star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Фитнес тема
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фитнес тема  (Прочетена 8989 пъти)
Eli
Newbie
*
Публикации: 4787

« -: Юли 18, 2009, 11:04:54 »

Търсих, търсих, ама не намерих такава, затова създавам нова мотивационна тема за фитнес. Пишете ходите ли, къде, колко често, какви упражнения правите?

Аз започнах от вторник и ходя всеки ден. Първият и вторият ден се упражнявах само по 15 минути на крос тренажора, а вчера и онзи ден започнах и упражнения на един уред за бедра. От днес започвам и с коремните преси. Много се мотивирах Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #1 -: Юли 18, 2009, 11:19:19 »

аз мразим фитнес зали и потене на закрито, други хора...ако ще е такова предпочитам да е нещо колективно тип аеробика, балет, иначе ми е скучно...на пътека пък нивгаш не мога да бягам...така че долу фитнеса Cheesygrin
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #2 -: Юли 18, 2009, 16:22:11 »

Ели, не е ли много всеки ден, мускулите кога възстановяват, ако нямат почивка ? Аз по-рано ходех на фитнес, макар че не ми беше любимо и треньорът беше казал - поне през ден. И сега лудата ми сестра пак ме кара да започваме ( тя даже е направила няколко ходения и само ме навива Sneaky ) та може да възобновя. Скучно ми е, обаче.. Предпочитам танци-манци или някакъв спорт, отколкото да бъхтам самоцелно, честно казано. Но пък се прави тяло и то равномерно с фитнеса, няма спор.
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #3 -: Юли 18, 2009, 17:59:40 »

хах, много я окуражихме и допълнително мотивирахме значи Lol
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #4 -: Юли 18, 2009, 18:05:23 »

Aз от доста време се каня пак да почна. Преди си бях сериозна, 3 пъти седмично.
Но сега голям мързел, а и като ми е топло... съвсем.  Rolling Eyes
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #5 -: Юли 18, 2009, 18:13:46 »

Ох, от кога се каня и аз да си възобновявам ходенията, ама .. оправдавам мързела си с липсата на свободно време  Lol Дано покрай тази тема взема се стегна малко и проходя, че така ми липсва тонуса и зареждането, което ми дава. А и стига само продавачки са изразходвали натрупваната ми през седмицата отрицателна енергия  Lol

Ели, 3 пъти седмично, не повече от час/час и половина на тренировка - си е напълно достатъчно, особено ако се съчетава кардио със силови.
« Последна редакция: Юли 18, 2009, 18:17:38 от Nina » Активен
Eli
Newbie
*

« Отговор #6 -: Юли 18, 2009, 19:10:25 »

Знам, че всеки ден е много, обаче проблемът е, че майка и татко са тук само за месец и след това не знам дали ще мога да ходя, та гледам да се възползвам максимално.

Днес не отидох, но пък мисля да тичам Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 13712

« Отговор #7 -: Юли 18, 2009, 21:32:35 »

И аз като някои от преждиговорящите мразим фитнес...
Скука, а и прекалено натоварващо за стави и сърце.
Обаче пък прави тяло, да го вземат дяволите, верно е...
Ще видим аз до къде ще я докарам с моята водна аеробика. Бе ако не отслабна поне е фън, приятно ми е, чистя целулита и разтоварвам доста пълноценно. Мишката ми каза да правя и сауна след тренировката за по-голям ефект. Ето ти и още релакс Big grin
Кажете нещо за хранителните програми покрай фитнеса. Предполагам, че ходещите се консултират с треньор, който им прави пълна програма: спорт + храна?
Активен

Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #8 -: Юли 18, 2009, 22:03:49 »

Лично аз не съм спазвала кой знае какъв хранителен режим. В началото инструкторът ми направи програма съобразно това, което искам да постигна, впоследствие в зависимост от това как реагира тялото ми си я модифицирах за мен, спазвайки разни "правилца", хем да ми е натоварваща и ефективна, в същото време да ми е приятно и неизтормозващо. И си ходех на фитнес с такова желание и нито за момент не ми е било скучно.. особено пък виждайки резултатите, още повече се нахъсваш.  Cheesygrin И все още продължавам да смятам фитнеса за най-великото творение на човешката промисъл за освобождаване на всякаква енергия и мазнинки  Cheesygrin. (Сигурно защото още не съм се добрала до тае-бото, за което копнея от доооста време  Lol)
Относно храненето просто гледах да ограничавам пърженото, газираното, сладкото, тестеното. По-скоро от здравословна гледна точка, отколкото от нещо друго. Организмът ми сам някак си започна да си подбира храната, не че аз съм се насилвала да не ям определени храни.  Cheesygrin

Активен
Eli
Newbie
*

« Отговор #9 -: Юли 18, 2009, 23:05:00 »

Ходих да тичам с мъжо Cheesygrin тичах половин час и направо издъхнах... бях забравила колко е хубаво да дишаш с широко отворени дробове и да чувстваш всяко мускулче от тялото ти раздвижено и пълно с енергия. Намерихме си една пътечка сред пшеничените полета и от време на време спирахме да се порадваме на природата. А времето беше перфектно 18 градуса, слънчево, с лек ветрец. Ей това й харесвам на Белгия-че можеш да обикаляш моловете и кафенетата до забрава и само няколко километра по-надолу да намериш тишина и спокойствие Smile май ще започна по-често да редувам фитнеса с тичането Smile
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #10 -: Юли 18, 2009, 23:33:24 »

Боже, Ели, какво се е случило с теб Shocked Май кипиш от енергия, само като ти чета поста и си представям някакво подскачащо енергично топче Cheesygrin Продължавай в същия дух, много ти се радвам, уви, лежейки на дивана и набивайки сладкиш. По темата с фитнеса - много ме мързи Rolling Eyes По цял ден съм на крак или карам, вечер искам само да се размажа. Единствено ме влече един фитнес-център на последния етаж на един търговски център. И то защото има супер гледка към най-оживеното място в града и бих могла да наблюдавам каквото си искам необезпокоявана Lol
Активен
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #11 -: Юли 19, 2009, 11:26:34 »

И аз много искам да започна пак да ходя.Изобщо не ми е скучно,още повече когато започне да се вижда резултат.Но нямам време,възползвам се от лятото,за да изкарам максимално пари и по цял ден съм на работа.Но септември се местим на квартира в един затворен комплекс и вътре си има фитнес,сауна,джакузи,масажи,та бих слизала пред блока за фитнес,а и тогава няма да съм на работа по цял ден.Ще видим тогава дали няма друго извинение да си измисля,но сега ми е супер изморено да ходя след работа към 19.30 - 20.00 на фитнес.А и пари за карта не ми се дават.
 Та така,Ели,очаквам да ми поддържаш мотивацията до тогава Cheesygrin
Инаюе ако работиш всеки ден за различни мускулни групи няма да ти е много,ще може част от тялото ти да си почива.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7283

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #12 -: Юли 19, 2009, 15:32:05 »

Фитнесът ме омързелява мноооооого, освен това ми действа обратното на тонизиращо, както и тичането.
Обаче съм решила да с върна към плуването, така и през годините не намерих друго, което да пие паласки, пухкавини и корем, без да ме побърква и да се чувствам като на изтезания... И ездата де, ама тя ми идва скъпичко удоволствие за момента.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 13113

A believer

« Отговор #13 -: Юли 19, 2009, 15:40:43 »

МъжО ходи от месец и нещо на плуване 2 пъти седмично и плува по час и нещо...и не е мръднал на кг и е много нещастен. Я дайте някоя отслабваща идея Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2695

« Отговор #14 -: Юли 19, 2009, 15:48:40 »

За мен тае бо-то е абсолютен трепач на голям гъз и паласки. Но за съжаление не мога да тренирам сега и няма да мога скоро така да скачам волно. Но тае бо , като че ли повече момичета го практикувеат, мъже в залата, освен треньора не съм срещала.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #15 -: Юли 19, 2009, 15:52:13 »

Аз исках да кажа: съвет относно плуването, интензивност, нещо такова Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #16 -: Юли 19, 2009, 16:07:14 »

И аз много искам да започна пак да ходя.Изобщо не ми е скучно,още повече когато започне да се вижда резултат.Но нямам време,възползвам се от лятото,за да изкарам максимално пари и по цял ден съм на работа.Но септември се местим на квартира в един затворен комплекс и вътре си има фитнес,сауна,джакузи,масажи,та бих слизала пред блока за фитнес,а и тогава няма да съм на работа по цял ден.Ще видим тогава дали няма друго извинение да си измисля,но сега ми е супер изморено да ходя след работа към 19.30 - 20.00 на фитнес.А и пари за карта не ми се дават.
 Та така,Ели,очаквам да ми поддържаш мотивацията до тогава Cheesygrin
Инаюе ако работиш всеки ден за различни мускулни групи няма да ти е много,ще може част от тялото ти да си почива.
ти от софия или варна беше ?
и ако е софия , я кажи повече за този комплекс Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
katerina
Newbie
*

« Отговор #17 -: Юли 19, 2009, 16:15:14 »

МъжО ходи от месец и нещо на плуване 2 пъти седмично и плува по час и нещо...и не е мръднал на кг и е много нещастен. Я дайте някоя отслабваща идея Smile

неядене? Cheesygrin
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #18 -: Юли 19, 2009, 16:16:48 »

Хахаха, старае се Smile
Активен

Eli
Newbie
*

« Отговор #19 -: Юли 19, 2009, 16:58:42 »

Плуването е страхотно. Ние като бяхме във Вашингтон живеехме точно в такъв комплекс за какъвто говори Кристъл. Имахме външен и вътрешен басейн, джакузи, сауна, фитнес, тенис кортове, плажен волейбол, голф и пътечка за джогинг Cheesygrin само да искаш спорт! Тогава плувах през ден по час обаче и аз не мръднах на килограми, понеже и много ядях (мексикански ресторанчета, морски вкусотийки... Razz), обаче пък много хубаво си стегнах цялото тяло, имах малко бричове, които за нула време изчезнаха Cheesygrin плуването гори много калории, освен да се ограничи малко в храната и да плува три пъти седмично, друго не знам какво да го посъветвам.

Вижте какъв интересен сайт намерих за изразходването на калории.

Напишете най-отдолу теглото си в паундове (1кг. по 2.205 = 1 паунд) и продължителност на действието в минути и ще видите от всички ежедневни занимания по колко калории хабите.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #20 -: Юли 19, 2009, 18:36:56 »

много е хубаво плуването, ама аз ни могъ! голяма ми е неприятност да си потапям главата, очи, уши (най-вече), и естествено ми куца техника, синхрон и всичко...
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #21 -: Юли 19, 2009, 18:56:31 »

много е хубаво плуването, ама аз ни могъ! голяма ми е неприятност да си потапям главата, очи, уши (най-вече), и естествено ми куца техника, синхрон и всичко...

За това: водна аеробика. Там не си ги потапяш тези неща, а пак си във водичка и е много приятно Wink
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #22 -: Юли 19, 2009, 19:05:52 »

готино...ама дали ще ме измори достатъчно, че аз съм куче?
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #23 -: Юли 19, 2009, 20:01:35 »

Еми знам ли...индивидуално си е...
Активен

cristall
Newbie
*

« Отговор #24 -: Юли 19, 2009, 21:28:27 »

ти от софия или варна беше ?
и ако е софия , я кажи повече за този комплекс Smile

Тинк,в София съм,пратих ти на лс линка.Вътрешен басейн няма,де Big grin,само външен.Дано има някой по-топъл ден през семтември.

Ути,може би трябва да ходи по-често от 2 пъти седмично,ако има възможност де. Rolling Eyes
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6203

« Отговор #25 -: Май 14, 2010, 12:42:49 »

Някой има ли впечатления от Фитнеса в клиниката на Мазнейкова? Как са уредите, това-онова?
Активен

Моето име е Любов.
cristall
Newbie
*

« Отговор #26 -: Юни 08, 2010, 23:32:18 »

Айде сега някой ентусиаст да се навие да ходи с мен....в "Гея"-та в студентски град  Cheesygrin.Мнгоо съм нахална,а ...Ако има някой,на когото да обещая ще съм по-сериозна.Но едва ли има навити за фитнес в студентски град.И все пак да питам.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #27 -: Юни 09, 2010, 09:40:23 »

И аз си търся компания, ама студентски ми е на час път и нямаш шанс. Иначе много искам да намеря другарче.
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #28 -: Юни 09, 2010, 11:12:07 »

Мда, какво стана с: ще ти се обаждам като ходя
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #29 -: Юни 09, 2010, 12:00:31 »

Не ходя от 2-3 месеца, защото съм мързелива тлъста свиня. Тоест стана ми скучно точно на това тасно място да ходя сама като се имат предвид подмятанията на оня и си търсех друго, но навсякъде цените са двойни и се отдадох на сланинестото течение.

Сега си търся компания за тичане също, защото нещо съм развила малко мазнинка на кръста и така се топи, пък фитнеса ЕВЕНТУАЛНО като ми мине сесията. АКо искаш може да разбуним духовете на кучетата около ритуалната.
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #30 -: Юни 09, 2010, 12:26:24 »

Хаххаха, аз? Да тичам? АБСУРД! Smile)))))))
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юни 10, 2010, 00:07:08 »

Не тичайте, ще ви увиснат циците.. Smile
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 12:50:26 от Bambina » Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #32 -: Юни 10, 2010, 07:20:13 »

Happy, aide na stadion Rakovski?
Активен

moonlight
Newbie
*
Публикации: 121

Колкото повече,толкова повече!

« Отговор #33 -: Юни 10, 2010, 09:25:35 »

И аз да се разпиша във фитнес темата Smile От край време съм с карта и ми се събират по 3 посещения седмично,аз наблягам главно на кардиото
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юни 10, 2010, 12:31:10 »

Айде де!
Активен

Моето име е Любов.
shroomy
Newbie
*
Публикации: 184

« Отговор #35 -: Юни 10, 2010, 12:38:42 »

Не тичайте, ще ви увиснат циците.. Smile

Моите не увиснаха. Тичам доста - особено миналото лято, направо се разбих от тичане (6 от 7 дни бях на Гребната База).
Явно си е до структура, кожа, ген, ала-бала...знам ли.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юни 10, 2010, 16:19:45 »

Айде де!

На теб кога ти е удобно? Smile
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юни 10, 2010, 17:36:17 »

Аз предлагам да започнем от събота- или рано сутрин или привечер. Ти кажи, може и на ЛС!
Активен

Моето име е Любов.
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2695

« Отговор #38 -: Юни 13, 2010, 17:10:07 »

Сутрин на гладно добре ли е да се прави кардио? Имам разни спомени, че е добра идея, но реших все пак да ви питам. Колко време след тренировка трбява да се закусва?
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 1494

« Отговор #39 -: Юни 13, 2010, 17:22:48 »

Да, добре е на гладно. Моят инструктор казва храненето да е минимум половин час след трнировка. Аз тогава използвам да хапна нещо сладко  Lol
Активен
moonlight
Newbie
*

« Отговор #40 -: Юни 14, 2010, 12:34:11 »

Сутрин на гладно добре ли е да се прави кардио? Имам разни спомени, че е добра идея, но реших все пак да ви питам. Колко време след тренировка трбява да се закусва?
На гладно най-добре (освен ако не си решила да трупаш на маса).Аз закусвам около час след тренировка,докато си стигна вкъщи и се изкъпя,оправя си минава времето.
Относно тичането и аз тичам,ама сега в горещините накланям пътечката и бързо ходене 20 минути до половин час
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #41 -: Юни 14, 2010, 13:20:09 »

Можеш да вземеш протеинов бар или нещо енергизиращо преди кроса. Идеята е да не се яде нещо по-обилно, за да не ти се повдига и да не се запъхтиш, и измориш бързо, докато тичаш.
Активен
moonlight
Newbie
*

« Отговор #42 -: Юни 14, 2010, 13:27:15 »

Можеш да вземеш протеинов бар или нещо енергизиращо преди кроса. Идеята е да не се яде нещо по-обилно, за да не ти се повдига и да не се запъхтиш, и измориш бързо, докато тичаш.
Да допълня,че може и Л карнитин да си вземеш 30-40 мин преди тренировка
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #43 -: Юни 14, 2010, 13:36:24 »

Да, добра идея е, хем топиш, хем дава енергия, ако това е целта, разбира се.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #44 -: Юни 14, 2010, 22:52:51 »

Не, че нещо, ама тоя Л-карнитин само ядове ще ви донесе (напр. сърдечни проблеми плюс трупане на ужасно много килограми бързо след като го спрете...).
Активен

C’est tout!
moonlight
Newbie
*

« Отговор #45 -: Юни 14, 2010, 23:26:34 »

Не, че нещо, ама тоя Л-карнитин само ядове ще ви донесе (напр. сърдечни проблеми плюс трупане на ужасно много килограми бързо след като го спрете...).
Не знам за сърдечните проблеми,ако се пие с години без прекъсване може и да доведе,всичко прекалено е вредно.
А това дали килцата ще се задържат си зависи от нас
Активен

Nefertiti
Newbie
*
Публикации: 23

Enjoying being a woman

« Отговор #46 -: Юни 25, 2010, 22:03:58 »

Що се отнася до фитнеса важна е една тренировка да е интензивна, да се изпотите, не е нужно до продължава вечно или пък да ходите всеки ден. Дори програмите които съм виждала за отслабване , разбира се комбинирано с хранителен режим, са с ходения 2 пъти в седмицата.

Сега всеки си преценява на него колко често му е нужна тренировка. Но преди всичко е важно да е интензивна, не пренасилвайте мускулите си малко по малко се засилват нещата, не на първата тренировка да се изсилите и да нямате сили за следващите през седмицата Smile

Фитнеса помага да се извая фигурата, но трябва и постоянство.
Активен

Carpe Diem
foreveryours
Newbie
*
Публикации: 483

« Отговор #47 -: Февруари 02, 2011, 16:05:48 »

Някой наясно ли е с  Креатин-монохидрат ....четох доста, бившият ми пиеше и все пак, не знам дали ще е  безопастно (за килограмите най-вече) да го пия и аз..... Никъде не пише нищо за употреба от жени... Ще ми дава енергия и ще топи мазнинки, а ако не успявам да изразходвам всичката тази енергия ?? :(  Help дали ще получа добри резултати с това и тренировка в домашни условия ??
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #48 -: Февруари 02, 2011, 19:25:47 »

Ммм фет бърнъри по-скоро с фитнес тренировка, истинска.
Аз ходя на фитнес от месец.
Сега мишката ми е поръчал някакви такива хапове, но не се сещам името в момента.
Но аз не бих ги пила, ако няма да тренирам сериозно. Имам предвид в зала, с инструктур и режим.
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #49 -: Февруари 02, 2011, 23:20:26 »

Аз не бих пила нито л-карнитин нито нещо подобно. Но ако се пият трябва да се ходи и на фитнес в общи линии задължително.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #50 -: Февруари 04, 2011, 19:53:03 »

С креатин не се свалят килограми, foreveryours.

Аз ходя сериозно на фитнес от... 3 месеца и мога да кажа, че резултатите са... уау. И начинът, по който ми се отразява като цяло, също. Въобще - тонус, сила. Химии не взимам, но аз ходя за маса и стягане на мускул, не за топене. Както бях 45-6 кф, в момента съм 49-50 и супер секси. Cheesygrin Просто зависи от програмата.

Алин, Л-карнитина не е нищо особено...
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #51 -: Февруари 04, 2011, 20:47:22 »

Оо, дай снимки да го видим това супер-тяло дее  Razz Иначе аз по принцип съм против всякакви химии и стимуланти колкото и "безвредни" да са...  Rolling Eyes
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #52 -: Февруари 04, 2011, 21:00:29 »

Абе аз не съм, хаха. Но, специално фитнески неща - не взимам.
Снимки.. скоро.. със цялостния ъпдейт, който, вярвайте ми - ще е голям Cheesygrin

Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7097

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #53 -: Февруари 05, 2011, 08:08:48 »

Цици? Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #54 -: Февруари 05, 2011, 15:02:00 »

Цици? Lol

Да, щото сега си няма Lol

Еее, Бам, ти тренираш със съвсем различна от моята цел...
Аз обратно - имам едно 10 кг да сваля преди изобщо да става дума за форми и релефи... Razz Rolling Eyes
Но истината е, че тръгнах заради болките в гърба и ефектът е голям. Друго си е все пак да се движиш, и тонус и всичко.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #55 -: Февруари 06, 2011, 05:26:26 »

Знам ли я колко и е акъла.

Аз ходя на водна гимнастика,точно заради гърба. Понеже от едно време съм плувец и имам изградени навици как да тренирам във вода ми е много лесно,по-трудно ми идва като дойдат от водното поло отбора да се плацикат в съседния басейн. Оня ден така се бях фокусирала в един,че сигурно съм била като хипопотам,очи,малки уши,седи във водата и не мърда. Unsure
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #56 -: Февруари 06, 2011, 10:35:44 »

сигурно съм била като хипопотам,очи,малки уши,седи във водата и не мърда. Unsure

Lol Але, номер едно си. Честно.

Иначе аз на фитнеса ще ходя докато се стопли времето, после и аз на водна аеробика Big grin И аз към хипотата Lol
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #57 -: Февруари 06, 2011, 10:38:51 »

Абе някой пил ли е фетбърнер,че съм чуденка Л-карнитин или фетбърнер да взема  Confused
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #58 -: Февруари 06, 2011, 10:58:15 »

Е, аз съм пила преди тези, които и сега ми е поръчал мишката. Ама тогава не тренирах и следователно - никакъв ефект. А сега съм си -2 кг и без хаповете, с тях ще се свали и повечко, но без спорт нИ стАА, това се убедих.
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #59 -: Февруари 06, 2011, 11:15:30 »

е много ясно без ПОТ няма хубаво  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #60 -: Февруари 06, 2011, 11:39:23 »

Като в секса...
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #61 -: Февруари 06, 2011, 12:21:17 »

....като да си майка  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #62 -: Февруари 06, 2011, 12:40:27 »

Да се върнем на секса, моля. Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #63 -: Февруари 07, 2011, 02:34:18 »

Къде ги видяхте тия мойте цици бее, ало, хаха?! Чашка B съм! Но не, силикона (засега, да не се заричам) няма да играе, други са нещата, ще ви метна по една снимка като станат Cheesygrin Но поне месец..
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #64 -: Февруари 07, 2011, 09:34:10 »

Аааа искам и аз, моля те! Белким ме мотивираш....
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #65 -: Февруари 08, 2011, 01:35:08 »

Тоо мойто е лавинообразно, ако ще се мотивираме - смених апартамента, гаджето, цвета на косата, качих 4кг, заприличах на жена и ходя по 3 пъти седмично на фитнес, смених си цвета на косата и сега ще си правя зъбите, избери си Lol
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #66 -: Февруари 08, 2011, 09:56:12 »

Бих се пренесла при гаджето, не бих го сменила, искам да кача поне 5 кила и да започна да си правя косата след къпане. Давай!!!

Какво ще правиш на зъбките? Брекети?
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #67 -: Февруари 08, 2011, 21:09:10 »

Не. Smile U'll see.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #68 -: Февруари 08, 2011, 21:17:53 »

Започвам да си фантазирам- избелване?!, сваровски?!

Искам обаче после да се покажеш, плсссс Smile))))
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #69 -: Февруари 08, 2011, 21:19:28 »

Да, не. Хаха.
Ще покажа, как!, то няма как и да искам да ги скрия Cheesygrin
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #70 -: Февруари 08, 2011, 21:21:41 »

Искам и подробности. Стават ли по-чувствителни, с какъв метод, какво пари. Всичко. На мен ми предстои махане на брекет и се блазня от едно избелване...и ще те гоня до дупка за снимки и инфо  Demon
Активен

Моето име е Любов.
aleto
Newbie
*

« Отговор #71 -: Февруари 08, 2011, 21:31:09 »

Бамб,напомняш ми на една песен,дето не я знам кво се пее,нито пък кой я пее,помня я от стената на Сметаната.Нещо си как жената ако била готова да избяга,си сменяла първо цвета на косата.Или нещо подобно.

Радвам се,че няма да се кипазиш с пластики.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #72 -: Февруари 08, 2011, 21:33:44 »

Ох искам и аз да избелвам, ама при мен няма начин с лампи и с квито и да е избелващи методи, защото по рождение имам едни странни петна по зъбите, които и след процедурите ще продължат да бъдат с различен цвят. Така че при мен само фасети работят - наште са ми обещали за след като завърша, ама да видим Lol... Ако не с тяхно участие, ето това ще направя с първата си премия като си намеря хубава работа...

Альо, за тази песен на Нели Петкова ли говориш? http://www.youtube.com/watch?v=scKgmq0DckM
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #73 -: Февруари 08, 2011, 21:34:26 »

Със ZOOM, във четвъртък. Боли, 100%. Чувствителност- да, първите 24 часа е ад, стоматоложката ми каза да се подготвя психически и че ще ми нашие една упойка по време на процедурата. И пари, и щипе. Ама аз нямам избор... иначе не бих си направила с тая система точно, има и по-щадящи, просто от тази става най-бели и то веднага. Точно заради ..фасетите след това Smile  Мишелка Kiss

Абе Але, мани ги тия чалги, хаха.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #74 -: Февруари 08, 2011, 21:35:23 »

Мишел,не знам мър гуго,казах,че помня нещо такова от стената на Сметаната,аз линковете чалгаджийски не ги отварях.

Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #75 -: Февруари 08, 2011, 21:38:35 »

Аа, тя Сметаната е писала текста на стената си ли? Хаха... Рекох, че си я чула, а да не гърчиш дълго мозък дадох предложение...

Да, Бам.. те щото леко прозират, нали? Моята стоматоложка ми каза, че и фасетите нямало да скрият моите петна, ама аз не й вярвам... В Пълна Промяна как всичко оправяха  Razz
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #76 -: Февруари 08, 2011, 21:41:15 »

Ааа, всичко оправят, глупости, как едни петна няма да оправят Smile
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #77 -: Февруари 08, 2011, 21:42:55 »

Много смело, аз не бих си сложила фасети.
Мен ме е страх с киселина да ме избелят...
Активен

Моето име е Любов.
michelle
Newbie
*

« Отговор #78 -: Февруари 08, 2011, 21:47:34 »

Ако имате хубави зъби - ви е страх... Мен, честно казано, изобщо не ме е страх.. Бих сложила изцяло изкуствени дори, стига да стоят добре.

Ми, Бам, не я знам.. аз всеки път съм толкова ентусиазирана да ми поизбели нещо, да ми препоръча разни методи, а тя само ме обезкуражава, че нищо няма да помогне, че моят емайл е много рушлив, фасетите щели пък да прозират - аман, никакво решение нямало и така съм била хубава (ама нейната дъщеря е с бели като сирене зъби, нали Frown). Ще я сменям в скоро време, просто ме сдухва всеки път и ми писна.
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #79 -: Февруари 08, 2011, 21:52:42 »

Mечка страх- мене не! Само от избелването ме е шубе. Beauty loves pain.. няма как. Ще станат много красиви, мога и модели да ви покажа на ЛС Smile 

Мишел, петната с избелване може и да не станат, но фасети няма да прозират 100%. Това е порцелан с някакви циркониеви прахове, фор сейк.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #80 -: Февруари 08, 2011, 21:58:44 »

Чакам ЛС!
Активен

Моето име е Любов.
michelle
Newbie
*

« Отговор #81 -: Февруари 08, 2011, 22:01:25 »

и аз искам ЛС Cheesygrin
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #82 -: Февруари 08, 2011, 22:37:46 »

Имам предвид, че ще ви покажа модела на зъбки, които ми харесват и по които горе долу ще се работи за постигане, не моя, хах Smile Той още е в процес. Минутка, качвам ги Smile
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #83 -: Февруари 09, 2011, 12:47:15 »

И аз знам, че избелването много боли.
Бамб евала, звучи супер.
И аз чакам ЛС Smile
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #84 -: Февруари 09, 2011, 20:56:29 »

Ами.. утре е дъ дей. Стискайте палци, че с мен буквално няма да може да се говори утре.
Аз се омотах снощи със снимките.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #85 -: Февруари 09, 2011, 21:07:45 »

Спокойно. Стискаме палци. Дано не те боли. А пък като знаеш какъв ще е резултата мисля, че си заслужава.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #86 -: Февруари 09, 2011, 21:09:22 »

Дааано. Smile Поне ще си имам другарче, и то ще се мъчи, хаха.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #87 -: Февруари 10, 2011, 09:00:00 »

Искам и аз ЛС!!
Госпойце, трудно намираема съм в Скайп по малките часове вече. Точката ме приспива в 9-10 вечерта...
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #88 -: Февруари 10, 2011, 18:26:48 »

Аз днес въртях колелото в нас за 5 мин. и щях да припадна от зор Lol а иначе от другата седмица започвам да ходя на тае бо. Дано не умра след първата тренировка.
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #89 -: Февруари 10, 2011, 18:31:50 »

Много е вероятно на първата точно да имаш чувството, че умираш  Razz, но не се напрягай прекалено, да не направиш някоя беля! Те предполагам ще ти кажат и на самата тренировка да го караш по-леко първия път, за да свикнеш..Иначе много ще ти хареса сигурна съм! Дано попаднеш на готин треньор/ка  Smile Smile
Аз по-тонизирана отколкото след тае-бо не съм се чувствала...
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #90 -: Февруари 10, 2011, 20:34:09 »

Аз пак ще ходя при стария треньор където предиди бях. Много съм доволна. А да ме видите след тренировка какъв съм червен домат в муцуната. И сега се сещам, че едно време и Сексолина идваше с мен Cheesygrin абе хубаво си е много да спортуваш, дори и да не е пет пъти в седмицата. Голямо откритие Lol
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #91 -: Февруари 10, 2011, 20:38:12 »

Хаха май всеки след тае-бо е червен домат  Cheesygrin Cheesygrin Супер е, да..и аз трябва да се задействам ама само на приказки засега съм..  Sad
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #92 -: Февруари 10, 2011, 20:46:10 »

Oф, това е много натоварващо, ще си изплюеш дробовете. Smile Успех!

Моето избелване мина- е който е казал, че боли е пълно пуси! Нищо ми няма! Има лек дискомфорт и малка чувствителност, но тя трае.. има няма половин час. Какво толкова, егати хората, как се бях наплашила. Резултат - готин. Аз- доволна.
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #93 -: Февруари 10, 2011, 20:47:49 »

Снимков материал давай..няма така да се разминеш  Razz
А иначе според мен въпреки, че е натоварващо като свикнеш става много приятно и аз лично след тренировка не съм се чувствала аут ъф пауър, а дори напротив  Smile
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #94 -: Февруари 10, 2011, 20:52:07 »

Абе какви снимки, аз дори не съм по средата на отсечката. Ще гледате финала. Smile

Тонизирана, да, обаче аз на тренировка, фитнес, под час и половина не падам и после съм готова за сън, направо. Никакви сили Smile
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #95 -: Февруари 10, 2011, 21:01:46 »

Честит старт Бамб Smile
Аз първите пъти след тренировката бях като дробче, но в последствие се свиква и се чувствах жестоко, а и станах по-кординирана в движенията си Cheesygrin
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #96 -: Февруари 10, 2011, 21:10:10 »

Lol Lol Аз първите няколко пъти подскачах както ми дойде..само дето в лицето не си забих някой юмрук..сега като се сетя и ми става адски смешно  Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #97 -: Февруари 10, 2011, 21:14:43 »

Ох тае-бо...  Wub Говори ми, моята 3-годишна любов. Направих такива мускули тогава, че коремът ми чак сега, 4 години по-късно, започна да се отпуска.. а не съм направила една коремна преса от тогава. Само ти трябва готин треньор...
Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*

« Отговор #98 -: Февруари 10, 2011, 21:19:23 »

На мен пък ми се ходи на тае бо с вас двете Cheesygrin
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #99 -: Февруари 10, 2011, 22:22:15 »

хахах, дааа, за да има някой, който става по-червен от теб, налии  Razz Kiss
Активен

C’est tout!
katerina
Newbie
*

« Отговор #100 -: Февруари 11, 2011, 10:46:57 »

Oф, това е много натоварващо, ще си изплюеш дробовете. Smile Успех!

Моето избелване мина- е който е казал, че боли е пълно пуси! Нищо ми няма! Има лек дискомфорт и малка чувствителност, но тя трае.. има няма половин час. Какво толкова, егати хората, как се бях наплашила. Резултат - готин. Аз- доволна.

Пепи жив ли е?
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #101 -: Февруари 11, 2011, 11:02:37 »

хахах, дааа, за да има някой, който става по-червен от теб, налии  Razz Kiss
Ооооо, едва ли ще ме надминеш Razz Cheesygrin Много обичам групово да ходя на спорт, защото е супер забавно.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #102 -: Февруари 14, 2011, 22:29:25 »

Жив е, мъжки се държа, даже малко повече време от мен стоя, при него ефекта е Уау.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #103 -: Февруари 14, 2011, 22:50:18 »

Айде утре вечер най-после с мойта дружка ще стигнем до таебото. Много съм ентусиазирана, все едно за пръв път на сладкарница ще ходя Cheesygrin
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #104 -: Февруари 15, 2011, 00:07:46 »

Az sled tezi 4 dni barcelona shte triabva takav fitness da blaskam, che svitki da mi izlizat....
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #105 -: Февруари 15, 2011, 10:15:14 »

Какви ги ядеш Cheesygrin
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #106 -: Февруари 15, 2011, 12:47:22 »

Фю, действай, докато си по-далеч от брояча на калории. Kiss
Активен

macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #107 -: Февруари 15, 2011, 14:23:37 »

Кажете някой фитнес във Варна,от който сте водолни.Като се има предвид,че съм в Цветния и не ми се слиза до Червения,примерно,само за да ида на фитнес..Този на Ян Палах го изключваме Smile Идеи ?
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #108 -: Февруари 15, 2011, 21:29:17 »

Няма такъв кеф след тренировката. Сигурно утре ще съм дърво, но си заслужава Cheesygrin
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: