star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Проблемче със сайта
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблемче със сайта  (Прочетена 5420 пъти)
kateto
Newbie
*
Публикации: 4117

« -: Юли 23, 2009, 19:19:46 »

не знам дали тук е подходящото място, но не мога да отворя темата Споделете и Да се оплачем - Google Chrome ми дава:
Уебсайтът на адрес chick-chat.org съдържа елементи от сайта www.msndollz.com, който изглежда хоства злонамерен софтуер. Това е софтуер, който може да навреди на компютъра ви или да извършва операции без вашето съгласие. Компютърът ви може да се зарази дори само при посещение на сайт, съдържащ злонамерен софтуер.
За подробна информация относно проблемите с тези елементи посетете Страница за диагностика за безопасно сърфиране на Google за www.msndollz.com.

Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #1 -: Юли 23, 2009, 20:36:44 »

Веднага се заемам с това.

Да обавя и профилактика най-добре - довечера и утре. Smile
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #2 -: Юли 23, 2009, 21:03:21 »

Така, спокойно, дишайте, всичко е наред. Просто един аватар е линкнат от въпросния сайт. Нищо особено, картинките не ядат компютри Tongue

И как ме дразни софтуер дето се прави на по-умен от потребителя!
Активен

mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #3 -: Август 30, 2009, 20:44:41 »

И аз имам едно проблемче, ще си подарявам лап топа , а тук съм дала автоматично като цъкна на сайта, да си влизам без да пиша пароли , от няколко дена му давам горе в менюто Изход, но не ми излиза от регистрацията . Какво мога да направя по въпроса , един приятел ме посъветва понеже съм с мозила в инструментите да му дам изтриване на лични данни. Във всички други сайтове в които влизах автоматично вече ми искат парола , но не и тук . Та моля ви за помощ, искам регистрацията ми да си остане и от новото лап топче да си влизам пак .

ПС. Съжелявам че пиша в тази тема, която няма нищо общо с моя проблем, но прочетох всички в този раздел и не видях някой да е имал подобен на моя проблем .
Мерси предварително  Kiss
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #4 -: Август 30, 2009, 22:31:13 »

Ходи в Preferences/Options -> Security -> Saved passwords и изтрии паролите

И принципно като ще си подаряваш/продаваш компютъра (лаптоп е една дума!) е най-добре да го форматираш, а не да си оставяш всичко отгоре му.
Активен

mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #5 -: Август 31, 2009, 09:55:36 »

Мерси  Smile
Еми да, но аз не разбирам много и  така или иначе го давам на човек който знае само как да си провери пощата , но за всеки случай може и да накарам някой да го форматира .  Smile
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #6 -: Декември 22, 2010, 10:25:21 »

не знам дали тук е подходящото място, но не мога да отворя темата Споделете и Да се оплачем - Google Chrome ми дава:
Уебсайтът на адрес chick-chat.org съдържа елементи от сайта www.msndollz.com, който изглежда хоства злонамерен софтуер. Това е софтуер, който може да навреди на компютъра ви или да извършва операции без вашето съгласие. Компютърът ви може да се зарази дори само при посещение на сайт, съдържащ злонамерен софтуер.
За подробна информация относно проблемите с тези елементи посетете Страница за диагностика за безопасно сърфиране на Google за www.msndollz.com.

И на мен ми излезе същото току-що
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: