star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Моята уединг ,ой!
Страници: [1] 2 3 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моята уединг ,ой!  (Прочетена 43380 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« -: Август 06, 2009, 22:44:41 »

Моми,имам нужда от голяма помощ и подкрепа.Знам,че все ви моля за това и онова,ама сега съм си загинала предварително.

Въй,ще се женя.

Сватбата ни тук ще е на 20-ти септември,сигурно ще ми се смеете,но винаги съм си представяла сватбата си на хубава дата.Глупости,винаги съм си представяла,никога не съм си представяла сватбата си,не съм се развълнувала от сватбени рокли,емоциите,които по принцип всяка себеуважаваща се дама при споменаването на "сватба" съвсем липсват при мен. Confused

Както и да е,да не почвам с оплакванията. Избрахме 20-ти,защото при българската подредба на дати ще е 20.09.2009,а по американски маниер 09.20.09,които намирам много очарователни.

Ще се женим в на дядо му имението,високо в гората.И дотам...

Нямам никаква идея за рокля,прическа,грим,костюм,торта,подаръци,меден месец,песни,съвсем съм в плачевно състояние. А и така да се каже,тук съм съвсем самотна откъм близки приятели,единствено интернет ме спасява донякъде да не си загубя ума и да седна да плача под масата.

За роклята знам,че искам да е семпла,не искам да се препъвам в дължини,не искам воал,не искам шлейф и такива "изгъзици",искам нещо цветно по мен,хаха,то стана вече банално,но искам червеничко,тъй като съм супер секси в червено,а и майка ми е имала червеничко по нейния сватбен костюм.Искам да ми очертава гърдите,по един елегантен,но видим начин  Lol ,по възможност да не съм със затворени обувки. Косата си я виждам някак пусната,с някакви къдрици и ...егати,това е.

Първоначалният ни план беше,тук да е по-скромно,а да се развихрим в България /там ще се женим на 10.10.10  Lol /,но не можах да отнема радостта му от присъствието на роднините му,които вярвате или не,само на бегло преброяване излезнаха 200 души и то най-близки.Сега мислим как да ограничим някак този списък.

Ако отделите малко време да ме подкрепите в този страшен,за мен,ден,ще съм изключително благодарна. А ако и ми предложите идеи за семпла украса и..там,каквото върви при сватбите,цена няма да имате.

В сватбена треска съм,по-скоро в сватбен ужас.

Моля,помощ.
Активен
kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #1 -: Август 06, 2009, 22:47:53 »

Алее, че това е скоро ;)
Колкото и да се притесняваш, явно все пак имаш някаква визия за рокля и прическа, което е добре..
много се зарадвах, като видях, че си писала..ама съвети не мога да дам:)
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Август 06, 2009, 22:53:40 »

Оу, Але, колко се радвам за теб! Чак ти завиждам. Вземи ме за сватбен оргабиизатор и червеничкото ти е в кърпа вързано  Lol
Първо ЧЕСТИТО!
Само спокойно, имаш достатъчно време да си изпипаш всичко и да стане така, както го желаеш. Ще видиш, че постепенно ще имаш някакво виждане и идея. Като за начало червеното е супер. Т.е. имаш нещо сигурно. Интернет също помага за доразвиване на идеята. Но всичко си звиси от теб. Сега има толкова възможност да се развихриш сама. Ако щеш и сама да правиш част от нещицата, кеф ти агенции...които в хАмериката със сигурност са доста. Сега нямам време да ти пиша, но ако те интересува нещо, съм насреща ( изказах се, все едно съм правила цял живот сватби  Lol)
Пак казвам, завиждам благородно, защото адски ми липсва това суетене в подготовка, срещи с оператори, фотографи и др.
Много та целувам и идеята за ранчото е връхтЪ  Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #3 -: Август 06, 2009, 22:55:30 »

Бря, месец и половина. Мен хич ме няма по тия неща, колкото повече сватби гледам, толкова повече се отказвам от ресторанти, украси, цветя и т.н. и т.н.
Не знам до колко можем да ти бъдем полезни, защото то май в щатите си има някакви различни порядки. Колкото щатски сватбени снимки съм гледала, всички са в нещо като огромен хангар - нещо като по филмите дето показват къде се правят абитуриентските им балове Lol И винаги ми е изглеждало много зле. Това имение какво представлява - отвън ли ще сте?
Ако е отвън за толкова много хора ми се струват удачни шатрички вътре с маси, които да събират повечко хора и така да разпределите родата. За роклята - хич не си те представям в бяла булчинска рокля, не знам защо Cheesygrin
Роклята като ми я описваш ми звучи на горната част да прилича на потник с една презрамка през врата, голямо деколте и надолу може до колената или до прасците и отворени обувки.

