дълги години семейно щастие и куп дечурлига! Kiss

И сложи още снимки във ФБ Wink
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #156 -: Септември 26, 2009, 00:31:03 »

Ще сложа,ще сложа,нямам от всички апарати,имам само от един,а и там са малко.Маги,изпрати на лични името ти във фб,да те адна.

Ели,в кой щат сте и накъде сте се запътили?
Активен
Eli
Newbie
*

« Отговор #157 -: Септември 26, 2009, 02:37:19 »

Але, в момента сме в Кентъки, след около седмица заминаваме за Флорида. Май ще сме далеч от теб? Ти къде си, в Охайо?
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #158 -: Септември 26, 2009, 16:22:12 »

Е,как Кентъки не е далече,ние всеки две седмици ходим да бръмчим малко там. Ама виж Флорида ще ни дойде нанагорно,ние щяхме да ходим към Орландо за 2 седмици,само че сега с работата и апартамента ни се развалиха нещата :( .

Ние сме в Columbus,Ohio.

МАГУ!!!
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #159 -: Септември 26, 2009, 16:25:00 »

Брао ма пръцло  Cheesygrin изгоре  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

Eli
Newbie
*

« Отговор #160 -: Септември 26, 2009, 21:30:29 »

Ние сме малко далеч от границата с Охайо, намираме се в Louisville и сме тук до 2-ри, ако имате път насам, само кажи и ще се видим Cheesygrin а във Флорида ще останем доста дълго време така, че може и там да се видим Smile
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #161 -: Септември 27, 2009, 17:15:47 »

И аз видях снимките Razz

Много хубаво се е получило с червените акценти... Бравос! Но трябва да видим и сандалите...

На мен иначе много ми харесва как звучат името и фамилията ти заедно, ама няма да я издавам...  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #162 -: Септември 28, 2009, 22:56:09 »

Мани ти сега американски сватби,аз след гледане и половина на Ангел Сан на снимките,реших-Фан,ще ми правиш цветята догодина за сватбата май-май. Lol Lol Lol Lol
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #163 -: Септември 30, 2009, 22:29:37 »

Много сте хубави! И вие определено сте най-младите младоженци, които в последните години съм виждала.. И очите и на двамата блестят така силноо Smile
Активен

C’est tout!
aleto
Newbie
*

« Отговор #164 -: Октомври 02, 2009, 16:09:51 »

Ау,най-младите.Разплачи ме сега.Млади и глупави,а.

Блестят ни очите те,блестят,хеле на младоженеца,ама то и аз толкова да изпия,ще светя като Александрийския фар. /ха-ха това ми се получи добре,хем нали с името,хем нали.../

Хора,какво да пиша на тия "Благодаря" картички? Нещо стегнато и крато формулирано или да се отпусна в лигави романтики,какво се очаква от булка?
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #165 -: Октомври 02, 2009, 16:23:41 »

Аз съм виждала хубави благодарствени картички, на които имаше снимка на младоженците усмихнати и пишеше нещо от сорта "Благодарим ви, че допринесохте за тези усмивки". Много ми харесва идеята за такива картички, много е трогателно.
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #166 -: Октомври 04, 2009, 16:33:48 »

Да се присъединя и аз с молба да видя снимките във facebook Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #167 -: Октомври 06, 2009, 22:48:07 »

Ми ела ми във фацебока бе,Даутиния Smile
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #168 -: Октомври 06, 2009, 23:08:57 »

Мани ти сега американски сватби,аз след гледане и половина на Ангел Сан на снимките,реших-Фан,ще ми правиш цветята догодина за сватбата май-май. Lol Lol Lol Lol

май май нямаш грижи  Lol ще съм задобряла още до тогава  Lol Lol Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #169 -: Октомври 06, 2009, 23:19:45 »

Ахам,ама и там..родата на мъжа ти и те да помагат,знаеш нали. Lol
Активен
doubt
Newbie
*

« Отговор #170 -: Октомври 07, 2009, 08:03:42 »

Ми ела ми във фацебока бе,Даутиния Smile
Eйй,тотално съм изтрещяла аз Lol - намерих те във Фецето - и пратих покана за приятелство Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #171 -: Октомври 07, 2009, 13:19:34 »

Гале, намери и мен де  Rolling Eyes
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #172 -: Ноември 04, 2009, 19:50:09 »

Кога ще пускаме теми за разводи? Lol Lol Lol
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #173 -: Ноември 04, 2009, 20:41:50 »

Стига бре, месец и половина си женена, вече ще късаш документите  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
katerina
Newbie
*

« Отговор #174 -: Ноември 04, 2009, 23:12:46 »

Мисля, че Лошата беше пуснала една тема бе... Lol
Активен
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #175 -: Ноември 07, 2009, 18:55:11 »

Не мога да повярвам...и ти вече си госпожаа  Blink Blink BlinkКолко сладко и хубаво  Kiss
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
aleto
Newbie
*

« Отговор #176 -: Ноември 28, 2009, 00:07:11 »

Много ми е яко,пак се влюбих.
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*