А съвсем сама ли ще се жениш - вашите? Някой приятел няма ли да има?

Баси, в какво приключение се забърка, още не мога да повярвам.
Активен

inka
Newbie
*
Публикации: 127

« Отговор #4 -: Август 06, 2009, 23:17:36 »

Супер, 2 сватби- двойна треска, но и двойна радост...чак започнах и аз да си мечтая  Big grin Допитай се до агенция, за да си спестиш неприятните ангажименти и чуденки, друго не мога да те посъветвам. А относно роклята- според българските традиции трябва да е червена, така че добре си го измислила- аз също бих се чувствала много по-добре с червена рокля  Smile
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #5 -: Август 06, 2009, 23:25:56 »

Съвсем сама,знаете,трудно е с тези визи и прочие.Още повече като все още с неутвърден статус тук,всички роднини са дваж по-съмнителни.Това най ми тежи.Ама пък на него ще му е дваж по-гадно,понеже даже и езика не знае в България. Razz

Ами бяхме в една сватбена агенция,от мен да знаете,не се женете в Щатите.Сватбения сектор е така развит,предлагат такива неописуеми неща,невероятни,на безбожни цени.Мъж се будалка,че е най-скъпо в уса е да се ожениш и да умреш. Cheesygrin Наистина има големи красоти,но разбирате ли,хич ме няма по сватбената линия.

Няма да е в хамбар,понеже нямат хамбар Lol,ами дядото има огромно ранчо с ливади и поля ,и някакви цветя ,и дървета ,и чудеса. Само,че не знам как изглежда през есента и дали няма да се разочаровам.

И аз хич не си се представям в бяла рокля,мерих една тъмнолилаво-черна-ток бях.

Честно казано исках да се оженим на плажа,само аз и той и двама свидетели.Дори и в Лас Вегас ми се вижда по-инспириращо,а сега съм в патова ситуация,иска ми се да се оженим в България с моите хора,но не съм чак толкова невероятен егоист.

А за сватбената рокля и аз си мислих за презрамка през врата,ама не такава дето отива до раменете,ами такава,която отива до цепката на гърдите,но се зачудих дали е удачно такъв модел за сватбена рокля.

Ей сега разглеждах едни,едвам изтрях 3 страници,големи грозотии,едни китки,едни финтифлюшки,никак не си се представям с такова.

Сари!!!Може да съм със сари.А Джош да е с каубойски ботуши. Lol

Пупс,хелп ми.
Довечера имаме съвещание пак с родата за сватбата,утре летим за Мичиган да го видя това пусто ранчо,да не е паднала бомба.Така,че в следващите дни,ще рева като за умряло,но поне ще знам повече подробности.

А и се чудя,прическите по принцип изглежда по-добре на светли коси,дали да не си оставя моята да израсте,ама то за толкова малко време ще оранжавее. Confused

А и идеи за мъжки костюм...никак не си представям Джошката с някакъв двуреден костюм и такъв спретнат,зализан,най-много да му се изхиля в лицето.С какво може да се отбие номера,но да не изглежда пък супер небрежно,все едно си отишъл на вечеря и кино.

А и не може да съм със супер грамадно деколте,понеже тук американците ги е страх от цици.Шегувам се,но го считат за определено курвенско.Не,че пак не си нося българските дрехи,но и аз усещам разлика в погледа.

Ето,тая мацка си се представям,ама без тая грозна китка отпред и тия възглавнички на гъза.И не толкова дълга.Абе май само косата и ми харесва : убава мома в сватбена рокля
« Последна редакция: Август 06, 2009, 23:28:27 от aleto » Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #6 -: Август 06, 2009, 23:33:02 »

Младоженеца - с панталон, риза и вратовръзка. Или светъл, ленен костюм примерно. Ама поне малко трябва да ти се връзва на роклята, мисля. Той да не е някакъв летен и лежерен, а ти с тъмна официална рокля.

Все пак ще си в бяло, така ли?
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #7 -: Август 06, 2009, 23:36:36 »

Разглеждам рокли на поразия,тези,които ми грабват окото са на цена над 3000 долара,а бюджета ни изобщо не е 5-цифрен.
Ако ви кажа за какви разходи става дума,ум да ви зайде.

Ужасно скъпи са,това ме притеснява много.

Ще решаваме по-късно тази вечер,понеже родата му е по-традционна,не стига,че изскочих аз като булка,ами сега и като ги срутя с някоя коктейлна рокля ще е грандиозно.
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #8 -: Август 06, 2009, 23:38:42 »

Абе , Але , бе!! ТИ ма преби с тия новини! Shocked
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #9 -: Август 06, 2009, 23:41:30 »

Ей,сега като изскоча и с тема в бебешкия раздел...
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #10 -: Август 06, 2009, 23:48:03 »

White flag Алеее...  Party Всички се женят, раждат... Радвам се.  Cheesygrin Само спамя темата, ама исках да изкажа задоволството си и това, че тая рокличка, дето си я пуснала, и аз съм на абсолютно същото мнение, със същите изключения е много готина, и косата също.  Give flowers Аз в свободното си време се мотая по разни сайтове за сватби, нищо, че съм последния човек във форума, на който ще му дойде редът (най-вероятно  Cheesygrin)... Та този тип рокли ми харесват, дето не са тортести... и някакво цветно детайлче или бродерийка... Ама все пак това е моят вкус, все пак да си кажа какво ме кефи.  Cheesygrin

Едит: Прочетох си мнението... голяма неадекватност извира от мен тая вечер.  Rolling Eyes
Активен

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #11 -: Август 07, 2009, 00:04:33 »

Але честито. Идея немога да ти дам ама само да честитя.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #12 -: Август 07, 2009, 09:39:34 »

Але, страшно ти се радвам и съм убедена, че ще успееш да направиш една супер нестандартна и красива сватба! Съвети не мога да ти дам, защото си падам по "изгъзиците", както се видя от моята сватба  Lol Роклята, която си показала, е невероятна, и аз в такава си се представях, само че на пробите се оказа, че съм маааалко по-дебеличка от модела на снимката  Lol Просто трябва да пробваш различни модели, дори и да не ти харесва цветът или орнаментите, за да видиш горе долу какво ти стои най-добре и към какво да се насочиш. Мъж ти ще изглежда супер и в светъл, и в черен костюм и май Бизар е права, че първо от там трябва да почнете - да решите дали ще сте по-лятно-лежерни или по-строго официални. И от там вече идва и украсата - като не искаш панделки и джуфки, може да заложите на по-.....полски цветя, не точно пролетни, но нещо по-диво и некултивирано от рози например. Аз обожавам сватби със слънчогледи, но те са строго сезонни... И свещи.
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #13 -: Август 07, 2009, 10:23:19 »

Ей,сега като изскоча и с тема в бебешкия раздел...

Дзвер си!  Lol Lol

Относно роклята , (съжалявам, че подстрекавам към плагиатство) , ама хвърли една мисъл за роклята на Пупи- нищо натруфено, цветен елемент- суперска с две думи. Може би нещо такова искаш и ти. Път тая рокля, дето си я пуснала също е много красива.

Квот' та интересува- въпросвай! Cheesygrin
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #14 -: Август 07, 2009, 12:46:43 »

Ами аз откакто видях роклята на Плами вече нищо, което е само бяло, не ми харесва  Razz

Не мога да помагам със съвети, само ще ти честитя и ще кажа, че е мн яко това с датите  Cheesygrin
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #15 -: Август 07, 2009, 15:42:04 »

Алееее и от мен едно голямо честито, ти наистина ни хвърли в шах с тази  новина  Cheesygrin но все пак ние сме отворени за такива хубави новини  Cheesygrin
За съжаление и аз не мога да ти дам съвет,защото и аз не съм запозната, но не се съмнявам в теб, че ще измислиш нещо интересно и ор'гинално. Супер много неочаквана и хубава новина!  Целувки от  Кипър Kiss
Активен
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #16 -: Август 07, 2009, 19:31:27 »

Але, честито първо. Добре, че видях темата навреме, иначе щеше да ме е яд, че съм пропуснала. Ако бях в Ню Йорк, бих дошла до Охайо с теб по сватбените бутици, ама за съжаление съм в БГ и ще се прибирам чак на 1ви септември. И все пак съм изгледала достатъчно предавания за сватби, за да знам как се правят у Американско и да мога да дам някой и друг съвет. Пускай We TV и гледай My fair wedding with David Tutera, Platinum Weddings и Bridezillas. Миналия семестър като учех все тея ми бяха бекграунда и съм ги научила на изуст без да има нужда, ама за такива смелчаги като теб ще са много полезни. Ето няколко готини сайта, които също ще са ти от помощ:

- Davids Bridal е един от най-големите сватбени салони, има приятни рокли на достъпни цени. От там също можеш да си направиш рокли на шаферките, да поръчаш украса. Има и костюми за младоженци: www.davidsbridal.com. Виж дали има магазин в близост до теб - това е мястото за търсене на рокля.
- http://www.brides.com/ е сайта на едноименното списание, което даже и аз съм си го купувала като ми хареса корицата. Разгледай галерията с торти - има невероятни идеи!
- http://www.wetv.com/my-fair-wedding/ - това е сайта на предаването на Дейвид Тутера, който е един от най-прочутите сватбени агенти и дава страхотни съвети за стилни сватби. Можеш също да му направиш търсене на името.

Сега моята визия за това как аз си представям теб като булка. Роклята- тип русалка, за да подчертава извивките на фигурата. С отворено деколте, задължително. Джошката с черен костюм, с папионка. Червеното може да присъства в украсата, защото според мен един ден ще те е яд ако не си била с бяла рокля. Или може цветята които държиш да са червени. Толкова засега, после като ми дойде вдъхновение ще пиша пак. Поздравления пак за хубавата новина!
« Последна редакция: Август 07, 2009, 19:38:18 от amber4e » Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #17 -: Август 07, 2009, 19:37:21 »

http://weddingdressesforsaleonline.com/sale/ssg_7083_46227.jpg  -- това имам предвид като рокля. Задължително с презрамки, според мен, за да има какво да ти поддържа бюста. Може и без голия гръб, а може и с него.
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #18 -: Август 08, 2009, 00:01:01 »

Ето тук има и рокли с червен мотив - http://www.davidsbridal.com/webapp/wcs/stores/servlet/Category_-49982498
А ето тази е тип русалска, с червено и halter презрамките са много подходящи за големи бюстове. - http://www.davidsbridal.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplayView?storeId=10052&catalogId=10051&catentryId=6097376
Активен

bani
Newbie
*
Публикации: 288

« Отговор #19 -: Август 08, 2009, 00:28:13 »

Първо според мен ще ти стигне времето спокойно Smile
Аз си те представям в нещо такова(поне по това, което описа)
http://fashionministry.files.wordpress.com/2008/08/dress_large.jpg?w=318&h=425
или нещо такова http://images23.snimka.bg/004958101.jpg, но примерно с такова деколте http://news.fashion.bg/img/bulka_s1_mariaannabella.jpg

а относно обувките:
http://3.bp.blogspot.com/_K-3cJPG8hu4/Sd6fLAmKvqI/AAAAAAAADL0/Q9JMsnYxTRk/s400/silver2.jpg
и тези мн ми харесват, но не съм сигурна, че това имаш предвид под сандали, ако са в сребърно може би по-добре
http://1.bp.blogspot.com/_K-3cJPG8hu4/Sd6YoYyzvrI/AAAAAAAADKw/m_BN72ygLAg/s400/armani1.jpg

а ето нещо и за прическата http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://1.bp.blogspot.com/_K-3cJPG8hu4/Sd6YoYyzvrI/AAAAAAAADKw/m_BN72ygLAg/s400/armani1.jpg&imgrefurl=http://prittywomanstyle.blogspot.com/2009/04/2009_09.html&usg=__syhy5KPrk6rGVGiFAaey0IcUKKo=&h=370&w=300&sz=17&hl=bg&start=2&tbnid=zvA90Gb4jboZYM:&tbnh=122&tbnw=99&prev=/images%3Fq%3D%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25B4%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25B8%2B2009%26gbv%3D2%26hl%3Dbg
Дано да съм ти помогнала поне с идеи Smile
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #20 -: Август 08, 2009, 00:56:49 »

Сега се сетих и за Нордстром - http://shop.nordstrom.com/c/6014155/0~2376776~2374327~2374331~6014155
А тази рокличка съм я пробвала на живо в тъмно синъо и стои невероятно - http://shop.nordstrom.com/S/3063307/0~2376776~2374327~2374331~6014155?mediumthumbnail=Y&origin=category&searchtype=&pbo=6014155&P=1

Ето и едни обувчици - http://www.zappos.com/product/7363194/color/8304 . Въобще в Запос има голям избор на обувки, аз винаги от там си поръчвам защото ги носят за два дни и безплатно. А ако не са удобни, също безплатно ти ги сменят с нови. Още една идейка - бях видяла в едно списание булка с бяла семпла рокля и с цикламен лак за нокти и цикламени обувки от този тип - http://www.zappos.com/product/7508631/color/3525 . Стоеше невероятно и много закачливо, но не натрапчиво. Също ако държиш на цвят, избери рокли на шаферките в червено например. Спирам да пиша, че оспамих темата. Smile)
« Последна редакция: Август 08, 2009, 01:08:07 от amber4e » Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #21 -: Август 08, 2009, 11:45:38 »

абеее , пилеее , пак си се хвърлила в приключение  Lol
оххх , ми ти каквото и да сложиш , пак ще ти извира ... сексапилът , нема как да го покриеш  Lol Lol Lol
тъй че гледай ти да се чувстваш ОК , щот си е твоят ден . Според мен не гледай толковоо сайтове , ами ходи и мери по магазините , ще усетиш коя е твойта рокла , като я премериш !
Моят съвет относно сватбата е да се направиш на безпомощна и панирана и да помолиш свекито за съвети - тя почувства ли се важна ще се вдъхнови и ще свърши по - голямата част от нещатата , а ти ще си булчинстваш до припадък  Lol Lol Lol
 Kiss Kiss Kiss
и не се напивай мнооого !!!!!!!
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #22 -: Август 08, 2009, 11:47:10 »

ааа и предния ден също гледай да не се напиваш !!!
 Kiss Kiss Kiss
а па ако речеш октомври в бг може да ти спретнем едно форумно моминско и тогава , душко , ще ти дадем да се накъркаш и да си се излагаш ! Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #23 -: Август 08, 2009, 12:10:01 »

Але, Алееее, откак съм станала, само разглеждам булчински рокли.  Lol Мислех да не се натрапвам много, както каза Тинкърбел, по-добре направо да обикаляш магазините и да мериш и роклята ще те намери. И все пак една идейка и от мен, може би без фльонгата и с някакво червено коланче например... Струва ми се, че отговаря на описанието ти.  Cheesygrin
http://www.houseofbrides.com/product.php?productid=25078&cat=526&page=2#

И още една подобна:

http://www.houseofbrides.com/product.php?productid=25081&cat=526&page=2#
« Последна редакция: Август 08, 2009, 12:14:26 от Catherine » Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #24 -: Август 08, 2009, 14:10:04 »

Ах тез чужденци, а  Cheesygrin
Ели, ти, аз ;  Lol
Много се радвам за теб маймуно, сияеш на снимките цялата, страхотна двойка сте с джоши, пък щом има куче и като моя значи сте един за друг  Cheesygrin
Демон с демон.........много цалуфки ти пращам и прати поне една покана за спорта, не че ще си вдигна гз да идвам до мичиган заради теб  Lol Lol Lol
 Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Страници: [1] 2 3 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: